Setari Cookie-uri

singura de revelion??????

cati dintre noi vor fi singuri in noaptea dintre ani si cum treceti mai usor peste asta??
syronna
Postat pe 16 Decembrie 2008 20:42
Alone:) dar mereu improvizez , incerc sa ma distrez cu prietenii
Adam2008
Postat pe 16 Decembrie 2008 21:00
syronna, imi dai un bip, ceva acolo, si se rezolva
metal
Postat pe 16 Decembrie 2008 21:13
si eu,si eu. Singura dar improvizez,am cateva mai exact doua prietene care nu ma lasa la greu. pana la urma e doar o zi ca celelalte...pff...o sa treaca!
andreees
Postat pe 17 Decembrie 2008 07:00
De la: Adam2008, la data 2008-12-16 21:00:30Alone:) dar mereu improvizez , incerc sa ma distrez cu prietenii[/quote
ce ne-am face fara prieteni???? dar totusi, nu simti ca ceva lipseste??????
syronna
Postat pe 17 Decembrie 2008 16:22
De la: metal, la data 2008-12-16 21:13:23syronna, imi dai un bip, ceva acolo, si se rezolva

sigur, sigur!!!!
syronna
Postat pe 17 Decembrie 2008 16:23
De la: andreees, la data 2008-12-17 07:00:50si eu,si eu. Singura dar improvizez,am cateva mai exact doua prietene care nu ma lasa la greu. pana la urma e doar o zi ca celelalte...pff...o sa treaca!

asa spun si eu cand ma resemnez....
dar ce vei face daca prietenele tale vor avea alte planuri?
syronna
Postat pe 17 Decembrie 2008 16:30
normal ca simti lipsa de afectiune...dar ce poti sa faci?
Adam2008
Postat pe 17 Decembrie 2008 20:22
si eu voi fi singura anul asta de Revelion... dar asta e... anul trecut nu eram si tot nu a iesit bine (ne-am certat chiar de 1 ian pt ca lui i s-a parut ca barfeam cu niste fete... si la 12 noaptea in loc sa fie langa mine aprindea artificii)- ne-am impacat tot de 1 ian si apoi am uitat totul, dar uite acum ca acum mi-am amintit si am un gust amar :( ; cu alte cuvinte nu asta este totul... sper ca anul asta, desi nu am un partener sa fie mai ok, o sa ma distrez si o sa sper la un 2009 care sa aduca mai mult... pana la urma numai daca suntem optimisti putem atrage lucruri bune asupra noastra...
suflet_pe_note_vorbitor
Postat pe 18 Decembrie 2008 11:43
ieri m-am despartit si eu de gagic...si sunt singura de revelion..si mai bine,macar n-o sa ma mai streseze..o sa petrec cu prietenii probabil...sau poate cunosc pe cineva pana atunci
bubutzu
Postat pe 18 Decembrie 2008 13:11
De voi e bine ca nu aveti iubiti...insa eu am prieten si nu voi petrece revelionul cu el,asa ca voi fi tare trista.Dar...tot raul spre bine.De ce nu va intalniti voi ,cei singuri care postati aici pe topic,de revelion?Ar fi ceva ,nu?:P
Sarbatori fericite!

Postat pe 18 Decembrie 2008 13:16
De la: Adam2008, la data 2008-12-17 20:22:41normal ca simti lipsa de afectiune...dar ce poti sa faci?
AI PERFECTA DREPTATE.SUNT MOMENTE IN VIATA CARE TREBUIE SA LE LUAM CA ATARE.SI DACA DISPERAM CE AM REZOLVA.?
dana_dumitrescu2006
Postat pe 19 Decembrie 2008 19:44
De la: syronna, la data 2008-12-17 16:30:36
De la: andreees, la data 2008-12-17 07:00:50si eu,si eu. Singura dar improvizez,am cateva mai exact doua prietene care nu ma lasa la greu. pana la urma e doar o zi ca celelalte...pff...o sa treaca!

asa spun si eu cand ma resemnez....
dar ce vei face daca prietenele tale vor avea alte planuri?
STAI CU PARINTII AKSA SAU SINGURA CA MINE SI ASTA E/.NU MI SE PARE O PROBLEMA ASA MARE
dana_dumitrescu2006
Postat pe 19 Decembrie 2008 19:46
Gandeste-te in primul rand la tine si poate e mai bine cateodata sa fim singuri, sa mai punem in balanta unele lucruri, sa ne gandim mai mult la persoana noastra si avem nevoie si de asta in viata cateodata, chiar daca pare ca nu se mai termina niciodata eu zci ca in situatii din astea e bine sa invatam sa "convietuim" cu singuratatea daca asa ne este dat..

Postat pe 19 Decembrie 2008 23:35
De ce dramatizati atata ca sunteti singuri de rev ? Nu aveti prieteni ? Si eu mi-am petrecut singura unele revelioane, insa m-am distrat din plin...nu are nicio legatura lipsa unui partener, atata timp cat nu exista nu trebuie sa tanjiti dupa...o sa vna si vremea cand o sa cunoasteti pe cineva. Spun asta pt ca de obicei persoanele care intr-un fel sutn stresate de faptul ca nu au o relatie se interiorizeaza, lucru care nu este in avantajul intalnirii unui eventual partener. Eu zic sa va distrati cat puteti de mult, sa profitati de viata si cine stie..poate va gasiti pe cineva chiar de rev..Good luck !

Postat pe 19 Decembrie 2008 23:42
mai bine singura dekt cu persoane cu kre nu te distrezi...sau cu un iubit betivan kre sa te faca de ras (am patit o eu) =)) prietenii sunt mereu cea mai buna companie! have fun!
angel_in_disguise
Postat pe 20 Decembrie 2008 00:19
De la: Adam2008, la data 2008-12-17 20:22:41normal ca simti lipsa de afectiune...dar ce poti sa faci?

sa cauti pe cineva care iti poate darui afectiune
syronna
Postat pe 20 Decembrie 2008 22:46
De la: suflet_pe_note_vorbitor, la data 2008-12-18 11:43:55si eu voi fi singura anul asta de Revelion... dar asta e... anul trecut nu eram si tot nu a iesit bine (ne-am certat chiar de 1 ian pt ca lui i s-a parut ca barfeam cu niste fete... si la 12 noaptea in loc sa fie langa mine aprindea artificii)- ne-am impacat tot de 1 ian si apoi am uitat totul, dar uite acum ca acum mi-am amintit si am un gust amar :( ; cu alte cuvinte nu asta este totul... sper ca anul asta, desi nu am un partener sa fie mai ok, o sa ma distrez si o sa sper la un 2009 care sa aduca mai mult... pana la urma numai daca suntem optimisti putem atrage lucruri bune asupra noastra...

decat sa fi insotita si sa te simti singura, mai bine singura, singura....
syronna
Postat pe 20 Decembrie 2008 22:49
De la: bubutzu, la data 2008-12-18 13:11:24 ieri m-am despartit si eu de gagic...si sunt singura de revelion..si mai bine,macar n-o sa ma mai streseze..o sa petrec cu prietenii probabil...sau poate cunosc pe cineva pana atunci

esti optimista, bravo!!! multa bafta atunci!!! poate gasesti unul si pt mine
syronna
Postat pe 20 Decembrie 2008 22:50
De la: alex_baiasu10, la data 2008-12-18 13:16:13De voi e bine ca nu aveti iubiti...insa eu am prieten si nu voi petrece revelionul cu el,asa ca voi fi tare trista.Dar...tot raul spre bine.De ce nu va intalniti voi ,cei singuri care postati aici pe topic,de revelion?Ar fi ceva ,nu?:P
Sarbatori fericite!

o idee destul de buna! daca iese ceva poate ni te alaturi
syronna
Postat pe 20 Decembrie 2008 22:51
De la: dana_dumitrescu2006, la data 2008-12-19 19:46:39
De la: syronna, la data 2008-12-17 16:30:36
De la: andreees, la data 2008-12-17 07:00:50si eu,si eu. Singura dar improvizez,am cateva mai exact doua prietene care nu ma lasa la greu. pana la urma e doar o zi ca celelalte...pff...o sa treaca!

asa spun si eu cand ma resemnez....
dar ce vei face daca prietenele tale vor avea alte planuri?
STAI CU PARINTII AKSA SAU SINGURA CA MINE SI ASTA E/.NU MI SE PARE O PROBLEMA ASA MARE

corect!!! cred ca dau prea mare importanta unei nopti...
syronna
Postat pe 20 Decembrie 2008 22:53
De la: edynae, la data 2008-12-19 23:35:04Gandeste-te in primul rand la tine si poate e mai bine cateodata sa fim singuri, sa mai punem in balanta unele lucruri, sa ne gandim mai mult la persoana noastra si avem nevoie si de asta in viata cateodata, chiar daca pare ca nu se mai termina niciodata eu zci ca in situatii din astea e bine sa invatam sa "convietuim" cu singuratatea daca asa ne este dat..

draga mea, singuratatea imi este prietena de mult timp.. poate ca nu doresc decat o mica schimbare.....
syronna
Postat pe 20 Decembrie 2008 22:54
De la: Arsena, la data 2008-12-19 23:42:24De ce dramatizati atata ca sunteti singuri de rev ? Nu aveti prieteni ? Si eu mi-am petrecut singura unele revelioane, insa m-am distrat din plin...nu are nicio legatura lipsa unui partener, atata timp cat nu exista nu trebuie sa tanjiti dupa...o sa vna si vremea cand o sa cunoasteti pe cineva. Spun asta pt ca de obicei persoanele care intr-un fel sutn stresate de faptul ca nu au o relatie se interiorizeaza, lucru care nu este in avantajul intalnirii unui eventual partener. Eu zic sa va distrati cat puteti de mult, sa profitati de viata si cine stie..poate va gasiti pe cineva chiar de rev..Good luck !

ms mult!!! o sa-ti urmez sfatul, desi la ultima petrecere nu a fost nimeni interesant pe acolo, asa ca tot singura am plecat acasa....
syronna
Postat pe 20 Decembrie 2008 22:56
De la: angel_in_disguise, la data 2008-12-20 00:19:21mai bine singura dekt cu persoane cu kre nu te distrezi...sau cu un iubit betivan kre sa te faca de ras (am patit o eu) =)) prietenii sunt mereu cea mai buna companie! have fun!

"iubit betivan"??? fereasca sfantul de asa ceva!!!
syronna
Postat pe 20 Decembrie 2008 22:57
Stai linistita, la mine e al III-lea Revelion singura. E greu cred primul minut dupa ora 24.00 daca in jurul tau sunt perechi si tu esti singura. Am trecut doi la rand prin asa ceva. Si anul acesta mai bine stau acasa. Daca te simti foarte singura poate discutam pe mess lvm81@yahoo.com.
Sa ai parte de tot ceea ce e mai frumos in viata. Si un Craciun Fericit!
Si fii optimista!
lvm81
Postat pe 24 Decembrie 2008 19:03
Deci?Ce mai ziceti ,fetelor?Ati gasit pana la urma solutia pentru revelionul singuratic?

Postat pe 24 Decembrie 2008 21:05
Voi sunteti singure ca nu aveti prieten? Eu cred ca o sa fiu singura cuc! Sau cel mult cu o prietena, daca nu isi face nici ea alte planuri. Desi e doar o noapte ca celelalte, ai ceva ca un spin in inima mai ales cand nu esti alaturi de cei dragi!!!O sa deschid o sticla de sampanie si o sa imi cant happy new year to me! Sper sa ma imbat repede si sa adorm sa ma trezesc in noul an, sa revina totul la normal.
Maddy_moo
Postat pe 24 Decembrie 2008 22:45
of,ce nasol e sa nu fim langa persoanele dragi...numai ca sansele vin pe neasteptate...hai sa fim macar optimist...ce avem de pierdut?Craciun fericiiiiit!!!

Postat pe 25 Decembrie 2008 12:26
si eu am fost singura de revelion pe la 19 ani,parinti au plecat in strainatate iar eu nu aveam pregatit nimic.NU AM SA UIT NICIODATA,SI DREPT SA-TI SPUN A FOST FAIN.
taurita61
Postat pe 26 Decembrie 2008 05:36
eu zic ca nu e asa o mare drama daca nu aveti pe nimeni de revelion ,pt ca de cele mai multe ori distractia cea mai mare este cea cu prietenii.Eu am pe cineva ,dar il facem fiecare cu prietenii lui ,dupa 12 noaptea o sa vina pe la mn sa ma vada ,sper sa fie bine ,....si o sa ma distrez mult mai ult cu prietenii mei decat cu ai lui (specific ca nu suntem prea mult timp impreuna si de asta nu il facem amandoi pt k nu ne cunoastem prietenii)...oricum sunati-va prietenii si trebuie sa gasiti voi un loc liber pe undeva si DISTRATIVA cat puteti de mult.Sarbatori Fericite!!!1
dalma
Postat pe 26 Decembrie 2008 14:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bagajul Vietii. 16 De la: deea_cata 14 Martie 2009 20:17
incertitudine ... 11 De la: dana_mv 20 Martie 2009 22:41
Ce intelegeti prin dovezi de iubire?? 6 De la: casey_cat 21 Februarie 2010 19:57
iubesc doi baieti,ce sa fac? 33 De la: ego71 2 Iulie 2011 13:56
vreau si eu o parere 8 De la: sirena22 4 Martie 2009 19:49