Setari Cookie-uri

Apa de toaleta cu miere si lamaie de la L'Occitane

Ce parere aveti despre acest parfum? In general stiu ca produsele L'Occitane sunt bune, dar nu stiu nimic despre acest parfum. Mi-as dori sa mi-l cumpar insa nu stiu daca se merita...V-as ruga pe cele care au folosit acest parfum sa ma ajutati cu un sfat ! Multumesc mult !
Pink_Vampire
Postat pe 16 Decembrie 2008 22:08
eu il am...intr-adevar, miroase minunat si folosit dupa dus, te face sa te simti fresh destul timp. insa, te voi dezamagi, si acesta ca toate celelate parfumuri de la l'occitane, nu persista mai mult de 2 ore, asa ca v-a trebui sa cam stai cu el in geanta si sa repeti operatiunea de imparfumare cu o repetabilitate enervanta...dar mirosul este intr-adevar de vis. tot de la ei mai am un parfum minunat, din iasomie si ceai verde...crede-ma,are un miros excelent. aceeasi problema, nu persista mirosul in timp, dar asta e...dai din nou dupa cateva ore...greu primele zile, dar apoi te inveti...la 2 ore mai dai un fas-fas

Postat pe 19 Martie 2009 12:22
scuze: asa ca va trebui, nu v-a, scuze

Postat pe 19 Martie 2009 12:25
Ah...chiar sunt dezamagita. eu caut unul care sa persiste macar 6 ore. Nu pot sa`mi scot mereu parfumul din poseta sa ma parfumez
Iti multumesc de raspuns , dar v`a trebuii sa ma reorientez
Pink_Vampire
Postat pe 22 Mai 2009 22:41
daca trag albinele la mine?
Diavolyta_
Postat pe 23 Mai 2009 13:00
salut de ce nu incercati parfumurile de la federico mahora care persista pina speli bluzita sunt si foarte ieftine si ai de unde alege ce-ti place.sunt ieftine deoarece sunt luate direct de la producator.daca va intereseaza eu sunt la dispozitia voastra.....rrody52 mess
rody52
Postat pe 24 Mai 2009 08:09
chestia asta cu persistatul e cam ciudata. o data ce nasucul tau s-a obisnuit cu un parfum e si normal sa nu-l mai simti. e chiar foarte urat sa duhnesti a parfum fie el si de calitate. mai usor cu fas fas-ul ca nu are rost fetelor.

Postat pe 25 Iunie 2009 16:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ATENTIE!!!premiile de pe kudika nu se dau! 1 De la: CAELUM 21 Noiembrie 2009 13:50
Parfum Chalon 2 De la: Tudorache_Ana_Claudia_1 28 Decembrie 2011 19:26
Un parfum primavaratec? 4 De la: blaa 5 Aprilie 2010 20:40
parfumuri BiO 1 De la: ricuta 17 Octombrie 2009 16:07
Parfumuri de Lux Originale 100% ! 1 De la: kudika_8030 21 Mai 2012 12:47