Setari Cookie-uri

sex in 3

am un iubit...care a avut o viata f intensa...si care mai mult ca orice barbat vrea o relatie stabila dar si libertate maxima...pt el o relatie adevarata e aceea in care face orice cu persoana iubita...si cand zic orice e ca vrea de ex sex in 3...d fapt vrea sa ma vada p mine satisfacuta de o femeie si apoi sa intre el,fara sa aiba treaba cu cealalta ... doar sa ne vada...stiu ca daca fac asta il voi castiga pentru totdeauna...de fapt si prin asta...doar as vrea sa stiu...exact ce gandeste un barbat si cat de mult isi doreste sexul in 3?...cat d mult ar trebui sa intelegem noi acest fenomen?...vreau sa fac asta pt el si sa-mi placa...dar am o mica teama...voi reusi sa construiesc o rel adevarata sau va fi doar o iluzie?

Postat pe 17 Decembrie 2008 23:37
Sincer, eu nu cred ca e nimic de inteles. Sexul in 3 mi se pare deja prea mult...Intr-o relatie sunt doua persoane...Poate ca isi doreste doar asta, dar daca va vrea din ce in ce mai mult? Desi...mai mult de-atat....Sa inteleg ca e mai in varsta decat tine? Cu atat mai rau...dAR E decizia ta, dar eu una n-as accepta asa ceva...
Lady_Vampire
Postat pe 17 Decembrie 2008 23:48
sex in 3 ? no way. eu inteleg k vrea sa te vada satisfacuta dar totusi, ma mir cum de nu zice nimic de sex in 3 ( 2 barbati + tu )... dar ma rog, fiecare cu fanteziile lui
alina_luminita
Postat pe 18 Decembrie 2008 00:17
el are 33 de ani...nu stiu cum va fi dupa...oricum si eu sunt genul mai libertina...intr-un fel il inteleg

Postat pe 18 Decembrie 2008 00:27
De la: myster, la data 2008-12-18 00:27:15el are 33 de ani...nu stiu cum va fi dupa...oricum si eu sunt genul mai libertina...intr-un fel il inteleg

sa ne dai detalii !!!! cu ce faci pana la urma
alina_luminita
Postat pe 18 Decembrie 2008 00:43
trebuie sa te gandesti bine inainte sa iei o decizie pe care mai tarziu sa o regreti.daca tu simti ca vrei si ca te atrage acest lucru,ca iti doresti macar sa incerci fa-o,DAR daca o faci doar de dragul lui si numai pt el atunci ar fi mai bine sa renunti la idee.Si daca zici e el e asa libertin...fii convinsa ca a mai facut lucru asta si cu alte persoane.Ai zis ca el vrea sa te satisfaca total,dar nu cred ca o v-a face cu o femeie ci mai degraba cu 2 barbati+ tu. Daca ti-ar propune asta ce i-ai raspunde?Sau daca tu i-ai propune asta,ce ar zice? Cred ca s-a gandit mai mult la satisfactia lui decat la a ta.

Postat pe 20 Ianuarie 2009 13:16
De la: myster, la data 2008-12-18 00:27:15el are 33 de ani...nu stiu cum va fi dupa...oricum si eu sunt genul mai libertina...intr-un fel il inteleg


Myster, daca stii ce ai de facut, atunci de ce mai ai nevoie de parerile noastre? Fa ce ai de facut si spune-ne si noua cum a fost. Mult mai simplu.
Vreau sa vad si eu aici, pe forum o poveste cu happy-end. De exemplu: Am facut sex in 3 si l-am castigat pentru totdeauna! Sau: am facut swing si abia acum ma iubeste de moare. Sau: pentru ca il las sa imi faca urofilie, m-a cerut de nevasta.
Dor_a
Postat pe 20 Ianuarie 2009 13:24
Exact asa este... ori vei reusii sa materializezi o relatzie bazata pe sinceritate, ori vei descoperii ca nu sintetzi compatibili :)) in ambele cazuri ai de castigat... vei descoperii si vei scapa de temerile tale...
Viatza nu este un tzel la care trebuie sa ajungem ci o calatorie nesfarsita... Paradisul nu este un loc ci calatoria insasi... savureaza viatza, experimenteaza tot ce ai tu chef sa experimentezi, sau potzi sa lasi totul balta precun acei guru din India, si sa stai in meditatzie pana ce ajungi piele si os de-ti va fi frica sa te privesti in oglinda... acum ti se da ocazia sa faci sex in 3 sau patru sau ce stiu eu... sint visele tale erotice, de nu ti-ai fi dorit nu ai fi atras o asemenea ocazie in viatza ta... ocazia ti se ofera de la d-zeu pt rugaciunile tale... acum ti s-a dat bucurate de darul primit ...
Inca ceva, singura ai venit in aceasta lume, singura vei pleca, si toata calatoria asta o petreci singura... lumea ta este doar a ta, a mea este doar a mea, si a celorlaltzi este doar a lor... Copilul de multimilionar nu-l intzelege pe cel din familia de cersetori si nici cersetorul nu-l intzelege pe multimilionar... fiecare din noi avem propiile noastre experientze si propria noastra calatorie... calatorie fericita-tzi doresc...
denis_3d25
Postat pe 15 Februarie 2009 01:04
De la: denis_3d25, la data 2009-02-15 01:04:13Exact asa este... ori vei reusii sa materializezi o relatzie bazata pe sinceritate, ori vei descoperii ca nu sintetzi compatibili :)) in ambele cazuri ai de castigat... vei descoperii si vei scapa de temerile tale...
Viatza nu este un tzel la care trebuie sa ajungem ci o calatorie nesfarsita... Paradisul nu este un loc ci calatoria insasi... savureaza viatza, experimenteaza tot ce ai tu chef sa experimentezi, sau potzi sa lasi totul balta precun acei guru din India, si sa stai in meditatzie pana ce ajungi piele si os de-ti va fi frica sa te privesti in oglinda... acum ti se da ocazia sa faci sex in 3 sau patru sau ce stiu eu... sint visele tale erotice, de nu ti-ai fi dorit nu ai fi atras o asemenea ocazie in viatza ta... ocazia ti se ofera de la d-zeu pt rugaciunile tale... acum ti s-a dat bucurate de darul primit ...
Inca ceva, singura ai venit in aceasta lume, singura vei pleca, si toata calatoria asta o petreci singura... lumea ta este doar a ta, a mea este doar a mea, si a celorlaltzi este doar a lor... Copilul de multimilionar nu-l intzelege pe cel din familia de cersetori si nici cersetorul nu-l intzelege pe multimilionar... fiecare din noi avem propiile noastre experientze si propria noastra calatorie... calatorie fericita-tzi doresc...

Hehehehehe!
Doamne, de mult n-am mai vazut atatea clisee adunate laolalta!
Ce ai facut? Ai adunat toate PowerPoint-urile pe care le-ai primit anul trecut si le-ai transcris aici?
Voiam sa mai adaug si eu vreo doua din chestiile astea adanci adunate de prin "forward"-uri dar deja le-ai epuizat pe toate...
A! gata, stiu!!
"Trimite la cel putin 7 persoane, chiar si mie. Si vezi cate vei primi inapoi. Daca primesti trei... esti simpatic, daca primesti patru esti super-simpatic, daca primesti sapte esti dat naibii de simpatic si-o sa ai nororc cu caru' tot anu'" ...
Dor_a
Postat pe 15 Februarie 2009 07:24
De la: myster, la data 2008-12-17 23:37:53am un iubit...care a avut o viata f intensa...si care mai mult ca orice barbat vrea o relatie stabila dar si libertate maxima...pt el o relatie adevarata e aceea in care face orice cu persoana iubita...si cand zic orice e ca vrea de ex sex in 3...d fapt vrea sa ma vada p mine satisfacuta de o femeie si apoi sa intre el,fara sa aiba treaba cu cealalta ... doar sa ne vada...stiu ca daca fac asta il voi castiga pentru totdeauna...de fapt si prin asta...doar as vrea sa stiu...exact ce gandeste un barbat si cat de mult isi doreste sexul in 3?...cat d mult ar trebui sa intelegem noi acest fenomen?...vreau sa fac asta pt el si sa-mi placa...dar am o mica teama...voi reusi sa construiesc o rel adevarata sau va fi doar o iluzie?


Cred ca o sa construiti o relatie ...de vis!!!
Daca as intalni unul care vrea sa facem in trei i-as sugera discret sa incercam intai cu inca un barbat,apoi si cu o femeie..Ma rog ,cat de discret as putea printre tigaile care zboara spre capul lui si printre cuvintele dragastoase pe care i le-as sopti in tot acest timp...

Tigai???Da!!! Sa zicem ca sunt una care stau la cratita...
ella_c
Postat pe 15 Februarie 2009 09:05
Hehehe! Ella, daca tigaile sunt pe post de arme, poti sa fii ninja
(parca aia sunt in stare sa transforme orice in arma... sau nu... aia sunt maestri in a fi invizibili... McGiver era al de construia bombe din acadele, nisip si o galetusa rosie cu buline... Doamne, ce de campi mai bat! ... )
Dor_a
Postat pe 15 Februarie 2009 09:32
De la: Dor_a, la data 2009-02-15 09:32:00Hehehe! Ella, daca tigaile sunt pe post de arme, poti sa fii ninja
(parca aia sunt in stare sa transforme orice in arma... sau nu... aia sunt maestri in a fi invizibili... McGiver era al de construia bombe din acadele, nisip si o galetusa rosie cu buline... Doamne, ce de campi mai bat! ... )



Dor_a ,poate alege varianta cu inca un barbat...nu?Daca alege asta ,sigur nu ma iubeste!

hai ca si io bat campii ....nu as alege niciodata un astfel de barbat si probabil nici pe mine nu m-ar alege unul d-asta cu fantezii...am detector

ella_c
Postat pe 15 Februarie 2009 09:42
e duminica , ai voie!

Postat pe 15 Februarie 2009 09:42
De la: geo_sh, la data 2009-02-15 09:42:17e duminica , ai voie!

Cine are voie, ce, Geo?
Eu, sa bat campii? Sau Ella sa... cre' ca si ea tot de campi pomenea ... Suntem niste bataushe de campi ... Sau "batatoare"?
Dor_a
Postat pe 15 Februarie 2009 09:45
De la: geo_sh, la data 2009-02-15 09:42:17e duminica , ai voie!


Geo, ai fantezii??Spune doar!!
Pentru tine ma schimb...Cheama-ma si vin imediat! Si iau si pe cineva de pe drum...intelegi tu!

ella_c
Postat pe 15 Februarie 2009 09:47
e voie sa batem campii, in trei!!
facem o hora, printre maci si macesi infloriti!

Postat pe 15 Februarie 2009 09:49
De la: geo_sh, la data 2009-02-15 09:49:55e voie sa batem campii, in trei!!
facem o hora, printre maci si macesi infloriti!

Si uite asa, am pus-o de un 3-some! ...
Fata... asta de ai deschis topicu', am uitat cum te chema, cheama-l repede pe iubitu' tau sa arunce o privire, ca ziceai ca asta-si doreste, sa vaza... )
Dor_a
Postat pe 15 Februarie 2009 09:53
da' el vrea sa participe, nu sa vaza!

Postat pe 15 Februarie 2009 09:54
De la: geo_sh, la data 2009-02-15 09:54:47da' el vrea sa participe, nu sa vaza!

Fleoshc! Cu el nu fac ni'ica, am io o chestie impotriva pervertitilor... Scuze, libertinilor
Da'i dau voie sa caste ochii...
Dor_a
Postat pe 15 Februarie 2009 09:56
De la: Dor_a, la data 2009-02-15 09:56:37
De la: geo_sh, la data 2009-02-15 09:54:47da' el vrea sa participe, nu sa vaza!

Fleoshc! Cu el nu fac ni'ica, am io o chestie impotriva pervertitilor... Scuze, libertinilor
Da'i dau voie sa caste ochii...



Deci suntem trei...oauu ce o sa iasa!



ella_c
Postat pe 15 Februarie 2009 09:58
De la: ella_c, la data 2009-02-15 09:58:30
De la: Dor_a, la data 2009-02-15 09:56:37
De la: geo_sh, la data 2009-02-15 09:54:47da' el vrea sa participe, nu sa vaza!

Fleoshc! Cu el nu fac ni'ica, am io o chestie impotriva pervertitilor... Scuze, libertinilor
Da'i dau voie sa caste ochii...



Deci suntem trei...oauu ce o sa iasa!




Mie-mi spui?
Auziti, am uitat intrebarea topicului... La aia am raspuns? Sau nu era cazul?
Dor_a
Postat pe 15 Februarie 2009 10:08
De la: Dor_a, la data 2009-02-15 10:08:05
De la: ella_c, la data 2009-02-15 09:58:30
De la: Dor_a, la data 2009-02-15 09:56:37
De la: geo_sh, la data 2009-02-15 09:54:47da' el vrea sa participe, nu sa vaza!

Fleoshc! Cu el nu fac ni'ica, am io o chestie impotriva pervertitilor... Scuze, libertinilor
Da'i dau voie sa caste ochii...



Deci suntem trei...oauu ce o sa iasa!




Mie-mi spui?
Auziti, am uitat intrebarea topicului... La aia am raspuns? Sau nu era cazul?


Nu era intrebare ,asa ca nu te mai complica...Cu Geo intre noi mai ii pasa cuiva de titlu'??
Ha.. Geo???Te dai ranit?
Unde esti??
ella_c
Postat pe 15 Februarie 2009 10:11
foarte ok ,daca a treia prsoana ar fi mama lui sau sorasa ce???are ceva???
catch_a_fire
Postat pe 15 Februarie 2009 10:22
De la: catch_a_fire, la data 2009-02-15 10:22:23foarte ok ,daca a treia prsoana ar fi mama lui sau sorasa ce???are ceva???



maica-sa sa intre in camera ....inopinant!Sa-si vada copilul in chinuri
Dar ma indoiesc ca o sa participe...decat cu


ella_c
Postat pe 15 Februarie 2009 10:25
uite la ce se gandeste lumea duminica dimineata!

Postat pe 15 Februarie 2009 10:34
De la: geo_sh, la data 2009-02-15 10:34:43uite la ce se gandeste lumea duminica dimineata!


ella_c
Postat pe 15 Februarie 2009 10:35
De la: geo_sh, la data 2009-02-15 10:34:43uite la ce se gandeste lumea duminica dimineata!

catch_a_fire
Postat pe 15 Februarie 2009 16:13
De la: ella_c, la data 2009-02-15 10:35:52
De la: geo_sh, la data 2009-02-15 10:34:43uite la ce se gandeste lumea duminica dimineata!




Ella, a revenit! Tine usa!
Dor_a
Postat pe 15 Februarie 2009 16:15


Postat pe 15 Februarie 2009 16:23
De la: geo_sh, la data 2009-02-15 10:34:43uite la ce se gandeste lumea duminica dimineata!

Pey e dupa valentine's days
yumy
Postat pe 15 Februarie 2009 16:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum reactionezi daca te dau proprii tai parinti afara din casa? 42 De la: 15 Mai 2014 19:43
buna doamnelor 5 De la: kudika_1021058 11 Decembrie 2016 13:57
relatie discreta bazata pe sex 8 De la: kudika_17128 28 Septembrie 2012 13:18
Sex 18 De la: saneradem 8 Februarie 2012 14:37
As dori foarte mult un sfat 42 De la: Eva32 26 Septembrie 2011 00:20