Coafuri de Revelion

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Adellelove Avatarul lui Adellelove

31 mesaje
Oras: bucuresti

Cum va coafati de Revelion? Prietena mea este coafeza si a spus ca o sa-mi onduleze parul si o sa mi-l prinda cu ace apoi, dar eram curioasa si cum va prindeti voi parul in noaptea de Revelion!
Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

De la: Adellelove, la data 2008-12-18 15:54:56Cum va coafati de Revelion? Prietena mea este coafeza si a spus ca o sa-mi onduleze parul si o sa mi-l prinda cu ace apoi, dar eram curioasa si cum va prindeti voi parul in noaptea de Revelion!

draga mosului, au ramas de la craciunita mea niste bigudiuri. sunt ele mai decolorate dar sa stii ca fac o treaba foarte buna.
unde sa la trimeata mosul?
strunfy Avatarul lui strunfy

10 mesaje
Oras: tg mures

vreau si eu bigudiuri .... desi am auzit k anu asta se poarta parul cat mai natural nu prea imi place ca e foarte drept
Zambeste ca si cum fiecare zi va fi ultima..caci intr-o zi chiar asa va fi
Adellelove Avatarul lui Adellelove

31 mesaje
Oras: bucuresti

Eu m-am gandit mai bine si nu-mi prind parul, ci il las lejer, eventual cu putin fixativ ca sa aiba volum si un spray cu particule stralucitoare, pt ca se vede superb seara... si gata coafura de Revelion!
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Eu raman cu parul meu cret si rebel...oricum nu pot sa-i fac mare lucru
Fosta membra Kudika.ro
Arsena, trebuie sa folosesti serul de par, iti face niste buclee... Vezi daca gasesti serul de la L'Oreal... se aplica pe parul ud, catre varfuri. Nu il mai pieptani dupa ce i-ai pus serul, ba din contra, incerci sa strangi buclele in palma, de jos in sus...
Stilll_MeG Avatarul lui Stilll_MeG

137 mesaje

Mare lucru nu cred ca o sa ii fac nici eo parului meu.Probabil o sa aplic o crema cu particule stralucitoare de la L'Oreal, il indrept putin,aranjez bretonul frumos,tapez parul si aplic niste fixativ ca sa reziste mai mult.Nu cred ca face foarte bine taparea,dar am parul extrem de rar si cand are volum,imi pune mai bine in evidenta trasaturile fetei.
_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje
Oras: constanta

eu l-am avut drept dar de efect mi-am facut si cateva bucle
Adina_Kalapis Avatarul lui Adina_Kalapis

4 mesaje
Oras: arad

De la: Adellelove, la data 2008-12-18 15:54:56Cum va coafati de Revelion? Prietena mea este coafeza si a spus ca o sa-mi onduleze parul si o sa mi-l prinda cu ace apoi, dar eram curioasa si cum va prindeti voi parul in noaptea de Revelion!
Adina
Adina_Kalapis Avatarul lui Adina_Kalapis

4 mesaje
Oras: arad

La ultimul revelion mi-am prins un accesoriu de efect.Eu am o problema in sensul ca avand foarte multe fire albe a trebuit sa-mi pun suvite blonde altfel de la atata vopsit incepuse sa mi se degradeze parul.
Adina
claudiarebecca Avatarul lui claudiarebecca

32 mesaje
Oras: brasov

Super afacere! Daca doresti produse de calitate la preturi accesibile si un discount de 25% pentru achizitiile tale :) Intra pe www.superafacere.webs.com - este un minisite creat de mine si are toate detaliile :) SUCCES
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

de revelionul parul meu a stat cum a vrut el
"Orice lucru pe care l faci n via va fi nesemnificativ, dar este foarte important s l faci. Deoarece nimeni nu l va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
eu cred ca-l indrep un pic si atat...pe tinuta si pe me up pun pret....