Balanta si Leu...

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

cmon_sweetgirl Avatarul lui cmon_sweetgirl

2 mesaje
Oras: bucuresti

Ce credeti?....ar merge?...
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
da merge....hai sa-ti spun ceva :am avut ff multe relatii si am avut noroc sa fiu cu multe balante(eu sunt leoaica)si crede-ma k un berbec stie sa faca o persoana sa se simta bine,e bland,lasa de la el,pt k leii nu prea lasa de la ei,dekt dak iubesc cu adevarat!Stai linistita k merge o astfel de relatie
unde dragoste nu e,nimic nu e
jeanpierre Avatarul lui jeanpierre

221 mesaje

Tu esti balanta si el e leu~?Eu sunt casatorita cu un leu si merge ne potrivim f mult .........intr-un cuv suntem pe aceasi lungime de unda.Mai greu e cu certurile, care sunt rarer dar cand sunt.........uffffffffffff.
Fosta membra Kudika.ro
hi
Ofer consultanta in carti si TAROT. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesate, lasati un mail pe *** cassey.cassey20@yahoo.com *** si va voi contacta cat se poate de repede. REFERINTE despre mine, gasiti pe cafeneaua de pe link: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-6.html O saptamana frumoasa, tuturor!
Fosta membra Kudika.ro
Eu leoaica, el balanta, merge extraordinar de bineeeeeeeeeeee.
suntem casatoriti de 11 ani, avem 2 copii, nu ne putem imagina viata unul fara altul. De picanterii nu mai vorbesc
Are o imaginatie incredibil de bogata in pat si mie imi placeeeeeeee.
incercati si voi........... apropo - cu o balanta trebuie facute foaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarte multe compromisuri.
dificila
yzabella Avatarul lui yzabella

5 mesaje
Oras: bucuresti

Eu leu si el balanta,avem o relatie ff reusita,suntem casatoriti de 2 ani dar zici k ne cunoastem de o viata,ne potrivim la orice,avem aceleasi idei,ne impartasim unul altuia orice,intr-un cuvant suntem unul pentru altul....certuri rare dar "sanatoase"