Setari Cookie-uri

Am nevoie de ajutor pls! :D

Hey. Numele meu este Alexandra, si anul acesta voi termina Ase-ul, Facultatea de Management. As avea si eu mare nevoie de ajutor. Daca stiti vre'o ruda care detine o pensiune, sau poate voi .... as avea nevoie de o posibila colaborare, pentru a'mi realiza lucrarea de licentza. Pana acum am trimis o multime de mailuri catre patronii de pensiuni, si nu am primit nici un raspuns pana acum. Nu inteleg de ce, ca doar e un fel de reclama mascata pentru ei ;))
in fine, se poate un pic d ajutor din partea voastra ? :D pls, contez p voi! :)
Multumesc ca ati citit :) bbye si abia ast sa vb in caz ca puteti sa ma ajutati!
Alexandra_S
Postat pe 29 Decembrie 2008 12:59
Salut Alexandra!
Nu am pensiune dar sunt tot studenta la Management,an 3(dar la UPG) deci anul acesta dau si eu licenta.
Nu o sa reusesti sa obtii datele de care ai nevoie de la o pensiune direct,ci trebuie sa cauti pe Internet si sa pui de la tine niste cifre,date prin care sa analizezi o situatie economica si sa tragi concluziile.
Mie mi-au trantit usa in nas cand m-am dus unde am facut practica sa-i rog sa ma ajute sa-mi dea pentru licenta date economice.
Fiind amandoua an3 si tot la Management,ar fi benefic sa tinem legatura.Ce zici de asta?
Shakirar
Postat pe 19 Ianuarie 2009 19:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Problemele hormonale...o problema care se va rezolva,sau care trebuie rezolvata? 5 De la: Summer_ 1 Aprilie 2010 14:38
Bac 2009 23 De la: Laura1 7 Iulie 2009 22:00
cum sa ii zic unui baiat ca imi place 31 De la: thadoogback 2 Iunie 2011 19:21
hi! ast raspunsul vostru :) 5 De la: baciu12 23 Septembrie 2010 23:26
2 facultati? 58 De la: maia20 26 Iulie 2010 08:36