Setari Cookie-uri

Geloasa sau pur si simplu...e altceva?

Buna.Am si eu o mica nelamurire.O sa va spun ceva in mare si dupaia sa va dati voi cu pararea.
Tipul despre care am mai vorbit candva pe forum ,noi momentan suntem amici atat,dar luna decembrie a fost mai aparte,ne-am vauzt aproape in fiecare zii a incercat sa ma recucereasca dar nu am vrut pentru ca fatza de el nu mai am aceleasi sentimente.NOi cand ne-am cunoscum acum un an am avut o relatie in 4 sa zicem asha prietena mea cea mai buna era combinata cu prietenul sau cel mai bun.Si ca sa revin in prezent ..dupa ce s-a tinut de mn ...le-a venit ideea stralucita la baieti sa facem schimb.Bineteles la niciuna nu ne-a convenit,ei tot incercau mai ales Tipul X sa ii zik asa tot insita la prietena mea desii prietenul sau S pricepuse.Spre sfarsit lucrurile au revenit la normal pentru ca am luat atitudine.Ne-am petrecut revelionul cu ei.A fost frumos.Mai conteaza oare ca am facut dragoste in adevaratul sens al cuvantului,k mi-a demonstrat ca tine la mine??A fost de vis....dar pana si atunci se gande la ea desii a negat pt ca mi-a zis de2 ori pe numele prietenei mele,dar dupaia sa zicem k mi-a aratat totusi k a gresit.Acuma de ce sunt asa pentru ca si-a pus poza cu ea pe hi5...desii are poze si cu mn...si nu inteleg ,NU POT FII GELOASA.nu sunt impreuna cu el nu simt fatza de el nimik,ba mai mult acum 2 saptamani imi era scarba de el,nu puteam nici macar sa ma apropii de el si acuma brusc dupa o noapte nebuna dupa...niste lucruri care inainte nu le facea gata m-a cuprins iara love si gelozia?dar dc pune poze cu ea?uuuf....pls spunet-i si voi cv....
Codrynna
Postat pe 2 Ianuarie 2009 21:29
Uneori existã riscul ca sentimentele sã nu fie reciproce ºi relaþia voastrã de prietenie sã nu mai fie ca la început.Trebuie sã clarifici ceea ce simþi cu adevãrat ºi sã înþelegi ce simte celãlalt pentru tine.Pozele poate le posteaza din ambitie ,ca o provocare...sa vada cum reactionezi...
lelia_zet
Postat pe 15 Ianuarie 2009 01:20
eu cred ca din momentul in care tu ai scris pe forum despre chestia asta din start ai niste sentimente fata de el ca altfel,hai s-o luam logic,de ce ti-ar mai pasa ce zic si alti daca tie nu-ti pasa.eu cred ca ar trebui sa fi mai sigura pe tine. ;)
llllpppp
Postat pe 20 Februarie 2009 18:23
nu simti nimic pentru el ???? incerci sa ne pacalesti pe noi?sau pe tine?
daca nu ai simti nimic pentru el nu ai avea nici o problema cu pozele de pe hi5 sau de mai stiu eu unde.daca ceea ce spui ar fi adevarat pur si simplu nu ti-ar pasa si nu ai intra pe un forum sa istorisesti "povestea" voastra si sa ceri pareri-pentru ca nu te-ar interesa persoana lui-avand in vedere ca NU simti nimic pentru el.
sincer, eu cred ca tu simti ceva... iar daca ceea ce simti consideri ca nu e gelozie si putea sa incerci sa te gandesti daca nu cumva tinde un pic spre "obsesie"
scuze daca par dura...este doar o parere
MissMe2
Postat pe 18 Martie 2009 17:04
De la: Codrynna, la data 2009-01-02 21:29:04Buna.Am si eu o mica nelamurire.O sa va spun ceva in mare si dupaia sa va dati voi cu pararea.
Tipul despre care am mai vorbit candva pe forum ,noi momentan suntem amici atat,dar luna decembrie a fost mai aparte,ne-am vauzt aproape in fiecare zii a incercat sa ma recucereasca dar nu am vrut pentru ca fatza de el nu mai am aceleasi sentimente.NOi cand ne-am cunoscum acum un an am avut o relatie in 4 sa zicem asha prietena mea cea mai buna era combinata cu prietenul sau cel mai bun.Si ca sa revin in prezent ..dupa ce s-a tinut de mn ...le-a venit ideea stralucita la baieti sa facem schimb.Bineteles la niciuna nu ne-a convenit,ei tot incercau mai ales Tipul X sa ii zik asa tot insita la prietena mea desii prietenul sau S pricepuse.Spre sfarsit lucrurile au revenit la normal pentru ca am luat atitudine.Ne-am petrecut revelionul cu ei.A fost frumos.Mai conteaza oare ca am facut dragoste in adevaratul sens al cuvantului,k mi-a demonstrat ca tine la mine??A fost de vis....dar pana si atunci se gande la ea desii a negat pt ca mi-a zis de2 ori pe numele prietenei mele,dar dupaia sa zicem k mi-a aratat totusi k a gresit.Acuma de ce sunt asa pentru ca si-a pus poza cu ea pe hi5...desii are poze si cu mn...si nu inteleg ,NU POT FII GELOASA.nu sunt impreuna cu el nu simt fatza de el nimik,ba mai mult acum 2 saptamani imi era scarba de el,nu puteam nici macar sa ma apropii de el si acuma brusc dupa o noapte nebuna dupa...niste lucruri care inainte nu le facea gata m-a cuprins iara love si gelozia?dar dc pune poze cu ea?uuuf....pls spunet-i si voi cv....



pai tu de ce crezi ca pune poze cu ea?pentru ca o place,normal.tu nu ai pune poze cu cel pe care-l placi?eu zic sa il lasi balta si sa cauti un baiat care sa nu faca ce face el.succes.
roscatika23
Postat pe 1 Aprilie 2009 16:02
Cassey_
Postat pe 24 Mai 2009 21:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
exista gelozie intr-o relatzie care sa terminat? 20 De la: gheorghita_liudmila 20 Octombrie 2013 11:53
Iubitul meu va fi maseur... si eu deja sunt geloasa :( 212 De la: kudika124021 28 Noiembrie 2010 21:52
ce sa fac? 38 De la: kudika033142 2 Iulie 2009 14:58
Salut fetelor! Ce faci cand ai o problema? Intrebi ... Asa ca sper sa puteti sa imi raspundeti la urmatoarea intrebare :D 21 De la: Nicolici85 2 Septembrie 2014 15:17
Obsedat de internet..... 29 De la: kudika477796 15 Ianuarie 2013 10:57