Setari Cookie-uri

Am sa ma sinucid pentru ca sant bolnav de SCLEROZA MULTIPLA

ce m-am repetat si eu acum vad ce sa fac m-a apucat scleroza si pe mn am luat niste sandalutze pe un maro de fpat un verde nici eu nu stiu ce culoare oricum e inchis si la soare bate spre negru si la intuneric spre maro cu niste pete verzui pe ele oricum imi plac si mi-am luat o fusta neagra ca sa ma cu ce sa am duc la banca
yumy
Postat pe 4 Iulie 2009 19:43
nici eu n-am observat! lucrezi la banca?
greierash_is_back
Postat pe 4 Iulie 2009 19:46
de screloza asta e boala care se ia repede pey de luni incep practik si daca ma voi descurca poate am sanse si de ceva de munca:D
yumy
Postat pe 4 Iulie 2009 19:49
bafta!!! dai de baut daca se termina cu bine!
greierash_is_back
Postat pe 4 Iulie 2009 19:50
sper sa fie bine ca de obicei la mine e mereu invers
yumy
Postat pe 4 Iulie 2009 19:52
se vede ca nu-i rost de coliva p'acilea..in puii mei era ultima speranta
coffeeta
Postat pe 6 Iulie 2009 09:22
De la: coffeeta, la data 2009-07-06 09:22:12se vede ca nu-i rost de coliva p'acilea..in puii mei era ultima speranta
nu trebuie sa ne pierdem speranta!
FRANNNCE
Postat pe 6 Iulie 2009 09:55
De la: FRANNNCE, la data 2009-07-06 09:55:03
De la: coffeeta, la data 2009-07-06 09:22:12se vede ca nu-i rost de coliva p'acilea..in puii mei era ultima speranta
nu trebuie sa ne pierdem speranta!

asa-i ...dar am cam obosit de 7 luni sa astept un semn de la el....adica..na..credeam ca-i mai hotarat..dar m-am inselat
coffeeta
Postat pe 6 Iulie 2009 10:24
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-07-04 19:19:17omul s-a dat bolnav ca sa agate tipe naive pe net, a deschis pe vreo cateva forumuri publice nu numai pe kudika ci si pe alte site-uri cate un topic doar doar i-o pica vreuna in plasa.... de acolo si nervozitatea mea pt ca am vazut ce face boala asta din om.... nu te poti juca astfel cu vorbele....



dandy are dreptate...si eu am avut un caz in familie...
plus de asta...fara suparare...nu deschizi un asemenea topik...nu vreau sa par dura dar omul asta...parca cerseste atentie,mila si compatimire de la niste necunoscuti...
Andre_Ioana
Postat pe 6 Iulie 2009 11:22
ai putea incerca sa discuti cu un pshiholog...
o_minune
Postat pe 13 Iulie 2009 12:20
De la: o_minune, la data 2009-07-13 12:20:08ai putea incerca sa discuti cu un pshiholog...


ai putea sa incerci sa citesti tot subiectul...
crissa_909
Postat pe 13 Iulie 2009 16:18
Ciudat.....
ana_pretty1091
Postat pe 26 Iulie 2009 19:15
Buna dimineata. Sunt nou aici, dar am observat ca este un forum mai mult pentru fete, sper ca nu va deranjeaza ca sunt baiat. Postez intai aici fiindca am citit topicul, m-a amuzat, dar si intristat.
Nu inteleg cum fac unii astfel de farse, cand e vorba de lucruri serioase. Si eu am unele probleme de sanatate (din fericire nu atat de grave ca cea din titlul topicului, bat in lemn) si in perioade de depresie imi trec prin minte ganduri de sinucidere, dar reusesc de obicei sa le depasesc.
Am inteles ca autorul topicului nu are nimic de genul unei boli incurabile, a vrut sa prosteasca fete ca sa le aduca in pat. Nu inteleg cum poate cineva crede ca in acest fel poate avea succes pe plan sexual. Mi-e mi-ar fi prea jena sa procedez astfel.
Dar mi-a placut cum i-ati ripostat, pur si simplu m-a inveselit. Sunteti acide, dar si cu simtul umorului (sper ca nu va jignesc, imi cer scuze daca e asa).
Sa o tineti tot asa daca mai apar farsori de acest fel.
Dorian
Postat pe 28 Octombrie 2009 11:16
De la: Dorian, la data 2009-10-28 11:16:44Buna dimineata. Sunt nou aici, dar am observat ca este un forum mai mult pentru fete, sper ca nu va deranjeaza ca sunt baiat. Postez intai aici fiindca am citit topicul, m-a amuzat, dar si intristat.
Nu inteleg cum fac unii astfel de farse, cand e vorba de lucruri serioase. Si eu am unele probleme de sanatate (din fericire nu atat de grave ca cea din titlul topicului, bat in lemn) si in perioade de depresie imi trec prin minte ganduri de sinucidere, dar reusesc de obicei sa le depasesc.
Am inteles ca autorul topicului nu are nimic de genul unei boli incurabile, a vrut sa prosteasca fete ca sa le aduca in pat. Nu inteleg cum poate cineva crede ca in acest fel poate avea succes pe plan sexual. Mi-e mi-ar fi prea jena sa procedez astfel.
Dar mi-a placut cum i-ati ripostat, pur si simplu m-a inveselit. Sunteti acide, dar si cu simtul umorului (sper ca nu va jignesc, imi cer scuze daca e asa).
Sa o tineti tot asa daca mai apar farsori de acest fel.


Spunand adevarul crezi ca e mai simplu?

In rest vad ca nu a mai murit nimeni pe aici...Degeaba s-au cumparat haine de inmormantare, pantofi , se saliveaza la colive de tot felul
Full_Metal_Jacket
Postat pe 28 Octombrie 2009 16:43
De ce in prezent apropierea Craciunului si implicit masa de Craciun a devenit o sperietoare gastronomica pentru orice doamna si d-ra?Poate ca se gandesc ca se apropie o perioada in care delicatesele le fac sa fie mai pofticioase??Eu cred ca inca nu ati aflat ca va puteti face un mic cadou cumparand produsul pentru slabit DESERT PLANT.Pret 100lei/30caps/flacon (id messenger: PASSXBOOT ) p.s. Se poate comanda si pentru o perioada mai mica,o saptamana,2 saptamani
unni_ka
Postat pe 10 Decembrie 2009 10:07
Noi te ajutam sa iti gasesti tinuta potrivita si sa fi mereu in pas cu moda la preturi accesibile.

In cazul in care nu ai gasit nimic care sa-ti atraga privirea,

poti sta linistita pentru ca pe http://clublady.webs.com/ gasesti
produse noi in fiecare saptamana,
printesa17
Postat pe 9 Aprilie 2010 18:10
Viata trebuie traita indiferent cat este de grea pentru ca ne-a fost data fara sa o cerem si ne va fii luata fara sa fim intrebati.
Sunt sigura ca ai parinti, familie carora le vei face mult rau daca vei face acest lucru, plus ca nu cred ca vrei sa dai dovada de lasitate, tu spui ca ai invins lupta cu boala, pai in cazul asta comporta-te ca atare, bucura-te de lucrurile marunte ale vietii, fa tot ce-ti trece prin minte, ceea ce te face fericit, iubeste, zambeste, ditreaza-te asa cum poti si tii tu mai bine.
Sanatate multa!
b_adelaid
Postat pe 12 Mai 2010 12:11
Vrei o dobanda de pana la 28% la economiile tale dintr-un an, cu toate ca bancile comerciale ofera doar 7-8%?
Vrei sa primesti din partea statului o prima in valoare de pana la 250 de euro pe an?
Vrei un credit, cu dobanda fixa fara alte comisioane ascunse, 5% pe an?
Vrei o refinantare la un credit pe care deja il ai si la care platesti prea mult?
Vrei o asigurare de viatza, non viatza?
Vrei sa venim noi la tine sa nu mai stai tu la coada la banca?


Daca crezi ca una din intrebarile de mai sus ti se adreseaza, nu te costa nimic, doar un telefon!


Contact:
Lucian Mirzoiu
economisire.creditare@yahoo.com
0768.005.639

P.S. : Poti sa economisesti cat vrei, cand vrei, nu exista nici o limita de varsta!!
economisesti
Postat pe 17 Mai 2010 16:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
IMI VREAU CONTUL VECHI..... 19 De la: XOXO_GG_ 19 Mai 2009 16:47
Castiga si TU!!! 12 De la: kudika442578 27 Septembrie 2011 23:06
Merita citit!!! 3 De la: Indiana_Jones 27 Septembrie 2011 23:49
Ce ne enerveaza pe noi femeile? 22 De la: sirenasyr 22 Septembrie 2009 18:08
handmade 3 De la: freakbabe 16 Decembrie 2009 23:17