Setari Cookie-uri

Am sa ma sinucid pentru ca sant bolnav de SCLEROZA MULTIPLA

De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-24 17:30:19
De la: sulumorudar, la data 2009-01-24 17:27:30


Ce-i cu tine , daca esti femeie atunci pot sa=-ti spun ca nu esti atragatoare deloc . Nu ai feminitate deloc. Nu te da asa la mine ca nu ai dreptate deloc. Am voie sa postez oriunde sunt primit sa fac asta. Iar tu vezi-ti de treaba si nu dicta altcuiva ce sa zica . Asta e , nu-ti convine nu discuta.


baiete...raspunde dracului la intrebarile mele ,nu ma intereseaza sa fiu atragatoare pentru tine....
nu ma dau la tine de nici un fel ,dar imi dau seama ca esti patetic....

Super pertinenta!
Probabil ca asta si cauta- sa capete simpatii prin intermediul milei! Ce poate fi mai patetic ( Ei- dar sunt si femei "mamoase" care poate or sa-l ia la pieptul ( :-) ) lor sa-i aline omului suferinta si singuratatea;
( "nu ai feminitate deloc" - adica? Feminitatea inseamna "sora medicala" ? , sau Maica Tereza? )
Pai- sa strangem pt om de-o coroana ( numa sa se sinucida in direct la Prima TV- sau la ProTV ( ca am inteles ca ar fi top in stiri despre violenta si dezastre)
G_I_JOE
Postat pe 24 Ianuarie 2009 17:41
De la: G_I_JOE, la data 2009-01-24 17:41:35
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-24 17:30:19
De la: sulumorudar, la data 2009-01-24 17:27:30


Ce-i cu tine , daca esti femeie atunci pot sa=-ti spun ca nu esti atragatoare deloc . Nu ai feminitate deloc. Nu te da asa la mine ca nu ai dreptate deloc. Am voie sa postez oriunde sunt primit sa fac asta. Iar tu vezi-ti de treaba si nu dicta altcuiva ce sa zica . Asta e , nu-ti convine nu discuta.


baiete...raspunde dracului la intrebarile mele ,nu ma intereseaza sa fiu atragatoare pentru tine....
nu ma dau la tine de nici un fel ,dar imi dau seama ca esti patetic....

Super pertinenta!
Probabil ca asta si cauta- sa capete simpatii prin intermediul milei! Ce poate fi mai patetic ( Ei- dar sunt si femei "mamoase" care poate or sa-l ia la pieptul ( :-) ) lor sa-i aline omului suferinta si singuratatea;
( "nu ai feminitate deloc" - adica? Feminitatea inseamna "sora medicala" ? , sau Maica Tereza? )
Pai- sa strangem pt om de-o coroana ( numa sa se sinucida in direct la Prima TV- sau la ProTV ( ca am inteles ca ar fi top in stiri despre violenta si dezastre)


ideea este ca nu poate sa imi vada pozele (asta referitor la afirmatia ca as fi sau nu atragatoare sau feminina)
si in plus parca era o discutie nu o cale de a cuceri ceva....(eventual vreo pitzipoanca care cade un "dos" la primul semn de vulnerabilitate din partea unui mascul...
"ooooo viata mea...."
poate cu refrenul asta obtinea ce isi dorea...

dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Ianuarie 2009 17:46
mai oameni buni...oare este corect sa judecati actiunile unui individ pe care nu al cunoasteti???de unde stiti voi ca acest om nu are acesta suferinta dupa cum ne-o spune aici pe forum???sunt nuste actiuni de oameni superficiali...in loc sa-l criticati pe saracul om despre care nu stiti nimic,mai bine v-ati ocupa timpul cu ceva cosntructiv pentru dvs si pentru cie din jurul dvs....spre exemplu em m-am informat putin despre aceasta boala si uitati ce am gasit(printre sutele de articole postate pe diverse site-uri):
Cauza SM nu este cunoscuta pana in prezent, dar mii de cercetatori din toata lumea pun una langa alta piesele acestui joc de puzzle complicat. Distrugerea invelisului de mielina in SM poate fi o reactie anormala a sistemului imunitar, care in mod normal apara organismul de microorganisme (bacterii si virusuri). Multe din caracteristicile SM sugereaza ca aceasta ar fi o boala "auto-imuna", in urma careia corpul isi ataca propriile celule si tesuturi, in cazul SM fiind vorba despre mielina. Cercetatorii nu stiu care este motivul pentru care sistemul imunitar ataca mielina, dar se crede ca este o combinatie de cauze. Exista o teorie conform careia un virus aflat in stare latenta in corpul uman joaca un rol determinant in dezvoltarea bolii si poate deregla sistemul imunitar sau poate provoaca in mod indirect procesul auto-imun. S-au facut numeroase cercetari pentru identificarea virusului SM. Se pare ca nu exista un virus al SM, ci un virus comun, ca cel al pojarului sau al herpesului, care activeaza SM. In urma acestei activari, in sange se produc globule albe (limfocite) care patrund in creier si distrug sistemul acestuia de aparare. Odata patrunse in interiorul creierului aceste celule activeaza alte elemente ale sistemului imunitar intr-un mod in care acestea incep sa atace si sa distruga invelisul de mielina. sursa:http://www.smromania.ro/ro/sm_boala/cauzele_sm/

pai daca este asa,cred ca al pot ajuta pe acest om,macar sa-si stopeze evolutia bolii:

The Superpower of Immune System Support
A healthy life requires a healthy immune system. There’s no getting around that. Modern-day science continues to reinforce the
essential function of this amazing protection system and the importance of supporting and maintaining immune system health.
4Life Transfer Factor Tri-Factor Formula contains ingredients made by the immune system, for the immune system. It represents
a revolutionary advancement in immune system science and dramatically raises the bar on the standard of support for immune
system health.
4Life Transfer Factor Tri-Factor Formula and 4Life Transfer Factor Chewable Tri-Factor Formula provide scientifically advanced
immune system support with the convenience of an encapsulated formula or a citrus-cream flavored chewable tablet.
Key Points
• Transfer Factor E-XF: Transfer factors are molecules found within the bodies of all mammals and birds. Transfer factors
provide immune intelligence and promote the immune system’s ability to recognize, respond to, and remember invaders
seeking to threaten health. Transfer Factor E-XF™ is 4Life's advanced transfer factor blend. Through a patented process
exclusive to 4Life, transfer factors from both cow colostrum and chicken egg yolks are combined to produce synergistic
immune-enhancing support.
• NanoFactor™ extract: Nanofraction molecules are found in the immune systems of certain mammals and birds. They
possess natural intuition and function as part of the complex "command and control" network of the immune system.
NanoFactor is 4Life’s patent-pending extract of nanofraction molecules from cow colostrum. NanoFactor helps immune cells
know when to act, how to act, and when to rest.
While transfer factors and nanofraction molecules each provide effective immune system support on their own, intelligence
and intuition are both needed for optimal immune system response. 4Life Transfer Factor Tri-Factor Formula brings
together the intelligence of 4Life Transfer Factor and the intuition of NanoFactor to regulate, boost, and balance the
immune system… according to what your body needs.
• Scientifically Studied: 4Life Transfer Factor Tri-Factor Formula was developed by 4Life researchers and scientists in an
effort to maximize immune system support. Results of an independent study showed that 4Life Transfer Factor Tri-Factor
Formula propelled Natural Killer (NK) cell activity to a remarkable 283 percent above normal immune system response.
Did you know?
Transfer factor and nanofraction molecules can be shared safely and effectively. Whether they are transferred from cow to
human or from chicken to human, these molecules are not species-specific.

sursa: http://www.4life.com/shopping/productdetail.aspx?mode=1&iid=24070&cid=68

cu stima,unul dintre dumneavoastra
silviu_m74
Postat pe 24 Ianuarie 2009 17:58
citeste topicul de la bun inceput, pe urma mai citeste acele link-uri pe care o alta utilizatoare le-a postat (coffeta) si pe urma pune-ti tu intrebari ca mie scleroza in placi nu imi e straina....
si cand am spus "sabia lui Damocles" m-am referit la ceva anume.... nu doar de dragul conversatiei....

ma calca pe nervi ,sincer, cei care vor sa para ceea ce nu sunt in realitate...
de la afirmatia ca se va sinucide ...trece la discutia despre sinucidere ??? sa fim seriosi....
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Ianuarie 2009 18:04
De la: sulumorudar, la data 2009-01-24 17:27:30
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-24 17:08:44
De la: sulumorudar, la data 2009-01-07 04:12:23 La varsta de 15 ani am aflat ca sufar de aceasta maladie , medicii imi spuneau ca RAUL vine in jurul varstei de 40 de ani. Atunci m-am hotarat sa nu macasatoresc niciodata si sa nu am copii ca nu cumva sa-mi mosteneasca boala. Am reusit! Sant singur si nimeni nu va suferi in urma mea.Consider ca am castigat o batalie cu boala , NU VA FI MOSTENITA. Nu ampe nimeni care sa-mimaispuna cate o vorba buna Imi cam lipseste . Dar stiu ca nu va plange nimeni in urma mea . Acest gand imi umpleinima de bucurie.Pana acumafost binisor ca am avut putere de munca ca sa-mi castig bani cu care sa-mi platesc chiria .Am incercat sa obtin o locuinta sociala dar cei de la spatiul locativ mi-au alungat sperantele unei repartitii . Sper sa nu ma paraseasca puterile dintr-o data ca sa pot sa ma sinucid cu zambetul pe buze ca am ucis boala.


cred ca ti-au raspuns destule utilizatoare si utilizatori parerea lor ...daca mai ai nevoie de inca una ... am sa ma exprim si eu...
mai intai de toate, faptul ca discutia a deviat nu e nici o surpriza pt nimeni , mai apoi daca totul este o discutie(acum , dupa ultimele postari ale tale) atunci :

de ce ai pus in titlu afirmatia ca te vei sinucide???
ce sperai ,sa te opreasca cineva????
de ce ii faci pe altii partasi la prostia ta (sinuciderea) ?????
de ce pozezi in victima???? (vezi posturile tale dupa ce coffeta a dat link-urile respective)
de ce crezi ca ar trebui sa postezi un topic de genul asta pe un forum dedicat femeilor cu predilectie ,si nu pe un forum social sau pe un forum medical?

can voi avea raspunsuri pertinente la intrebarile mele cred ca o sa merite sa iti fac o dizertatie despre "sabia lui Damocles"....
pana atunci... de acord cu cei care au spus ca ... esti las....(sub alte forme de exprimare) ...





Ce-i cu tine , daca esti femeie atunci pot sa=-ti spun ca nu esti atragatoare deloc . Nu ai feminitate deloc. Nu te da asa la mine ca nu ai dreptate deloc. Am voie sa postez oriunde sunt primit sa fac asta. Iar tu vezi-ti de treaba si nu dicta altcuiva ce sa zica . Asta e , nu-ti convine nu discuta.


Cred ca atunci cand posteaza cineva ce nu iti convine...cauti sa scoti toate rautatile din tine..si cred ca vrei sa capeti atentie...dar rintr-un subiect negativ...daca noi suntem mai nepriceputi stai o clipa si analizeaza ce ai scris ca si cand nu ar fi vorba de tine si poate ai sa iti dai singur un raspuns...
si nu ii mai critica pe ceilalti ca ar fi rai pt ca sincer nici tu nu esti mai bun...si ma repet incearca sa dai viata anilor tai...
coffeeta
Postat pe 25 Ianuarie 2009 09:29
De la: coffeeta, la data 2009-01-25 09:29:54
De la: sulumorudar, la data 2009-01-24 17:27:30
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-24 17:08:44
De la: sulumorudar, la data 2009-01-07 04:12:23 La varsta de 15 ani am aflat ca sufar de aceasta maladie , medicii imi spuneau ca RAUL vine in jurul varstei de 40 de ani. Atunci m-am hotarat sa nu macasatoresc niciodata si sa nu am copii ca nu cumva sa-mi mosteneasca boala. Am reusit! Sant singur si nimeni nu va suferi in urma mea.Consider ca am castigat o batalie cu boala , NU VA FI MOSTENITA. Nu ampe nimeni care sa-mimaispuna cate o vorba buna Imi cam lipseste . Dar stiu ca nu va plange nimeni in urma mea . Acest gand imi umpleinima de bucurie.Pana acumafost binisor ca am avut putere de munca ca sa-mi castig bani cu care sa-mi platesc chiria .Am incercat sa obtin o locuinta sociala dar cei de la spatiul locativ mi-au alungat sperantele unei repartitii . Sper sa nu ma paraseasca puterile dintr-o data ca sa pot sa ma sinucid cu zambetul pe buze ca am ucis boala.


cred ca ti-au raspuns destule utilizatoare si utilizatori parerea lor ...daca mai ai nevoie de inca una ... am sa ma exprim si eu...
mai intai de toate, faptul ca discutia a deviat nu e nici o surpriza pt nimeni , mai apoi daca totul este o discutie(acum , dupa ultimele postari ale tale) atunci :

de ce ai pus in titlu afirmatia ca te vei sinucide???
ce sperai ,sa te opreasca cineva????
de ce ii faci pe altii partasi la prostia ta (sinuciderea) ?????
de ce pozezi in victima???? (vezi posturile tale dupa ce coffeta a dat link-urile respective)
de ce crezi ca ar trebui sa postezi un topic de genul asta pe un forum dedicat femeilor cu predilectie ,si nu pe un forum social sau pe un forum medical?

can voi avea raspunsuri pertinente la intrebarile mele cred ca o sa merite sa iti fac o dizertatie despre "sabia lui Damocles"....
pana atunci... de acord cu cei care au spus ca ... esti las....(sub alte forme de exprimare) ...





Ce-i cu tine , daca esti femeie atunci pot sa=-ti spun ca nu esti atragatoare deloc . Nu ai feminitate deloc. Nu te da asa la mine ca nu ai dreptate deloc. Am voie sa postez oriunde sunt primit sa fac asta. Iar tu vezi-ti de treaba si nu dicta altcuiva ce sa zica . Asta e , nu-ti convine nu discuta.


Cred ca atunci cand posteaza cineva ce nu iti convine...cauti sa scoti toate rautatile din tine..si cred ca vrei sa capeti atentie...dar rintr-un subiect negativ...daca noi suntem mai nepriceputi stai o clipa si analizeaza ce ai scris ca si cand nu ar fi vorba de tine si poate ai sa iti dai singur un raspuns...
si nu ii mai critica pe ceilalti ca ar fi rai pt ca sincer nici tu nu esti mai bun...si ma repet incearca sa dai viata anilor tai...



Bine , lasa ca nu mai intru aici . Vroiam doar sa aflu ce parere aveti si voi despre o astfel de situatie . Discutam doar . Vezi ,mai sunt si oameni cu probleme. Cunosc multe cazuri. Ok. Bye!!!
sulumorudar
Postat pe 25 Ianuarie 2009 13:18
De la: G_I_JOE, la data 2009-01-24 17:41:35
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-24 17:30:19
De la: sulumorudar, la data 2009-01-24 17:27:30


Ce-i cu tine , daca esti femeie atunci pot sa=-ti spun ca nu esti atragatoare deloc . Nu ai feminitate deloc. Nu te da asa la mine ca nu ai dreptate deloc. Am voie sa postez oriunde sunt primit sa fac asta. Iar tu vezi-ti de treaba si nu dicta altcuiva ce sa zica . Asta e , nu-ti convine nu discuta.


baiete...raspunde dracului la intrebarile mele ,nu ma intereseaza sa fiu atragatoare pentru tine....
nu ma dau la tine de nici un fel ,dar imi dau seama ca esti patetic....

Super pertinenta!
Probabil ca asta si cauta- sa capete simpatii prin intermediul milei! Ce poate fi mai patetic ( Ei- dar sunt si femei "mamoase" care poate or sa-l ia la pieptul ( :-) ) lor sa-i aline omului suferinta si singuratatea;
( "nu ai feminitate deloc" - adica? Feminitatea inseamna "sora medicala" ? , sau Maica Tereza? )
Pai- sa strangem pt om de-o coroana ( numa sa se sinucida in direct la Prima TV- sau la ProTV ( ca am inteles ca ar fi top in stiri despre violenta si dezastre)

Inseamna ca eu sunt al naibii de feminina... Ca-s si asitenta si uneori mai fac si pe Maica Tereza...
Lucia1971
Postat pe 25 Ianuarie 2009 13:20
Mi se pare normal ca sineva care are o problema grava sa ceara pareri pe mai multe forumuri. E chiar o dovada ca e ceva grav, nu un subiect "la caterinca". Si e normal ca cineva sa simta nevoia sa vorbeasca despre problema lui. Nu inteleg cum de subiecte de genul "Ce ma fac, potrivit zodiacului nu ma potrivesc cu iubitul!" sunt acceptate si privite drept normale, in timp ce unuia grav nu i se acorda atentie, ba mai rau, este luat peste picior omul.

Un om depresiv intotdeauna simte nevoia sa vorbeasca despre asta, e un mod de a trece de criza respectiva si, indirect, de a cere ajutor.

Nu inteleg reactia majoritatii oamenilor.
Kathara
Postat pe 25 Ianuarie 2009 13:23
De la: Deep_Bite, la data 2009-01-25 13:23:41Mi se pare normal ca sineva care are o problema grava sa ceara pareri pe mai multe forumuri. E chiar o dovada ca e ceva grav, nu un subiect "la caterinca". Si e normal ca cineva sa simta nevoia sa vorbeasca despre problema lui. Nu inteleg cum de subiecte de genul "Ce ma fac, potrivit zodiacului nu ma potrivesc cu iubitul!" sunt acceptate si privite drept normale, in timp ce unuia grav nu i se acorda atentie, ba mai rau, este luat peste picior omul.

Un om depresiv intotdeauna simte nevoia sa vorbeasca despre asta, e un mod de a trece de criza respectiva si, indirect, de a cere ajutor.

Nu inteleg reactia majoritatii oamenilor.




Poate tu esti depresiva .
Eu nu am motive. Dar cunosc oameni care au motive sa fie depresivi.
Nu le dau numele fiindca nu le-ar placea.
sulumorudar
Postat pe 25 Ianuarie 2009 14:24
De la: Deep_Bite, la data 2009-01-25 13:23:41Mi se pare normal ca sineva care are o problema grava sa ceara pareri pe mai multe forumuri. E chiar o dovada ca e ceva grav, nu un subiect "la caterinca". Si e normal ca cineva sa simta nevoia sa vorbeasca despre problema lui. Nu inteleg cum de subiecte de genul "Ce ma fac, potrivit zodiacului nu ma potrivesc cu iubitul!" sunt acceptate si privite drept normale, in timp ce unuia grav nu i se acorda atentie, ba mai rau, este luat peste picior omul.

Un om depresiv intotdeauna simte nevoia sa vorbeasca despre asta, e un mod de a trece de criza respectiva si, indirect, de a cere ajutor.

Nu inteleg reactia majoritatii oamenilor.[/quote
Apropos , username-ul pe care il folosesti suna cam ciudat . Pentru cine e destinata muscatura aia profunda? Mi se pare un username de persoana cu manii violente.
sulumorudar
Postat pe 25 Ianuarie 2009 14:28
De la: Deep_Bite, la data 2009-01-25 13:23:41Mi se pare normal ca sineva care are o problema grava sa ceara pareri pe mai multe forumuri. E chiar o dovada ca e ceva grav, nu un subiect "la caterinca". Si e normal ca cineva sa simta nevoia sa vorbeasca despre problema lui. Nu inteleg cum de subiecte de genul "Ce ma fac, potrivit zodiacului nu ma potrivesc cu iubitul!" sunt acceptate si privite drept normale, in timp ce unuia grav nu i se acorda atentie, ba mai rau, este luat peste picior omul.

Un om depresiv intotdeauna simte nevoia sa vorbeasca despre asta, e un mod de a trece de criza respectiva si, indirect, de a cere ajutor.

Nu inteleg reactia majoritatii oamenilor.



Nu mi-o lua in nume de rau , dar esti foarte ciudata .Sorry!
sulumorudar
Postat pe 25 Ianuarie 2009 14:29
Haha, nicio problema. Tu o sa mori, dar nu esti deprimat, interesant.

Fii linistit, nu o sa te urmaresc ca sa te violentez, mi-am spus parerea.
Kathara
Postat pe 25 Ianuarie 2009 14:31
deci e cea mai mare prostie si o sti si tu!!!pune mana si insoarate si lasa gandirea asta aiurea ca nu te ajuta cu nimic!!!matusa mea are aceiasi boala si are 3 copii superbi si e fff bine numai cu micile exceptii can boala mai isi face de cap.mai ai incadestul timp pana boal o sa se instaleze definitiv iar pana atunci ai tot timpul sa te bucuri de vita langa o fata minunata.tu zici ca ai invins boala??hahaha gresit!!ea te a invins pe tine ptr ca te a facut sa te izolezi de viata si sa fii singut ca sa poata sa te macine mai repede!!!dar mai ai inca timp sa repari prostia asa ca succes si pune naibi mana sa te insori!!!!o zi buna
catch_a_fire
Postat pe 25 Ianuarie 2009 14:49
De la: Lucia1971, la data 2009-01-25 13:20:41
De la: G_I_JOE, la data 2009-01-24 17:41:35
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-24 17:30:19
De la: sulumorudar, la data 2009-01-24 17:27:30


Inseamna ca eu sunt al naibii de feminina... Ca-s si asitenta si uneori mai fac si pe Maica Tereza...


Depinde ce fel de asistenta!
Plus ca Maica Tereza..dupa cum stim...s-a cam inaltat!
de ex- asistenta mea- mai curand as vedea-o facand (to) pe Tereza-( numai ca cealalta!)
Oricum asistentele sunt feminine prin definitie!
si simpatice!
cat despre domnul cu sinuciderea...raman la parerea mea.
G_I_JOE
Postat pe 25 Ianuarie 2009 16:23
De la: catch_a_fire, la data 2009-01-25 14:49:54deci e cea mai mare prostie si o sti si tu!!!pune mana si insoarate si lasa gandirea asta aiurea ca nu te ajuta cu nimic!!!matusa mea are aceiasi boala si are 3 copii superbi si e fff bine numai cu micile exceptii can boala mai isi face de cap.mai ai incadestul timp pana boal o sa se instaleze definitiv iar pana atunci ai tot timpul sa te bucuri de vita langa o fata minunata.tu zici ca ai invins boala??hahaha gresit!!ea te a invins pe tine ptr ca te a facut sa te izolezi de viata si sa fii singut ca sa poata sa te macine mai repede!!!dar mai ai inca timp sa repari prostia asa ca succes si pune naibi mana sa te insori!!!!o zi buna



Ha, nu esti in stare sa furnizezi sugestii decat proaste.
Respect femeile , dar nu ma-nsor ,e demodat . Daca am nevoie de femeie , am prietene pe care le cunosc foarte bine si cu care ma pot distra chiar si fara sa ma casatoresc. Asta inseamna GOOD TIMES. Iar sugestiile tale de factura arhaica le consider proaste. Dar poate te-as interesa , nu-i nimic putem sa si flirtam.
sulumorudar
Postat pe 25 Ianuarie 2009 17:03
De la: Deep_Bite, la data 2009-01-25 14:31:27Haha, nicio problema. Tu o sa mori, dar nu esti deprimat, interesant.

Fii linistit, nu o sa te urmaresc ca sa te violentez, mi-am spus parerea.



Degeaba , esti o persoana cu deschidere spre violenta. Cred ca maniile de orice fel se pot trata , nu trebuie sa disperi . Iar in legatura cu moartea mea, aceasta va surveni intradevar . Sunt constient ca nu sunt nemuritor. Deocamdata insa traiesc ,in pofida observatiilor tale macabre.
sulumorudar
Postat pe 25 Ianuarie 2009 17:10
De la: sulumorudar, la data 2009-01-25 17:10:12
De la: Deep_Bite, la data 2009-01-25 14:31:27Haha, nicio problema. Tu o sa mori, dar nu esti deprimat, interesant.

Fii linistit, nu o sa te urmaresc ca sa te violentez, mi-am spus parerea.



Degeaba , esti o persoana cu deschidere spre violenta. Cred ca maniile de orice fel se pot trata , nu trebuie sa disperi . Iar in legatura cu moartea mea, aceasta va surveni intradevar . Sunt constient ca nu sunt nemuritor. Deocamdata insa traiesc ,in pofida observatiilor tale macabre.


Bine, iubire, cum spui tu. Daca iri place tie sa ma vazi maniaca si depresiva, by all means, fa-ti poftele. E misto, totusi, ca dintre noi doi, eu sunt aia macabra.
Kathara
Postat pe 25 Ianuarie 2009 17:17
De la: Kathara, la data 2009-01-25 17:17:13
De la: sulumorudar, la data 2009-01-25 17:10:12
De la: Deep_Bite, la data 2009-01-25 14:31:27Haha, nicio problema. Tu o sa mori, dar nu esti deprimat, interesant.

Fii linistit, nu o sa te urmaresc ca sa te violentez, mi-am spus parerea.



Degeaba , esti o persoana cu deschidere spre violenta. Cred ca maniile de orice fel se pot trata , nu trebuie sa disperi . Iar in legatura cu moartea mea, aceasta va surveni intradevar . Sunt constient ca nu sunt nemuritor. Deocamdata insa traiesc ,in pofida observatiilor tale macabre.


Bine, iubire, cum spui tu. Daca iri place tie sa ma vazi maniaca si depresiva, by all means, fa-ti poftele. E misto, totusi, ca dintre noi doi, eu sunt aia macabra.



Da dece "deep bite"?
sulumorudar
Postat pe 25 Ianuarie 2009 17:44
Era un joc de cuvinte intre mine si prietenii mei. Am revenit la Kathara, din greaca veche cu sensul de curatire prin arta. Ma intreb ce manie o arata si nickul asta.
Kathara
Postat pe 25 Ianuarie 2009 17:47
De la: Kathara, la data 2009-01-25 17:47:58Era un joc de cuvinte intre mine si prietenii mei. Am revenit la Kathara, din greaca veche cu sensul de curatire prin arta. Ma intreb ce manie o arata si nickul asta.



Hm. Ok. I'm still waching you .
sulumorudar
Postat pe 25 Ianuarie 2009 17:59
bey radu zi o data, ce urmaresti?
te iei si de persoanele care te sustin si faci misto de ele
ce dreaq vrei?
am inteles acum ca treaba cu sinuciderea a fost frectie, dar atunci de ce ai spus peste tot ca tu te sinucizi?
deci, ce urmaresti?
kitty_krieger
Postat pe 25 Ianuarie 2009 19:06
De la: iry24, la data 2009-01-25 19:06:44bey radu zi o data, ce urmaresti?
te iei si de persoanele care te sustin si faci misto de ele
ce dreaq vrei?
am inteles acum ca treaba cu sinuciderea a fost frectie, dar atunci de ce ai spus peste tot ca tu te sinucizi?
deci, ce urmaresti?


scuze pt impertinenta...
iry ce dreacu sa urmareasca...
o urmareste pe kathara....

dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Ianuarie 2009 19:21
De la: iry24, la data 2009-01-25 19:06:44bey radu zi o data, ce urmaresti?
te iei si de persoanele care te sustin si faci misto de ele
ce dreaq vrei?
am inteles acum ca treaba cu sinuciderea a fost frectie, dar atunci de ce ai spus peste tot ca tu te sinucizi?
deci, ce urmaresti?





DA TU CE VREI REBELO?
Esti foarte agresiva de parca ti s-ar fi furat ceva.
Ce crezi ca obtii cu tonul asta?
brrrr!
sulumorudar
Postat pe 25 Ianuarie 2009 19:21
De la: sulumorudar, la data 2009-01-25 19:21:16
De la: iry24, la data 2009-01-25 19:06:44bey radu zi o data, ce urmaresti?
te iei si de persoanele care te sustin si faci misto de ele
ce dreaq vrei?
am inteles acum ca treaba cu sinuciderea a fost frectie, dar atunci de ce ai spus peste tot ca tu te sinucizi?
deci, ce urmaresti?





DA TU CE VREI REBELO?
Esti foarte agresiva de parca ti s-ar fi furat ceva.
Ce crezi ca obtii cu tonul asta?
brrrr!

eu vreau sa te demasc pe tine
acum e randul tau sa raspunzi

PS: nu stiam ca imi poti auzi tonul cand tastez
kitty_krieger
Postat pe 25 Ianuarie 2009 19:29
De la: iry24, la data 2009-01-25 19:29:52
De la: sulumorudar, la data 2009-01-25 19:21:16
De la: iry24, la data 2009-01-25 19:06:44bey radu zi o data, ce urmaresti?
te iei si de persoanele care te sustin si faci misto de ele
ce dreaq vrei?
am inteles acum ca treaba cu sinuciderea a fost frectie, dar atunci de ce ai spus peste tot ca tu te sinucizi?
deci, ce urmaresti?





DA TU CE VREI REBELO?
Esti foarte agresiva de parca ti s-ar fi furat ceva.
Ce crezi ca obtii cu tonul asta?
brrrr!

eu vreau sa te demasc pe tine
acum e randul tau sa raspunzi

PS: nu stiam ca imi poti auzi tonul cand tastez



Cu ce sa ma demasti?
Vreo infractiune sau ce?
Iar agresivitatea ta se vede in contextul comentariilor tale.
sulumorudar
Postat pe 25 Ianuarie 2009 19:44
De la: sulumorudar, la data 2009-01-25 17:03:55
Ha, nu esti in stare sa furnizezi sugestii decat proaste.
Respect femeile , dar nu ma-nsor ,e demodat . Daca am nevoie de femeie , am prietene pe care le cunosc foarte bine si cu care ma pot distra chiar si fara sa ma casatoresc. Asta inseamna GOOD TIMES. Iar sugestiile tale de factura arhaica le consider proaste. Dar poate te-as interesa , nu-i nimic putem sa si flirtam.

De la: sulumorudar, la data 2009-01-07 04:12:23 Nu ampe nimeni care sa-mimaispuna cate o vorba buna Imi cam lipseste .

deci...pe langa alte inconsistente din declaratiile tale....ori ai prietene cu care te distrezi si ai "good times", ori nu ai pe nimeni pe lumea asta care sa-ti spuna o vorba buna

si...partea mea preferata
De la: sulumorudar, la data 2009-01-25 17:03:55Dar poate te-as interesa , nu-i nimic putem sa si flirtam.

deci...vrei o gagica si asa te-ai gandit sa o agati?
de ce tot eviti sa raspunzi? ai ceva de ascuns?
kitty_krieger
Postat pe 25 Ianuarie 2009 19:53
De la: iry24, la data 2009-01-25 19:53:56
De la: sulumorudar, la data 2009-01-25 17:03:55
Ha, nu esti in stare sa furnizezi sugestii decat proaste.
Respect femeile , dar nu ma-nsor ,e demodat . Daca am nevoie de femeie , am prietene pe care le cunosc foarte bine si cu care ma pot distra chiar si fara sa ma casatoresc. Asta inseamna GOOD TIMES. Iar sugestiile tale de factura arhaica le consider proaste. Dar poate te-as interesa , nu-i nimic putem sa si flirtam.

De la: sulumorudar, la data 2009-01-07 04:12:23 Nu ampe nimeni care sa-mimaispuna cate o vorba buna Imi cam lipseste .

deci...pe langa alte inconsistente din declaratiile tale....ori ai prietene cu care te distrezi si ai "good times", ori nu ai pe nimeni pe lumea asta care sa-ti spuna o vorba buna

si...partea mea preferata
De la: sulumorudar, la data 2009-01-25 17:03:55Dar poate te-as interesa , nu-i nimic putem sa si flirtam.

deci...vrei o gagica si asa te-ai gandit sa o agati?
de ce tot eviti sa raspunzi? ai ceva de ascuns?



Vrei sa fi agatata ,scumpo?
sulumorudar
Postat pe 25 Ianuarie 2009 20:11
De la: iry24, la data 2009-01-25 19:29:52
De la: sulumorudar, la data 2009-01-25 19:21:16
De la: iry24, la data 2009-01-25 19:06:44bey radu zi o data, ce urmaresti?
te iei si de persoanele care te sustin si faci misto de ele
ce dreaq vrei?
am inteles acum ca treaba cu sinuciderea a fost frectie, dar atunci de ce ai spus peste tot ca tu te sinucizi?
deci, ce urmaresti?





DA TU CE VREI REBELO?
Esti foarte agresiva de parca ti s-ar fi furat ceva.
Ce crezi ca obtii cu tonul asta?
brrrr!

eu vreau sa te demasc pe tine
acum e randul tau sa raspunzi

PS: nu stiam ca imi poti auzi tonul cand tastez



Sper ca ai mai mult din gratia felinelor decat di agresivitatea lor. Nu de alta dar femeile trebuie neaparat sa fie feminine , adica dulci si daca se poate chiar delicioase
sulumorudar
Postat pe 25 Ianuarie 2009 20:14
De la: sulumorudar, la data 2009-01-25 20:11:30
De la: iry24, la data 2009-01-25 19:53:56
De la: sulumorudar, la data 2009-01-25 17:03:55
Ha, nu esti in stare sa furnizezi sugestii decat proaste.
Respect femeile , dar nu ma-nsor ,e demodat . Daca am nevoie de femeie , am prietene pe care le cunosc foarte bine si cu care ma pot distra chiar si fara sa ma casatoresc. Asta inseamna GOOD TIMES. Iar sugestiile tale de factura arhaica le consider proaste. Dar poate te-as interesa , nu-i nimic putem sa si flirtam.

De la: sulumorudar, la data 2009-01-07 04:12:23 Nu ampe nimeni care sa-mimaispuna cate o vorba buna Imi cam lipseste .

deci...pe langa alte inconsistente din declaratiile tale....ori ai prietene cu care te distrezi si ai "good times", ori nu ai pe nimeni pe lumea asta care sa-ti spuna o vorba buna

si...partea mea preferata
De la: sulumorudar, la data 2009-01-25 17:03:55Dar poate te-as interesa , nu-i nimic putem sa si flirtam.

deci...vrei o gagica si asa te-ai gandit sa o agati?
de ce tot eviti sa raspunzi? ai ceva de ascuns?



Vrei sa fi agatata ,scumpo?

qed??? qed! qed!
dragul meu, daca sunt dulce sau agresiva (in viata reala, caci aici sunt ce vreau eu), n-o sa afli tu in veci
daca esti asa tip bine si smecher de ce nu-ti pui o poza, poti sa induiosezi femeile mai repede asa
kitty_krieger
Postat pe 25 Ianuarie 2009 20:33
De la: iry24, la data 2009-01-25 20:33:57
De la: sulumorudar, la data 2009-01-25 20:11:30
De la: iry24, la data 2009-01-25 19:53:56
De la: sulumorudar, la data 2009-01-25 17:03:55
Ha, nu esti in stare sa furnizezi sugestii decat proaste.
Respect femeile , dar nu ma-nsor ,e demodat . Daca am nevoie de femeie , am prietene pe care le cunosc foarte bine si cu care ma pot distra chiar si fara sa ma casatoresc. Asta inseamna GOOD TIMES. Iar sugestiile tale de factura arhaica le consider proaste. Dar poate te-as interesa , nu-i nimic putem sa si flirtam.

De la: sulumorudar, la data 2009-01-07 04:12:23 Nu ampe nimeni care sa-mimaispuna cate o vorba buna Imi cam lipseste .

deci...pe langa alte inconsistente din declaratiile tale....ori ai prietene cu care te distrezi si ai "good times", ori nu ai pe nimeni pe lumea asta care sa-ti spuna o vorba buna

si...partea mea preferata
De la: sulumorudar, la data 2009-01-25 17:03:55Dar poate te-as interesa , nu-i nimic putem sa si flirtam.

deci...vrei o gagica si asa te-ai gandit sa o agati?
de ce tot eviti sa raspunzi? ai ceva de ascuns?



Vrei sa fi agatata ,scumpo?

qed??? qed! qed!
dragul meu, daca sunt dulce sau agresiva (in viata reala, caci aici sunt ce vreau eu), n-o sa afli tu in veci
daca esti asa tip bine si smecher de ce nu-ti pui o poza, poti sa induiosezi femeile mai repede asa



Scumpo ,am multe prietene incat nu sunt atat de preocupat de acapararea femeilor de pe forumuri .
Dar totusi , iti dau tie prioritate fiindca esti femeie. Deci pune-ti o poza cu tine sa te vada toti barbatii , poate te va imblanzi vreo unul.
Ce zici pisicuto?
sulumorudar
Postat pe 25 Ianuarie 2009 20:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu e vremea costumelor de baie, dar.... 14 De la: greenie 16 Ianuarie 2009 13:31
Un strigat (mieunat) de ajutor!!! 5 De la: FLORY_DULCIK 21 Septembrie 2009 18:16
am 3 pisici mici si nu au stapan nu le vreti????? 10 De la: kudika344657 28 Decembrie 2010 08:33
Merita citit!!! 3 De la: Indiana_Jones 27 Septembrie 2011 23:49
cercei altfel :) 10 De la: georgi_balan 28 Iulie 2008 12:11