Setari Cookie-uri

Am sa ma sinucid pentru ca sant bolnav de SCLEROZA MULTIPLA

De la: sulumorudar, la data 2009-01-26 21:12:30 Tatelor, nu aveti nimic de facut in casa? Sau va sunt sotii la munca si copiii la soacra de puteti sa va prostiti pe aici asa,in nestire? Nu se sinucide nici dracul .N-ati inteles nimic (ma bucur) . Ia hai la cratite cu voi , ca atrageti pacilea barbatii ca , stiti voi ce , mustele. Hai pa!
vezi cum te facuram nemuritor?????????? cum le stii tu pe toate ca un om mare? si eu care ma apucasem de coliva...............
FRANNNCE
Postat pe 26 Ianuarie 2009 21:34
io vreau sa-ti vad mutra
pardon...eu as fi foarte incantata daca ne-ai onora pe noi, doamnele si domnisoarele care salivam dupa un barbat bine, care sa ne dea ceva de lucru, cu postarea unei poze cu tine

eee...ce zici?
kitty_krieger
Postat pe 26 Ianuarie 2009 21:35
De la: sulumorudar, la data 2009-01-26 21:31:29
De la: etta, la data 2009-01-26 21:15:04
De la: sulumorudar, la data 2009-01-26 21:12:30 Tatelor, nu aveti nimic de facut in casa? Sau va sunt sotii la munca si copiii la soacra de puteti sa va prostiti pe aici asa,in nestire? Nu se sinucide nici dracul .N-ati inteles nimic (ma bucur) . Ia hai la cratite cu voi , ca atrageti pacilea barbatii ca , stiti voi ce , mustele. Hai pa!


adevarul ca sotul e la volei .......sa se mentina !!!!.........insa acu' mi-a venit copilu'......deci te las in "fericirea "ta !!!!......si chiar la cratita ma duc .......CA AM PENTRU CINE !!!!!..........




Bravo , esti o LADY?


adevaru' e ca SUNT O DOAMNA !!!!!.........
etta
Postat pe 26 Ianuarie 2009 21:36
De la: FRANNNCE, la data 2009-01-26 21:34:46
De la: sulumorudar, la data 2009-01-26 21:12:30 Tatelor, nu aveti nimic de facut in casa? Sau va sunt sotii la munca si copiii la soacra de puteti sa va prostiti pe aici asa,in nestire? Nu se sinucide nici dracul .N-ati inteles nimic (ma bucur) . Ia hai la cratite cu voi , ca atrageti pacilea barbatii ca , stiti voi ce , mustele. Hai pa!
vezi cum te facuram nemuritor?????????? cum le stii tu pe toate ca un om mare? si eu care ma apucasem de coliva...............
asta printre alte mincaruri ca si eu tot de cratita vin.........ca am cu ce si pentru cine...............pofta buna..........
FRANNNCE
Postat pe 26 Ianuarie 2009 21:36
pai nu ai zis ca te sinucizi?de aia se "zbate" toata lumea

Postat pe 26 Ianuarie 2009 21:36
De la: FRANNNCE, la data 2009-01-26 21:34:46
De la: sulumorudar, la data 2009-01-26 21:12:30 Tatelor, nu aveti nimic de facut in casa? Sau va sunt sotii la munca si copiii la soacra de puteti sa va prostiti pe aici asa,in nestire? Nu se sinucide nici dracul .N-ati inteles nimic (ma bucur) . Ia hai la cratite cu voi , ca atrageti pacilea barbatii ca , stiti voi ce , mustele. Hai pa!
vezi cum te facuram nemuritor?????????? cum le stii tu pe toate ca un om mare? si eu care ma apucasem de coliva...............



lasa soro,ca o ornam sub forma de tort !!!!!.......... si cu lumanarele !!!!.......
etta
Postat pe 26 Ianuarie 2009 21:37
De la: iry24, la data 2009-01-26 21:35:49io vreau sa-ti vad mutra
pardon...eu as fi foarte incantata daca ne-ai onora pe noi, doamnele si domnisoarele care salivam dupa un barbat bine, care sa ne dea ceva de lucru, cu postarea unei poze cu tine

eee...ce zici?
aoleu ,nu provoca omul cind ii daduram ideea de nud.........ca cine stie ce grozavie ne arata!!!!!!!!
FRANNNCE
Postat pe 26 Ianuarie 2009 21:38
De la: iry24, la data 2009-01-26 21:35:49io vreau sa-ti vad mutra
pardon...eu as fi foarte incantata daca ne-ai onora pe noi, doamnele si domnisoarele care salivam dupa un barbat bine, care sa ne dea ceva de lucru, cu postarea unei poze cu tine

eee...ce zici?
aoleu ,nu provoca omul cind ii daduram ideea de nud.........ca cine stie ce grozavie ne arata!!!!!!!!
FRANNNCE
Postat pe 26 Ianuarie 2009 21:38
De la: etta, la data 2009-01-26 21:37:36
De la: FRANNNCE, la data 2009-01-26 21:34:46
De la: sulumorudar, la data 2009-01-26 21:12:30 Tatelor, nu aveti nimic de facut in casa? Sau va sunt sotii la munca si copiii la soacra de puteti sa va prostiti pe aici asa,in nestire? Nu se sinucide nici dracul .N-ati inteles nimic (ma bucur) . Ia hai la cratite cu voi , ca atrageti pacilea barbatii ca , stiti voi ce , mustele. Hai pa!
vezi cum te facuram nemuritor?????????? cum le stii tu pe toate ca un om mare? si eu care ma apucasem de coliva...............



lasa soro,ca o ornam sub forma de tort !!!!!.......... si cu lumanarele !!!!.......
miine treaba cu ornatul ca pusei vasele la spalat.........sa ne spuna preferintele sa vada ce fete bune sint tatele..........
FRANNNCE
Postat pe 26 Ianuarie 2009 21:39
soroooooooooooooooo.....lasa omu' in pace sa fac ce vrea el........ca avem poza importanta la concurs de votat........si de adus pe locul 1 !!!!!!!!!............
etta
Postat pe 26 Ianuarie 2009 21:40
De la: etta, la data 2009-01-26 21:40:43 soroooooooooooooooo.....lasa omu' in pace sa fac ce vrea el........ca avem poza importanta la concurs de votat........si de adus pe locul 1 !!!!!!!!!............
fug la vot .doar nu va las la greu..............cred ca este cazul sa facem putina publicitate.............deci omule te las ca asa zise etta.sa nu dea dracu sa te sinucizi acu cind transform coliva in tort cu artificii....................;
FRANNNCE
Postat pe 26 Ianuarie 2009 21:44
Scumpelor , va avertizez ca am castigat concursul de mister Muscle&Fitness din localitatea noastra acum ceva vreme. Am si asa foarte multe admiratoare ,nu as vrea sa mai pun si alte femei pe urmele mele visandu-ma lacrimand . Dar poate pe viitor , dupa ce voi avea si eu ID-urile voastre de MESS ,o sa ne mai intelegem noi cumva. Si poate va voi furniza chiar si adresa website-ului meu ca sa vedeti ca sunt un barbat complex si educat . E un site superb iar in curand am sa deschid si un forum acolo .
sulumorudar
Postat pe 26 Ianuarie 2009 22:05
De la: sulumorudar, la data 2009-01-26 22:05:04 Scumpelor , va avertizez ca am castigat concursul de mister Muscle&Fitness din localitatea noastra acum ceva vreme. Am si asa foarte multe admiratoare ,nu as vrea sa mai pun si alte femei pe urmele mele visandu-ma lacrimand . Dar poate pe viitor , dupa ce voi avea si eu ID-urile voastre de MESS ,o sa ne mai intelegem noi cumva. Si poate va voi furniza chiar si adresa website-ului meu ca sa vedeti ca sunt un barbat complex si educat . E un site superb iar in curand am sa deschid si un forum acolo .


lauda de sine miroase a "R A H A T "
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Ianuarie 2009 22:08
lasa draga ca iubitul meu e mr muscolo kudika si e mai tare ca tine.

Postat pe 26 Ianuarie 2009 22:09
De la: sulumorudar, la data 2009-01-26 22:05:04 Scumpelor , va avertizez ca am castigat concursul de mister Muscle&Fitness din localitatea noastra acum ceva vreme. Am si asa foarte multe admiratoare ,nu as vrea sa mai pun si alte femei pe urmele mele visandu-ma lacrimand . Dar poate pe viitor , dupa ce voi avea si eu ID-urile voastre de MESS ,o sa ne mai intelegem noi cumva. Si poate va voi furniza chiar si adresa website-ului meu ca sa vedeti ca sunt un barbat complex si educat . E un site superb iar in curand am sa deschid si un forum acolo .

iti dau id-ul meu de mess numai daca pui poza cu tine
kitty_krieger
Postat pe 26 Ianuarie 2009 22:13
Nu stiu daca serios ai probleme de sanatate sau e doar o minciuna...daca e ultima varianta..sa stii ca e urat sa te joci cu asa ceva......
liza24_84
Postat pe 26 Ianuarie 2009 22:13
De la: FRANNNCE, la data 2009-01-26 21:44:38
De la: etta, la data 2009-01-26 21:40:43 soroooooooooooooooo.....lasa omu' in pace sa fac ce vrea el........ca avem poza importanta la concurs de votat........si de adus pe locul 1 !!!!!!!!!............
fug la vot .doar nu va las la greu..............cred ca este cazul sa facem putina publicitate.............deci omule te las ca asa zise etta.sa nu dea dracu sa te sinucizi acu cind transform coliva in tort cu artificii....................;


hahahahahahahahahahahahahahahahahaha
nebunelooooor

Postat pe 26 Ianuarie 2009 22:16
De la: sulumorudar, la data 2009-01-26 22:05:04 Scumpelor , va avertizez ca am castigat concursul de mister Muscle&Fitness din localitatea noastra acum ceva vreme. Am si asa foarte multe admiratoare ,nu as vrea sa mai pun si alte femei pe urmele mele visandu-ma lacrimand . Dar poate pe viitor , dupa ce voi avea si eu ID-urile voastre de MESS ,o sa ne mai intelegem noi cumva. Si poate va voi furniza chiar si adresa website-ului meu ca sa vedeti ca sunt un barbat complex si educat . E un site superb iar in curand am sa deschid si un forum acolo .


Din ce localitate iubire? Cocîrlaþii din Vale?
Kathara
Postat pe 26 Ianuarie 2009 22:18
E chiar un centru universitar.
sulumorudar
Postat pe 26 Ianuarie 2009 23:06
De la: sulumorudar, la data 2009-01-26 23:06:40 E chiar un centru universitar.


Universitatea Jiji Beeeeecali.
Kathara
Postat pe 26 Ianuarie 2009 23:07
De la: sulumorudar, la data 2009-01-26 22:05:04 Scumpelor , va avertizez ca am castigat concursul de mister Muscle&Fitness din localitatea noastra acum ceva vreme. Am si asa foarte multe admiratoare ,nu as vrea sa mai pun si alte femei pe urmele mele visandu-ma lacrimand . Dar poate pe viitor , dupa ce voi avea si eu ID-urile voastre de MESS ,o sa ne mai intelegem noi cumva. Si poate va voi furniza chiar si adresa website-ului meu ca sa vedeti ca sunt un barbat complex si educat . E un site superb iar in curand am sa deschid si un forum acolo .


si in speranta ta umila,chiar crezi ca vei avea vreodata ID-urile noastre de mess ?????........ ..........SPER'MATA.......' da' speri degeaba !!!!!...........
etta
Postat pe 26 Ianuarie 2009 23:11
De la: sulumorudar, la data 2009-01-26 23:06:40 E chiar un centru universitar.


"spitalu' 9 " cumva????
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Ianuarie 2009 23:12
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-26 23:12:49
De la: sulumorudar, la data 2009-01-26 23:06:40 E chiar un centru universitar.


"spitalu' 9 " cumva????


universitatea Cluj-Sapoca !!!!.......
etta
Postat pe 26 Ianuarie 2009 23:15
ppfffaiii fetele..lasa-ti baiatu in pace...nah din lipsa de laudatori..isi face singur reclama...Ce sa mai,modestia e principala calitate a lui
Lexxya
Postat pe 26 Ianuarie 2009 23:18
in ciuda bolii tale observ ca esti foarte inteligent dupa ce limbaj folosesti...hmm sinucidere si eu am vrut sa fac asta cand am vazut ce lume rea e in juru meul..dar parca nu se merita..mai bine scapi tara de prosti decat sa ma omor io;)
anafelicia
Postat pe 27 Ianuarie 2009 05:56
De la: sulumorudar, la data 2009-01-26 21:12:30 Tatelor, nu aveti nimic de facut in casa? Sau va sunt sotii la munca si copiii la soacra de puteti sa va prostiti pe aici asa,in nestire? Nu se sinucide nici dracul .N-ati inteles nimic (ma bucur) . Ia hai la cratite cu voi , ca atrageti pacilea barbatii ca , stiti voi ce , mustele. Hai pa!

Postul ãsta a fost.... nu m-am putut abþine sã nu-þi spun nimic! Auzi, dupã ce cã postezi aici, cerºind mila tuturor, în momentul în care vezi cã te tragem de mânecã pentru cã nu suntem de acord cu lamentãrile tale, începi sã insulþi! ªtii ce? Din punctul meu de vedere toatã povestea asta cu "vai, sunt bolnav, mã sinucid" a fost cea mai pateticã minciunã inventatã vreodatã!! Pentru cã, dacã ar fi fost adevãrat, dacã într-adevãr ai fi fost un tip atât de curajos, încât sã fii în stare sã-þi pui capãt zilelor atunci când ai fi vãzut cã nu mai merge - nu te-ai fi înjosit cu astfel de comentarii! În primul rând nu ai fi postat pe toate acele site-uri "marea dramã din viaþa ta" ºi-apoi, dacã ai fi vãzut cã stârneºti reacþii negative, pur ºi simplu þi-ai fi vãzut de ale tale! Dar tu trãieºti într-o lume departe de realitate! Într-o lume în care tu ai ieºit Mister într-un mare oraº.... într-o lume în care femeile sunt la picioarele tale.... Oare de ce naiba îmi vine tare greu sã cred chestia asta?! Un astfel de tip nu ar mai sta pe site-uri cerºind atenþie ca o adolescentã dezaxatã cu astfel de posturi penibile!! De ce? PENTRU CÃ DEJA AR AVEA PARTE DE ATENÞIE!!!!
Dar tu eºti prea ocupat sã ne critici pe noi, în loc sã-þi faci puþin timp sã te uiþi la tine în grãdinã!
ªi-apoi, dupã cum te-a mai întrebat cineva: ce naiba cauþi pe site-ul ãsta? Acest site este dedicat femeilor ºi singurul care se "prosteºte pe aici în neºtire" eºti tu! DUDE, GET A F*** LIFE!!

amelia05
Postat pe 27 Ianuarie 2009 08:46
De la: sulumorudar, la data 2009-01-26 21:12:30 Tatelor, nu aveti nimic de facut in casa? Sau va sunt sotii la munca si copiii la soacra de puteti sa va prostiti pe aici asa,in nestire? Nu se sinucide nici dracul .N-ati inteles nimic (ma bucur) . Ia hai la cratite cu voi , ca atrageti pacilea barbatii ca , stiti voi ce , mustele. Hai pa!


uite unde era domnul perfectiune.........................

cred ca locul tau este la cratita nu al nostru..............................

Nene tine pasul cu timpul ..................
sun_shine
Postat pe 27 Ianuarie 2009 10:53
De la: etta, la data 2009-01-26 23:15:16
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-26 23:12:49
De la: sulumorudar, la data 2009-01-26 23:06:40 E chiar un centru universitar.


"spitalu' 9 " cumva????


universitatea Cluj-Sapoca !!!!.......


mai fetelor cred ca mai daduram de o mascota....................


dandanicaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..................... uite mama inca o jucarioara asa ca nu mai plange dupa Danutza.........................
beiiiiiiiiiiiiiiii............dar ce se mai bat pe locurile de frunte....................

ctred ca ar trebui sa organizm un concurs........................

cea mai tare mascoata de pe kudika
sun_shine
Postat pe 27 Ianuarie 2009 10:57
De la: voicu_monica2001, la data 2009-01-27 10:57:55
De la: etta, la data 2009-01-26 23:15:16
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-26 23:12:49
De la: sulumorudar, la data 2009-01-26 23:06:40 E chiar un centru universitar.


"spitalu' 9 " cumva????


universitatea Cluj-Sapoca !!!!.......


mai fetelor cred ca mai daduram de o mascota....................


dandanicaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..................... uite mama inca o jucarioara asa ca nu mai plange dupa Danutza.........................
beiiiiiiiiiiiiiiii............dar ce se mai bat pe locurile de frunte....................

ctred ca ar trebui sa organizm un concurs........................

cea mai tare mascoata de pe kudika


monica, vad si eu ca d-l acesta are toate atributele pt a concura cu brio la titlul de mascota a kudicii ,
dar, imi e dor de danutza noastra ,sti de ce???
pt ca in comentariile ei am vazut naivitate, am vazut efectiv sinceritate(fata aia chiar crede ce scrie) pe cand la d-l asta vad minciuna, fatarnicie, un dram de aroganta prosteasca de altfel, si mai presus de toate vad un "P I Z D A plange" ....adica un "lache pansatu' " care face pe macho cu viespile de pe kudika...
sa ma scuzati fetele dar uneori asa suntem un roi de viespi care inteapa....
si cum domnul se pare ca a intrat in soc anafilactic.... are nevoie de o injectie cu adrenalina ...sau nu....ca doar tot vroia sa se sinucida...
apropo baiete....te-ai razgandit?????
te mai sinucizi ,'au ba???

dandanaua_reloaded
Postat pe 27 Ianuarie 2009 11:51
mai din acest punct de vedere ai mare dreptate...........................

ai vazut cum a intors-o?
cica noi am inteles gresit...........................

e patetic cum unii incearca sa atraga atentia asa....................
parca ar cere pedeapsa de la DUMNEZEU....................

si daca este cu adevarat bolnav e cu atat mai rau ceea ce face............... dezgustator sa atragi mila sau simpatia folosindu-te de boala..............
sun_shine
Postat pe 27 Ianuarie 2009 12:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce preferati? 30 De la: mkdisk 5 Noiembrie 2008 18:44
Am nevoie de o idee 3 De la: Cristinutsa 30 Septembrie 2009 19:49
care ma ajutati si pe mine ? 4 De la: just_laura 4 Septembrie 2009 09:49
Iesi din impasul financiar!! ajuta-te si ajuta... 4 De la: chinabuye 9 Mai 2010 12:41
fuckkkkkkk,,,o tara plina de mafiotiiii 13 De la: Calandrinon 21 Noiembrie 2009 15:31