Setari Cookie-uri

un sfat..

am tot citit ce se scrie pe aici si am mai intalnit situatii asemanatoare dar doar acum indraznesc sa scriu si eu, poate ma ajutati cu un sfat..ce sa zic totul a inceput acum 3 luni aproape dintro prostie, o distractie sa zic asa, mi-am facut un prieten la distanta nu credeam ca o sa mearga dar dupa o saptamana a venit la mine in oras, totul a fost frumos dar am simtit ca o sa ma atasez de el si ce sa fac si eu ..decat sa accept o relatie la distanta mai bine i-am pus punct acolo am considerat ca asa e mai bine atunci. apoi el a mai venit pe aici (prietenul lui cel mai bun e in orasul meu)si ne-am intalnit..imi place foarte mult tin la el , ne-am impacat totul a fost si este fff frumos ne-am petrecut si sarbatorile impreuna a fost cel mai frumos revelion acum eu sunt indragostita pana peste cap de el si el imi zice ca ma iubeste dar nu mai are incredere in mine, zice ca a investit toata increderea la inceput si eu l-am lasat ..si acum incearca sa aiba iar dar o sa mai dureze..si plus ca amandoi suntem acum in clasa a 12a am vorbit ca dupa bac o sa facem sa fie mai bine ..nu stim inca cum dar sper sa fie bine tin f mult la el pot sa zic ca il iubesc dar imi e frica sa nu fie prea tarziu..si sa il pierd vreau sa ii recastig increderea dar nu stiu cum...
michelleart
Postat pe 14 Ianuarie 2009 21:19
De la: michelleart, la data 2009-01-14 21:19:13am tot citit ce se scrie pe aici si am mai intalnit situatii asemanatoare dar doar acum indraznesc sa scriu si eu, poate ma ajutati cu un sfat..ce sa zic totul a inceput acum 3 luni aproape dintro prostie, o distractie sa zic asa, mi-am facut un prieten la distanta nu credeam ca o sa mearga dar dupa o saptamana a venit la mine in oras, totul a fost frumos dar am simtit ca o sa ma atasez de el si ce sa fac si eu ..decat sa accept o relatie la distanta mai bine i-am pus punct acolo am considerat ca asa e mai bine atunci. apoi el a mai venit pe aici (prietenul lui cel mai bun e in orasul meu)si ne-am intalnit..imi place foarte mult tin la el , ne-am impacat totul a fost si este fff frumos ne-am petrecut si sarbatorile impreuna a fost cel mai frumos revelion acum eu sunt indragostita pana peste cap de el si el imi zice ca ma iubeste dar nu mai are incredere in mine, zice ca a investit toata increderea la inceput si eu l-am lasat ..si acum incearca sa aiba iar dar o sa mai dureze..si plus ca amandoi suntem acum in clasa a 12a am vorbit ca dupa bac o sa facem sa fie mai bine ..nu stim inca cum dar sper sa fie bine tin f mult la el pot sa zic ca il iubesc dar imi e frica sa nu fie prea tarziu..si sa il pierd vreau sa ii recastig increderea dar nu stiu cum...



dak te`a iubit poti respira linishtita, aqm depinde ce fel de persoana e...

Postat pe 20 Ianuarie 2009 05:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
gripa noua: pro sau contra vaccinului? 278 De la: adina_black 22 Februarie 2010 02:41
ajutor!! cum pot reusi sa ma las de fumat? 117 De la: Barbie30 24 August 2010 22:20
Arsurile solare 4 De la: kudika328918 7 Noiembrie 2010 08:55
.... 6 De la: Valy90 20 Iunie 2011 12:44
Apa cea mai buna 3 De la: kudika419705 24 Iulie 2016 16:20