Setari Cookie-uri

Pentru cele care cauta haine de firma marimi XXL,calitate deosebita, preturi mici

In Bucuresti sunt relativ putine magazine cu haine de marimi mari si calitate buna.
Unul dintre cele mai interesante pe care l-am gasit este un magazin cu marimi XXL la parterul galeriei comerciale Carrefour-Vitantis, de langa targul auto Vitan-Barzesti.

Merita sa va duceti ca au si preturi mici si hainele sunt spaniole.

Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:04
BUNA ,TUTUROR,
MA CONFRUNT SI EU CU PROBLEMA ACEASTA,ESTE GREU SA TE IMBRACI DACA AI MASURI MAI ROTUNJOARE AM GASIT UN MAGAZIN ,ESTE NOU DESCHIS,UNDE AU HAINE MASURI MARI,SUNT FRUMOASE,DE CALITATE.
AM INTELES CA HAINELE SUNT ADUSE DIN SUA ,ANGLIA SI INDIA.CHIAR SUNT DEOSEBITE.
MAGAZINUL ESTE IN ZONA STEFAN CEL MARE--LIZEANU,MAI PRECIS ,PE STARDA PARGARILOR LA NR.61.
INCERCATI SI WEB---www.hainexxl.ro,ACOLO VETI VEDEA O PARTE DIN CEEACE EXISTA IN MAGAZIN.
DACA AJUNGETI ACOLO,SCRIETI PE FORUM,SA IMPARTASIM PARERI.
monet
Postat pe 7 August 2010 00:13
Haine pentru masuri mari se gasesc pe:shop.cybele.ro.Daca nu gasiti masura dumneavoastra, va pot face si pe comanda.
zalitllesorinik
Postat pe 19 Octombrie 2012 21:23
URL-ul site-ul nostru: http://www.sexyposh-lingerie.com
kudika_35929
Postat pe 14 Iunie 2013 16:55
Furniza toate tipurile de Sexy Dress & Lenjerie & haine

Stimate Domnule / Doamna :
Multumesc foarte mult pentru timpul acordat. Suntem producãtor de lenjerie profesional și furnizarea tuturor tipurilor de fin lenjerie sexy de la costume pentru adulți , rochii lungi , babydolls , seturi de bikini , chiloți pentru bãrbați , chiloți de damã , teddies , seturi de jartierã și corseters , PVC de brevete și piele de ciorapi cu dimensiuni variate pentru a satisface requirements.By dvs. angajarea de lucrãtori cu experiențã , introducerea de facilitãți de cusut de top si folosind material de lux , ne-am castigat acreditarea de toți clienții noștri . Producția noastrã anualã este de peste 1.500.000 de piese .
FAQ
1.We accepta paypal și picãturã de transport maritim de 100% în condiții de siguranțã ușã în ușã fãrã probleme .

2 . Livrare Transport : EMS DHL TNT UPS , etc în termen de 3-7 zile .

3.The mai comanzi , prețul mai ieftin vei primi .

4.Plata : PayPal , Western Union , Money Gram , T / Tetc .

5.Package fi trimis în 48 de ore , urgent , atunci clientii de e-mail de urmãrire numãr .

6.Sample pentru testare accepta , Când u testa calitatea noastrã , atunci putem face mai mult și de lungã de afaceri pe termen lung cu u în continuare .

7.Our MOQ este de $ 100 , ordine mixtã este suport .

8.Our Email / MSN : marisa@lingerieocean.com ;

  Nostru de telefon :086 - 18065437875 .

http://www.lingerieocean.com
kudika_927208
Postat pe 25 Noiembrie 2013 13:28
Nu mai bine ati manca voi mai putin? Frumusetea si normalitatea presupune sacrificii!
rondina
Postat pe 2 Aprilie 2014 14:08
nu mai bine ti-ai vedea de farfuria ta?
krystyana84
Postat pe 6 Aprilie 2014 01:59
De la: rondina, la data 2014-04-02 14:08:02Nu mai bine ati manca voi mai putin? Frumusetea si normalitatea presupune sacrificii!
frumusetea si normalitatea presupun nu presupune. Sa stii ca inteligenta presupune studiu. Asta asa ca nu iti vezi de troaca ta
krystyana84
Postat pe 6 Aprilie 2014 02:01
Si eu ma confrunt cu aceeasi problema😕. Prea putine oferte pe piata cu haine masuri mari..ati puteti incerca si nott.ro.
sunt haine ff dragute si au masuri mari , pana la 26,
andora85
Postat pe 3 August 2015 20:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
comenzi uk 1 De la: jolyboutique 13 Decembrie 2011 06:42
Conteria Venetiana - o noutate in lumea bijuteriilor 2 De la: Andrutzzzza 25 August 2012 16:50
Inchirieri masini,rent a car,inchirieri auto,masini de inchiriat 11 De la: kudika_1043363 21 Aprilie 2022 12:46
Cadouri usor de achizitionat fara timp pierdut 4 De la: kudika_1011377 26 Mai 2016 11:23
Ajutati-ma va rog 5 De la: kudika505845 1 Octombrie 2015 23:25