Pentru cele care cauta haine de firma marimi XXL,calitate deosebita, preturi mici

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Pentru cele care cauta haine de firma marimi XXL,calitate deosebita, preturi mici: (5 din 1 vot)

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

In Bucuresti sunt relativ putine magazine cu haine de marimi mari si calitate buna.
Unul dintre cele mai interesante pe care l-am gasit este un magazin cu marimi XXL la parterul galeriei comerciale Carrefour-Vitantis, de langa targul auto Vitan-Barzesti.

Merita sa va duceti ca au si preturi mici si hainele sunt spaniole.
Raporteaza abuz de limbaj
monet Avatarul lui monet

3 mesaje

BUNA ,TUTUROR,
MA CONFRUNT SI EU CU PROBLEMA ACEASTA,ESTE GREU SA TE IMBRACI DACA AI MASURI MAI ROTUNJOARE AM GASIT UN MAGAZIN ,ESTE NOU DESCHIS,UNDE AU HAINE MASURI MARI,SUNT FRUMOASE,DE CALITATE.
AM INTELES CA HAINELE SUNT ADUSE DIN SUA ,ANGLIA SI INDIA.CHIAR SUNT DEOSEBITE.
MAGAZINUL ESTE IN ZONA STEFAN CEL MARE--LIZEANU,MAI PRECIS ,PE STARDA PARGARILOR LA NR.61.
INCERCATI SI WEB---www.hainexxl.ro,ACOLO VETI VEDEA O PARTE DIN CEEACE EXISTA IN MAGAZIN.
DACA AJUNGETI ACOLO,SCRIETI PE FORUM,SA IMPARTASIM PARERI.
zalitllesorinik Avatarul lui zalitllesorinik

5 mesaje

Haine pentru masuri mari se gasesc pe:shop.cybele.ro.Daca nu gasiti masura dumneavoastra, va pot face si pe comanda.
kudika_35929 Avatarul lui kudika_35929

7 mesaje

URL-ul site-ul nostru: www.sexyposh-lingerie.com
Fosta membra Kudika.ro
Furniza toate tipurile de Sexy Dress & Lenjerie & haine

Stimate Domnule / Doamna :
Multumesc foarte mult pentru timpul acordat. Suntem productor de lenjerie profesional și furnizarea tuturor tipurilor de fin lenjerie sexy de la costume pentru adulți , rochii lungi , babydolls , seturi de bikini , chiloți pentru brbați , chiloți de dam , teddies , seturi de jartier și corseters , PVC de brevete și piele de ciorapi cu dimensiuni variate pentru a satisface requirements.By dvs. angajarea de lucrtori cu experienț , introducerea de facilitți de cusut de top si folosind material de lux , ne-am castigat acreditarea de toți clienții noștri . Producția noastr anual este de peste 1.500.000 de piese .
FAQ
1.We accepta paypal și pictur de transport maritim de 100% n condiții de siguranț uș n uș fr probleme .

2 . Livrare Transport : EMS DHL TNT UPS , etc n termen de 3-7 zile .

3.The mai comanzi , prețul mai ieftin vei primi .

4.Plata : PayPal , Western Union , Money Gram , T / Tetc .

5.Package fi trimis n 48 de ore , urgent , atunci clientii de e-mail de urmrire numr .

6.Sample pentru testare accepta , Cnd u testa calitatea noastr , atunci putem face mai mult și de lung de afaceri pe termen lung cu u n continuare .

7.Our MOQ este de $ 100 , ordine mixt este suport .

8.Our Email / MSN : marisa@lingerieocean.com ;

Nostru de telefon :086 - 18065437875 .

www.lingerieocean.com
rondina Avatarul lui rondina

9317 mesaje
Oras: bucuresti

Nu mai bine ati manca voi mai putin? Frumusetea si normalitatea presupune sacrificii!
Omnia vincit amor !
krystyana84 Avatarul lui krystyana84

104 mesaje

nu mai bine ti-ai vedea de farfuria ta?
http://babelturn.blogspot.ro/
krystyana84 Avatarul lui krystyana84

104 mesaje

De la: rondina, la data 2014-04-02 14:08:02Nu mai bine ati manca voi mai putin? Frumusetea si normalitatea presupune sacrificii!
frumusetea si normalitatea presupun nu presupune. Sa stii ca inteligenta presupune studiu. Asta asa ca nu iti vezi de troaca ta
http://babelturn.blogspot.ro/
andora85 Avatarul lui andora85

2 mesaje

Si eu ma confrunt cu aceeasi problema😕. Prea putine oferte pe piata cu haine masuri mari..ati puteti incerca si nott.ro.
sunt haine ff dragute si au masuri mari , pana la 26,