Setari Cookie-uri

volum pentru parul lung

am parul lung (pana la mijlocul spatelui), sanatos, matasos si putin ondulat, insa de cand a crescut nu mai are volum. ce sfaturi imi puteti da? sunt dispusa sa il si tund, insa nu in scari. va rog mult sa ma ajutati cu niste idei,
Laurelin
Postat pe 18 Ianuarie 2009 01:35
ITI RECOMAND CA,DUPA CE TE SPELI PE PAR SA NU-L USUCI.FEONUL USUCA.CAND INCA MAI ESTE PUTIN UMED IL PIEPTANI PESTE CAP.O CREMA PT VOLUM DE LA SUNSILK SI VA ARATA GROZAV.BAFTA.....
serenaa20_ro
Postat pe 30 Ianuarie 2009 10:13
hmmm... tunsoarea in scari da volum...
ok, poti sa-l filezi doar, poti sa-l porti cu cararea intr-o parte, cand il usuci, sa stai cu capul in jos (eu am firul de par foarte subtire, automat n-am pic de volum, dar trucul acesta face minuni).
produse de styling pentru volum n-am folosit niciodata, pentru ca nu-mi place sa petrec ore in fata oglinzii... asa ca nu-ti pot da un sfat in privinta asta.
de-a lungul zilei, daca isi pierde volumul, mai scutura-ti parul cu capul in jos si-si va recapata volumul
kitty_krieger
Postat pe 30 Ianuarie 2009 11:51
filatul....nu mai da volum la par......
eu am un par f des.........si ma tund doar filat si luat din grosime.........
nu e optiune filatul......dar poti folosi sampon pt volum.........
portitza_Maria
Postat pe 30 Ianuarie 2009 11:53
De la: portitza_, la data 2009-01-30 11:53:22filatul....nu mai da volum la par......
/quote]
hmmm...inseamna ca eu sunt extraterestru
kitty_krieger
Postat pe 30 Ianuarie 2009 11:59
De la: iry24, la data 2009-01-30 11:59:23
De la: portitza_, la data 2009-01-30 11:53:22filatul....nu mai da volum la par......
/quote]
hmmm...inseamna ca eu sunt extraterestru


nu iry...........doar ca filatul si luat din grosime.......nu iti mai da aspect de par cu volum....
portitza_Maria
Postat pe 30 Ianuarie 2009 12:01
pai mie mereu mi-a dat impresia de volum, cred ca depinde de tipul de par
kitty_krieger
Postat pe 30 Ianuarie 2009 12:04
De la: iry24, la data 2009-01-30 12:04:22 pai mie mereu mi-a dat impresia de volum, cred ca depinde de tipul de par


se poate..............eu de ex.....cand spal parul zici ca sunt tina turner...........daca nu m-as tunde filat si luat din grosime..........m-as speria
portitza_Maria
Postat pe 30 Ianuarie 2009 12:06
parul merge filat din radacina cu foarfeca de filat daca ai parul des merge

Postat pe 1 Februarie 2009 17:28
parul merge filat din radacina cu foarfeca de filat daca ai parul des merge

Postat pe 1 Februarie 2009 17:54
nu iti recomand filatul parului.
Si eu am parul lung pana la mijloc :Dsi inainte era putin ondulat la varfuri,se faceau ca niste melcisori foarte draguti,dar acum e dreeeeeept.Nu e lipit de cap dar poate imi doresc putin volum :D:D
blondiewishes
Postat pe 13 Martie 2010 13:01
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 14:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
parul cret 11 De la: balrog 14 Martie 2011 14:44
unde gasesc extensii clip on...din PAR NATURAL? 11 De la: kudika_4151 29 Martie 2012 12:58
Pot sa o fac fara decolorarea parului? 6 De la: danilamarina84 5 Octombrie 2013 21:49
paru frumos acum 2 De la: balrog 14 Martie 2011 13:53
Cat de rusinos si cat de actual ? 2 De la: happyastrid 14 Noiembrie 2015 16:39