Setari Cookie-uri

ce surprize si cadouri prefera barbatii

Eu ii fac cadou ceea ce vrea el.. de obicei un parfum, un ceas... dar mai degraba il intreb ce vrea...
_dulcik_
Postat pe 9 Martie 2009 22:09
De la: _dulcik_, la data 2009-03-09 22:09:41Eu ii fac cadou ceea ce vrea el.. de obicei un parfum, un ceas... dar mai degraba il intreb ce vrea...

e o solutie buna unde nu poti sa gresesti , dar uite sa iti da un sfat ca mi se pare mai misto asa , eu cu o prietena de a mea vorbeam la un mom dat ce vise si ce dorinte ar avea fiecare si imi spune la un mom dat ca ea vroia nu stiu ce chestie , foarte bine(m-am facut ca am uitat ) , a fost craciunu si i-am luat un cadou interesant , iar apoi a venit ziua ei si i-am luat lucrul ala de care zicea ca il vrea foarte mult , binentele l-am ambalat si intr-un mod interesant , (intr-o conserva din aia cu cheita si cu o eticheta de fasole batuta parca ) ei bine surpriza si faptul ca mi-an adus aminte cred ca i-au placut mai mult decat cadoul in sine , asa ca vezi incearca sa vezi ce si-ar dori cu cateva luni inainte , (sa nu isi dea seama de ce ) ca atunci cand o sa vina ziua lui si ii cumepri cadoul, surpriza face cadoul sa para mai misto
SweetDadyD
Postat pe 10 Martie 2009 09:40
De la: SweetDadyD, la data 2009-03-10 09:40:34
De la: _dulcik_, la data 2009-03-09 22:09:41Eu ii fac cadou ceea ce vrea el.. de obicei un parfum, un ceas... dar mai degraba il intreb ce vrea...

e o solutie buna unde nu poti sa gresesti , dar uite sa iti da un sfat ca mi se pare mai misto asa , eu cu o prietena de a mea vorbeam la un mom dat ce vise si ce dorinte ar avea fiecare si imi spune la un mom dat ca ea vroia nu stiu ce chestie , foarte bine(m-am facut ca am uitat ) , a fost craciunu si i-am luat un cadou interesant , iar apoi a venit ziua ei si i-am luat lucrul ala de care zicea ca il vrea foarte mult , binentele l-am ambalat si intr-un mod interesant , (intr-o conserva din aia cu cheita si cu o eticheta de fasole batuta parca ) ei bine surpriza si faptul ca mi-an adus aminte cred ca i-au placut mai mult decat cadoul in sine , asa ca vezi incearca sa vezi ce si-ar dori cu cateva luni inainte , (sa nu isi dea seama de ce ) ca atunci cand o sa vina ziua lui si ii cumepri cadoul, surpriza face cadoul sa para mai misto



Exact
_dulcik_
Postat pe 10 Martie 2009 19:19
pai barbatul din viata mea considera ca daca sunt langa el cadourile nu isi mai au rostul...acum na eu m-am scos nu mai fac cadouri..decat pt mine
coffeeta
Postat pe 10 Martie 2009 19:33
ray s .............ai o mare problema
Anonima_007
Postat pe 27 Mai 2009 13:46
eti chiar bravo, tocmai ma gindeam la asa ceva
kudika111928
Postat pe 27 Ianuarie 2010 19:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
As dori si eu pareri despre scurta mea descriere... 3 De la: bebambina 8 August 2009 22:30
zodia rac 12 De la: pisicuta_trista 14 Octombrie 2009 20:54
Caderea parului poate fi stopata!!!! 1 De la: FitzeFitze 5 Ianuarie 2010 01:15
Noul iubit nu se imbraca tocmai ok. Cum sa fac sa schimb asta? 34 De la: kudika062068 8 Septembrie 2013 14:08
ma ameninta ca se omoara 116 De la: Sonya77 26 Februarie 2012 07:55