Setari Cookie-uri

2 sufletele

Buna,sa nu va suparati pe mine ca intervin cu ceva ce nu tine de acest topic dar nu am de ales.2 sufletele au nevoie de voi.Am gasit pe strada 2 pisicute(un motanel si o pisicuta) pe care le-am luat acasa pt. a le salva viata.Pisoiul Cius era bolnavior si f. slab,asa ca l-am luat la mine si l-am ingrijit cu multa dragoste.Pisicuta Neagra a fost si ea gasita in spatele unei masini,era atat de mica incat a trebuit sa-i dau sa manance cu pipeta.I-am crescut mari pe amandoi,sunt sanatosi si curati,iar pisicuta Neagra a fost si castrata.Din nefericire din cauza unor probleme financiare nu mai pot sa stau cu chirie si nu am unde sa le iau cu mine.Am gasit sa le dau undeva la tara dar va dati seama pisicute de apartament ,crescute la caldurica si adapost sa se trezeasca deodata afara.Nu au sanse prea mari.De aceea inca incerc sa le gasesc stapani iubitori care sa aiba grija de ele.Daca vreti sa le vedeti uitati-va la albumul "Cius si Neagra" de la pozele mele.
Scuze inca o data si sper sa le gasesc stapani !!



diana1981
Postat pe 22 Ianuarie 2009 19:33
Inca mai speram sa ne gasim stapan !!!
diana1981
Postat pe 21 Februarie 2009 20:35
eu una clar nu ma supar... sunt sigura ca le gasim stapan...am mai gasit stapani si pentru 3 pisici mici de tot in vara...am o multime de prieteni, le gasim stapani sigur :) sunt tare frumosi
crissa_909
Postat pe 5 Martie 2009 09:47
Mersi mult Crissa ,sper sa poti sa ne ajuti !
diana1981
Postat pe 5 Martie 2009 12:33
De la: diana1981, la data 2009-02-21 20:35:02Inca mai speram sa ne gasim stapan !!!

Incerca sa le dai impreuna, ca se inteleg asa frumos, se vede dupa poze...Altfel va fi greu pentru pisicute, daca le desparti...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 5 Martie 2009 13:03
iti dau un sfat...pune-le poza pe www.animale.ro, sectiunea "vreau acasa"...eu asa am reusit sa gasesc stapani multor animalute...va trebui sa iti faci un cont, cu cateva date personale, dar nu este de genul acelora care te streseaza cu anunturi sau mai stiu eu ce...si pe urma astepti... da-mi un id de mess si iti arat ce frumuseti am crescut cu siringa...de la 3 zile :D , timp de 2 luni de zile... am vazut si mesajul in care erai sfatuita sa ii dai impreuna, dar sa stii ca e destul de dificil...am mai incercat sa "marit" animale in pereche, nu prea merge...macar sa fii sigura ca au un acoperis deasupra capului si caldura...zic eu... ma bucur tare ca mai sunt si iubitori de animale pe lumea asta:)
crissa_909
Postat pe 5 Martie 2009 16:53
Mersi mult pentru sfaturi Crissa,eu am mai pus poze cu ei si pe animalutze.ro,nu stiu daca e acelasi site cu animale.ro,o sa incerc sa le pun poze pe cat mai multe site-uri.Te felicit ca ai salvat de la moarte sigura 3 pisoiasi si sa stii ca mai sunt si oameni care iubesc animalele,e adevarat in proportie mult mai mica decat cei ce le ignora cu desavarsire sau cei care le vor raul.
Id-ul meu este dr_barbulescu daca vrei sa mai vb !!
Te pup !!
diana1981
Postat pe 5 Martie 2009 17:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum se descarca poze pe kudika ? 9 De la: ella_c 7 Martie 2009 22:49
terapia antidepresie 5 De la: kudika328918 7 Noiembrie 2010 09:19
Herpes 7 De la: kudika328918 7 Noiembrie 2010 09:01
am nevoie de raspunsuri 11 De la: judgingamy 1 Septembrie 2010 13:02
anticonceptionale YAZ 4 De la: iulia069834 30 Decembrie 2009 11:59