Setari Cookie-uri

2 sufletele

Buna,sa nu va suparati pe mine ca intervin cu ceva ce nu tine de acest topic dar nu am de ales.2 sufletele au nevoie de voi.Am gasit pe strada 2 pisicute(un motanel si o pisicuta) pe care le-am luat acasa pt. a le salva viata.Pisoiul Cius era bolnavior si f. slab,asa ca l-am luat la mine si l-am ingrijit cu multa dragoste.Pisicuta Neagra a fost si ea gasita in spatele unei masini,era atat de mica incat a trebuit sa-i dau sa manance cu pipeta.I-am crescut mari pe amandoi,sunt sanatosi si curati,iar pisicuta Neagra a fost si castrata.Din nefericire din cauza unor probleme financiare nu mai pot sa stau cu chirie si nu am unde sa le iau cu mine.Am gasit sa le dau undeva la tara dar va dati seama pisicute de apartament ,crescute la caldurica si adapost sa se trezeasca deodata afara.Nu au sanse prea mari.De aceea inca incerc sa le gasesc stapani iubitori care sa aiba grija de ele.Daca vreti sa le vedeti uitati-va la albumul "Cius si Neagra" de la pozele mele.
Scuze inca o data si sper sa le gasesc stapani !!

diana1981
Postat pe 22 Ianuarie 2009 19:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Animalele nimenui... Cum le putem ajuta? 20 De la: pissy 5 Martie 2010 19:11
pentru iubitorii de animale 35 De la: cristinxxx 16 Aprilie 2011 16:42
copiii cu dizabilitati 1 De la: julia_stancu 2 Septembrie 2012 15:02
haideti sa deschidem ochii si sa vedem ceea ce este cu adevarat frunos 55 De la: Ramyta 4 Mai 2009 12:15
cum sa imi gasesc parintii???? 126 De la: Andrutza89 17 Octombrie 2018 23:56