Citeste si i-a o decizie...

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Citeste si i-a o decizie...: (3.4 din 5 voturi)

Bibyshol Avatarul lui Bibyshol

25 mesaje
Oras: deva

E alegerea ta daca citesti sau nu...nu te pot obliga...insa gandeste-te si incearca sa faci un bine, pentru ca suntem rai, toti, in jurul nostru e plin de ura, invidie, gelozie, rautate...
Va rog sa ma votati, si nu va cer pentru mine... va cer pentru persoana minunata pe care Dumnezeu mi-a daruit-o...cealalta parte a mea care ma face perfecta...Stiu ca nu aveti o parere foarte buna despre asta, insa...trebuie sa o fac, posibilitati nu am sa ii ofer o vacanta...
Vreau sa ma votati, pentru ca omul asta e superb, dar din pacate, viata o sa ne desparta curand (nu pot sa dau mai multe detalii, nu e dreptul meu)....da, stiu, nedreptate... Ajutati-ma sa ii fac una din ultimele surprize... Va multumesc pentru voturile voastre.

www.kudika.ro/comunitate/concurs/view_item/146051.html
Raporteaza abuz de limbaj
ahaaa
Fosta membra Kudika.ro
Pune mana si invata sa scrii inainte.
Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.
iris_4_ever Avatarul lui iris_4_ever

6666 mesaje
Oras: bucuresti

Mah , nush cum sa zic dar io-s cam reticenta la genul asta de manipulari
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Va rog frumos sa ma votati si pe mine !!!! Daca nu ma votati, ma sinucid !!!! Pe bune, puneti mana si votati-mi poza !!!! Ma veti avea pe constiinta, oameni rai ce sunteti ! :)))

6666 mesaje

De la: Arsena, la data 2009-01-23 18:36:57Va rog frumos sa ma votati si pe mine !!!! Daca nu ma votati, ma sinucid !!!! Pe bune, puneti mana si votati-mi poza !!!! Ma veti avea pe constiinta, oameni rai ce sunteti ! :)))

Da repede link-ul ca nu vreau sa te am pe constiinta

Oi fi io paranoica daca mi se pare ca poza fetei de la concurs nu seamana deloc cu cele de la profil ? ....ma rog , atat cat iti poti da seama adica .....nasul care participa la concurs nu e acelasi din profil

25 mesaje

De la: iris_4_ever, la data 2009-01-23 18:46:02
De la: Arsena, la data 2009-01-23 18:36:57Va rog frumos sa ma votati si pe mine !!!! Daca nu ma votati, ma sinucid !!!! Pe bune, puneti mana si votati-mi poza !!!! Ma veti avea pe constiinta, oameni rai ce sunteti ! :)))

Oi fi io paranoica daca mi se pare ca poza fetei de la concurs nu seamana deloc cu cele de la profil ? ....ma rog , atat cat iti poti da seama adica .....nasul care participa la concurs nu e acelasi din profil

ce nu am scris bine tu?
crezi ca esti tu mai buna? nu te supraestima ca cine stie...
ahaaa
Asynia Avatarul lui Asynia

366 mesaje
Oras: iasi

nu vreau sa te votez
Cine zambeste atunci cand lucrurile merg prost s-a gandit deja pe cine sa dea vina.
Fosta membra Kudika.ro
De la: Bibyshol, la data 2009-01-23 17:36:50E alegerea ta daca citesti sau nu...nu te pot obliga...insa gandeste-te si incearca sa faci un bine, pentru ca suntem rai, toti, in jurul nostru e plin de ura, invidie, gelozie, rautate...
Va rog sa ma votati, si nu va cer pentru mine... va cer pentru persoana minunata pe care Dumnezeu mi-a daruit-o...cealalta parte a mea care ma face perfecta...Stiu ca nu aveti o parere foarte buna despre asta, insa...trebuie sa o fac, posibilitati nu am sa ii ofer o vacanta...
Vreau sa ma votati, pentru ca omul asta e superb, dar din pacate, viata o sa ne desparta curand (nu pot sa dau mai multe detalii, nu e dreptul meu)....da, stiu, nedreptate... Ajutati-ma sa ii fac una din ultimele surprize... Va multumesc pentru voturile voastre.

Ma asta e cam milogeala pe fatza si manipulare cum zicea cineva pe aici..si neeee no sa te votez , da tu incearca sa scri inca un mesaj de genu poate ma convingi totusi!
placereimensa Avatarul lui placereimensa

7 mesaje
Oras: bistrita

hai ca te-am votat dar nu mai urla atata ca disperi lumea, si ce faceai acolo cu limba aia ? nasul cam maricel il ai .
nu e frumos sa faci asa ceva :))
Fosta membra Kudika.ro
De la: Bibyshol, la data 2009-01-23 17:36:50E alegerea ta daca citesti sau nu...nu te pot obliga...insa gandeste-te si incearca sa faci un bine, pentru ca suntem rai, toti, in jurul nostru e plin de ura, invidie, gelozie, rautate...

LA DRACUUUUU!!!!!
imi pare rau ca am citit....

invariabil, incontestabil, indubitabil...
NUUUUUUUUU!!!!!!!

you can kiss my kitty ass

25 mesaje

De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-24 17:38:21

LA DRACUUUUU!!!!!
imi pare rau ca am citit....

invariabil, incontestabil, indubitabil...
NUUUUUUUUU!!!!!!!

Am zis ca ii alegerea voastra, suportati consecintele

"Suntem absolut liberi dar responsabili de alegerile noastre" J.P. Sartre
ahaaa
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

chestia asta-i ca mesajele alea de circula pe net in care daca nu trimiti la 'shpe persoane , o sa te loveasca marfaru' de buzau!
chiar daca stai la timisoara!
sirena22 Avatarul lui sirena22

4595 mesaje

abia astept sa se termine concursul asta ................
S-a spus ca timpul vindeca ranile.Nu sunt de acord cu asta.....RANILE raman...In timp mintea ptr a ramane sanatoasa le acopera cu cicatrici,iar durerea scade in intensitate....dar nu dispare niciodata......

6666 mesaje

De la: Bibyshol, la data 2009-01-24 17:17:32
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-23 18:46:02

ce nu am scris bine tu?
crezi ca esti tu mai buna? nu te supraestima ca cine stie...

Bibishol fata , unde ai vazut ca am zis ca nu ai scris bine ?
Am spus doar ca nu servesc manipularile asa ca mai citeste odata si vezi daca vrei sa-mi mai raspunzi !
Daca vrei sa-ti traduc cuvantul manipulare spune si se rezolva
Fosta membra Kudika.ro
O sa-ti raspund aici, "analfabet-o"! Se spune "ia" o decizie, de la verbul "a lua", nu "i-a" care e o combinatie de pronume personal (Pers. a III-a, nr sg, caz D, f.s. comp. indirect - ca sa fiu mai precisa) si verb auxiliar.

greu cu romana, greu!
Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

25 mesaje

De la: Deep_Bite, la data 2009-01-24 20:36:18O sa-ti raspund aici, "analfabet-o"! Se spune "ia" o decizie, de la verbul "a lua", nu "i-a" care e o combinatie de pronume personal (Pers. a III-a, nr sg, caz D, f.s. comp. indirect - ca sa fiu mai precisa) si verb auxiliar.

greu cu romana, greu!

Da, ai dreptate, greseala mea...dar e singurul cuvant pe care l-am gresit...nu esti tu perfecta
ahaaa
Fosta membra Kudika.ro
De la: Bibyshol, la data 2009-01-24 20:51:17
De la: Deep_Bite, la data 2009-01-24 20:36:18O sa-ti raspund aici, "analfabet-o"! Se spune "ia" o decizie, de la verbul "a lua", nu "i-a" care e o combinatie de pronume personal (Pers. a III-a, nr sg, caz D, f.s. comp. indirect - ca sa fiu mai precisa) si verb auxiliar.

greu cu romana, greu!

Da, ai dreptate, greseala mea...dar e singurul cuvant pe care l-am gresit...nu esti tu perfecta

Cand vine vorba de limba romana, cam da.
Fosta membra Kudika.ro
A-m citit si a-m luato!
Ma apuc de limba romana! :-)
gattafurba_2003 Avatarul lui gattafurba_2003

3 mesaje

cine vorbeste....
ar trebui sa o faci tu si pe urma sa indemni pe altii....
hegemona_bmk Avatarul lui hegemona_bmk

2 mesaje

Kathara, nu te mai imbata cu apa rece, ca de-ar fi ceva de capul tau, nu te-ai imbata atat cu apa rece! ,,Analfabet-o'' ai scris mai devreme intr-un comentariu??? Asa se scrie oare? Nu e cumva forma articulata a cazului imperativ a substantivului ,,analfabeta"???? Macar taci si poate nu mai esti asa de penibila cand te adresezi altora......
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje

De la: Adriana_Pitigoi, la data 2009-04-20 16:28:33Kathara, nu te mai imbata cu apa rece, ca de-ar fi ceva de capul tau, nu te-ai imbata atat cu apa rece! ,,Analfabet-o'' ai scris mai devreme intr-un comentariu??? Asa se scrie oare? Nu e cumva forma articulata a cazului imperativ a substantivului ,,analfabeta"???? Macar taci si poate nu mai esti asa de penibila cand te adresezi altora......

hai SicTiR.. mai taci din gura.. esti cumva avocata si nu stiam??
Sweet Little Devil
Fosta membra Kudika.ro
De la: Adriana_Pitigoi, la data 2009-04-20 16:28:33Kathara, nu te mai imbata cu apa rece, ca de-ar fi ceva de capul tau, nu te-ai imbata atat cu apa rece! ,,Analfabet-o'' ai scris mai devreme intr-un comentariu??? Asa se scrie oare? Nu e cumva forma articulata a cazului imperativ a substantivului ,,analfabeta"???? Macar taci si poate nu mai esti asa de penibila cand te adresezi altora......

eu cred ca a gresit intentionat. poate nu ai vazut ghilimelele...
how the f.u.c.k. did you get to be borned so stupid!!!!
Fosta membra Kudika.ro
De la: gattafurba_2003, la data 2009-04-16 19:59:04cine vorbeste....
ar trebui sa o faci tu si pe urma sa indemni pe altii....

Are you talkin` to me? ( "Taxi Driver" courtesy )
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje

On topic.. Nu Vreau
Sweet Little Devil
Fosta membra Kudika.ro
ce sa votez?... ce vacantza ?...care e treaba?
Wenn Sie ein Idiot besser den Mund halten.
Fosta membra Kudika.ro
Ofer consultanta in carti si TAROT. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesata, lasati un mail pe *** cassey.cassey20@yahoo.com *** si va voi contacta cat se poate de repede. REFERINTE despre mine, gasiti pe cafeneaua de pe link: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-6.html O saptamana frumoasa!
camelia_caua Avatarul lui camelia_caua

3 mesaje

ce rautacioasa esti...