Setari Cookie-uri

Citeste si i-a o decizie...

E alegerea ta daca citesti sau nu...nu te pot obliga...insa gandeste-te si incearca sa faci un bine, pentru ca suntem rai, toti, in jurul nostru e plin de ura, invidie, gelozie, rautate...
Va rog sa ma votati, si nu va cer pentru mine... va cer pentru persoana minunata pe care Dumnezeu mi-a daruit-o...cealalta parte a mea care ma face perfecta...Stiu ca nu aveti o parere foarte buna despre asta, insa...trebuie sa o fac, posibilitati nu am sa ii ofer o vacanta...
Vreau sa ma votati, pentru ca omul asta e superb, dar din pacate, viata o sa ne desparta curand (nu pot sa dau mai multe detalii, nu e dreptul meu)....da, stiu, nedreptate... Ajutati-ma sa ii fac una din ultimele surprize... Va multumesc pentru voturile voastre.

http://www.kudika.ro/comunitate/concurs/view_item/146051.html
Bibyshol
Postat pe 23 Ianuarie 2009 17:36
Pune mana si invata sa scrii inainte.
Kathara
Postat pe 23 Ianuarie 2009 18:31
Mah , nush cum sa zic dar io-s cam reticenta la genul asta de manipulari
iris_4_ever
Postat pe 23 Ianuarie 2009 18:34
Va rog frumos sa ma votati si pe mine !!!! Daca nu ma votati, ma sinucid !!!! Pe bune, puneti mana si votati-mi poza !!!! Ma veti avea pe constiinta, oameni rai ce sunteti ! :)))

Postat pe 23 Ianuarie 2009 18:36
De la: Arsena, la data 2009-01-23 18:36:57Va rog frumos sa ma votati si pe mine !!!! Daca nu ma votati, ma sinucid !!!! Pe bune, puneti mana si votati-mi poza !!!! Ma veti avea pe constiinta, oameni rai ce sunteti ! :)))


Da repede link-ul ca nu vreau sa te am pe constiinta

Oi fi io paranoica daca mi se pare ca poza fetei de la concurs nu seamana deloc cu cele de la profil ? ....ma rog , atat cat iti poti da seama adica .....nasul care participa la concurs nu e acelasi din profil
iris_4_ever
Postat pe 23 Ianuarie 2009 18:46
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-23 18:46:02
De la: Arsena, la data 2009-01-23 18:36:57Va rog frumos sa ma votati si pe mine !!!! Daca nu ma votati, ma sinucid !!!! Pe bune, puneti mana si votati-mi poza !!!! Ma veti avea pe constiinta, oameni rai ce sunteti ! :)))


Da repede link-ul ca nu vreau sa te am pe constiinta

Oi fi io paranoica daca mi se pare ca poza fetei de la concurs nu seamana deloc cu cele de la profil ? ....ma rog , atat cat iti poti da seama adica .....nasul care participa la concurs nu e acelasi din profil

ce nu am scris bine tu?
crezi ca esti tu mai buna? nu te supraestima ca cine stie...
Bibyshol
Postat pe 24 Ianuarie 2009 17:17
nu vreau sa te votez
Asynia
Postat pe 24 Ianuarie 2009 17:20
De la: Bibyshol, la data 2009-01-23 17:36:50E alegerea ta daca citesti sau nu...nu te pot obliga...insa gandeste-te si incearca sa faci un bine, pentru ca suntem rai, toti, in jurul nostru e plin de ura, invidie, gelozie, rautate...
Va rog sa ma votati, si nu va cer pentru mine... va cer pentru persoana minunata pe care Dumnezeu mi-a daruit-o...cealalta parte a mea care ma face perfecta...Stiu ca nu aveti o parere foarte buna despre asta, insa...trebuie sa o fac, posibilitati nu am sa ii ofer o vacanta...
Vreau sa ma votati, pentru ca omul asta e superb, dar din pacate, viata o sa ne desparta curand (nu pot sa dau mai multe detalii, nu e dreptul meu)....da, stiu, nedreptate... Ajutati-ma sa ii fac una din ultimele surprize... Va multumesc pentru voturile voastre.

http://www.kudika.ro/comunitate/concurs/view_item/146051.html

Ma asta e cam milogeala pe fatza si manipulare cum zicea cineva pe aici..si neeee no sa te votez , da tu incearca sa scri inca un mesaj de genu poate ma convingi totusi!
emilia84
Postat pe 24 Ianuarie 2009 17:21
hai ca te-am votat dar nu mai urla atata ca disperi lumea, si ce faceai acolo cu limba aia ? nasul cam maricel il ai .
nu e frumos sa faci asa ceva :))
placereimensa
Postat pe 24 Ianuarie 2009 17:21
De la: Bibyshol, la data 2009-01-23 17:36:50E alegerea ta daca citesti sau nu...nu te pot obliga...insa gandeste-te si incearca sa faci un bine, pentru ca suntem rai, toti, in jurul nostru e plin de ura, invidie, gelozie, rautate...
Va rog sa ma votati, si nu va cer pentru mine... va cer pentru persoana minunata pe care Dumnezeu mi-a daruit-o...cealalta parte a mea care ma face perfecta...Stiu ca nu aveti o parere foarte buna despre asta, insa...trebuie sa o fac, posibilitati nu am sa ii ofer o vacanta...
Vreau sa ma votati, pentru ca omul asta e superb, dar din pacate, viata o sa ne desparta curand (nu pot sa dau mai multe detalii, nu e dreptul meu)....da, stiu, nedreptate... Ajutati-ma sa ii fac una din ultimele surprize... Va multumesc pentru voturile voastre.

http://www.kudika.ro/comunitate/concurs/view_item/146051.html


LA DRACUUUUU!!!!!
imi pare rau ca am citit....

invariabil, incontestabil, indubitabil...
NUUUUUUUUU!!!!!!!

dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Ianuarie 2009 17:38
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-24 17:38:21
De la: Bibyshol, la data 2009-01-23 17:36:50E alegerea ta daca citesti sau nu...nu te pot obliga...insa gandeste-te si incearca sa faci un bine, pentru ca suntem rai, toti, in jurul nostru e plin de ura, invidie, gelozie, rautate...
Va rog sa ma votati, si nu va cer pentru mine... va cer pentru persoana minunata pe care Dumnezeu mi-a daruit-o...cealalta parte a mea care ma face perfecta...Stiu ca nu aveti o parere foarte buna despre asta, insa...trebuie sa o fac, posibilitati nu am sa ii ofer o vacanta...
Vreau sa ma votati, pentru ca omul asta e superb, dar din pacate, viata o sa ne desparta curand (nu pot sa dau mai multe detalii, nu e dreptul meu)....da, stiu, nedreptate... Ajutati-ma sa ii fac una din ultimele surprize... Va multumesc pentru voturile voastre.

http://www.kudika.ro/comunitate/concurs/view_item/146051.html


LA DRACUUUUU!!!!!
imi pare rau ca am citit....

invariabil, incontestabil, indubitabil...
NUUUUUUUUU!!!!!!!


Am zis ca ii alegerea voastra, suportati consecintele


"Suntem absolut liberi dar responsabili de alegerile noastre" J.P. Sartre
Bibyshol
Postat pe 24 Ianuarie 2009 18:28
chestia asta-i ca mesajele alea de circula pe net in care daca nu trimiti la 'shpe persoane , o sa te loveasca marfaru' de buzau!
chiar daca stai la timisoara!

Postat pe 24 Ianuarie 2009 18:50
abia astept sa se termine concursul asta ................
sirena22
Postat pe 24 Ianuarie 2009 18:54
De la: Bibyshol, la data 2009-01-24 17:17:32
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-23 18:46:02
De la: Arsena, la data 2009-01-23 18:36:57Va rog frumos sa ma votati si pe mine !!!! Daca nu ma votati, ma sinucid !!!! Pe bune, puneti mana si votati-mi poza !!!! Ma veti avea pe constiinta, oameni rai ce sunteti ! :)))


Da repede link-ul ca nu vreau sa te am pe constiinta

Oi fi io paranoica daca mi se pare ca poza fetei de la concurs nu seamana deloc cu cele de la profil ? ....ma rog , atat cat iti poti da seama adica .....nasul care participa la concurs nu e acelasi din profil

ce nu am scris bine tu?
crezi ca esti tu mai buna? nu te supraestima ca cine stie...



Bibishol fata , unde ai vazut ca am zis ca nu ai scris bine ?
Am spus doar ca nu servesc manipularile asa ca mai citeste odata si vezi daca vrei sa-mi mai raspunzi !
Daca vrei sa-ti traduc cuvantul manipulare spune si se rezolva
iris_4_ever
Postat pe 24 Ianuarie 2009 19:42
O sa-ti raspund aici, "analfabet-o"! Se spune "ia" o decizie, de la verbul "a lua", nu "i-a" care e o combinatie de pronume personal (Pers. a III-a, nr sg, caz D, f.s. comp. indirect - ca sa fiu mai precisa) si verb auxiliar.

greu cu romana, greu!
Kathara
Postat pe 24 Ianuarie 2009 20:36
De la: Deep_Bite, la data 2009-01-24 20:36:18O sa-ti raspund aici, "analfabet-o"! Se spune "ia" o decizie, de la verbul "a lua", nu "i-a" care e o combinatie de pronume personal (Pers. a III-a, nr sg, caz D, f.s. comp. indirect - ca sa fiu mai precisa) si verb auxiliar.

greu cu romana, greu!

Da, ai dreptate, greseala mea...dar e singurul cuvant pe care l-am gresit...nu esti tu perfecta
Bibyshol
Postat pe 24 Ianuarie 2009 20:51
De la: Bibyshol, la data 2009-01-24 20:51:17
De la: Deep_Bite, la data 2009-01-24 20:36:18O sa-ti raspund aici, "analfabet-o"! Se spune "ia" o decizie, de la verbul "a lua", nu "i-a" care e o combinatie de pronume personal (Pers. a III-a, nr sg, caz D, f.s. comp. indirect - ca sa fiu mai precisa) si verb auxiliar.

greu cu romana, greu!

Da, ai dreptate, greseala mea...dar e singurul cuvant pe care l-am gresit...nu esti tu perfecta


Cand vine vorba de limba romana, cam da.
Kathara
Postat pe 24 Ianuarie 2009 21:28
A-m citit si a-m luato!
Ma apuc de limba romana! :-)
G_I_JOE
Postat pe 16 Aprilie 2009 16:54
cine vorbeste....
ar trebui sa o faci tu si pe urma sa indemni pe altii....
gattafurba_2003
Postat pe 16 Aprilie 2009 19:59
Kathara, nu te mai imbata cu apa rece, ca de-ar fi ceva de capul tau, nu te-ai imbata atat cu apa rece! ,,Analfabet-o'' ai scris mai devreme intr-un comentariu??? Asa se scrie oare? Nu e cumva forma articulata a cazului imperativ a substantivului ,,analfabeta"???? Macar taci si poate nu mai esti asa de penibila cand te adresezi altora......
hegemona_bmk
Postat pe 20 Aprilie 2009 16:28
De la: Adriana_Pitigoi, la data 2009-04-20 16:28:33Kathara, nu te mai imbata cu apa rece, ca de-ar fi ceva de capul tau, nu te-ai imbata atat cu apa rece! ,,Analfabet-o'' ai scris mai devreme intr-un comentariu??? Asa se scrie oare? Nu e cumva forma articulata a cazului imperativ a substantivului ,,analfabeta"???? Macar taci si poate nu mai esti asa de penibila cand te adresezi altora......


hai SicTiR.. mai taci din gura.. esti cumva avocata si nu stiam??
Diavolyta_
Postat pe 20 Aprilie 2009 16:32
De la: Adriana_Pitigoi, la data 2009-04-20 16:28:33Kathara, nu te mai imbata cu apa rece, ca de-ar fi ceva de capul tau, nu te-ai imbata atat cu apa rece! ,,Analfabet-o'' ai scris mai devreme intr-un comentariu??? Asa se scrie oare? Nu e cumva forma articulata a cazului imperativ a substantivului ,,analfabeta"???? Macar taci si poate nu mai esti asa de penibila cand te adresezi altora......


eu cred ca a gresit intentionat. poate nu ai vazut ghilimelele...
l_diana_c
Postat pe 20 Aprilie 2009 16:33
De la: gattafurba_2003, la data 2009-04-16 19:59:04cine vorbeste....
ar trebui sa o faci tu si pe urma sa indemni pe altii....


Are you talkin` to me? ( "Taxi Driver" courtesy )
G_I_JOE
Postat pe 21 Aprilie 2009 15:58
On topic.. Nu Vreau
Diavolyta_
Postat pe 29 Aprilie 2009 01:14
ce sa votez?... ce vacantza ?...care e treaba?
ETE_EU
Postat pe 29 Aprilie 2009 01:20
Cassey_
Postat pe 25 Mai 2009 08:51
ce rautacioasa esti...
camelia_caua
Postat pe 5 August 2009 08:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum slabesc 6 De la: Sonia1 3 Noiembrie 2011 10:12
ATENTIE! URGENT!! premii kudika 1 De la: CAELUM 21 Noiembrie 2009 13:53
Cum scapi de cosuri in 6 minute? 2 De la: Aalice666 19 Septembrie 2011 15:47
Sa slabim prin dieta, miscare si GANDIRE POZITIVA! 14 De la: redduchess20 7 Septembrie 2009 15:10
de ce m-am ingrasat? 29 De la: ionelcrestez 28 Februarie 2009 22:48