Setari Cookie-uri

am nevoie de un sfat!!! plz.......

buna, cu privire la nehotararea ta...perimite-mi sa iti dau un sfat....NU pleca pt nimik in lume, eu am 27 de ani am facut greseala asta, am plecat in strainate pt el, mi-am lasat familie tot, norocul meu a fost ca aveam facultatea terminata, un post de munca la o firma mare care... coincidenta sau nu avea sediul central in tara de unde este EL, in Romania avea numai o filiala, asa ca ...m-am transferat cu serviciul, de care este unicul lucru pe care nu-l regret.am decis sa ma mut la el, bineinteles ca dupa multe precautii, adica petrecut vacanta la el, venit inapoi in tara vorbit pe mess, telef zilnice mesaje etc etc etc, ne-am mutat aman2, stii cat a durat? 3 luni. Asa ca ai mare grija....am suferit tare mult...nu merita nimeni sa faci sacrificii de nici un fel...vezi-ti de treaba ta ca este mai bine....Iti spun din cunostinta de cauza. ai grija de tine
alejandra1981
Postat pe 29 Aprilie 2009 15:52
De la: stellutza, la data 2009-01-24 18:34:42 salut!! am de vreo 5 luni o relatie pe net cu un baiat din romania (eu nu sunt din romania)!! la inceput am fost simpli prieteni...vb deschis despre orice!! era ca un medic al sufletului meu!! apoi treptat am inceput sa vb zilnic, ne-am schimbat nr de tel etc!! ne-am intilnit, a fost la mine..chiar as putea spune ca ma cucerit!! e atit de dragut,ma simt foarte liber linga el..cu toate ca e mai mult un strain pt mine!acum vb zilnic pe net, ma suna, sms zilnic, beep-uri!!acum doreste iar sa-mi faca o vizita!! mi-a declarat ca ma iubeste, ca vrea sa fim impreuna! problema e ca ma cheama sa vin in romania, sa-mi continui studiile si sa fim impreuna! eu nustiu ce sa fac...daca merita sa-l cred? poate avea intentii serioase...fiindca daca as veni in romania ar insemna sa-mi las prietenii si familia!! sa cred oare in faptul ca e real sa ai o relatie pe net?





Daca atat te iubeste sa vina el la tine.Nu stiu cat viitor ai aici si cine stie daca te vei acomoda din nou in Romanica,esti obisnuita cu viata de acolo si iti v'a fi greu.
cami_goanga10
Postat pe 8 Aprilie 2010 14:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Din lac in put 31 De la: cami_goanga10 7 Aprilie 2010 23:47
prima intalnire...dupa luni de convorbiri...cu sau fara sex? 23 De la: cami_goanga10 7 Aprilie 2010 22:00
Cum sa o sarut 30 De la: kudika_23825 30 Mai 2013 05:56
ce sa mai cred..????? :( 26 De la: mihablonda 14 Mai 2010 13:09
buna 28 De la: eka 14 Iulie 2009 21:27