Setari Cookie-uri

Concurs: Kudika premiaza cea mai frumoasa declaratie de dragoste!

De la: hefe, la data 2009-02-05 23:10:33stai ca acushica vine concursul de 8 martie

Asta e destinat numai mamelelor!

Postat pe 5 Februarie 2009 23:16
De la: Roco, la data 2009-02-05 23:16:06
De la: hefe, la data 2009-02-05 23:10:33stai ca acushica vine concursul de 8 martie

Asta e destinata numai mamelelor!



tot concurs este

Postat pe 5 Februarie 2009 23:18
Si vin in intampinarea juriului cu o propunere indecenta:

Iubito, te iubesc atat de tare
Ca vor sa sune la salvare!

Postat pe 5 Februarie 2009 23:23
De la: Roco, la data 2009-02-05 23:23:31Si vin in intampinarea juriului cu o propunere indecenta:

Iubito, te iubesc atat de tare
Ca vor sa sune la salvare!



offf, nu esti deloc inspirat in seara asta

Postat pe 5 Februarie 2009 23:25
De la: hefe, la data 2009-02-05 23:18:35
De la: Roco, la data 2009-02-05 23:16:06
De la: hefe, la data 2009-02-05 23:10:33stai ca acushica vine concursul de 8 martie

Asta e destinata numai mamelelor!



tot concurs este


Da, dar de mamele !

(apropo ca nu sunt inspirat si alta nu e chioara)

Postat pe 5 Februarie 2009 23:28
De la: Roco, la data 2009-02-05 23:28:32

Da, dar de mamele !

(apropo ca nu sunt inspirat si alta nu e chi oara)


cum adica de mamele????

adica de "tza tze"????
din alea care se afla postate in fata la "fomei" ????
dandanaua_reloaded
Postat pe 5 Februarie 2009 23:36
mai, e concurs de anatomie, de poezele de minulescu si altii, sau de iubire netarmurita?
ntz, ntz, ntz, nimeni nu mai iubeste in tara asta, poate doar patriciu pe tariceanu, si basescu pe udrea
googoodoll
Postat pe 5 Februarie 2009 23:39
mi s-a pus pata pe crin antonescu.... se pune ????

dandanaua_reloaded
Postat pe 5 Februarie 2009 23:42
cine a castigat concursul?
ArtLover
Postat pe 6 Februarie 2009 15:31
nu-i asa ca ti-e lene sa citesti????
mai sus cateva postari si o sa gasesti...

dandanaua_reloaded
Postat pe 6 Februarie 2009 15:33
De la: concursKudika, la data 2009-02-05 16:35:13Castigatoarea concursului nostru este Gabytz pentru declaratia de dragoste de mai jos. Castigatoarea va fi contactata pe email pentru a i se comunica modul de intrare in posesia premiului.

De la: Gabytz, la data 2009-01-31 12:12:37 Declaratie de dragoste

Catre ,
Cristi P.

Subsemnata, eu adica G.M., domiciliata ...si identificata prin...- date care nu mai conteaza, declar urmatoarele:
In urma accidentului de ciocnire care a avut loc cand te-am intalnit pe TINE, intr-o zi frumoasa de toamna, (18 oct 2008) la nunta unor prieteni, m-am ales cu inima franta si am ramas privind in gol, dar nu pentru mult timp...
Datorita unui sentiment profund care s-a infiripat intre noi m-am trezit cu un inel si o cerere in casatorie la putin timp dupa acel accident (18 dec 2008). Ca urmare, indragostindu-ma total si iremediabil de tine urmeaza sa iti spun DA pentru totdeauna (30 august 2009).

Cu dragoste,
G.M.

P.S. Nu iti mai spun TE IUBESC! Timpul ma va lasa nu doar sa iti spun aceste cuvinte, ci sa iti si arat adevarata lor semnificatie!








au fost altele mult mai frumoase..nu zic de a mea..zic de alte declaratii de dragoste de pe forum..

oricum..felicitari castigatoarei.
ADDICTED_TO_LOVE
Postat pe 6 Februarie 2009 17:16
Cred ca asta a fost concurs de SCRISORI DE DRAGOSTE.....sincer, nu stiu cum as reactiona daca iubitul meu mi-ar face o DECLARATIE DE DRAGOSTE asa de lunga., cum sunt unele dintre declaratiile din concurs...
Sau poate ca una ar trebui sa ajunga pentru toata viata!
Gandeam si eu... si cred ca am vorbit ca sa nu tac....
De unde se confirma inca o data ca, atunci cand tace, si un prost pare intelept....
Chrys4Angel
Postat pe 7 Februarie 2009 16:20
La drept vorbind, e chiar inedita declaratia asta de dragoste! Ca un Proces verbal sau ca o sentinta intr-un proces la tribunal!
Verdictul--- VINOVAT!
Eeee !!!! Catzi nu si-ar dori sa li se puna catuse... stiind ca urmeaza si pedeaps..... aaaa....
Chrys4Angel
Postat pe 7 Februarie 2009 16:30
De la: concursKudika, la data 2009-01-27 22:03:32Ziua Indragostitilor bate la usa iar tu nu ai nici idei si nici finante pentru un cadou adecvat? Pe vreme de criza, Kudika iti premiaza dragostea!

Kudika si Charm.ro premiaza cea mai frumoasa declaratie de dragoste!

Ce trebuie sa faci?

Tot ce trebuie sa faci este sa postezi in acest topic de pe forum declaratia ta de dragoste pentru iubitul tau. Cea mai deosebita declaratie de dragoste este premiata cu un cadou... pentru el.

Ce poti castiga?

Un set SALVATORE FERRAGAMO Incanto Essential pentru el: apa de parfum si gel de dus

Concursul se desfasoara in perioada 28 ian - 5 feb 2009.

Castigatoarea va fi anuntata pe email si in cadrul acestui topic din forum in termen de 3 zile de la finalizarea concursului.

Vor fi luate in considerare numai raspunsurile postate in acest topic de forum.

Premiul este oferit de www.charm.ro. Premiul nu poate fi schimbat in bani sau cu alte produse.
mihaimelania20042
Postat pe 8 Februarie 2009 16:58
De la: concursKudika, la data 2009-01-27 22:03:32Ziua Indragostitilor bate la usa iar tu nu ai nici idei si nici finante pentru un cadou adecvat? Pe vreme de criza, Kudika iti premiaza dragostea!

Kudika si Charm.ro premiaza cea mai frumoasa declaratie de dragoste!

Ce trebuie sa faci?

Tot ce trebuie sa faci este sa postezi in acest topic de pe forum declaratia ta de dragoste pentru iubitul tau. Cea mai deosebita declaratie de dragoste este premiata cu un cadou... pentru el.

Ce poti castiga?

Un set SALVATORE FERRAGAMO Incanto Essential pentru el: apa de parfum si gel de dus

Concursul se desfasoara in perioada 28 ian - 5 feb 2009.

Castigatoarea va fi anuntata pe email si in cadrul acestui topic din forum in termen de 3 zile de la finalizarea concursului.

Vor fi luate in considerare numai raspunsurile postate in acest topic de forum.

Premiul este oferit de www.charm.ro. Premiul nu poate fi schimbat in bani sau cu alte produse.


CINE A CASTIGAT???? VREM SI NOI SA STIM!!!!!
mihaimelania20042
Postat pe 8 Februarie 2009 16:59
De la: mihaimelania20042, la data 2009-02-08 16:59:32
De la: concursKudika, la data 2009-01-27 22:03:32Ziua Indragostitilor bate la usa iar tu nu ai nici idei si nici finante pentru un cadou adecvat? Pe vreme de criza, Kudika iti premiaza dragostea!

Kudika si Charm.ro premiaza cea mai frumoasa declaratie de dragoste!

Ce trebuie sa faci?

Tot ce trebuie sa faci este sa postezi in acest topic de pe forum declaratia ta de dragoste pentru iubitul tau. Cea mai deosebita declaratie de dragoste este premiata cu un cadou... pentru el.

Ce poti castiga?

Un set SALVATORE FERRAGAMO Incanto Essential pentru el: apa de parfum si gel de dus

Concursul se desfasoara in perioada 28 ian - 5 feb 2009.

Castigatoarea va fi anuntata pe email si in cadrul acestui topic din forum in termen de 3 zile de la finalizarea concursului.

Vor fi luate in considerare numai raspunsurile postate in acest topic de forum.

Premiul este oferit de www.charm.ro. Premiul nu poate fi schimbat in bani sau cu alte produse.


CINE A CASTIGAT???? VREM SI NOI SA STIM!!!!!
cineva care are pereche.
dana_mv
Postat pe 8 Februarie 2009 17:02
De la: Chrys4Angel, la data 2009-02-07 16:30:46La drept vorbind, e chiar inedita declaratia asta de dragoste! Ca un Proces verbal sau ca o sentinta intr-un proces la tribunal!
Verdictul--- VINOVAT!
Eeee !!!! Catzi nu si-ar dori sa li se puna catuse... stiind ca urmeaza si pedeaps..... aaaa....

Felicitari pentru analiza excelenta a "marelui" premiant ! Ai vazut esenta.

Postat pe 8 Februarie 2009 17:19
Ce declaratie de dragoste poate fi mai frumoasa decat rostirea celor doua cuvinte de o simplitate nebanuita? "te iubesc"", "je t'aime" sau "i love you"...cat de simple sunt aceste cuvinte si totusi cat de incarcate emotional pot fi...Rostite in toate limbile aceste doua cuvinte te fac sa simti nemarinirea, plutesti catre absolut, te inalta in albastrul senin al cerului si te poarta spre infinit...
Asa ca te iubesc scumpul meu sot....in fiecare secunda,minut, ora sau zi...mereu
luciana_andreea
Postat pe 9 Februarie 2009 16:15
s-a terminat concursul........

sau voi scrieti doar asa, de dragul artei?
oana_iftemi
Postat pe 9 Februarie 2009 16:42
Mã faci sã simt atingerea îngerilor
Când mâna ta îmi rãvãºeºte pãrul...
Cãldura inimii tale se opreºte la pragul sentimentelor,
Aºteptând semnul...
Suav bobocii iubirii îºi deschid corola
Parfumul inundã camera ...
Totul în jur e armonie,
Extazul iubirii a fost ºi rãmâne etern.
carmen24
Postat pe 12 Februarie 2009 21:03
Cum sa traiesti frumos,fara iubire,
Cum sa visezi,sa umbli,ori sa zbori,
Cum se cuprinzi nelinistea din zori
Si pacea din amurg dintr-o privire?
Cum sa inoti prin marile de flori,
Cum sa te bucuri de intreaga fire
Si viata ta sa-si afle implinire
fara minunea care da fiori?
Te iubesc!
Cu drag.......
aelimarual
Postat pe 13 Februarie 2009 16:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga o rochie SenseLimitedEdition! 343 De la: concursKudika 5 Ianuarie 2015 20:39
Castiga una din cele 4 fotocarti oferite de CEWE! 124 De la: alfredodecurtofreco 7 Decembrie 2010 16:37
Concurs Kudika si Levo 617 De la: concursKudika 10 Septembrie 2012 14:02
Castiga o geanta GUESS - partea a doua 626 De la: concursKudika 22 Ianuarie 2014 16:14
Concurs Nutrimont 619 De la: bluesparkle 24 Decembrie 2010 13:36