Setari Cookie-uri

"crampe" vaginale??:O

am si eu o intrebare...de ce aproape de fiecare data dupa ce fac dragoste cu prietenul meu,simt ca vin din interiorul vaginului un fel "balonase" nush cum sa descriu....ca o senzatie de crampe..ideea e ca sunt si zgomotoase... adik...kiar se aud...:(( nush despre ce e vb si nu am pe cine sa intreb...pls help me...
glumeatza
Postat pe 29 Ianuarie 2009 14:18
sigur din vagin?
sa nu fie din anus
portitza_Maria
Postat pe 29 Ianuarie 2009 14:20
se poate ca in timpul actului sexual sa intre aer in vagin si apoi sa iasa mai zgomotos...
coffeeta
Postat pe 29 Ianuarie 2009 14:36
da exact cum a spus si coffeta este aerul ce intra in vagin in timpul actului...depinde de pozitia in care stai...nu e nik grav...ai incercat sa te apesi pe burtik dupa sex sa vezi cum iasa aeru...e intradevar un pic aiurea pt k in marea majoritate ei nu se gandesc la ceea ce este cu adevarat...
bruneagra25
Postat pe 29 Ianuarie 2009 15:28
De la: ankcabanca, la data 2009-01-29 14:18:06am si eu o intrebare...de ce aproape de fiecare data dupa ce fac dragoste cu prietenul meu,simt ca vin din interiorul vaginului un fel "balonase" nush cum sa descriu....ca o senzatie de crampe..ideea e ca sunt si zgomotoase... adik...kiar se aud...:(( nush despre ce e vb si nu am pe cine sa intreb...pls help me...

pey sa iiti explic conteaza foarte mult pozitia in care stai pt ca tu te exciti si te umezesti iar atunci knd intra aer in vagin este posibil sa se auda un zgomot ciudat
restul cred ca desc si tu sa rez problema spor la munca;)
yumy
Postat pe 29 Ianuarie 2009 16:38
pai cel mai mult stau pe spate...adik pozitia misionarului...iar uneori mai stau si capra....dar dupa fiecare partida patesc asa ceva si e groaznic....se aud ff tare....si se intampla si daca nu ma misc si dupa jumatate de ora...e horror..:((nush ce sa mai fac...pana acum parca nu am patit asa ceva...dar oricum am realizat k daca nu le dau drumu....ma iau asa pe neasteptate si mor de rusine...ar trebui sa ma duc de fiecare data imd la baie k se le elimin....oare o fi de la aer??poi si ce ar trebui sa fac??:(((
glumeatza
Postat pe 30 Ianuarie 2009 15:18
De la: ankcabanca, la data 2009-01-29 14:18:06am si eu o intrebare...de ce aproape de fiecare data dupa ce fac dragoste cu prietenul meu,simt ca vin din interiorul vaginului un fel "balonase" nush cum sa descriu....ca o senzatie de crampe..ideea e ca sunt si zgomotoase... adik...kiar se aud...:(( nush despre ce e vb si nu am pe cine sa intreb...pls help me...


pasarica bashinoasa sau cum se zice academic, flatulenta vaginala


Nu e nimic rau in asta, se mai intampla, dupa ce terminati, elimina aeru' si ai scapat
redshift
Postat pe 30 Ianuarie 2009 16:00
este aerul care intra an vagin an timpul coabitarii si an final trebuie sa si iasa ......
erikahd2008
Postat pe 30 Ianuarie 2009 16:04
De la: erikahd2008, la data 2009-01-30 16:04:54este aerul care intra an vagin an timpul coabitarii si an final trebuie sa si iasa ......


coabitarii ?


Voi ati inteles ce vrea sa zica?
redshift
Postat pe 30 Ianuarie 2009 16:06
ok ok...dar eu vreau sa aflu cevaaaa !!ce trebuie sa fac k sa nu mai intre acel aer???ati patit si voi??ce ati facut??ziceti`mi si mie ce ar trebui sa fac sa nu mai patesc asa ceva...pana aqm nu mi sa mai intamplat dar de cev vreme...plus k nici nu stiu knd isi dau drumu si ma fac de toata jena:((k dak le`as simti poate m`as putea abtine,dar...:((please help me...:-
glumeatza
Postat pe 30 Ianuarie 2009 20:57
aaa...si am uitat sa specific...zicea cnv mai sus sa elimin aeru si gata...dar makr dak s`ar elimina tot odata...:( dar e in reprize k sa zic asa:)) adik mai ai senzatia aia si dupa 30-40 de min...so...
glumeatza
Postat pe 30 Ianuarie 2009 20:59
De la: ankcabanca, la data 2009-01-30 20:59:59aaa...si am uitat sa specific...zicea cnv mai sus sa elimin aeru si gata...dar makr dak s`ar elimina tot odata...:( dar e in reprize k sa zic asa:)) adik mai ai senzatia aia si dupa 30-40 de min...so...



si mie mi se intampla acelasi lucru...am mers la ginecolog si mi-a zis ca e normal...in timpul actului sexual el in timpul frecarii naga aer in vaginul tau...asa ca stai linistita nu esti tu vinova-ta ci el,explicai ca e ceva normal...si nu te mai rusina:
zana_adda
Postat pe 23 Februarie 2009 18:25
spunei si iubitului tau despre ce e vb si nu te mai rusina
_dulcik_
Postat pe 1 Mai 2009 23:36
De la: zana_adda@yahoo.com, la data 2009-02-23 18:25:00
De la: ankcabanca, la data 2009-01-30 20:59:59aaa...si am uitat sa specific...zicea cnv mai sus sa elimin aeru si gata...dar makr dak s`ar elimina tot odata...:( dar e in reprize k sa zic asa:)) adik mai ai senzatia aia si dupa 30-40 de min...so...



si mie mi se intampla acelasi lucru...am mers la ginecolog si mi-a zis ca e normal...in timpul actului sexual el in timpul frecarii naga aer in vaginul tau...asa ca stai linistita nu esti tu vinova-ta ci el,explicai ca e ceva normal...si nu te mai rusina:


corect, nu e nici un motiv de rusine, el ar trebui sa fie mandru de realizare......
prima data m-a surprins si pe mine si m-am rusinat la care, el mai experimentat, mi-a explicat si am ras .
maralupu
Postat pe 17 Iulie 2009 20:28
Draga mea daca te-ai spala imediat dupa contactul sexual(spalat in vagin cu detergent intim)sigur ai scapa si de are.Multa bafta.
Ele_ely
Postat pe 17 Iulie 2009 20:56
De la: Ele_ely, la data 2009-07-17 20:56:11Draga mea daca te-ai spala imediat dupa contactul sexual(spalat in vagin cu detergent intim)sigur ai scapa si de are.Multa bafta.


In nici un caz!....de vazut ce spun ginecologii despre spalatul intravaginal...Intrebare: si daca ar "trebui" sa te speli de mai multe ori pe zi?!
maralupu
Postat pe 19 Iulie 2009 07:35
exact,nimeni nu recomanda spalarea intravaginala,el se curata singur prin secretii....oricum,mi s-a mai intamplat de cateva ori si i`am zis k mi`a intrat aer in timpul contactului.E o situatie naspa,in care ma simt aiurea si sper sa nu se mai repete/....:)
glumeatza
Postat pe 20 Iulie 2009 12:36
crampe ...te referi la "zgomote" alege pozitiile in care barbatul (care se pare ca in cazul tau nu e ff bine dotat) sa poata sa fie in contact maxim cu peretii vaginului si atunci nu o sa mai intre aer ..;-)
all_the_love
Postat pe 20 Iulie 2009 12:43
De la: tantric_mistery, la data 2009-07-20 12:43:40crampe ...te referi la "zgomote" alege pozitiile in care barbatul (care se pare ca in cazul tau nu e ff bine dotat) sa poata sa fie in contact maxim cu peretii vaginului si atunci nu o sa mai intre aer ..;-)


mi-ai luat-o inainte....!!.........:))))........
etta
Postat pe 20 Iulie 2009 12:53
De la: glumeatza, la data 2009-01-29 14:18:06am si eu o intrebare...de ce aproape de fiecare data dupa ce fac dragoste cu prietenul meu,simt ca vin din interiorul vaginului un fel "balonase" nush cum sa descriu....ca o senzatie de crampe..ideea e ca sunt si zgomotoase... adik...kiar se aud...:(( nush despre ce e vb si nu am pe cine sa intreb...pls help me...


si mie mi se mai intampla cateodata
andy_zanika
Postat pe 20 Iulie 2009 12:55
draga mea..stai linistita ca nu e nimik grav.... mai prinde aer...ce este rau in asta...
cristiana_cris
Postat pe 20 Iulie 2009 13:22
http://en.wikipedia.org/wiki/Vaginal_flatulence
felixcat
Postat pe 20 Iulie 2009 15:21
De la: tantric_mistery, la data 2009-07-20 12:43:40crampe ...te referi la "zgomote" alege pozitiile in care barbatul (care se pare ca in cazul tau nu e ff bine dotat) sa poata sa fie in contact maxim cu peretii vaginului si atunci nu o sa mai intre aer ..;-)

aerul poate sa intre si daca in acel moment practici o penetrare puternica care implica scoaterea totala a penisului din vagin, jmechere
felixcat
Postat pe 20 Iulie 2009 15:25
De la: Ele_ely, la data 2009-07-17 20:56:11Draga mea daca te-ai spala imediat dupa contactul sexual(spalat in vagin cu detergent intim)sigur ai scapa si de are.Multa bafta.

Detergent intim:)) lol ... si in plus chiar n-are nicio legatura igiena intima cu asta.. Nu stiu ce vroiai sa insinuezi ...
love4me
Postat pe 21 Iulie 2009 08:43
mistocareala ce sa insinueze
cristiana_cris
Postat pe 21 Iulie 2009 10:02
De la: cristiana_cris, la data 2009-07-21 10:02:34mistocareala ce sa insinueze

In cel mai bun caz asta a vrut sa insinueze Daca nu, ironie..
love4me
Postat pe 21 Iulie 2009 16:54
Dacã înveți sã scrii corect
poate cã nu o sã-ți mai iasã
balonașe prin vagin !
amirascristina
Postat pe 29 Februarie 2016 03:21
Altã inteligentã... . Auzi ! Detergent intim..
De unde scoateți perlele astea, mimozelor ?
Nu are nici o legãtura spãlatul cu aerul înghițit
de vagin. Poziția femeii si penetratul sunt principala
cauzã...
amirascristina
Postat pe 29 Februarie 2016 03:30
Altã inteligentã... . Auzi ! Detergent intim..
De unde scoateți perlele astea, mimozelor ?
Nu are nici o legãtura spãlatul cu aerul înghițit
de vagin. Poziția femeii si penetratul sunt principala
cauzã...
amirascristina
Postat pe 29 Februarie 2016 03:34
Altã inteligentã... . Auzi ! Detergent intim..
De unde scoateți perlele astea, mimozelor ?
Nu are nici o legãtura spãlatul cu aerul înghițit
de vagin. Poziția femeii si penetratul sunt principala
cauzã...
amirascristina
Postat pe 29 Februarie 2016 03:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
UNDE-I CEL MAI FRUMOS TARAM ....AL ZEILOR ? 10 De la: Lory29 1 Mai 2010 23:26
pozitia preferata 38 De la: darksukkubus69 15 Noiembrie 2009 18:28
Anticonceptionale logest 5 De la: alina_constantin88 17 Iunie 2010 23:55
Oare ??? 8 De la: scorpyoW 15 Ianuarie 2011 23:37
Primul Sarut 17 De la: arpydia 14 Septembrie 2010 11:17