Setari Cookie-uri

Exclusiv 4 ladies:barbati in uniforma?:)

mie mi se par extraordinar de frumosi politistii(chiar daca se spun multe despre ei) pompierii si cadrele militare.i-am enumerat in ordinea preferintelor:D nu stiu de ce dar am o slabiciune pentru ei,mai ales pentru cei tinerei si parca au ceva special care ii diferentiaza de restul lumii.voi ce parere aveti?
digital_chocolate
Postat pe 30 Ianuarie 2009 18:00
De la: Lore_lorena, la data 2009-01-30 18:00:20mie mi se par extraordinar de frumosi politistii(chiar daca se spun multe despre ei) pompierii si cadrele militare.i-am enumerat in ordinea preferintelor:D nu stiu de ce dar am o slabiciune pentru ei,mai ales pentru cei tinerei si parca au ceva special care ii diferentiaza de restul lumii.voi ce parere aveti?

Sincer pe mine nu ma atrag deloc.
DeeaCatalina
Postat pe 31 Ianuarie 2009 11:41
De la: Lore_lorena, la data 2009-01-30 18:00:20mie mi se par extraordinar de frumosi politistii(chiar daca se spun multe despre ei) pompierii si cadrele militare.i-am enumerat in ordinea preferintelor:D nu stiu de ce dar am o slabiciune pentru ei,mai ales pentru cei tinerei si parca au ceva special care ii diferentiaza de restul lumii.voi ce parere aveti?


una proasta, nu suport "garciometii"
si nici soldatii si nici uniformele in special
sufar de mania persecutiei ,in concluzie am o problema cu autoritatea
dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Ianuarie 2009 12:09
:))"garciometii" mai sunt unii care mai au cate ceva in cap
digital_chocolate
Postat pe 31 Ianuarie 2009 22:29
Nu imi plac deloc principial, asa uniformizati cum sunt - probabil la tine e chestia ca impun autoritate si asta te atrage.

Si cum e viata amuzanta, prietenul meu e in armata, dar cum e foarte destept mi-au mai trecut din prejudecati.
Kathara
Postat pe 31 Ianuarie 2009 22:31
ai o fantezie sexuala cu barbatul in uniforma in subconstient
lacrasar
Postat pe 19 Februarie 2009 17:27
Acum cateva zile am "calatorit" cu trenul ,iar in fata mea statea un tip...in esenta dragut dar putin cam...."roacher"(sa nu se inteleaga gresit nu am nimic cu aceste persoane) si uitandu-ma la el mi-l imaginam in uniforma adica mi-l imaginam intr-un costum elegant,un om ce umbla din orase in orase in vederea incheierii unor afaceri.Cei drept e ca ma atragea poate mai mult decat ar fi trebuit,iar cand am coborat din tren gandul mi-a ramas la el gandindu-ma acum daca il voi mai revedea......ciudata chestia asta cu barbati in uniforma sau barbati in costume...cred ca se tage din faptul ca noi femeile suntem atrase de perfectiune si tocamai acesti barbati ni se par perfecti
yanoskhavaya
Postat pe 19 Februarie 2009 23:26
imi plac...dar nu pt o relatie serioasa... m-am fript cu unul si acum ii bag pe toti in aceeasi oala
CandyCloudOfLullaby
Postat pe 27 Februarie 2009 21:27
mie-mi place uniforma Silvica.....aduce banutzi
rox_rbz
Postat pe 28 Februarie 2009 01:11
MIE NICIODATA NU MI-AU PLACUT POLITZAII, DAR SUNT CU UNU , DAR E SUPER DE OM, E MASCAT
cristi_nne
Postat pe 2 Martie 2009 10:02
De la: rox_rbz, la data 2009-02-28 01:11:27mie-mi place uniforma Silvica.....aduce banutzi


F L E O S H K ... ca nuca-n perete.

Una peste alta...sunt si eu o mica "uniformizata", iubitul meu este si el in breasla, si cand se imbraca pt munca mi se pare cel mai atragator barbat de pe lume (abia atunci incep sa fiu geloasa). In concluzie, da, barbatii in uniforma sunt mai atragatori...
mrskattousa
Postat pe 2 Martie 2009 10:13
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-03-02 10:02:30MIE NICIODATA NU MI-AU PLACUT POLITZAII, DAR SUNT CU UNU , DAR E SUPER DE OM, E MASCAT


Ce jocuri erotice puteti inventa cu masca aia ...
Kathara
Postat pe 2 Martie 2009 10:49
eheeee, dak ai sti tu?
cristi_nne
Postat pe 3 Martie 2009 08:22
Eu am devenit dependenta de fanteziile cu pompieri...
Lucia1971
Postat pe 3 Martie 2009 08:24
huh...pompierii:X am fost in smurd ceva vreme si cum au sediul la pompieri in fiecare garda vedeam cate unu dupa care-mi picau ochii...de mers la incendii nici nu mai zic mai ales daca nu erau victime si eram doar spectatori:X foarte tare...iar revenind la politisti...huh le ador camasile alea albastre pe care le poarta vara...tot oftez eu dupa unul pe care atunci cand l-am vazut prima data era imbracat inrtr-o camasa de genul...
digital_chocolate
Postat pe 20 Martie 2009 21:14
De la: Lucia1971, la data 2009-03-03 08:24:20Eu am devenit dependenta de fanteziile cu pompieri...


sa nu te arzi...........
just_heaven
Postat pe 21 Martie 2009 15:17
hmmm...si mie imi plac barbatii in uniforma...mai ales politistii;;).fostul meu prieten este politist iar actualul cadru militar.uniforma le da un aer aparte...ma refer la cei tineri:D
just_cassy4th
Postat pe 22 Martie 2009 14:40
iubitul meu e politist si ma simt foarte mandra de el...
yssa1987
Postat pe 10 Aprilie 2009 14:43
De la: Lore_lorena, la data 2009-01-30 18:00:20mie mi se par extraordinar de frumosi politistii(chiar daca se spun multe despre ei) pompierii si cadrele militare.i-am enumerat in ordinea preferintelor:D nu stiu de ce dar am o slabiciune pentru ei,mai ales pentru cei tinerei si parca au ceva special care ii diferentiaza de restul lumii.voi ce parere aveti?


Am avut o matusa care astepta haina militara si a murit fata batrana...asa ca ai grija... Mai bine te uiti la sufletul lor nu la uniforma pe care o poarta...Si sa-ti mai spun un secret...astia stau deobicei inchisi ca tre sa asculte de ordine ale superiorilor ...nu prea au ei asa de mare libertate...si cand dau de fete sunt ca vitelul la supt...problema e ca nu vine doar la tine...mai cauta sa vada daca nu este una mai buna...
camelusha83
Postat pe 10 Aprilie 2009 15:14
:))))haa=)))) super tare asta cu matusa care astepta uniforma:))))da ai si tu dreptate eu in principal de politai sunt foarte atrasa dar nici cu restul nu mi-e frica:D oricum nu prea vreau eu sa ma marit asa devreme astept sa vina timpul si poate-mi si trece pana atunci
digital_chocolate
Postat pe 8 August 2009 01:05
Cum era aia cu ''NADRAGI TOTZI MI'S DRAGI '' ... !!!


Am tot vazut la tine in postari, oftez, salivez, astept, mor, ador,am am o slabiciune etc ...eu cred ca ar trebui sa fii un pic mai realista si mai retinuta...nu cred ca e vorba de perfectiune ..ce e frumos si lui Dumnezeu ii place ...e vorba de atitudine ...ei sunt increzatori ..si de aceea tocmai au asa mare succes si ''la alte ugere ''...daca pe tine te atrag sigur sunt si alte gagici care ii gasesc atragatori asa ca ai grija ce vrei ..o haina, o imagine, un trofeu, sau un suflet, un creier, un partener la bine si la greu, un prieten adevarat....nu zic ca ei, ''uniformishtii '' nu sunt capabili sa nutreasca sentimente sincere nici vorba...problema e la tine ...ca tu ii vrei ca arata bine ca si carcase .... ...iar atata timp cat nu pierzi din vedere lucrul asta ...ii poti intrebuintza cu incredere !!!


Asadar fir intins la ''Spargatorii de b ...nuci '' !!!

Mie imi plac tare mult marinarii ....sau salopetele de la Rebu ...si vestele reflectorizante ...


___LL___
Postat pe 8 August 2009 03:45
He he ...yo ce pot sa spun..doar de bine..iubitul meu e politist la Academia de Politie din Bucuresti.Are doar 26 de anisori si nu va dati seama ce penal e in uniforma.Nu am intentionat ca prietenul meu sa fie "barbat in uniforma" dar asa s-a intamplat.Si va spun sincer ca este destul de serios,mai are si el copilariile lui,dar e cel mai bun baiat din lume.Se spun multe lucruri despre politisti,dar iubitul meu distruge toate miturile.Suntem de aproape 4 ani impreuna si ne e foarte bine.
yssa1987
Postat pe 8 August 2009 16:45
am o slabiciune pt pompieri,pt ca sunt mereu HOT de la cate un incendiu
R_F
Postat pe 8 August 2009 16:49
De la: ___LL___, la data 2009-08-08 03:45:06Cum era aia cu ''NADRAGI TOTZI MI'S DRAGI '' ... !!!


Am tot vazut la tine in postari, oftez, salivez, astept, mor, ador,am am o slabiciune etc ...eu cred ca ar trebui sa fii un pic mai realista si mai retinuta...nu cred ca e vorba de perfectiune ..ce e frumos si lui Dumnezeu ii place ...e vorba de atitudine ...ei sunt increzatori ..si de aceea tocmai au asa mare succes si ''la alte ugere ''...daca pe tine te atrag sigur sunt si alte gagici care ii gasesc atragatori asa ca ai grija ce vrei ..o haina, o imagine, un trofeu, sau un suflet, un creier, un partener la bine si la greu, un prieten adevarat....nu zic ca ei, ''uniformishtii '' nu sunt capabili sa nutreasca sentimente sincere nici vorba...problema e la tine ...ca tu ii vrei ca arata bine ca si carcase .... ...iar atata timp cat nu pierzi din vedere lucrul asta ...ii poti intrebuintza cu incredere !!!


Asadar fir intins la ''Spargatorii de b ...nuci '' !!!

Mie imi plac tare mult marinarii ....sau salopetele de la Rebu ...si vestele reflectorizante ...






hai k ai fost cam rea n-am zis chiar ca salivez:))nu ma intelege gresit am zis ca-mi plac intr-adevar si ca-i admir foarte mult dar daca era sa fiu cum spui tu eram poate demult cu unul de gen...doar ca nu l-am gasit inca sa aiba cam tot ce-i trebuie:D si apropo de marinari e mai greu sa gasesti da` iti vand un pont daca ti plac vezi ca la serviciul de ambulanta s-au schimbat uniformele si arata exact ca marinarii cu alb si bleumarin:)))
digital_chocolate
Postat pe 15 August 2009 23:14
Pfoaaa.. si io "salivez" dupa tipi in uniforma...!!! si fostu si actualu` is cadre militare :D:D:D , oricum cei "uniformizati" au trecut prin multe conditii... teste... probe... de vitejie sa zik asa.... si nu numai.. kre i`a disciplinat si maturizat pe multi dintre ei.Ca sunt altii kre`s trilili.. se mai intampla...
Sun frumosi ca impun respect,sunt seriosi,masculini,dau dovada de forta si vitejie ;) asta ne atrage pe noi, pt k sa fim seriosi toti ne uitam la "carcasa" mai iintai de toate ;)
i0nutza
Postat pe 15 August 2009 23:28
politistii nostri? exclus..sa ai vezi pe cei din occident ce buni sunt unii
cristiana_cris
Postat pe 17 August 2009 10:58
e timpul pentru un tur in jurul lumii cred
digital_chocolate
Postat pe 1 Septembrie 2009 00:51
Barbatii in uniforma au trezit mereu respectul si au trezit fantezia multor domnite.Dar din proprie experienta sunt cam afemeiati bunicul meu a fost poltist si i-a cam placut sa sara dintr-un pat in altul.Acum depinde de fiecare imparte
capriciosa
Postat pe 4 Septembrie 2009 18:58
De la: Lore_lorena, la data 2009-01-30 18:00:20mie mi se par extraordinar de frumosi politistii(chiar daca se spun multe despre ei) pompierii si cadrele militare.i-am enumerat in ordinea preferintelor:D nu stiu de ce dar am o slabiciune pentru ei,mai ales pentru cei tinerei si parca au ceva special care ii diferentiaza de restul lumii.voi ce parere aveti?


Da, au un chipiu care le provoacã calviþie prematurã ºi-i face sã arate superb în ºosete ºi cu chelie în patul tãu.

Postat pe 5 Septembrie 2009 23:45
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-31 12:09:03
De la: Lore_lorena, la data 2009-01-30 18:00:20mie mi se par extraordinar de frumosi politistii(chiar daca se spun multe despre ei) pompierii si cadrele militare.i-am enumerat in ordinea preferintelor:D nu stiu de ce dar am o slabiciune pentru ei,mai ales pentru cei tinerei si parca au ceva special care ii diferentiaza de restul lumii.voi ce parere aveti?


una proasta, nu suport "garciometii"
si nici soldatii si nici uniformele in special
sufar de mania persecutiei ,in concluzie am o problema cu autoritatea


înainte marº!

Postat pe 5 Septembrie 2009 23:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
matrimonial...ptr un coleg 16 De la: crisalidda 4 Ianuarie 2011 21:25
:sml-ashamed0001: Ce ziceti??? 18 De la: Adelina_P 28 Septembrie 2009 17:21
Dați-mi un sfat ce fac în continuare... 14 De la: Bebelysh 8 Februarie 2015 12:25
care e faza cu mana prin par. 32 De la: Ian504087 16 Aprilie 2012 15:24
Ce ma fac? Am nevoie urgenta de un sfat!!! 13 De la: pitic96 14 Ianuarie 2014 17:31