Setari Cookie-uri

(A)Le(R)g... Magic! - Stepper lateral

Detine cineva asa ceva? Eu am cumparat unul si sunt incantata de el, are si un cd cu exercitii. Ca sa dea randament trebuie sa faceti si exercitii fizice, pe langa aparat. Eu va zic, in caz ca vreti sa va luati asa ceva, ca nu o sa faceti doar stepper ci si abdomene si flotari, fandari, si ce mai zic ei pe acolo in combinatie cu Leg Magic, dau rezultate. Dupa 10 minute, am facut febra musculara la picioare! Iar eu voiam sa fac la adidasi, de fapt. Nu mi-a iesit, din pacate! Acum lasand gluma la o parte. Exercitiile se fac combinat, 1 minut de stepper, un minut fandari pe piciorul stang, minut pe drept si iar stepper si tot asa. Astept sa imi spuneti cum "socializati" cu "prietenul" vostru B...Leg Magic. O saptamana frumoasa, va doresc!
Cassey_Tarot
Postat pe 31 Ianuarie 2009 18:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
digestie 4 De la: kudika_931679 4 Octombrie 2013 18:54
Cateva sfaturi pentru slabit sau pentru mentinerea greutatii 55 De la: irinaivanescu 5 Octombrie 2014 11:35
cateva diete incercate si cu rezultate plus mici trucuri de slabit 88 De la: AnaYani 3 Septembrie 2013 13:01
Mentineti greutatea dorita, evitand curele de slabire hazardate 2 De la: kudika002001 15 Iulie 2009 19:46
slabiti dansand! curs gratuit de tango argentinian la Iasi! 1 De la: TangoFeliz 25 Noiembrie 2010 19:08