Setari Cookie-uri

Cipurile biometrice, o amenintare la adresa omenirii?


Nu stiu daca sunteti la curent cu intentiile alesilor nostri de a ne baga cipuri in documente. Daca la noi se vorbeste de cipuri in documente la americani treba a evoluat foarte tare si se vrea bagarea de cipuri in oameni. Inainte sa radeti de mine, cititi Biblia care spune ca vom fi insemnati, uitati-va la filmul Ingerul digital care poate fi gasit cu usurinta pe google. Am vizionat zilele acestea pe youtube niste filmulete care pur si simplu m-au socat, filmulete in care se vorbea cu o seninatate debordanta de introducerea cipurilor in oameni ca si cum ar fi ceva extraordinar. Cautati daca vreti si filmulete cu familia Rockefeller, faimoasa familie de bancheri si planul lor diabolic ( al lor si al masonilor) de a stapani lumea. Vreau sa aud ce pareri aveti.
Gazelle
Postat pe 1 Februarie 2009 18:05
pai daca nu sunteti de acord cu aceste chestii semnati si voi petitia
http://www.petitieonline.ro/petitie-p11362043.html
summer_love
Postat pe 1 Februarie 2009 18:12
Eu am semnat deja.
Gazelle
Postat pe 1 Februarie 2009 18:46
Exista o alta petitie in genul celei trimise de clau dar cu mult mai multe semnaturi.
http://www.petitiononline.com/mod_perl/signed.cgi?NU666&1
Gazelle
Postat pe 1 Februarie 2009 21:13
De la: Gazelle, la data 2009-02-01 18:05:01
Nu stiu daca sunteti la curent cu intentiile alesilor nostri de a ne baga cipuri in documente. Daca la noi se vorbeste de cipuri in documente la americani treba a evoluat foarte tare si se vrea bagarea de cipuri in oameni. Inainte sa radeti de mine, cititi Biblia care spune ca vom fi insemnati, uitati-va la filmul Ingerul digital care poate fi gasit cu usurinta pe google. Am vizionat zilele acestea pe youtube niste filmulete care pur si simplu m-au socat, filmulete in care se vorbea cu o seninatate debordanta de introducerea cipurilor in oameni ca si cum ar fi ceva extraordinar. Cautati daca vreti si filmulete cu familia Rockefeller, faimoasa familie de bancheri si planul lor diabolic ( al lor si al masonilor) de a stapani lumea. Vreau sa aud ce pareri aveti.


bnuuuun pe langa alte 3 topicuri de genul asta mai sunt si alte vreo 3 petitii online de genul asta de unde rezulta cifra 6 ,,,,cifra Bestiei sa fie doar coincidenta?????
eu nu cred ...voi ce parere aveti???

dandanaua_reloaded
Postat pe 1 Februarie 2009 21:20
De la: Gazelle, la data 2009-02-01 18:05:01
Nu stiu daca sunteti la curent cu intentiile alesilor nostri de a ne baga cipuri in documente. Daca la noi se vorbeste de cipuri in documente la americani treba a evoluat foarte tare si se vrea bagarea de cipuri in oameni. Inainte sa radeti de mine, cititi Biblia care spune ca vom fi insemnati, uitati-va la filmul Ingerul digital care poate fi gasit cu usurinta pe google. Am vizionat zilele acestea pe youtube niste filmulete care pur si simplu m-au socat, filmulete in care se vorbea cu o seninatate debordanta de introducerea cipurilor in oameni ca si cum ar fi ceva extraordinar. Cautati daca vreti si filmulete cu familia Rockefeller, faimoasa familie de bancheri si planul lor diabolic ( al lor si al masonilor) de a stapani lumea. Vreau sa aud ce pareri aveti.



esti utilizatorul cu nr 666, sterge-ti contul

Postat pe 1 Februarie 2009 21:30
De la: Gazelle, la data 2009-02-01 21:13:57 Exista o alta petitie in genul celei trimise de clau dar cu mult mai multe semnaturi.
http://www.petitiononline.com/mod_perl/signed.cgi?NU666&1


ok...am sa semnez si acolo...
summer_love
Postat pe 1 Februarie 2009 21:57
De la: hefe, la data 2009-02-01 21:30:19
De la: Gazelle, la data 2009-02-01 18:05:01
Nu stiu daca sunteti la curent cu intentiile alesilor nostri de a ne baga cipuri in documente. Daca la noi se vorbeste de cipuri in documente la americani treba a evoluat foarte tare si se vrea bagarea de cipuri in oameni. Inainte sa radeti de mine, cititi Biblia care spune ca vom fi insemnati, uitati-va la filmul Ingerul digital care poate fi gasit cu usurinta pe google. Am vizionat zilele acestea pe youtube niste filmulete care pur si simplu m-au socat, filmulete in care se vorbea cu o seninatate debordanta de introducerea cipurilor in oameni ca si cum ar fi ceva extraordinar. Cautati daca vreti si filmulete cu familia Rockefeller, faimoasa familie de bancheri si planul lor diabolic ( al lor si al masonilor) de a stapani lumea. Vreau sa aud ce pareri aveti.



esti utilizatorul cu nr 666, sterge-ti contul


liza24_84
Postat pe 16 Februarie 2009 23:18
please not again.... abia ce am convenit ca e doar manipulare ...acum o luam de la inceput????
dandanaua_reloaded
Postat pe 16 Februarie 2009 23:25
De la: Gazelle, la data 2009-02-01 18:05:01
Nu stiu daca sunteti la curent cu intentiile alesilor nostri de a ne baga cipuri in documente. Daca la noi se vorbeste de cipuri in documente la americani treba a evoluat foarte tare si se vrea bagarea de cipuri in oameni. Inainte sa radeti de mine, cititi Biblia care spune ca vom fi insemnati, uitati-va la filmul Ingerul digital care poate fi gasit cu usurinta pe google. Am vizionat zilele acestea pe youtube niste filmulete care pur si simplu m-au socat, filmulete in care se vorbea cu o seninatate debordanta de introducerea cipurilor in oameni ca si cum ar fi ceva extraordinar. Cautati daca vreti si filmulete cu familia Rockefeller, faimoasa familie de bancheri si planul lor diabolic ( al lor si al masonilor) de a stapani lumea. Vreau sa aud ce pareri aveti.

Mie mi se par OK - cele introduse in documente...o sa fie mai usor de prins infractorii, se vor falsifica mult mai greu si deci mult mai scump, vor fi mai putine persoane traficate....suntem foarte multi ca numar, vom fi si mai multi si suntem greu de stapanit....
Acele cipuri din documente sunt foarte mici iar pe ele incape doar informatia elementara de identificare a persoanei respective....nu putem fi urmariti prin ele pentru ca nu emitem, deci nu putem fi "vazuti" cum au unii impresia...poate in viitor....
ocs
Postat pe 4 Martie 2009 14:54
bine ca s-a terminat isteria cu cipurile alea ca ma oboseau dej aatatia popi in parlament
dandanaua_reloaded
Postat pe 14 Martie 2009 20:31
bine ca s-a terminat isteria cu cipurile alea ca ma oboseau dej aatatia popi in parlament
dandanaua_reloaded
Postat pe 14 Martie 2009 20:31
bine ca s-a terminat isteria cu cipurile alea ca ma oboseau dej aatatia popi in parlament
dandanaua_reloaded
Postat pe 14 Martie 2009 20:31
De la: ocgiogi, la data 2009-03-04 14:54:58
De la: Gazelle, la data 2009-02-01 18:05:01
Nu stiu daca sunteti la curent cu intentiile alesilor nostri de a ne baga cipuri in documente. Daca la noi se vorbeste de cipuri in documente la americani treba a evoluat foarte tare si se vrea bagarea de cipuri in oameni. Inainte sa radeti de mine, cititi Biblia care spune ca vom fi insemnati, uitati-va la filmul Ingerul digital care poate fi gasit cu usurinta pe google. Am vizionat zilele acestea pe youtube niste filmulete care pur si simplu m-au socat, filmulete in care se vorbea cu o seninatate debordanta de introducerea cipurilor in oameni ca si cum ar fi ceva extraordinar. Cautati daca vreti si filmulete cu familia Rockefeller, faimoasa familie de bancheri si planul lor diabolic ( al lor si al masonilor) de a stapani lumea. Vreau sa aud ce pareri aveti.

Mie mi se par OK - cele introduse in documente...o sa fie mai usor de prins infractorii, se vor falsifica mult mai greu si deci mult mai scump, vor fi mai putine persoane traficate....suntem foarte multi ca numar, vom fi si mai multi si suntem greu de stapanit....
Acele cipuri din documente sunt foarte mici iar pe ele incape doar informatia elementara de identificare a persoanei respective....nu putem fi urmariti prin ele pentru ca nu emitem, deci nu putem fi "vazuti" cum au unii impresia...poate in viitor....


Nu , nu este deloc OK... ºi asta nu are legãturã cu popii sau cu Biblia... ci cu drepturile omului, dreptul la viaþã privatã... chestia cu rãufãcãtorii e folositã doar ca pretext. Dupã ce oamenii vor accepta cipul în documente, vor trece la implantarea lui în braþ sau pe frunte... acela este ºi cancerigen. Informaþii sunt destule pe Net, dar nimeni nu se oboseºte... când oamenii se vor trezi, va fi prea târziu... Începeþi prin a citi: http://www.geocities.com/viata.spirituala/protocoalele_inteleptilor_sionului.htm... Chiar nu vã pasã de viitorul vostru ºi al copiilor voºtri?!?
kudika002139
Postat pe 25 Mai 2009 00:02
sigur o sa ne acapareze si pe noi american cu cipurile lor ...autoritatile noastre nu stiu sa impuna respect si nu au suficenta hotarare sa spuna "nu" :sml-aim4
roz5blue6lila7
Postat pe 25 Mai 2009 00:08
De ce ne mai miram oare de involutia ascendenta a omenirii? Despre ce drepturi la viata,la integritate,s.a.m.d. se poate vorbi? Sunt pure utopii.........Prin internet suntem controlati,telefonic asemenea,daca ne mai si insemneaza precum animalele atunci ne putem gandi cu groaza la viitorul ''luminos'' al urmasilor nostri.O mana de genii intunecate se gandesc cum si ce sa mai faca ptr. a ne avea pe noi, masele, sub ''totosii'' lor eleganti.Poate doar din plictiseala,unii,din aroganta ,din nevoia de control si de dominatie altii.Cu certitudine au si enorme avantaje materiale........Referitor la guvernantii nostrii,ma indoiesc destul de serios ca ar avea ceva de spus,sunt prea micuti,bietii de ei,ca si tarisoara asta a noastra,ca sa se poata impotriviu valului.Sunt simple marionete sub controlul papusarilor.........asta este opinia mea personala
messalinda
Postat pe 25 Mai 2009 00:18
De la: Gazelle, la data 2009-02-01 18:05:01
Nu stiu daca sunteti la curent cu intentiile alesilor nostri de a ne baga cipuri in documente. Daca la noi se vorbeste de cipuri in documente la americani treba a evoluat foarte tare si se vrea bagarea de cipuri in oameni. Inainte sa radeti de mine, cititi Biblia care spune ca vom fi insemnati, uitati-va la filmul Ingerul digital care poate fi gasit cu usurinta pe google. Am vizionat zilele acestea pe youtube niste filmulete care pur si simplu m-au socat, filmulete in care se vorbea cu o seninatate debordanta de introducerea cipurilor in oameni ca si cum ar fi ceva extraordinar. Cautati daca vreti si filmulete cu familia Rockefeller, faimoasa familie de bancheri si planul lor diabolic ( al lor si al masonilor) de a stapani lumea. Vreau sa aud ce pareri aveti.


Felicitãri ! Deºi eºti tânãrã, gândeºti f bine, ºi eºti informatã, spre deosebire de mulþi alþii. Dacã nu ai citit, deºi m-aº mira, iatã un link: http://www.geocities.com/viata.spirituala/protocoalele_inteleptilor_sionului.htm
O precizare: nu numai "aleºii noºtri"... ci în întreaga lume se duce aceeaºi politicã; preºedinþii celor mai puternice state sunt marionete în mâinile lor. Bazându-se pe indolenþa ºi pe ignoranþa oamenilor, ei îºi duc planurile diabolice la îndeplinire: Statul planetar, Guvern mondial, rege din sângele lui David... de aceea se duce o luptã înverºunatã împotriva creºtinismului, pentru a impune apoi religia lor, unica. Atunci când cultura ºi tradiþia unui popor sunt distruse, poporul respectiv nu mai are viitor. E condamnabil cã în era Internetului, existã atâþia oameni dezinformaþi... oameni care nu înþeleg nimic din ce se întâmplã în lume: criza financiarã provocatã de ei, distrugerea IMM-urilor, pentru a rãmâne doar marile concerne, fluorurarea (otrãvirea) apei ºi pastei de dinþi, vaccinuri otrãvitoare ºi strilizante, boli incurabie ("scãpate" din laborator), inflaþia, manipularea prin mass-media... Codex Alimentarius va fi introdus în decembire: vitaminele vor fi considerate droguri, iar drogurile vor fi legale, ca ºi toate e-urile otrãvitoare; câþi au semnat împotrivã?!? Oamenii se pierd în discuþii inutile (religie, sex, modã...), în loc sã se informeze ºi sã transmitã informaþia mai departe. Suntem în al 12-lea ceas, dar oamenii dorm... când se vor trezi va fi prea târziu: Chiar nu vã pasã de viitorul vostru ºi al copiilor voºtri?!?
„Existã un lucru mai rãu decât oamenii rãi ! Este ignoranþa oamenilor buni !”
kudika002139
Postat pe 25 Mai 2009 00:37
mi e mi se pare ca e doar o furtuna intr-un pahar cu apa. pentru ce se agita crestinii (printre care si eu) cand se stie care este pericolul: atunci cand ni se va cere sa ne lepadam de credinta pentru a putea primi cele necesare vietii. biocipurile alea nu inseamna nimic rau fara lepadarea de credinta. alte semne din Biblie sunt mai sigure decat acesta, cum ar fi reconstructia templului si instalarea anticristului. dar, pana atunci, "buna ziua tie si tuturor ascultatorilor nostri" va deveni o practica obisnuita. oare cate petitii am putea semna sa nu se faca ceva despre care este scris?
elena_mihaela2009
Postat pe 24 Iunie 2009 09:07
De la: elena_mihaela2009, la data 2009-06-24 09:07:24mi e mi se pare ca e doar o furtuna intr-un pahar cu apa. pentru ce se agita crestinii (printre care si eu) cand se stie care este pericolul: atunci cand ni se va cere sa ne lepadam de credinta pentru a putea primi cele necesare vietii. biocipurile alea nu inseamna nimic rau fara lepadarea de credinta. alte semne din Biblie sunt mai sigure decat acesta, cum ar fi reconstructia templului si instalarea anticristului. dar, pana atunci, "buna ziua tie si tuturor ascultatorilor nostri" va deveni o practica obisnuita. oare cate petitii am putea semna sa nu se faca ceva despre care este scris?


Esti in eroare: cipurile nu au legatura atat cu credinta cat cu libertatile individuale. E drept ca reprezentantii bisericii nu au stiut sa puna punctul pe i, si astfel oamenii au ramas cu impresia despre care vorbesti. Dar nu e furtuna intr-un pahar cu apa: daca ai citi protocoalele secrete (am indicat un link mai sus), ai constata ca de fapt suntem in al 12-lea ceas: stat planetar, guvern mondial, religie unica (mosaismul), rege unic din sangele lui David; chiar nu ai auzit nimic despre astea?! Presedintele Frantei a cerut guvern mondial din prima zi in care a fost ales... Un om de stiinta spunea: Nu are drept la opinie cel ce nu detine informatia ! E de mirare ca in era Internetului sa existe atatia oameni dezinformati...
"Exista ceva mai rau decat oamenii rai; este ignoranta oamenilor buni !"
kudika002139
Postat pe 24 Iunie 2009 16:41
ce sa zic e clar , o sa fim urmariti sau deja suntem cine mai stie care e adevarul
kudika037291
Postat pe 24 Iunie 2009 23:17
...de parca mai conteaza..:))
oricum majoritatea covarsitoare suntem niste marionete si ca tot vorbim de drepturile omului si altele de genul...astea se aplica numai in tarile civilizate ca in Asia, Africa si mai mult sau mai putin in America de sud sunt numai vorbe goale ! nu exista asemenea drepturi si nu au existat vreodata.
ocs
Postat pe 26 Iunie 2009 17:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SE CAUTA VANZATOARE!! U R G E N T ! ! ! 1 De la: greenie 24 Noiembrie 2008 14:19
hello 1 De la: clau_dia 24 Aprilie 2009 20:53
PRETUL BANILOR... 4 De la: concordia 15 Noiembrie 2009 00:38
Idee de job bun in perioada de criza! 1 De la: symm 5 Februarie 2009 11:40
ceva nou si sigur pe timp de criza 0 De la: 14 Decembrie 2009 13:34