Setari Cookie-uri

Nu vreau sa ajung sa-l insel.....

De la: qq_girl, la data 2009-06-08 12:18:17Buna,tuturor! Revin din nou cu aceeasi problema...acum si mai grava..pt ca de o luna de zile ne-am si casatorit si nu ca ar fi un lucru rau pt ca sunt fericita si rasfatata....dar dc spun grava?!.. eu m-am casatorit din dragoste,il iubesc pe sotul meu si nu am pus niciodata sexul pe primul plan in relatia noastra pt ca facem multe alte lucruri interesante si frumoase impreuna si ne simtim bine...dar ca orice femeie simt nevoia sa fac dragoste,sa fiu rasfatata in pat,mangaiata si sa ma simt cea mai frumoasa pt iubitul meu...insa nu se intampla nimic decat f rar si dureaza f putin...dc???pai e obosit el sau eu,eu adorm mereu inainte pt ca ma trezesc devreme si lui ii pare rau sa ma trezeasca dar si daca-i zic in weekend ziua sa facem sex zice lasa ca facem diseara ca-i mai romantic si...nimik!!!Cand ii reprosez zice ca eu sunt vinovata si ca el si-ar dori sa facem sex in fiecare zi!! Voi ce intelegeti din toate astea? Tare mi-as dori sa ma sfatuiti ce sa fac!!


Te inteleg perfect, dar solutia nu este sa-l inseli....nu cred ca asta te-ar face sa te simti mai bine...eu am fost tentata sa-mi insel sotul, dar din fericire am realizat la timp ca asta nu ar fi rezolvat problema si nu m-ar fi facut sa ma simt mai bine...sa ma simt FEMEIE. Sfatul meu: discuta deschis cu el problema si daca nu se va schimba nici asa...da-i discret de inteles ca esti tentata sa cauti in alta parte ce nu-ti ofera el, adica aranjeaza-te mai mult decat o faceai de obicei...fii mai preocupata de aspectul tau fizic...si daca te iubeste, crede-ma, va veni el la tine....bafta
un_suflet_rebel
Postat pe 8 Iunie 2009 16:01
un_suflet_rebel ti am trimis msj...........:*:*:*
denys_
Postat pe 8 Iunie 2009 16:13
De la: qq_girl, la data 2009-06-08 12:18:17Buna,tuturor! Revin din nou cu aceeasi problema...acum si mai grava..pt ca de o luna de zile ne-am si casatorit si nu ca ar fi un lucru rau pt ca sunt fericita si rasfatata....dar dc spun grava?!.. eu m-am casatorit din dragoste,il iubesc pe sotul meu si nu am pus niciodata sexul pe primul plan in relatia noastra pt ca facem multe alte lucruri interesante si frumoase impreuna si ne simtim bine...dar ca orice femeie simt nevoia sa fac dragoste,sa fiu rasfatata in pat,mangaiata si sa ma simt cea mai frumoasa pt iubitul meu...insa nu se intampla nimic decat f rar si dureaza f putin...dc???pai e obosit el sau eu,eu adorm mereu inainte pt ca ma trezesc devreme si lui ii pare rau sa ma trezeasca dar si daca-i zic in weekend ziua sa facem sex zice lasa ca facem diseara ca-i mai romantic si...nimik!!!Cand ii reprosez zice ca eu sunt vinovata si ca el si-ar dori sa facem sex in fiecare zi!! Voi ce intelegeti din toate astea? Tare mi-as dori sa ma sfatuiti ce sa fac!!

Te-ai mai si maritat cu el??? Draga mea sexul e o necesitate e un lucru esential intr-o relatie...Chiar daca exista iubire...daca nu e intretinuta se stinge.Esti tanara...poate sunteti stresati dar daca o sa aveti stres toata viata ce faceti?nu mai faceti dragoste????Incearca sa discuti cu el...explica-i si lui ca e o chestie foarte importanta pentru tine...poate intelege...daca nu...nu stiu.
camelusha83
Postat pe 9 Iunie 2009 00:16
De la: qq_girl, la data 2009-06-08 12:18:17Buna,tuturor! Revin din nou cu aceeasi problema...acum si mai grava..pt ca de o luna de zile ne-am si casatorit si nu ca ar fi un lucru rau pt ca sunt fericita si rasfatata....dar dc spun grava?!.. eu m-am casatorit din dragoste,il iubesc pe sotul meu si nu am pus niciodata sexul pe primul plan in relatia noastra pt ca facem multe alte lucruri interesante si frumoase impreuna si ne simtim bine...dar ca orice femeie simt nevoia sa fac dragoste,sa fiu rasfatata in pat,mangaiata si sa ma simt cea mai frumoasa pt iubitul meu...insa nu se intampla nimic decat f rar si dureaza f putin...dc???pai e obosit el sau eu,eu adorm mereu inainte pt ca ma trezesc devreme si lui ii pare rau sa ma trezeasca dar si daca-i zic in weekend ziua sa facem sex zice lasa ca facem diseara ca-i mai romantic si...nimik!!!Cand ii reprosez zice ca eu sunt vinovata si ca el si-ar dori sa facem sex in fiecare zi!! Voi ce intelegeti din toate astea? Tare mi-as dori sa ma sfatuiti ce sa fac!!


in primul rand felicitari si in al 2-lea rand intreaba'l ce trebuie sa faci ca sa imbunatatiti viata sexuala. O idee ar fi sa va luati concediu si sa plecati sa va relaxati pentru ca stresul e mare la voi acolo...am mai cunoscut situatii in care baietii nu puteau face sex cu iubitele din cauza ca erau stresati sau aveau anumite griji pe care le tineau in ei. Bafta
inna_1688
Postat pe 9 Iunie 2009 11:28
O avea si amanta Ce totul e posibil!!!
allexxe
Postat pe 12 Iulie 2009 16:12
Numai una?Poate ca lucreaza omul la trei schimburi.
kudika023770
Postat pe 12 Iulie 2009 20:28
Nu stiu daca sexul este totusi chiar asa de important intr-o relatie sau esential...este o necesitate,o dorinta de a simti ca barbatul iubit este al tau, o dorinta ca el sa te considere frumoasa,sexy si sa-ti spuna cand faceti dragoste ca esti doar a lui...sotul meu este foarte pupacios,ma mangaie,ma lauda,imi spune lucruri frumoase si-i place sa petrecem timp impreuna....cred eu ca si sex am face mai des...desi nu prea stiu ce inseamna asta pt ca nu cred ca suntem intr-o competitie cu cineva....insa am ajuns la concluzia ca nu este genul care sa faca sex doar asa pur si simplu ci ii place s-o faca mai rar dar bine...si am mai descoperit ca si eu trebuie sa fiu mai deschisa cu el si mai indrazneata...cred ca de multe ori asta asteapta!!!......multumesc mult pt sfaturi si o sa va tin la curent cu ce se intampla!!!...vacanta placuta!!
qq_girl
Postat pe 14 Iulie 2009 20:13
Multumesc pentru felicitarile de casatorie!! ......si NU sotul meu nu are amanta si nici nu lucreaza la schimburi si nu pt ca asa spun eu ci pt ca ne petrecem f mult timp impreuna si nu mai ajungeam sa facem acest pas daca aveam alte pasarele prin creieri....nu asta am vrut sa se inteleaga din aceasta discutie...ma bucur oricum ca pasarelele nu sunt la noi!!
qq_girl
Postat pe 14 Iulie 2009 20:22
De la: qq_girl, la data 2009-02-02 17:19:37Desi suntem tineri, de un an si ceva avem probleme la capitolul sex......nu sa intampla atat de des pe cat mi-as dori eu ci o data de 2 ori pe luna! Inteleg cand este obosit insa sunt f multe ocazii cand putem face dragoste si totusi nu se intampla nimic! Cand ii reprosez imi spune ca isi doreste f mult acest lucru insa si el este f mirat ca nu se intampla! Oare sa fiu eu vinovata,nu sunt suficient de sexy pt el,nu stiu oare cum sa-l atrag in pat??!!AJUTATI-MA VA ROG CU CATEVA IDEI SI PARERI.....IL IUBESC SI NU VREAU SA AJUNG SA-L INSEL!!



Buna ,daca sunteti tineri inseamna ca aveti nevoie de ceva timp pentru a intra in ritm.Nu tot timpul se intampla .Totul e sa nu-i reprosezi acest lucru. Sa ai rabdare .Daca tu nu vrei n-o sa-l inseli.Si odata cu timpul lucrurile vor intra in normal ,ve-ti invata sa va apreciati si sa comunicati asa cum doar o pereche care se iubeste poate sa o faca.
lilianagr
Postat pe 14 Iulie 2009 20:36
dubioasa treaba
felixcat
Postat pe 14 Iulie 2009 21:58
Si eu sunt de acord ca ceva nu este in ordine.De cate ori lucrurile merg perfect, se intampla ceva.
kudika023770
Postat pe 15 Iulie 2009 16:30
Cred ca el este problema !!! si eu am o problema similara cu a ta dar eu am banuiala ca ma inseala (desi nu ar fi prima oara)si trec cu vederea stiind ca e un lucru rau. Eu macar am 2 copii si asta ma retine , altfel nu unul nu doi ,cati era nevoie ca sa ma simt bine, fericita , iubita ,ocrotita si plimbata ...etc . Parerea mea este ca tu trebuie sa te decizi si inca repede.BAFTA MULTA!!! SI AI GRIJA DE TINE.
vasilica67
Postat pe 4 Octombrie 2009 17:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CUM A FOST LA WORKSHOP-UL KUDIKA? 227 De la: franziska_eu 24 Ianuarie 2012 04:41
primul pas...sau ceav de genu! 19 De la: kudika021090 4 Mai 2009 21:53
HELP !!!!! Sex anal fara prezervativ !!!!! O asa mare problema????? 285 De la: kudika086715 19 Februarie 2010 10:33
ce sexshop stiti? 45 De la: sassygarl 30 Aprilie 2016 01:29
i need some ideas 96 De la: Shocata 21 Noiembrie 2010 12:04