Setari Cookie-uri

bancuri soti si sotie

un cuplu decide sa-si petreaca vacanta in caraibe. din cauza unor probleme de serviciu, sotia n-a putut calatori cu sotul ei ,ramanand sa-l ajunga din urma cateva zile mai tarziu. cand sotul ajunge la destinatie, se cazeaza la hotel si obsearva ca in camera este un calculator conectat la internet. decide sa-i scrie un e-mail sotiei sale, dar greseste o litera din adresa. e-mailul ajunge din gresala la o vaduva care tocmai venise de la inmormantarea sotului sau sicare, citind mesajul ,lesina instantaneu . baiatul vaduvei intra in camera si isi gaseste mama inconstienta langa calculator , pe al carui ecran se putea citi ; draga mea sotie am ajuns bine. probabil te va suprinde sa primesti vesti de la mine pe aceasta cale, dar acuma au si calculator aici si poti trimite mesaje persoanei dragi. doar ce-am ajuns si am verificat ca totul sa fie pregatit pentru venirea ta, vinerea viitoare. abia astept sa te vad si sper ca aceasta calatorie sa fie la fel de linistita si relaxanta cum a fost a mea! p.s. te rog nu-ti lua multe haine cu tine , doarece aici e o caldura infernala !;
pop50
Postat pe 3 Februarie 2009 01:11
Nevasta unui director afla ca el are o noua secretara. Vine directorul acasa, nevasta il ia in primire:
- Secretara asta a ta are picioare frumoase?
- N-am bagat de seama.
- Ochii ce culoare au?
- N-am observat.
- Dar de-mbracat, cum se-mbraca?
- Foarte repede.
kudika_nikole
Postat pe 28 Noiembrie 2011 13:43
O printesa catre un conte:
Dragule, daca imi erai tu sot ti-as fi pus otrava in vin din prima seara.
Contele: draga, daca tu mi-a fi fost sotie, l-as fi baut imediat.
Max2
Postat pe 13 Decembrie 2011 10:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bancuri cu Elefanti 12 De la: _dulcik_ 8 Martie 2009 23:20
Perle la examene 47 De la: iulia1986 26 Decembrie 2009 16:14
Maricica " :)) 3 De la: Somo 16 Octombrie 2010 20:17
Spuma Bancurilor !!! 369 De la: Pierdut_in_lume 14 Martie 2013 13:31
Prietenii,,,,, ce sunt ei???!! 11 De la: myrelutza_myra 10 Mai 2010 16:31