Setari Cookie-uri

locul si momentul nepotrivit...

vi s a intamplat sa apareti undeva,intr un loc nepotrivit,la un moment nepotrivit,sau eu stiu,in viata cuiva atunci knd nu era loc pentru voi??
SweetHappyButterfly
Postat pe 3 Februarie 2009 19:28
De la: ciquy, la data 2009-02-03 19:28:07vi s a intamplat sa apareti undeva,intr un loc nepotrivit,la un moment nepotrivit,sau eu stiu,in viata cuiva atunci knd nu era loc pentru voi??

din pacate

Postat pe 3 Februarie 2009 19:29
mi s-a intamplat opusul...sa apara cineva in viata mea la un moment total nepotrivit si a iesit un mare dezastru. pentru amandoi...pentru ca ne-am dat peste cap tot ce era stabil in vietile noastre...oricum a trecut dar cu greu
mrskattousa
Postat pe 3 Februarie 2009 19:32
intreb asta pentru k mie mi se intampla foarte des,adika daca ma duc intr un loc dau mereu de cine nu vreau,daca intalnesc un baiat tre sa existe un motiv de orice fel sa nu am loc in viata lui...credeti k asta tine de destin sau e vina noastra k aparem cand si unde nu trebuie??
SweetHappyButterfly
Postat pe 3 Februarie 2009 19:33
De la: ciquy, la data 2009-02-03 19:33:49intreb asta pentru k mie mi se intampla foarte des,adika daca ma duc intr un loc dau mereu de cine nu vreau,daca intalnesc un baiat tre sa existe un motiv de orice fel sa nu am loc in viata lui...credeti k asta tine de destin sau e vina noastra k aparem cand si unde nu trebuie??

destinul

Postat pe 3 Februarie 2009 21:24
De la: ciquy, la data 2009-02-03 19:28:07vi s a intamplat sa apareti undeva,intr un loc nepotrivit,la un moment nepotrivit,sau eu stiu,in viata cuiva atunci knd nu era loc pentru voi??
sigur ca da.din nefericire.si nu odata.
dana_mv
Postat pe 3 Februarie 2009 23:41
presupun ca e ceva tot e de vina, din moment ce spui ca treaba asta sentampla cam des.

Postat pe 3 Februarie 2009 23:44
mda!destinul...poate.
dana_mv
Postat pe 3 Februarie 2009 23:47
atunci crud destinu asta...
SweetHappyButterfly
Postat pe 4 Februarie 2009 01:01
mie mi s`o intamplat sa fiu omu` nepotrivit la timpu` nepotrivit....
veneam odata de la scoala cand vad ca trece cu masina pe langa mine patronu` la care lucram... trece si se opreste... am crezut ca a oprit ca sa`mi spuna ceva.. ajung la masina si vazand ca nu face nici o miscare am zis sa merg mai departe (nu prea aveam chef sa vorbesc cu el)... Trec de masina si intorc capul cand colo il vad pe nea patron sarutand o fetisoara (care nu era sotia lui).....
Bineinteles ca saptamana care o urmat m`o dat in concediu ca cica nu sunt clienti (lucram la o vulcanizare atunci ca casiera)... numai ca o fost "concediu" definitiv.....
Diavolyta_
Postat pe 1 Aprilie 2009 16:11
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-02-03 19:33:49intreb asta pentru k mie mi se intampla foarte des,adika daca ma duc intr un loc dau mereu de cine nu vreau,daca intalnesc un baiat tre sa existe un motiv de orice fel sa nu am loc in viata lui...credeti k asta tine de destin sau e vina noastra k aparem cand si unde nu trebuie??


tot ce ti se intampla in viata tine de tine. tu si gandurile tale..atrageti intamplarile nepotrivite. ori mergi la un pshiholog ori te analizezi tu ceva mai adanc. ori ai facut ceva "nepotrivit" care te urmareste si trebuie sa indrepti greselile acelea! uite, iti dau un exemplu: un om insurat caruia ii plang copii acasa pt ca au febra, gripa, etc, ar privi ca pe ceva inexistent toti oamenii nedoriti din preajma lui si nu l-ar afecat asta! nici nu ar avea timp sa ii vada! tu nu esti pe drumul pe care ti-ai dorit sau ai o problema nerezolvata ramasa din urma, care te urmareste de vreme ce.....te simti in diverse posturi neprielnice in anumite momente! analizeaza-te si tu! multa bafta!
loveactually
Postat pe 4 Aprilie 2009 19:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
premonitii 101 De la: kudika_956659 12 Februarie 2015 00:19
PORTRETE LA COMANDAAA....cine vrea? 1 De la: lil_devil 18 Martie 2009 23:59
Vrei sa fii ALTFEL? Vezi ce bijuterioara ti se potriveste mai bine! 1 De la: AdelinaL 4 Iunie 2009 20:44
VOT pentru BRÂNCUªI 3 De la: Dor_a 25 Martie 2009 14:30
sfaturi 13 De la: nocturnalia 17 Iunie 2009 09:31