un comentariu, ar fi dragut

Voteaza:
Rating curent un comentariu, ar fi dragut: (5 din 1 vot)

alexandra_andreea_22 Avatarul lui alexandra_andreea_22

1 mesaj

fashionpolice.ro/
Raporteaza abuz de limbaj
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

De la: alexandra_andreea_22, la data 2009-02-04 14:59:18fashionpolice.ro/[/quote]

Un pumn in gura nu ti`ar placea??
ofer gratis
Sweet Little Devil
Fosta membra Kudika.ro
tare diavolita
UN PESIMIST VEDE DIFICULTATEA IN FIECARE PROVOCARE..UN OPTIMIST VEDE OPORTUNITATEA IN FIECARE PROVOCARE
Fosta membra Kudika.ro
De la: DiavolytaTa, la data 2009-03-23 15:55:35
De la: alexandra_andreea_22, la data 2009-02-04 14:59:18fashionpolice.ro/[/quote]

Un pumn in gura nu ti`ar placea??
ofer gratis

Da-i, Dracushor! Trage-o de cozi, da-i una'n nas!
(auziti, da' de ce? Stati sa vaz si io linku' )
aligator_roz Avatarul lui aligator_roz

49 mesaje

salut,daca-i vorba de pumni in gura,ajut si eu,cui trebuie dat?la care barbati?
Fosta membra Kudika.ro
De la: tump, la data 2009-03-23 16:01:26salut,daca-i vorba de pumni in gura,ajut si eu,cui trebuie dat?la care barbati?

Nu e barbat, e femeie! Cred...

7696 mesaje

"Sexy-asistenta lui Dan Capatos nu mai are liniste. Eva Kent, pe numele adevarat Oana Oprea, a facut imprudenta de a se distra in Bamboo, sambata, fara iubitul ei, Catalin “Macelaru “. Acesta a fost enervat la maximum si de faptul ca blonda nu i-a raspuns toata noaptea la telefon. Urmarea: o bataie cu multi pumni."

=))))=))))))) mie`mi place asta :))))
cand am deschis link`u ala mi`o aparut :)))))
Sweet Little Devil
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1130 mesaje

Pumni in gura ar merita cei ce se pupa in dos mai mereu pe aici...ce a facut tipa asta ?si-a facut reclama la blog, a scris o singura data, nu v-a injurat, nimic...care e problema ? daca nu aveti ce sa scrieti, nu mai scrieti, daca sunteti plictisiti, nu va razbunati pe ceilalti..Get a life !
Fosta membra Kudika.ro
De la: Georgia99, la data 2009-03-23 16:08:39Pumni in gura ar merita cei ce se pupa in dos mai mereu pe aici...ce a facut tipa asta ?si-a facut reclama la blog, a scris o singura data, nu v-a injurat, nimic...care e problema ? daca nu aveti ce sa scrieti, nu mai scrieti, daca sunteti plictisiti, nu va razbunati pe ceilalti..Get a life !

Ce ai, Georgia, puiule?
StIi foarte bine ca e doar gluma...
De ce esti asa serioasa?

7696 mesaje

de acum nu mai glumim??
Sweet Little Devil
Fosta membra Kudika.ro
Bine, daca se supara, noi ne cerem scuze...
Da' sa mor daca stiu ce comentariu sa las
Fosta membra Kudika.ro
De la: Georgia99, la data 2009-03-23 16:08:39Pumni in gura ar merita cei ce se pupa in dos mai mereu pe aici...ce a facut tipa asta ?si-a facut reclama la blog, a scris o singura data, nu v-a injurat, nimic...care e problema ? daca nu aveti ce sa scrieti, nu mai scrieti, daca sunteti plictisiti, nu va razbunati pe ceilalti..Get a life !

Fosta membra Kudika.ro
UN PESIMIST VEDE DIFICULTATEA IN FIECARE PROVOCARE..UN OPTIMIST VEDE OPORTUNITATEA IN FIECARE PROVOCARE
Fosta membra Kudika.ro
De la: pamela_1, la data 2009-03-23 16:17:20

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1130 mesaje

De la: Dor_a, la data 2009-03-23 16:11:33

Ce ai, Georgia, puiule?
Sti foarte bine ca e doar gluma...
De ce esti asa serioasa?

Utilizatorii noi nu cred ca inteleg glumele astea...si ii cam speriati
Dora
Fosta membra Kudika.ro
Gata, suntem cumintzei!
Nu mai facem...
sirena22 Avatarul lui sirena22

4595 mesaje

comentariu
S-a spus ca timpul vindeca ranile.Nu sunt de acord cu asta.....RANILE raman...In timp mintea ptr a ramane sanatoasa le acopera cu cicatrici,iar durerea scade in intensitate....dar nu dispare niciodata......

4595 mesaje

comentariu
S-a spus ca timpul vindeca ranile.Nu sunt de acord cu asta.....RANILE raman...In timp mintea ptr a ramane sanatoasa le acopera cu cicatrici,iar durerea scade in intensitate....dar nu dispare niciodata......

4595 mesaje

comentariu

7696 mesaje

idem

idem

idem

Sweet Little Devil
Fosta membra Kudika.ro
buna
Ofer consultanta in carti si TAROT. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesate, lasati un mail pe *** cassey.cassey20@yahoo.com *** si va voi contacta cat se poate de repede. REFERINTE despre mine, gasiti pe cafeneaua de pe link: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-6.html O saptamana frumoasa, tuturor!
Fosta membra Kudika.ro
Imi place postul "E" si emisiunea "Fashion Police" e chiar tare