sunt blondele asa cum umbla vorba in popor?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

nirvana_cukramel Avatarul lui nirvana_cukramel

138 mesaje
Oras: bucuresti

hmhmhmhmh................kiar sunt?

...................blondele.....proaste.......stim k asa s zice.dar d ce si cat e adevarat?opinii....opinii..si iar opinii...

si daca au blondele eticheta de proaste,de ce barbatii le prefera tot pe ele......sau o fi si asta tot o vorba din popor..

SI IN SPIRIT DE GLUMA...UN BANCCCCCC

O BLONDA VREA SA FACA CINSTE INTR-UN BAR
O SKOL ...LA TOATA LUMEA
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
hai domne k faza asta mi se pare aiurea...adika dc sa etichetam o persoana
doar dupa culoarea parului....poate cuiva nu ii sta bine decat blonda,si asta inseamna k e proasta??? barbatii prefera blondele pentru k par mai abordabile,imposibil knd trece una sa nu fie observata... dar din cate am citit intr o carte a unui psiholog,barbatii prefera blondele k prietene si brunetele k sotii...o fata bruneta inspira mai multa siguranta de sine,pare mai neabordabile,mai diabolika... bineinteles k nu pot sa zic k eu chiar cred in ce spunea el,pentru k astfel ar insemna k blondele sa ramana nemaritate sau toate fetele sa se faca brunete....

138 mesaje

De la: ciquy, la data 2009-02-05 23:57:28hai domne k faza asta mi se pare aiurea...adika dc sa etichetam o persoana
doar dupa culoarea parului....poate cuiva nu ii sta bine decat blonda,si asta inseamna k e proasta??? barbatii prefera blondele pentru k par mai abordabile,imposibil knd trece una sa nu fie observata... dar din cate am citit intr o carte a unui psiholog,barbatii prefera blondele k prietene si brunetele k sotii...o fata bruneta inspira mai multa siguranta de sine,pare mai neabordabile,mai diabolika... bineinteles k nu pot sa zic k eu chiar cred in ce spunea el,pentru k astfel ar insemna k blondele sa ramana nemaritate sau toate fetele sa se faca brunete....

iti dau dreptate,tocmai de asta am deskis topicul.......s vad opinii..s inteleg si io care e treaba.....d unde si pana unde...ce treaba are cul parului..cu omu in sine

..................d t simt pootin revoltata.........t simti cumva jignita din c am zis....dak da nu asta a fost idd mea.in fond si io sunt blonda....

138 mesaje

ink..unu,ink unu...

care e diferentza dintre o blonda si un bat de chibrit???
blonda poti so arzi si dupa ce se uda.........

care e diferentza dintre o blonda si o cartela de telefon???
cartela are memorie...

.............
G_Bogdan Avatarul lui G_Bogdan

874 mesaje

Nu e drept sa cataloghezi asa un om. Este o aberatie ,este ca si cum ai spune ca daca ai ochii verzi sau albastrii esti mai putin inteligent decat cei care au ochii negri sau invers.
Culoarea parului,a ochilor ,aspectul fizic al unei persoane nu are nici cea mai mica legatura cu gradul de inteligenta.
Exista oameni prosti si printre blonzi dar si printre bruneti,sateni,roscati..etc.
Bun venit in Romania. Fixati-va ceasul cu 50 de ani in urma. Va multumim!
Asynia Avatarul lui Asynia

366 mesaje
Oras: iasi

dar bancurile cu blonde nu vor disparea niciodata
Cine zambeste atunci cand lucrurile merg prost s-a gandit deja pe cine sa dea vina.