Setari Cookie-uri

am nevoie de un sfat

buna,iubitul meu a plecat la cluj in weekend iar eu sunt putin nelinistita pt ca am auzit tot felul de povesti cum ca ar fi paradisul femeilor si ca toate sunt dispuse la orice...nu vreau sa jignesc pe nici o fata din cluj ca pun pariu ca nu toate sunt panarame dar sunt plina de nervi ...tin sa mentionez ca nu e prima oara cand pleaca la cluj pt clubul obsession care cica e foarte tare dar,e ceva suspect la mijloc si tare as vrea sa stiu ce!!!
BlacK_WidoW3
Postat pe 7 Februarie 2009 00:36
ti-as recomanda sa ai incredere in el, asta dak tu consideri k il iubesti si te iubeste...personal nu concep o relatie fara incredere dragoste si respect...
auralia
Postat pe 7 Februarie 2009 00:46
Dar tu , de ce nu pleci cu el , sa iti dai seama care e realitatea. Clubul cu pricina produce obsesii, ca de-aia se numeste asa insa eu stiu ca lumea din Cluj e total diferita de cea din capitala, din foarte multe puncte de vedere. Cunosc bucuresteni nascuti-crescuti in capitala ce s-ar muta in Cluj maine !!!! Ghici de ce !!!!????
maria_zada
Postat pe 7 Februarie 2009 00:53
cred k pt clubul ala
just jocking
auralia
Postat pe 7 Februarie 2009 00:55
pai...de ce??am obserbit o fina ironie in cuvintele tale si asta doar pt ca esti din cluj??
BlacK_WidoW3
Postat pe 7 Februarie 2009 18:22
pai cinvingete singura...dute si u la cluj
desi nu inteleg de ce iubitul tau se duce mereu la cluj fara tine in club
poti sa fcai acelasi lucru
va intalniti acolo...
bestiutza_relouded
Postat pe 7 Februarie 2009 18:26
io as fi mai rea si ti-as zice sa il lasi, dak pleaca fara tine la distractie...ori sunteti impreuna ori nu:|
auralia
Postat pe 7 Februarie 2009 18:29
app io prima data nu stiu de ce am inteles k pleaca cu treaburi, afaceri etc, nu k se duce special pt acel club #-o
auralia
Postat pe 7 Februarie 2009 18:30
Ironia trebuia s-o simti in ceea ce ai afirmat tu despre femeile din Cluj - app , daca mergea in Oradea sau in Timisoara era altceva? acolo sunt doar femei de treaba, sau pe gustul tau ?Despre clubul cu pricina - stiu ceva doar de la fiul meu, dar ardelenii obisnuiesc sa spuna lucrurilor pe nume, asa ca partea cu obsesia e adaugarea mea. Dar chiar ca nu pricep de ce n-ai incercat sa il insotesti , sau macar sa cunosti Clujul inainte de a invinovati clujencele ?Eu , in locul tau , as veni la Cluj, singura, intr-un week-end, doar ca sa aflu ce oras e ... Sunt convinsa ca iti va face placere sa revii !
maria_zada
Postat pe 8 Februarie 2009 02:34
De la: BlacK_WidoW3, la data 2009-02-07 00:36:21buna,iubitul meu a plecat la cluj in weekend iar eu sunt putin nelinistita pt ca am auzit tot felul de povesti cum ca ar fi paradisul femeilor si ca toate sunt dispuse la orice...nu vreau sa jignesc pe nici o fata din cluj ca pun pariu ca nu toate sunt panarame dar sunt plina de nervi ...tin sa mentionez ca nu e prima oara cand pleaca la cluj pt clubul obsession care cica e foarte tare dar,e ceva suspect la mijloc si tare as vrea sa stiu ce!!!


Ce te impiedica sa te informezi despre club, sa mergi si tu acolo? Nu este mai bine sa mergi si tu decat sa stai acasa plina de nervi?
http://www.obsessionclub.ro
Poate il gasesti si pe el printre poze cum se distreaza acolo fara tine
Full_Metal_Jacket
Postat pe 8 Februarie 2009 02:46
De la: BlacK_WidoW3, la data 2009-02-07 00:36:21buna,iubitul meu a plecat la cluj in weekend iar eu sunt putin nelinistita pt ca am auzit tot felul de povesti cum ca ar fi paradisul femeilor si ca toate sunt dispuse la orice...nu vreau sa jignesc pe nici o fata din cluj ca pun pariu ca nu toate sunt panarame dar sunt plina de nervi ...tin sa mentionez ca nu e prima oara cand pleaca la cluj pt clubul obsession care cica e foarte tare dar,e ceva suspect la mijloc si tare as vrea sa stiu ce!!!


pune-i lesa si leaga-l de calorifer!Ce treaba au fetele din Cluj cu iubitul tau? Daca ar pleca la "vanatoare "acolo el e vinovatul si nu altcineva.Vinovat in relatia cu tine...

Eu ma indoiesc ca ar merge ptr "fete".Poate pentru una anume..
Oricum azi se intoarce,nu?Zambeste!!

ella_c
Postat pe 8 Februarie 2009 09:29
De la: maria_zada, la data 2009-02-08 02:34:04Ironia trebuia s-o simti in ceea ce ai afirmat tu despre femeile din Cluj - app , daca mergea in Oradea sau in Timisoara era altceva? acolo sunt doar femei de treaba, sau pe gustul tau ?Despre clubul cu pricina - stiu ceva doar de la fiul meu, dar ardelenii obisnuiesc sa spuna lucrurilor pe nume, asa ca partea cu obsesia e adaugarea mea. Dar chiar ca nu pricep de ce n-ai incercat sa il insotesti , sau macar sa cunosti Clujul inainte de a invinovati clujencele ?Eu , in locul tau , as veni la Cluj, singura, intr-un week-end, doar ca sa aflu ce oras e ... Sunt convinsa ca iti va face placere sa revii !

I-ai raspuns exact cum as fi vrut eu sa-i raspund. Cu o mica deosebire: tu ai fost mai eleganta in exprimare...
Lucia1971
Postat pe 8 Februarie 2009 09:32
De la: maria_zada, la data 2009-02-07 00:53:32Dar tu , de ce nu pleci cu el , sa iti dai seama care e realitatea. Clubul cu pricina produce obsesii, ca de-aia se numeste asa insa eu stiu ca lumea din Cluj e total diferita de cea din capitala, din foarte multe puncte de vedere. Cunosc bucuresteni nascuti-crescuti in capitala ce s-ar muta in Cluj maine !!!! Ghici de ce !!!!????

Pentru ca ardelencele sunt mai faine?
Lucia1971
Postat pe 8 Februarie 2009 09:33
intamplarea face sa cunosc foarte bine acel club. Intr-adevar este mai mult decat deosebit.. ca arhitectura, design interior, lumini, sunet.. tot ceea ce inseamna un club. Sunt seri speciale, sali speciale... s.a.m.d. Inclusiv cu fete ce danseaza pe bar... (v-as arata si poze. dar am vazut ca aici nu se prea obisnuieste postarea lor.. asa ca renunt la idee)...
Cei ce intra in club insa sunt oameni absolut obisnuiti... nu vedete, nu demnitari... Tineri sau adulti ca oricare dintre noi. Clubul este ceva mai scump... este adevarat.
Referitor la sfatul pe care il ceri.. ce sa spun? De vreme ce IUBITUL tau pleaca DES si SINGUR in clubul din Cluj... ce ar mai fi de comentat?!
rashela
Postat pe 8 Februarie 2009 09:39
in momentul cand dintr-o relatie unul "evadeaza"...nu este singurul vinovat, nu crezi?!
cred ca o discutie cu el ar lamuri mai repede problema...decat o discutie aici...
alinastinga
Postat pe 8 Februarie 2009 09:53
iti multumesc!
BlacK_WidoW3
Postat pe 8 Februarie 2009 16:57
De la: BlacK_WidoW3, la data 2009-02-07 00:36:21buna,iubitul meu a plecat la cluj in weekend iar eu sunt putin nelinistita pt ca am auzit tot felul de povesti cum ca ar fi paradisul femeilor si ca toate sunt dispuse la orice...nu vreau sa jignesc pe nici o fata din cluj ca pun pariu ca nu toate sunt panarame dar sunt plina de nervi ...tin sa mentionez ca nu e prima oara cand pleaca la cluj pt clubul obsession care cica e foarte tare dar,e ceva suspect la mijloc si tare as vrea sa stiu ce!!!

cum adica a plecat in weekend fara tine?pai de ce ii permiti asa ceva?el face ce vrea?nu trebuia sa i-l lasi,adica trebuia sa te oferi sa mergi si tu si asa vedeai daca el are ceva necurat in cap sau nu.Daca insista sa nu meergi era clar ca are ceva cu cineva pe acolo.Nu vreau sa te sperii dar acolo chiar e Raiul pe pamant in privinta fetelor si nu cred ca trebuia sa i-l lasi sa mearga fara tine in "cel mai tare club"...nu nu nu
sweet_candycandy
Postat pe 8 Februarie 2009 17:41
De la: BlacK_WidoW3, la data 2009-02-07 00:36:21buna,iubitul meu a plecat la cluj in weekend iar eu sunt putin nelinistita pt ca am auzit tot felul de povesti cum ca ar fi paradisul femeilor si ca toate sunt dispuse la orice...nu vreau sa jignesc pe nici o fata din cluj ca pun pariu ca nu toate sunt panarame dar sunt plina de nervi ...tin sa mentionez ca nu e prima oara cand pleaca la cluj pt clubul obsession care cica e foarte tare dar,e ceva suspect la mijloc si tare as vrea sa stiu ce!!!


iti las numaru si mergem impreuna si luam si o camera de filmat si hop facem surprize"!!!!!!!!!!!!
sarutama
Postat pe 8 Februarie 2009 17:45
km naspa inseamna k nu-l kunosti nici u destul de bine de nu ai inkreedere in el....nu te lua dupa lume fara probe nu da dreptate la nimeni....nu ai de ce sa ti faci griji dak e baiat kuminte dak nici u nu ai inkredere in el asta sincer e naspa....dak te iubeste sta linistit k doar nu a plekat de tot vine inapoi la u...:D bafta!
ktyy
Postat pe 5 Mai 2009 17:48
nu mai speriati fata.......k doar nu a plekt din tara:)))=)) si nu o obisnuiti sa fie carlig de el k la un moment dat obosesti persoana dak esti prea dependent de el asa k lasa mai usor...si fara geloxie prea mare k nu rezolvi nimik dak skoti okii fara sens....stii u fapte sa vei k vorbe sunt multe....gura lumii nicioddata nu ai sa o inkizi
ktyy
Postat pe 5 Mai 2009 17:51
Diavolyta_
Postat pe 5 Mai 2009 17:53
ups...
scuze da' nu m'am putut abtine
Diavolyta_
Postat pe 5 Mai 2009 17:54
IN club sau in afara lui depinde de caracterul barbatului de obicei mai toti" pica pe spate" IUBESTEL dar,obisnuiestete fara incredera in EL si ca sa te amuzi: un barbat ii spune prietenului sau: nu ma simt prea bine crezi ca am luat ceva ,mi-a facut doar sex ORAL!
kudika002015
Postat pe 5 Mai 2009 19:31
De la: BlacK_WidoW3, la data 2009-02-07 00:36:21buna,iubitul meu a plecat la cluj in weekend iar eu sunt putin nelinistita pt ca am auzit tot felul de povesti cum ca ar fi paradisul femeilor si ca toate sunt dispuse la orice...nu vreau sa jignesc pe nici o fata din cluj ca pun pariu ca nu toate sunt panarame dar sunt plina de nervi ...tin sa mentionez ca nu e prima oara cand pleaca la cluj pt clubul obsession care cica e foarte tare dar,e ceva suspect la mijloc si tare as vrea sa stiu ce!!!

daca nu ai incredere in el la ce mai stai cu el...doar de dragul de a avea pe cineva langa tine... scumpo o relatie se bazeaza pe incredere..ca sa dureze.. iti faci griji degeaba.daca te inseala te inseala si alaturi de tine nu tb neaparat sa fie plecat
_dulcik_
Postat pe 5 Mai 2009 22:52
nu te ia cu el si pe tine sa vezi si tu ce e acolo?
kudika004953
Postat pe 5 Mai 2009 23:12
De la: kudika004953, la data 2009-05-05 23:12:00nu te ia cu el si pe tine sa vezi si tu ce e acolo?


da sa se duca fata singura...
deelisha
Postat pe 5 Mai 2009 23:16
daa.. poate agata ceva
Diavolyta_
Postat pe 5 Mai 2009 23:18
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-05 23:18:34daa.. poate agata ceva


da un peste in undita
_dulcik_
Postat pe 6 Mai 2009 23:19
De la: _dulcik_, la data 2009-05-06 23:19:09
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-05 23:18:34daa.. poate agata ceva


da un peste in undita

dar daca musca din momeala balena ucigasa ?
yumy
Postat pe 7 Mai 2009 08:28
De la: yumalai, la data 2009-05-07 08:28:52
De la: _dulcik_, la data 2009-05-06 23:19:09
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-05 23:18:34daa.. poate agata ceva


da un peste in undita

dar daca musca din momeala balena ucigasa ?


cu atat mai bine.. dar poate fi si o sirena sau poate pestisoru de aur
_dulcik_
Postat pe 7 Mai 2009 22:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa stiu sa reactionez? 79 De la: nightangel 14 Martie 2011 15:36
Va cer ajutor 2 De la: valy90 19 Octombrie 2010 16:06
Relatii part time, secretul iubirii moderne 148 De la: truelife 18 August 2014 23:44
Ma tradat desi eram nedespartite 29 De la: GeEoRgI436744 2 Septembrie 2014 15:20
nu stiu ce sa mai cred:-S:S...ast sfaturi:D 31 De la: kudika329894 20 Iulie 2011 22:36