Setari Cookie-uri

Sincer!Voi luati in considerare sfaturile pe care le primiti si ce cereti aici pe kudica?Sau doar selectati ce va convine?

Face-ti o medie, un calcul...si o sa vedeti ca doar va place sa va spune-ti ce aveti pe suflet, la persoane care nu va cunosc...Poate ii ajuta niste vorbe/sfaturi pe unii dar nu stiu cati i-au in calcul.Aici doar citim tot felul de povesti, dar cred ca nu prea se i-a nimic in serios.Voi ce credeti???
ramona_elisa
Postat pe 8 Februarie 2009 18:02
De la: ramona_elisa, la data 2009-02-08 18:02:46Face-ti o medie, un calcul...si o sa vedeti ca doar va place sa va spune-ti ce aveti pe suflet, la persoane care nu va cunosc...Poate ii ajuta niste vorbe/sfaturi pe unii dar nu stiu cati i-au in calcul.Aici doar citim tot felul de povesti, dar cred ca nu prea se i-a nimic in serios.Voi ce credeti???


Pai km asa e
kitty_relly_yo0
Postat pe 8 Februarie 2009 18:05
se pare ca iluziile sunt peste tot in jurul nostru.oare cum scapam de ele?
dana_mv
Postat pe 8 Februarie 2009 18:07
De la: dana_mv, la data 2009-02-08 18:07:55se pare ca iluziile sunt peste tot in jurul nostru.oare cum scapam de ele?


nu le mai dai atentie ....si gata
sarutama
Postat pe 8 Februarie 2009 18:09
De la: sarutama, la data 2009-02-08 18:09:15
De la: dana_mv, la data 2009-02-08 18:07:55se pare ca iluziile sunt peste tot in jurul nostru.oare cum scapam de ele?


nu le mai dai atentie ....si gata
eu nu,dar ele ma bat pe umar.
dana_mv
Postat pe 8 Februarie 2009 18:11
De la: ramona_elisa, la data 2009-02-08 18:02:46Face-ti o medie, un calcul...si o sa vedeti ca doar va place sa va spune-ti ce aveti pe suflet, la persoane care nu va cunosc...Poate ii ajuta niste vorbe/sfaturi pe unii dar nu stiu cati i-au in calcul.Aici doar citim tot felul de povesti, dar cred ca nu prea se i-a nimic in serios.Voi ce credeti???



eu cred k ar trebui sa mai lucrezi putin la ortografia...atat doar
SweetHappyButterfly
Postat pe 8 Februarie 2009 18:12
ce-i drept suntem selectivi...ascultam(citim) tot, dar luam bagam la cap doar ce ne place cum suna;)
auralia
Postat pe 8 Februarie 2009 18:13
De la: auralia, la data 2009-02-08 18:13:10ce-i drept suntem selectivi...ascultam(citim) tot, dar luam bagam la cap doar ce ne place cum suna;)


ai mare drepatate
kitty_relly_yo0
Postat pe 8 Februarie 2009 18:18
De la: kitty_relly_yo0, la data 2009-02-08 18:18:23
De la: auralia, la data 2009-02-08 18:13:10ce-i drept suntem selectivi...ascultam(citim) tot, dar luam bagam la cap doar ce ne place cum suna;)


ai mare drepatate


am si uitat s scriu
kitty_relly_yo0
Postat pe 8 Februarie 2009 18:20
De la: ramona_elisa, la data 2009-02-08 18:02:46Face-ti o medie, un calcul...si o sa vedeti ca doar va place sa va spune-ti ce aveti pe suflet, la persoane care nu va cunosc...Poate ii ajuta niste vorbe/sfaturi pe unii dar nu stiu cati i-au in calcul.Aici doar citim tot felul de povesti, dar cred ca nu prea se i-a nimic in serios.Voi ce credeti???[/quote

Sa fac media ?la ce?
Important este ca ne place sa ne petrecem timpul aici cu necunoscuti(si nu numai) ,indiferent daca primim sfaturi ,daca dam sau doar comentam asa..


ella_c
Postat pe 8 Februarie 2009 18:22
eu nu primesc sfaturi pe pudika pentru ca nu cer
de dat..... meyyyy, sunt topice deschise de unii la modul.... de-abia au terminat o convorbire telefonica cu iubitul/a care i-a pus pe ganduri sau o partida de sex chiar si nush ce nu le-a convenit si hop-top topic pe pudika; scuze, dar astora nu le pot raspunde serios
kitty_krieger
Postat pe 8 Februarie 2009 19:59
Nu cer sfaturi pt ca stiu sa imi rezolv si singura problemem, insa in general cei care deschid topicuri sunt f naivi, au probleme ale caror raspunsuri le pot gasi si ei, insa nu vor sa vada adevarul. de ex, daca tipul o inseala, ea cauta orice alt motiv pt care nu mai este cum era, numai sa nu fie aia cu inselatul..ma rog, de obicei, ma distrez pe forum

Postat pe 8 Februarie 2009 20:07
Eu am certut odata sfatul celor dupa forum...de fapt, as putea spune ca aveam o problema, cum au multi de aici (din pacate).

Ceea ce mi s-a spus nu era fooarte departe de ceea ce stiam. Insa, m-a ajutat, destul de mult indraznesc sa spun.

Dar, fiecare din noi e selectiv, pentru ca trebuie mentionat ca, pe langa mesajele care se refereau exact la "problema" in discutie, au fost si altele, mai mult sau mai putin rautacioase, pe care le-am ignorat, oarecum....
Deci, fiecare pana la urma selecteaza...
ralukiss
Postat pe 8 Februarie 2009 20:16
Nu am deschis niciodata vreun topic. Dar, intr-adevar, cei mai multi care deschid topicuri le deschid pentru a-si spune oful, sau chiar pentru a primi aprobarea noastra, nu cred ca postarile ii influientzeaza foarte mult, si am mai observat ca 99% din topicuri sunt legate de probleme in dragoste, ceea ce e trist pentru ca inseamna ca pentru 99% dintre femei totul se reduce la barbatul din viatza lor, sau la lipsa lui.
Aladiah
Postat pe 8 Februarie 2009 21:59
pai sa vedem... pe forumul asta sunt exclusiv pt ca ma distrez copios... dar sunt unii oamnei care au intr-adevar probleme ,acolo incerc sa fiu serioasa,si sa imi spun parerea, atentie parerea ,pt ca sfaturi nu sunt in masura sa dau nimanui
aaa si desi sunt de o gramada de vreme pe site... nu am deschis nicioadata un topic pt ca sunt deja deschise sau altcineva inaintea mea si-a pus aceleasi intrebari deci daca citesc cu atentie cu siguranta voi gasi raspunsuri la dilema mea (desi pana acum nu am avut dileme existentiale)....

dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Februarie 2009 22:06
sincer, astepti sa-ti raspunda?

Postat pe 11 Februarie 2009 23:20
Da:))!
ramona_elisa
Postat pe 12 Februarie 2009 14:45
Cand am intrebari existentiale nu le expun pe forum
Dar am avut ocazia sa cunosc oameni draguti aici. Ne-am "umplut" timpul placut si sper sa o facem in continuare. Cum spune Dandanica, cand am crezut ca e cazul sa fiu serioasa, am fost... Dar de cele mai multe ori... mde! Asa intrebari, asa raspunsuri
Dor_a
Postat pe 12 Februarie 2009 14:50
Eu nu cer sfaturi pe kudika pudika
Am incredere in judecata mea .....iar daca ma aflu in vreun impas...am familie,prieteni cu care pot discuta.

Ce ma deranjeaza...e ca nu vad rostul nenumaratelor topicuri despre zodii
andreea1976
Postat pe 12 Februarie 2009 19:34
De la: ramona_elisa, la data 2009-02-08 18:02:46Face-ti o medie, un calcul...si o sa vedeti ca doar va place sa va spune-ti ce aveti pe suflet, la persoane care nu va cunosc...Poate ii ajuta niste vorbe/sfaturi pe unii dar nu stiu cati i-au in calcul.Aici doar citim tot felul de povesti, dar cred ca nu prea se i-a nimic in serios.Voi ce credeti???




oricarui om care se afla intr-o situatie in care nu stie cum sa procedeze ii prinde bine orice sfat ,indiferent daca cunoaste acea persoana sau nu,se stie ca oricine daca nu se afla in mijlocul problemei altfel poate reactiona,altfel gandesti cand nu e problema ta personala,poti da un sfat mult mai obiectiv,poate unii iau in considerare exact sfatul unei persoane care gandeste aproximativ ca si el,si atunci daca vede ca mai e cineva care gandeste ca si el e tentat sa ii urmeze sfatul.....in fond toata lumea face tot cum il duce capul indiferent cate sute de sfaturi pertinente ar primi....
onlyme1985
Postat pe 12 Februarie 2009 20:37
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-02-08 18:12:10
De la: ramona_elisa, la data 2009-02-08 18:02:46Face-ti o medie, un calcul...si o sa vedeti ca doar va place sa va spune-ti ce aveti pe suflet, la persoane care nu va cunosc...Poate ii ajuta niste vorbe/sfaturi pe unii dar nu stiu cati i-au in calcul.Aici doar citim tot felul de povesti, dar cred ca nu prea se i-a nimic in serios.Voi ce credeti???



eu cred k ar trebui sa mai lucrezi putin la ortografia...atat doar


e blonda si pe deasupra e si blonda. bine ca a gasit tastatura si mouse-ul pt a-si face cont. ce-i pot cere mai mult? hai noi sa fim sanatosi

Postat pe 13 Februarie 2009 20:04
Cred ca esti daltonista..de ma vezi tu blonda!Eu am pus o intrebare si voi mi-ati raspuns.Prin cea ce am facut eu am dat dovada ca ma contrazic singura.Altfel de ce v-as intreba asta si de ce m-ar intereseza parerea voastra?In ceea ce priveste greselile gramaticale...recunosc, am gresit...si imi cer scuze in fata cititorilor:).
ramona_elisa
Postat pe 14 Februarie 2009 17:55
si eu care credeam ca daltonistii nu deosebesc rosul de verde... m-oi fi inselat

Postat pe 15 Februarie 2009 20:11
Am vrut sa fiu finutza si am zis "daltonista", dar pe romaneste esti chioara atunci:).
ramona_elisa
Postat pe 17 Februarie 2009 22:13
"daltonista" nu provine tot din romana?

Postat pe 19 Februarie 2009 08:41
De la: ramona_elisa, la data 2009-02-14 17:55:59 Cred ca esti daltonista..de ma vezi tu blonda!Eu am pus o intrebare si voi mi-ati raspuns.Prin cea ce am facut eu am dat dovada ca ma contrazic singura.Altfel de ce v-as intreba asta si de ce m-ar intereseza parerea voastra?In ceea ce priveste greselile gramaticale...recunosc, am gresit...si imi cer scuze in fata cititorilor:).

Draguta mea ne-blonda (daca zici tu, te credem)... Daltonism e o "boala" care ii face pe cei care o au sa vada verdele - rosu. Restul culorilor se vad EXACT asa cum sunt. Atat! Asta pentru cultura ta generala de ne-blonda!
Dor_a
Postat pe 19 Februarie 2009 08:53
De la: ramona_elisa, la data 2009-02-17 22:13:31Am vrut sa fiu finutza si am zis "daltonista", dar pe romaneste esti chioara atunci:).

"Ai vrut sa fii finutza" si ai dat cu mucii in cea fasole... Nici cu "chioara" n-ai nimerit-o... Chior, explicatie in dex, sunt cei care nu vad cu un ochi.
Hai sa iti explic eu cum sta treaba ca prea te chinui. Pe fata o doare fix in flec, asa ca nu s-a uitat la profilul tau. Ti-a dat numele generic de "blonda" cu aceeasi intentie de a fi "finutza" sa nu-ti zica "proasta" de-a dreptu'... Atat!
Dor_a
Postat pe 19 Februarie 2009 08:56
De la: Dor_a, la data 2009-02-19 08:56:31
De la: ramona_elisa, la data 2009-02-17 22:13:31Am vrut sa fiu finutza si am zis "daltonista", dar pe romaneste esti chioara atunci:).

"Ai vrut sa fii finutza" si ai dat cu mucii in cea fasole... Nici cu "chioara" n-ai nimerit-o... Chior, explicatie in dex, sunt cei care nu vad cu un ochi.
Hai sa iti explic eu cum sta treaba ca prea te chinui. Pe fata o doare fix in flec, asa ca nu s-a uitat la profilul tau. Ti-a dat numele generic de "blonda" cu aceeasi intentie de a fi "finutza" sa nu-ti zica "proasta" de-a dreptu'... Atat!


vai dora cat de finutza potzi fi!!!!!
donttouch
Postat pe 19 Februarie 2009 09:29
"chiorala" provoaca daltonism.. asta trebuie sa fie explicatia

ramona, selecteaza ce vrei tu de pe forum... pt asta nu-ti trebuie un sondaj de opinie

Postat pe 19 Februarie 2009 09:34
De la: donttouch, la data 2009-02-19 09:29:47
De la: Dor_a, la data 2009-02-19 08:56:31
De la: ramona_elisa, la data 2009-02-17 22:13:31Am vrut sa fiu finutza si am zis "daltonista", dar pe romaneste esti chioara atunci:).

"Ai vrut sa fii finutza" si ai dat cu mucii in cea fasole... Nici cu "chioara" n-ai nimerit-o... Chior, explicatie in dex, sunt cei care nu vad cu un ochi.
Hai sa iti explic eu cum sta treaba ca prea te chinui. Pe fata o doare fix in flec, asa ca nu s-a uitat la profilul tau. Ti-a dat numele generic de "blonda" cu aceeasi intentie de a fi "finutza" sa nu-ti zica "proasta" de-a dreptu'... Atat!


vai dora cat de finutza potzi fi!!!!!

Am fost rrea rau dimineta... am avut toleranta 0 la IQ mai mic decat numaru' de la pantofi... Da mi-a trecut
Dor_a
Postat pe 19 Februarie 2009 09:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
facultate: asa:) sau asa:( ??? 9 De la: _dulcik_ 15 Februarie 2009 21:55
Hai sa dam si noi mesaje! 9 De la: Cassey 3 Ianuarie 2009 18:14
Christmas Party dress 1 De la: ancu2066 17 Noiembrie 2011 16:11
AJUTATI-MA !!! 1 De la: blondaparfum 13 Decembrie 2011 12:51
accesorii super 1 De la: anamaria_gold 14 Iunie 2010 23:46