Setari Cookie-uri

am nevoie de un sfat urgent

am 21 de ani si am hotarat de curand sa imi incep viata sexuala cu partenerul meu....care este si primul meu prieten......el stie ca sunt virgina dar pe mine ma macina ceva ce am aflat acum cativa ani. Comunicam foarte bine unul cu celalalt dar am omis sa ii zic ca la primul si unicul meu control ginecologic doctora mi-a zis ca himenul meu este rupt. Nu sunt foarte sigura ce impune acest lucru si nu i-am dat foarte mare atentie pana acum....se poate ca prietenul meu sa nu creada ca sunt inca virgina?.....sa ii spun de aceasta intamplare sau sa ma comport ca si cum nu am aflat?
chryss_tyna
Postat pe 11 Februarie 2009 02:44
Si daca crede ca nu esti virgina ce-o sa faca....n-o sa te mai iubesca n-o sa mai vrea sa se culce cu tine....o sa fie suparata ca nu v -ati culcat mai devreme?

Pana la urma virgina, nevirgina n-ar trebuie sa conteze asa de mult si cred ca pt multi barbati nu conteaza asta, atatat timp cat primeste pasarica
anderson
Postat pe 11 Februarie 2009 08:51
De la: chryss_tyna, la data 2009-02-11 02:44:25am 21 de ani si am hotarat de curand sa imi incep viata sexuala cu partenerul meu....care este si primul meu prieten......el stie ca sunt virgina dar pe mine ma macina ceva ce am aflat acum cativa ani. Comunicam foarte bine unul cu celalalt dar am omis sa ii zic ca la primul si unicul meu control ginecologic doctora mi-a zis ca himenul meu este rupt. Nu sunt foarte sigura ce impune acest lucru si nu i-am dat foarte mare atentie pana acum....se poate ca prietenul meu sa nu creada ca sunt inca virgina?.....sa ii spun de aceasta intamplare sau sa ma comport ca si cum nu am aflat?

Draga mea, nu fii copil!
Virgina esti cand nu ai mai facut amor cu un barbat. Restul e tehnicalitate. Poti sa-i spui sau nu. Tu ESTI virgina. Deci trebuie sa fii tratatata ca atare (ins ensul ca nu stii cum sa te comporti, si ai nevoie de atentie).
Dor_a
Postat pe 11 Februarie 2009 08:56
Buna,
Nu prea stiu multe despre prietenul tau ,dar din cate ai relatat rezulta faptul ca parerea lui conteaza mult pentru tine. Cred ca ar fi benefica o dicutie foarte deschisa cu acesta ,asta in cazul in care crezi ca el este alesul si primul dupa cum ai spus. Daca te iubeste cu adevarat va intelege daca nu vei afla in sfarsit ceea ce crede el despre tine cu adevarat.O prietenie nesincera nu merita continuata
minodora
Postat pe 11 Februarie 2009 09:03
De la: chryss_tyna, la data 2009-02-11 02:44:25la primul si unicul meu control ginecologic doctora mi-a zis ca himenul meu este rupt.


Pe mine nu m-ar deranja... ce sa fac cu el intreg?
metal
Postat pe 11 Februarie 2009 09:06
De la: metal, la data 2009-02-11 09:06:06
De la: chryss_tyna, la data 2009-02-11 02:44:25la primul si unicul meu control ginecologic doctora mi-a zis ca himenul meu este rupt.


Pe mine nu m-ar deranja... ce sa fac cu el intreg?

Metal, two thumbs up
Dor_a
Postat pe 11 Februarie 2009 09:21
ai dreptate...m-am gandit mult ce sa fac....o sa ma comport ca si cum nu as fi aflat niciodata ca am himenul rupt..important este sa isi dea singur seama ca eu nu am mai fost cu nimeni pana in momentul de fata...si cum a zis restul este tehnicitate...ar trebui sa stie sa ma aprecieze pentru ceea ce sunt....:)
chryss_tyna
Postat pe 11 Februarie 2009 21:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vrea sa facem sex pentru ultima data,drept amintire.Sfaturi? 24 De la: mitura 2 Decembrie 2009 22:09
vreau o herghelie!!!! 554 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:46
Am o mare problema 11 De la: Giuliano_Petre_1 6 Iunie 2015 19:47
Urgent 5 De la: Dianafatarea 8 Martie 2014 15:41
Sexul virtual... obsesie sau fantezie? 251 De la: Calin_ 7 Martie 2012 07:44