Setari Cookie-uri

supliment alimentar ce contine vitamine, minerale si proteine

Este un produs pe care vi-l recomand. L-am folosit si eu si pot sa va spun ca e de buna calitate. M-am ingrasat 5 kg.

Multa sanatate!
adina_mihu_m
Postat pe 13 Februarie 2009 02:26
telepatia nu-mi merge in dimineata asta
kitty_krieger
Postat pe 13 Februarie 2009 10:08
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-02-13 10:08:29telepatia nu-mi merge in dimineata asta


Am eu in oferta suplimente alimentare de calitate recunoscuta la nivel mondial, din gama NUTRILITE - NUMARUL 1 IN LUME !

Aceste produse sunt folosite cu succes de catre mari sportivi / performeri din intreaga lume : ASAFA POWEL (a stabilit recordul mondial la 100 m in 6 octombrie 2006); RONALDINHO, starul brazilian se bucura de eficienta acestor vitamine, fiind noul reprezentant in campaniile promotionale Nutrilite alaturi de intreaga echipa AC Milan:
http://www.kudika.ro/articol/news/6068/Nutrilite-Ronaldinho-si-AC-Milan.html


Va recomand suplimente alimentare revigorante si cu o aroma proaspata, naturala:

1. Double X NUTRILITE - cu multivitamine / multiminerale / fitonutrienti . În interiorul sau, se gaseste forta naturii: vitamine, minerale si fitonutrienti eficienti cu extracte din 23 de plante.

2. NUTRILITE Daily - Începeti ziua cu o bazã solidã ce include zece vitamine si minerale esentiale, revigorati-vã starea de sãnãtate si mentineti o dietã sãnãtoasã. NUTRILITE Daily este solutia idealã, o solutie zilnicã pentru lipsa de nutrienti care poate fi rezultatul unui mod de viatã modern, agitat.

3. NUTRILITE Multivitamine de mestecat - Un gust excelent, tablete masticabile, concentrate exclusive NUTRLITE ce furnizeaza 11 vitamine si 4 minerale împreuna cu fitonutrienti si alte elemente benefice din componenta plantelor. Formulate special pentru suplimentarea dietei zilnice a copiilor dar si a adultilor ce prefera tabletele de mestecat.

4. NUTRILITE Supliment masticabil de Calciu si Magneziu - Calciul si magneziul sunt implicate în activitatea sistemului muscular, a sistemului nervos si a metabolismului sistemului osos. Suplimentul NUTRILITE de calciu si magneziu furnizeaza aceste doua minerale, într-o combinatie echilibrata.

... si multe altele.

Daca doriti sa consultati catalogul complet de produse, sa comandati sau sa aflati mai multe despre suplimentele alimentare de la NUTRILITE ma puteti contacta pe mail sau Yahoomessenger: ginacarmen4u@yahoo.com
Liteon
Postat pe 17 August 2009 13:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
odata ce experimentezi pe pielea ta nu te poate contrazice nimeni 0 De la: 26 August 2012 19:20
dr homeopat 2 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 24 Februarie 2010 07:14
Iti cade parul? Te pot ajuta. 4 De la: kudika_1020416 15 Noiembrie 2016 08:08
Ingrijirea pieli.... 16 De la: kudika_nikole 13 Mai 2013 16:44
cicatrice pe buza 1 De la: kudika_986879 26 Septembrie 2016 00:10