Setari Cookie-uri

Ce faci cand iubitul flirteaza cu alta de fata cu tine?

Imi povestea de curand o prietena ca intr-o seara a iesit cu iubitul si alte doua cupluri intr-un club. Doar ca prezenti cu ei la masa s-a mai aflat si o tipa fara prieten, dar pe care Alina (prietena mea) si iubitul n-o cunosteau. Alina a observat-o si fara sa-si dea seama de consecinte a remarcat catre iubitul ei, Alex, ca ii place fondul de ten al tipei si ca ii da o nota frumoasa tenului. Probabil asta a fost impactul din cauza caruia Alex s-a uitat cu insistenta toata seara la tipa respectiva si de aici si ea la fel,... flirt, zambete reciproce, apropieri.. Toate sub nasul Alinei si evidente probabil pt. toata lumea. Mai mult.. la un mom. dat Alex a plecat la baie in timp ce tipa dansa si "ca sa reuseasca s-o ocoleasca" a atins-o cu ambele maini, pe solduri, de sus pana jos cu miscari suave... Alina imi descria miscarea ca fiind nu una normala atunci cand o faci sa te strecori pe dupa cineva, ci mult mai mult. N-a stiut cum sa reactioneze si a cerut iubitului sa plece acasa, acesta suparamdu-se fffffffff tare, desi era ora 2 noaptea. Si asa a ramas, voua cum vi se pare? Mi-a cerut s-o sfatuiesc si i-am zis sa-si spuna iubitului nemultumirile. Voi ce credeti? Ce trebuie sa faci cand iubitul flirteaza cu alta sub nasul tau?
mira_bella0
Postat pe 15 Februarie 2009 11:52
Sa ii ceri sa iti cumpere un cocktail cat mai scump, sa bei jumate si cealalta jumatate sa i-o torni in cap...
Serios vorbind, habar nu am, nu mi s-a'ntamplat niciodata, dar daca mi s-ar intampla, cu siguranta ca n-as ramane intreaga seara spectator la cum cel care a venit cu mine sta holbat la alta... De unde si nestiinta mea la ce s-ar putea face "dupa" ... pentu mine, acel "dupa" nu ar exista
Dor_a
Postat pe 15 Februarie 2009 12:33
nu ar avea cum sa flirteze cu alta atata timp cat eu sunt prezenta !
onlyme1985
Postat pe 15 Februarie 2009 12:40
ehe mi sa intamplat si mie o chestie asemanatoare cu multi ani in urma cand o lipitoare ii facea ochi dulci iubitului meu si ala popandau cum era parca parca ar fi tras o tura cu tanara domnita, dar nu a avut timp ptr ca m am dus la ea si am intrbat o daca e dispusa de o partida in 3 ca tare mi ar place si i am pus mana pe fund tot ce pot zice e ca in urmatarele minute a disparut fara urma
catch_a_fire
Postat pe 15 Februarie 2009 13:03
Catch a fire, belea retzeta!
Dor_a
Postat pe 15 Februarie 2009 13:12
multam!!
catch_a_fire
Postat pe 15 Februarie 2009 13:25
De la: catch_a_fire, la data 2009-02-15 13:03:10ehe mi sa intamplat si mie o chestie asemanatoare cu multi ani in urma cand o lipitoare ii facea ochi dulci iubitului meu si ala popandau cum era parca parca ar fi tras o tura cu tanara domnita, dar nu a avut timp ptr ca m am dus la ea si am intrbat o daca e dispusa de o partida in 3 ca tare mi ar place si i am pus mana pe fund tot ce pot zice e ca in urmatarele minute a disparut fara urma


Aladiah
Postat pe 15 Februarie 2009 13:25
De la: Aladiah, la data 2009-02-15 13:25:59
De la: catch_a_fire, la data 2009-02-15 13:03:10ehe mi sa intamplat si mie o chestie asemanatoare cu multi ani in urma cand o lipitoare ii facea ochi dulci iubitului meu si ala popandau cum era parca parca ar fi tras o tura cu tanara domnita, dar nu a avut timp ptr ca m am dus la ea si am intrbat o daca e dispusa de o partida in 3 ca tare mi ar place si i am pus mana pe fund tot ce pot zice e ca in urmatarele minute a disparut fara urma


nu m-as fi gandit la asta!10x si felicitari pt curaj:P
luyyzz
Postat pe 9 Mai 2009 10:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Produse cosmetice, parfumuri ºi accesorii de calitate la preþuri accesibile! 5 De la: GRIGORESCU__ 30 Martie 2012 21:39
REMODELARE CORPORALA IN CONSTANTA 1 De la: kudika198556 21 Iunie 2010 21:50
centru de infrumusetare, modelare corporala si sport Denise's Timisoara 1 De la: salon_denises 14 August 2008 13:39
IMPOTRIVA CELULITEI ULEI DE PAPRIKA 22 De la: rendo 11 Noiembrie 2009 10:01
Aparate de masaj prin electrostimulare 1 De la: kudika070778 25 Septembrie 2009 11:49