Setari Cookie-uri

relatia cu seful!!!!!!!!!!

cum am ramas fara serviciu,simt nevoia sa mi vars si eu negura de pe suflet.

jamilla
Postat pe 16 Februarie 2009 23:05
De la: jamilla, la data 2009-02-16 23:05:55cum am ramas fara serviciu,simt nevoia sa mi vars si eu negura de pe suflet.



Sa te auzim!
Kathara
Postat pe 16 Februarie 2009 23:10
De la: jamilla, la data 2009-02-16 23:05:55cum am ramas fara serviciu,simt nevoia sa mi vars si eu negura de pe suflet.



Ce legatura are seful cu faptul ca ai ramas fara serviciu ?
Te ascultam
iris_4_ever
Postat pe 16 Februarie 2009 23:19
Te-a concediat...?
liza24_84
Postat pe 16 Februarie 2009 23:20
De la: jamilla, la data 2009-02-16 23:05:55cum am ramas fara serviciu,simt nevoia sa mi vars si eu negura de pe suflet.




mi am gasit ce i drept intr-un oras prapadit...un loc oarecum k-lumea unde sa lucrez.
nu am avut eu prea mare experienta,dar m-au impins neuronii sa mi gasesc un job la o firma cunoscuta atat in tara cat si in plan extern.

si..asa incepe povestea...la inceput ,am fost recrutata direct de boss(un adevarat bou..mai tarziu),care parea ok...am mai auzit eu k e un pic nebun dar cu mine se purta ok.
Sa Stiu eu,copil prost ce zace in el!!!!si dak ar fi fost ca in telenovele sa fie unul tanar si frumos..da-mi Doamne! dar...bunul nenorocit are 66 ani...'eh viata mea amara,abia incepea.

ce sa spun am si fost avansata in firma,ma lua cu el pe la diverse activitati..ca e si om politic...cred,si o spun acum...cand analizez la rece ca saracu' spera la ce3va,ca facea tot apropouri dar mintea mea nu procesa atunci,imi spuneam ca sunt doar chestii asa de rutina,si nu am reactionat.

a vazut baiatul ca eu ..nik..au inceput show-urile! toata ziulica,statea bolshevicul la mine in birou,si ma freca cand in sus cand in jos.
si au inceput certurile...si demisiile rupte...si perforatoarele aruncate in pereti,si peretii sparti,si zilele in care ma tinea peste program sa-i rezolv nush ce treburi..

el are o placere aparte sa si terorizeze angajatele si sa lew vada plangand,eu insa nu am dansat cum a vrut el si asta l-a cam scos din minti..si-l mai si excita pe deasupra!
dew unde sa stiu eu???

e mult de povestit...insa am sa spun finalul ,cand toata lumea era libera,m-a chemat sa -i inchei situatia anuala(lucram la financiar) pe motiv ca pleaca in germania ,ce -i drept,o saptamana, si trebuia sa stie omul ce dari area de dat la stat...si eu proasta harnicutza si silitoare...m-am dus.
atat mi-a trebuit!!!!!!!!ma chemase omul,sa mi spuna ca m-ar pune jos in birou...si m-ar..................(doamne iarta-ma!)si ca il excit rau cand ma cert cu el si ma opun,ca el se lupat rau cu el insusi ca barbat si seful din el,si intr-un cuvant mi a cerut asa pe fatza...m-a pipait..

ufff!ce inima aveam in mine!cat un purice!
nici nu pot sa povestesc ce s-a intamplat!ideea e ca eu am reusit sa plec,printre palme,de acolo si am ajuns sa vorbesc singura pe drum.

i-am trimis a doua zi demisia cu confirmare...desigur era plecat in germania...dar am renuntat!

daca il vedeam gol...sau l-as vedea...as muri de inima!

desigur o sa spuneti...si nu ai facut nimik,nici o sesizare...nimik?
NU...pt ca nu am dovezi,si el este o persoana influenta cu bani-desigur,si ar fi cuvantul meu impotriva lui!

dak aveti vreo idee,vreun sfat...luminati-ma!
ce sa fac?sa o las asha...sau ...
jamilla
Postat pe 16 Februarie 2009 23:29
Ce poveste....de telenovela... Ce ai vrea sa faci impotriva lui..? Crezi ca daca l-ai da in judecata ai castiga ceva sau ar folosi la ceva..? Oamenii influenti si bogati au putere si nu ai ce rezolva in privinta asta...Ai facut bine ca ai plecat si nu ai acceptat avansurile lui scarboase.Te felicit...si ar trebui ca nici o femeie sa nu accepte vreodata asa ceva chiar daca i s-ar promite luna si stelele,adica avansarea pe o treapta ierarhica fff inalta in companie...si ce? Fara sa fii sus in firma nu poti sa traiesti..? Pff.... Mai bine cinstit si sarac decat "murdar" si bogat !!
liza24_84
Postat pe 16 Februarie 2009 23:37
Bravo fato , mi-ai facut noaptea frumoasa cu mesajul tau ...desi trist dar asta e ,ma bucur cand descopar ca sunt si femei cu ceva coloana vertebrala

Eu personal nu as fi plecat insa , mi-as fi facut toate treburile pe care le aveam si la fix 5 ora de plecare eram langa usa.
Macar o saptamana de zile sa-l fi vazut cum ramane cu gura cascata si tot as fi fost impacata cu mine .

iris_4_ever
Postat pe 16 Februarie 2009 23:43
Ce cretin ... si iti dai seama ca nu esti nici prima nici ultima.
Kathara
Postat pe 16 Februarie 2009 23:47
De la: Kathara, la data 2009-02-16 23:47:49Ce cretin ... si iti dai seama ca nu esti nici prima nici ultima.


Corect ! ...din pacate....
liza24_84
Postat pe 16 Februarie 2009 23:48
De la: Kathara, la data 2009-02-16 23:47:49Ce cretin ... si iti dai seama ca nu esti nici prima nici ultima.


Mda ...si partea proasta este ca toate se gandesc ca nu ii pot face nimic asa ca nu iau nici o atitudine ....
iris_4_ever
Postat pe 17 Februarie 2009 00:04
De la: iris_4_ever, la data 2009-02-17 00:04:54
De la: Kathara, la data 2009-02-16 23:47:49Ce cretin ... si iti dai seama ca nu esti nici prima nici ultima.


Mda ...si partea proasta este ca toate se gandesc ca nu ii pot face nimic asa ca nu iau nici o atitudine ....


Iris....nu stii cum sunt oamenii influenti in Romania...? Nu ai vazut ca nu are nici o valoare cuvantul tau impotriva cuvantului lor..? Nu stii cata coruptie exista...? Te zbati,cheltui banii in procese....pierzi timp...si..nu rezolvi nimic in final..ramai cu buza umflata..Chiar crezi ca poate lua cativa ani de inchisoare un asa om cu bani si putere...? Nicidecum....DIN PACATE...repet....
liza24_84
Postat pe 17 Februarie 2009 00:08
Stiu Liza , tocmai de asta ma si enervez cand aud aceasi si aceasi placa ....ai dreptate dar pana mea , daca nu face nimeni nimic in privinta asta ajungem sa-i lasam sa ne violeze si sa tacem din gura ca oricum nu avem castig de cauza
iris_4_ever
Postat pe 17 Februarie 2009 00:41
logic ca nu sunt nici prima nici ultima..ce -i drept am mai auzit ca ar fi fost la viata lui ...dar nu ma asteptam ...sunt un copil fata de el!o nepoata!iiar el m-a vazut ca o jucarie sa si satisfaca poftele...fiul sau are aproape 40ani-(om cu caracter!-nu cred ca l-a facut maica'sa cu asta!)
jamilla
Postat pe 17 Februarie 2009 11:00
pai iti dai seama!daca ramaneam eram de acord cu ce voia!
caci mi-a zis,citez:
''si tot nu vrei sa -mi spui cu ce te protejezi cand o faci cu prietenul tau?......(mi a pus mana pe un san)...ce faci tremuri?numai ca te -am atins?prietenul tau te face sa tremuri asha?..mie cand mi-o dai?macar asha din cand in cand...''

pai daca ramaneam ...mai puteam eu sa gandesc limpede?
plus ca ...i-am lasat neincheiata situatia...si peste o saptamana avea sa vina inspectia fiscala la o alta firma de -a lui mai mica(la care tot eu ii tineam socoteala)si l-am lasat in aer...ca prostul e prost!
jamilla
Postat pe 17 Februarie 2009 11:07
ai dreptate...ajungem sa ne violeze si nu putem face nimic.
pai eu..daca eram un pic mai slaba de inger..credeti ca scapam?nu...pai sa va povestesc..ca are ditamai fabrica ,si birourile sunt undeva in spate...daca tipam,singurul gardian care era undeva la intrare,credeti ca ma auzea?ssau credeti ca se baga?nu...ieseam si batuta si f.....
jamilla
Postat pe 17 Februarie 2009 11:12
De la: liza24_84, la data 2009-02-17 00:08:38
De la: iris_4_ever, la data 2009-02-17 00:04:54
De la: Kathara, la data 2009-02-16 23:47:49Ce cretin ... si iti dai seama ca nu esti nici prima nici ultima.


Mda ...si partea proasta este ca toate se gandesc ca nu ii pot face nimic asa ca nu iau nici o atitudine ....


Iris....nu stii cum sunt oamenii influenti in Romania...? Nu ai vazut ca nu are nici o valoare cuvantul tau impotriva cuvantului lor..? Nu stii cata coruptie exista...? Te zbati,cheltui banii in procese....pierzi timp...si..nu rezolvi nimic in final..ramai cu buza umflata..Chiar crezi ca poate lua cativa ani de inchisoare un asa om cu bani si putere...? Nicidecum....DIN PACATE...repet....


ms de mesaje..nu stiu cum dar intr-o zi tot am sa i-o coc!...simt nevoia sa o fac pentru sufletul meu si a multor altora.
jamilla
Postat pe 17 Februarie 2009 11:15
Fa-i sesizari la Fisc cu nemiluita!
Kathara
Postat pe 17 Februarie 2009 12:18
De la: iris_4_ever, la data 2009-02-17 00:41:08Stiu Liza , tocmai de asta ma si enervez cand aud aceasi si aceasi placa ....ai dreptate dar pana mea , daca nu face nimeni nimic in privinta asta ajungem sa-i lasam sa ne violeze si sa tacem din gura ca oricum nu avem castig de cauza


Da,stiu..ai dreptate...asa ar trebui ..dar e ca si cum ne razboim cu morile de vant...
liza24_84
Postat pe 17 Februarie 2009 12:30
De la: jamilla, la data 2009-02-17 11:15:38
De la: liza24_84, la data 2009-02-17 00:08:38
De la: iris_4_ever, la data 2009-02-17 00:04:54
De la: Kathara, la data 2009-02-16 23:47:49Ce cretin ... si iti dai seama ca nu esti nici prima nici ultima.


Mda ...si partea proasta este ca toate se gandesc ca nu ii pot face nimic asa ca nu iau nici o atitudine ....


Iris....nu stii cum sunt oamenii influenti in Romania...? Nu ai vazut ca nu are nici o valoare cuvantul tau impotriva cuvantului lor..? Nu stii cata coruptie exista...? Te zbati,cheltui banii in procese....pierzi timp...si..nu rezolvi nimic in final..ramai cu buza umflata..Chiar crezi ca poate lua cativa ani de inchisoare un asa om cu bani si putere...? Nicidecum....DIN PACATE...repet....


ms de mesaje..nu stiu cum dar intr-o zi tot am sa i-o coc!...simt nevoia sa o fac pentru sufletul meu si a multor altora.


Jamilla...sau ai putea sa gasesti o cale sa-l faci de ras in fata angajatilor si a intregii firme...nu stiu...dar acum ca ai plecat ar fi bine sa nu te mai uiti inapoi,sa nu-ti atragi dusmani ...Si asa razbunarea nu e buna...are Dumnezeu grija de el si de multi altii ca el,stai linistita :) te pup
liza24_84
Postat pe 17 Februarie 2009 12:34
De la: liza24_84, la data 2009-02-17 12:34:28
De la: jamilla, la data 2009-02-17 11:15:38
De la: liza24_84, la data 2009-02-17 00:08:38
De la: iris_4_ever, la data 2009-02-17 00:04:54
De la: Kathara, la data 2009-02-16 23:47:49Ce cretin ... si iti dai seama ca nu esti nici prima nici ultima.


Mda ...si partea proasta este ca toate se gandesc ca nu ii pot face nimic asa ca nu iau nici o atitudine ....


Iris....nu stii cum sunt oamenii influenti in Romania...? Nu ai vazut ca nu are nici o valoare cuvantul tau impotriva cuvantului lor..? Nu stii cata coruptie exista...? Te zbati,cheltui banii in procese....pierzi timp...si..nu rezolvi nimic in final..ramai cu buza umflata..Chiar crezi ca poate lua cativa ani de inchisoare un asa om cu bani si putere...? Nicidecum....DIN PACATE...repet....


ms de mesaje..nu stiu cum dar intr-o zi tot am sa i-o coc!...simt nevoia sa o fac pentru sufletul meu si a multor altora.


Jamilla...sau ai putea sa gasesti o cale sa-l faci de ras in fata angajatilor si a intregii firme...nu stiu...dar acum ca ai plecat ar fi bine sa nu te mai uiti inapoi,sa nu-ti atragi dusmani ...Si asa razbunarea nu e buna...are Dumnezeu grija de el si de multi altii ca el,stai linistita :) te pup

ai dreptate! bine k am scapat fara alte traume...
jamilla
Postat pe 17 Februarie 2009 16:02
De la: jamilla, la data 2009-02-16 23:29:02
De la: jamilla, la data 2009-02-16 23:05:55cum am ramas fara serviciu,simt nevoia sa mi vars si eu negura de pe suflet.




mi am gasit ce i drept intr-un oras prapadit...un loc oarecum k-lumea unde sa lucrez.
nu am avut eu prea mare experienta,dar m-au impins neuronii sa mi gasesc un job la o firma cunoscuta atat in tara cat si in plan extern.

si..asa incepe povestea...la inceput ,am fost recrutata direct de boss(un adevarat bou..mai tarziu),care parea ok...am mai auzit eu k e un pic nebun dar cu mine se purta ok.
Sa Stiu eu,copil prost ce zace in el!!!!si dak ar fi fost ca in telenovele sa fie unul tanar si frumos..da-mi Doamne! dar...bunul nenorocit are 66 ani...'eh viata mea amara,abia incepea.

ce sa spun am si fost avansata in firma,ma lua cu el pe la diverse activitati..ca e si om politic...cred,si o spun acum...cand analizez la rece ca saracu' spera la ce3va,ca facea tot apropouri dar mintea mea nu procesa atunci,imi spuneam ca sunt doar chestii asa de rutina,si nu am reactionat.

a vazut baiatul ca eu ..nik..au inceput show-urile! toata ziulica,statea bolshevicul la mine in birou,si ma freca cand in sus cand in jos.
si au inceput certurile...si demisiile rupte...si perforatoarele aruncate in pereti,si peretii sparti,si zilele in care ma tinea peste program sa-i rezolv nush ce treburi..

el are o placere aparte sa si terorizeze angajatele si sa lew vada plangand,eu insa nu am dansat cum a vrut el si asta l-a cam scos din minti..si-l mai si excita pe deasupra!
dew unde sa stiu eu???

e mult de povestit...insa am sa spun finalul ,cand toata lumea era libera,m-a chemat sa -i inchei situatia anuala(lucram la financiar) pe motiv ca pleaca in germania ,ce -i drept,o saptamana, si trebuia sa stie omul ce dari area de dat la stat...si eu proasta harnicutza si silitoare...m-am dus.
atat mi-a trebuit!!!!!!!!ma chemase omul,sa mi spuna ca m-ar pune jos in birou...si m-ar..................(doamne iarta-ma!)si ca il excit rau cand ma cert cu el si ma opun,ca el se lupat rau cu el insusi ca barbat si seful din el,si intr-un cuvant mi a cerut asa pe fatza...m-a pipait..

ufff!ce inima aveam in mine!cat un purice!
nici nu pot sa povestesc ce s-a intamplat!ideea e ca eu am reusit sa plec,printre palme,de acolo si am ajuns sa vorbesc singura pe drum.

i-am trimis a doua zi demisia cu confirmare...desigur era plecat in germania...dar am renuntat!

daca il vedeam gol...sau l-as vedea...as muri de inima!

desigur o sa spuneti...si nu ai facut nimik,nici o sesizare...nimik?
NU...pt ca nu am dovezi,si el este o persoana influenta cu bani-desigur,si ar fi cuvantul meu impotriva lui!

dak aveti vreo idee,vreun sfat...luminati-ma!
ce sa fac?sa o las asha...sau ...


Tu sti ca noi atragem in vietzile noastre tot ce primim... vad ca esti familiarizata cu "Secretul" Deci ,partea horor cu seful, din ce radacini s-a materializat in viatza ta? punem in paranteza si revenim la subiectul cu radacina tuturor lucrurilor alta data... Ce sa faci intrebi tu? Fa o plangere la politzie impotriva lui, este bine sa fie inregistrat la dosar, chiar daca dupa sfaturile gresite de renuntzare din partea celor slabutzi, ei considera ca nu vei realiza nimic. Nu este adevarat! Vei materializa primul pas sau poate nici nu e prima plangere depusa impotriva lui... Poate la dosarul lui mai sint si alte plangeri de care stiu doar cei ce au acces la dosarul lui... Si? mai stie cineva. Dumnezeu, Adevarul, Armonia Universului stie... Tu-ti faci datoria fatza de tine, cine-ti spune sa renunti sa spui adevarul, te influentzat in favoarea lui, sint gandurile lui, care actzioneaza prin cei slabi... El violatorul tau, el este cel ce-ti cere sa renuntzi si sa-l consideri superior tie... dar nu este, el este doar un gunoi pe tronul regelui.Cine este regele? Iubirea, Adevarul,Libertatea, Armonia,Admiratzia,Fericirea... Acest "sef" este doar o unealta a satanei, este doar un gand din iad ce s-a materializat pe pamant la chemarea pacatosilor care-l rastignesc zilnic pe Hristos. Ascultat-zi sufletul, tu sti ce ai de facut. Trebuie pus cazul in lumina adevarului, facut public... trebuie sa facem curat in interioarele noastre si in exteriorul nostru... daca nu curatzam tronul Regele nu se va aseza ... pentru musafirii pe care-i iubim, trebuie sa pregatim un spatziu curat in care sa-i primim... altfel , ingerii de lumina nu vin...

denis_3d25
Postat pe 14 Martie 2009 16:02
__LL__
Postat pe 14 Martie 2009 16:37
De la: liza24_84, la data 2009-02-16 23:37:27Ce poveste....de telenovela... Ce ai vrea sa faci impotriva lui..? Crezi ca daca l-ai da in judecata ai castiga ceva sau ar folosi la ceva..? Oamenii influenti si bogati au putere si nu ai ce rezolva in privinta asta...Ai facut bine ca ai plecat si nu ai acceptat avansurile lui scarboase.Te felicit...si ar trebui ca nici o femeie sa nu accepte vreodata asa ceva chiar daca i s-ar promite luna si stelele,adica avansarea pe o treapta ierarhica fff inalta in companie...si ce? Fara sa fii sus in firma nu poti sa traiesti..? Pff.... Mai bine cinstit si sarac decat "murdar" si bogat !!


Dami voie sa te ajut...
Bine este cinstit si bogat... nu sarac si murdar...
Necinstea si mizeria nu este egala cu bogatzia!!! Consideri deci ca Dumnezeu sau fiintza lui manifestata prin Isus Hristos a trait in saracie ? Sti care este vraja sub care traieste aceasta lume?
Sti la ce se refera Isus? cand spune: "Eu nu sint din aceasta lume, aseasta lume are alt stapan."
Deschidetzi ochii ! sub pretext de ajutor, ai venit sa influientzezi aceasta fata VIOLATA sa-si favorizeze violatorul ...deschideti ochii si afla de partea cui slujesti...
Daca vrei sa-l Cunosti pe Hristos atunci inceteaza sa mai intretzii relatzii de prietenie cu violatorii lui...
Stai departe de toate teoriile religioase pamantene si te vei trezi din vraja lor ... dumnezeu nu este atit de mic incat sa incapa in biserici si nici nu are loc destul pe tronul din varful piramidei... iar ingerii lui nu sint statui limitate, lipsite de viatza... Buna dimineatza suflet nelimitat, chip si asemanare lui D-zeu...

denis_3d25
Postat pe 14 Martie 2009 17:07
De la: jamilla, la data 2009-02-16 23:29:02
De la: jamilla, la data 2009-02-16 23:05:55cum am ramas fara serviciu,simt nevoia sa mi vars si eu negura de pe suflet.




mi am gasit ce i drept intr-un oras prapadit...un loc oarecum k-lumea unde sa lucrez.
nu am avut eu prea mare experienta,dar m-au impins neuronii sa mi gasesc un job la o firma cunoscuta atat in tara cat si in plan extern.

si..asa incepe povestea...la inceput ,am fost recrutata direct de boss(un adevarat bou..mai tarziu),care parea ok...am mai auzit eu k e un pic nebun dar cu mine se purta ok.
Sa Stiu eu,copil prost ce zace in el!!!!si dak ar fi fost ca in telenovele sa fie unul tanar si frumos..da-mi Doamne! dar...bunul nenorocit are 66 ani...'eh viata mea amara,abia incepea.

ce sa spun am si fost avansata in firma,ma lua cu el pe la diverse activitati..ca e si om politic...cred,si o spun acum...cand analizez la rece ca saracu' spera la ce3va,ca facea tot apropouri dar mintea mea nu procesa atunci,imi spuneam ca sunt doar chestii asa de rutina,si nu am reactionat.

a vazut baiatul ca eu ..nik..au inceput show-urile! toata ziulica,statea bolshevicul la mine in birou,si ma freca cand in sus cand in jos.
si au inceput certurile...si demisiile rupte...si perforatoarele aruncate in pereti,si peretii sparti,si zilele in care ma tinea peste program sa-i rezolv nush ce treburi..

el are o placere aparte sa si terorizeze angajatele si sa lew vada plangand,eu insa nu am dansat cum a vrut el si asta l-a cam scos din minti..si-l mai si excita pe deasupra!
dew unde sa stiu eu???

e mult de povestit...insa am sa spun finalul ,cand toata lumea era libera,m-a chemat sa -i inchei situatia anuala(lucram la financiar) pe motiv ca pleaca in germania ,ce -i drept,o saptamana, si trebuia sa stie omul ce dari area de dat la stat...si eu proasta harnicutza si silitoare...m-am dus.
atat mi-a trebuit!!!!!!!!ma chemase omul,sa mi spuna ca m-ar pune jos in birou...si m-ar..................(doamne iarta-ma!)si ca il excit rau cand ma cert cu el si ma opun,ca el se lupat rau cu el insusi ca barbat si seful din el,si intr-un cuvant mi a cerut asa pe fatza...m-a pipait..

ufff!ce inima aveam in mine!cat un purice!
nici nu pot sa povestesc ce s-a intamplat!ideea e ca eu am reusit sa plec,printre palme,de acolo si am ajuns sa vorbesc singura pe drum.

i-am trimis a doua zi demisia cu confirmare...desigur era plecat in germania...dar am renuntat!

daca il vedeam gol...sau l-as vedea...as muri de inima!

desigur o sa spuneti...si nu ai facut nimik,nici o sesizare...nimik?
NU...pt ca nu am dovezi,si el este o persoana influenta cu bani-desigur,si ar fi cuvantul meu impotriva lui!

dak aveti vreo idee,vreun sfat...luminati-ma!
ce sa fac?sa o las asha...sau ...


e un nemernic....e inacceptabil ce se intampla in unele companii,fetisoare,femei ,sufera din cauza unor cretini de genul...seful...draga mea, incearca sa treci peste,faptul ca ai plecat si l-ai lasat,iar mai tarziu ai demisionat,iti da putere si incredere in tine,mai bine curata,decat o oarecare in patul oricui...partea buna e ca ai experienta,cum ai zis,intr-o companie destul de buna....asadar ai tot viitorul in fata,sper sa ai mai multa bafta la noul loc de munca....te-am pupat
gabby_j
Postat pe 30 Aprilie 2009 08:09
De la: liza24_84, la data 2009-02-16 23:37:27Ce poveste....de telenovela... Ce ai vrea sa faci impotriva lui..? Crezi ca daca l-ai da in judecata ai castiga ceva sau ar folosi la ceva..? Oamenii influenti si bogati au putere si nu ai ce rezolva in privinta asta...Ai facut bine ca ai plecat si nu ai acceptat avansurile lui scarboase.Te felicit...si ar trebui ca nici o femeie sa nu accepte vreodata asa ceva chiar daca i s-ar promite luna si stelele,adica avansarea pe o treapta ierarhica fff inalta in companie...si ce? Fara sa fii sus in firma nu poti sa traiesti..? Pff.... Mai bine cinstit si sarac decat "murdar" si bogat !!



Cam superficial, nu crezi?Suna cam egoist...eu am scapat...!Dar de ce nu a luat hotararea sa il infrunte?De ce credeti ca banii fac chiar orice?E vorba de initiativa ,curaj,putere!
Eu l-as fi reclamat si chiar i-as fi facut un flagrant...l-as fi filmat sao fotografiat...si atunci sa vezi dans!!!
bl_de
Postat pe 30 Aprilie 2009 13:48
ce idiot asa se intampla de multe ori nu ai ce sa faci... crede ca daca are bani poate sa cumpere orice
_dulcik_
Postat pe 1 Mai 2009 10:58
Nu poti dovedi ca ti/a facut avansuri ,inutil sa/ti cheltui banii sa platesti un avocat .Singura ta solutie e sa pleci fara prea multa galagie si explicatii nimanui ma refer colrgilor de serviciu ,cunostinte prieteni .Este un subiect delicat ,revoltator pt tine .Sunt multe femei care accepta asta pt siguranta zilei de maine si pentru o asa zisa liniste sufleteasca ,,,am patit si eu la fel eu lucram in invatamant atunci eram suplinitoare ,,,l/am denuntat pt ca voia cu orice pret sa/mi sa ma dea afara ...o sitautie jenanta ...era si este si alcoolic ...mie mi s/a oferit un copac sub cerul liber pt a face sex ,,,,tu ai beneficiat de un birou ...glumesc acuma ..pa
kudika017877
Postat pe 5 Iulie 2009 22:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
love... 2 De la: steffy91 21 Ianuarie 2012 05:27
SEFUL TB SA TE PLACA ? 24 De la: kudika_pudika 7 Decembrie 2011 13:03
hartuire sexuala intentata de patron 8 De la: MaraDonna 2 Octombrie 2009 22:17
:neata soareeE:X 34 De la: MissMe2 24 Aprilie 2009 14:16
Care dintre voi s-ar culca cu seful pt avantaje? 10 De la: kudika226898 11 Iulie 2010 17:34