Setari Cookie-uri

a folosit cineva tratamentul pentru slabit DESERT PLANT?

A FOLOSIT CINEVA TRATAMENTUL PENTRU SLABIT DESERT PLANT???PUN ACEASTA INTREBARE POATE EXISTA CINEVA PE ACEST SITE CARE A INCERCAT SI AS DORI SA STIU CUM S-A COMPORTAT SI DACA ESTE ASA CUM AM AUZIT..A LUAT O PRIETENA SI A SLABIT FRUMOS.DAR MAI VREAU SI ALTE PARERI
madalina1980
Postat pe 17 Februarie 2009 17:17
DA EU SI am fost foarte multumita de rezultate.eu l-am luat in decembrie 2008 si am putut slabi aproximativ 6 kg fara prea mare efort..ce pot sa pun despre el este ca merita sa-l folosesti daca nu ai timp de sala sau nu poti tine o dieta corespunzatoare..eu am un program foarte stresant dar m-a ajutat.Daca doresti intradevar sa slabesti iti recomand acest tratament(eu am fost multumita).
FILISOARA
Postat pe 17 Februarie 2009 17:23
ma bucur sa vad ca exista lume multumita de acest tratament DESERT PLANT.LA INCEPUT ASA AM FOST SI EU PUTIN SCEPTICA DAR MIE MI L-A RECOMANDAT O PRIETENA venita in vizita si am zis sa incerc..am terminat dE 2 SAPTAMANI SI Am slabit aproximativ 5 kg.pt mine este suficient.

Postat pe 17 Februarie 2009 17:33
eu am luat pt mine dar mi le-a " furat" sora mea..mi-a spus ca eu arat bine,nu am nevoie.:)ea a slabit 6 kg si cica mai vrea..:(DA EU AM AUZIT DAR ALTCINEVA S-A BUCURAT DE ACEST TRATAMENT(dar nu ma las voi comanda si eu fara sa-i spun..sssht!).

Postat pe 18 Februarie 2009 13:44
www.da-slabire.ro intra si vezi cum se pote slabi frumos si sanatos
adriana_elisa2003
Postat pe 19 Februarie 2009 19:26
nu stiu ce spun altii sau altele dar eu am folosit DESERT PLANT si am putut slabi cu el 6kg fara nici un efort.Pana sa-l folosesc cred ca am incercat cam tot ce exista pe paiata asta de " naturiste" nici un rezultat..Acum sunt multumita.nota 10 DESERT PLANT si de la mine!

Postat pe 20 Februarie 2009 18:59
buna dimineata,va anunt ca este ora 06:02 min si voi lua ultima capsula din tratamentul pt slabit DESERT PLANT.Initial am plecat la drum cu o dorinta de aslabi aproximativ 3-4kg ,nu ma asteptam mai mult dar acum m-am imprietenit cu cantarul si-mi arata un minus de aproximativ 6kg.Nu pot sa spun decat ca MULTUMESC DESERT PLANT.SI DE LA MINE ASA CUM AU SPUS SI CELELALTE FETE MAI SUS : AI SI DE LA MINE NOTA 10!TINE-O TOT ASA!

Postat pe 21 Februarie 2009 06:04
Buna,eu am folosit acest tratament si m-am simtit extraordinar..RECOMAND acest produs avand toate calitatile ideale unui tratament pentru slabit.

p.s. Nota 10 +

Postat pe 24 Februarie 2009 18:11
Eu am folosit Madalina1980 si am putut sa slabesc aproape 5.500g fara prea mult efort..Pe mine una acest tratament m-a ajutat sa slabesc in conditiile in care am tot icercat multe asa zise tratamente..am fost si raman multumita de acest tratament DESERT PLANT.

Postat pe 26 Februarie 2009 16:07
Buna ,eu am terminat astzi de luat tratamentul pentru slabit DESERT PLANT pt o saptamana..m-am simtit foarte bine.Indradevar am avut eva emotii in prima zi pt ca am folosit capsula de slabit si super slim si m-am simtit foarte,foarte rau..am crezut ca si aDESERT PLANT se va comporta urat cu mine..dar nu a fost asa!am slabit 2kg si m-am simtit foarte bine.voi continua sa comand pt inca o saptamana.eu nu vreau sa slabesc decat max 5kg..

Postat pe 2 Martie 2009 19:56
CUM SE FACE CA TOATE FETELE SUNT MEMBRE DIN 2009. CA SA VEZI CATA COINCIDENTA.........
mihaela123
Postat pe 2 Aprilie 2009 11:42
De la: mihaela123, la data 2009-04-02 11:42:48CUM SE FACE CA TOATE FETELE SUNT MEMBRE DIN 2009. CA SA VEZI CATA COINCIDENTA.........



o intrebare foarte perspicace in situatia in care exista multe pers care se declar multumite de efectul acestui nou produs pentru slabit DESERT PLANT.Comparativ cu evolutia celorlalte produse din gama pentru slabit care si-au creeat poate un renume din contra indicatiile si reactiile celor care le-au folosit si notat pe diferite site-uri la categoria comentarii si pareri personae, Desert Plant a putut surpinde prin calitatea si efectul rezultatelor intr-un interval foarte scurt de timp de cand exista pe piata.Acest produs a inceput sa apara la inceputul anului si in special in perioada februarie-martie cand o anumita masa de pers au facut posibla cunoasterea lui prin scrieri pe diferite site.Produsul este nou deci nu avea cum sa fie laudat inainte sa apara
desert_plant
Postat pe 28 Aprilie 2009 00:08
draguta, desert plant, revino-ti. inteleg ca produsul e nou dar, si toti membrii care il lauda.....?!?
mihaela123
Postat pe 29 Aprilie 2009 22:04
Mama, toate-l lauda de la prima postare. Dar stiu ca a fost ocupata tipa, nu gluma!
Kathara
Postat pe 29 Aprilie 2009 22:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tampon vaginal - Clean Point 0 De la: 29 Iulie 2011 18:56
Tonic general, neurotonic si tonic sexual 1 De la: kudika_15604 12 Noiembrie 2015 16:07
Noni sanatate din natura 17 De la: marinandrei53 19 Mai 2012 22:33
stie cineva ceva despre factori de transfer din colostru bovin??? 29 De la: silviu_m74 24 Aprilie 2015 16:42
DESCOPERITI SECRETUL UNIVERSAL AL FRUMUSETII!!! 4 De la: kudika_1045226 5 Aprilie 2023 17:54