VI S-A INTAMPLAT VREODATA SA VA INDRAGOSTITI DE O PERSOANA DE ACELASI SEX?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent VI S-A INTAMPLAT VREODATA SA VA INDRAGOSTITI DE O PERSOANA DE ACELASI SEX?: (5 din 1 vot)

Pagini: << 1 2 Sari la pagina:
iris_4_ever Avatarul lui iris_4_ever

6666 mesaje
Oras: bucuresti

Ba s-a trezit mah dar se abtine ca sa nu zica vreo rautate

Topicul asta se doreste a fi un jurnal online sau ....
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: mgaspar, la data 2009-02-20 09:26:58Nu s-a trezit nimeni inca?
Vroiam sa-mi cer scuze tuturor celor pe care i-am suparat, in special Dorei...se accepta?

Asa da!

Admir oamenii care au puterea sa recunoasca cand gresesc!
Cat despre povestea ta,daca vrei facem ceva de genul "tanar si nelinistit"...

Eu cred ca lucrurile vor ramane in stadiul acesta,adica poti sa spui ca ai trait o experienta noua!
dar asta e parerea mea,pana la urma voi stiti ce va doriti..depinde numai de voi.

sa ai o zi frumoasa!

Placerea se poate sprijini pe iluzie, fericirea insa se intemeiaza pe adevar. (Chamfort )
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1130 mesaje

Vroiam sa-mi cer scuze tuturor celor pe care i-am suparat, in special Dorei...se accepta?

Vezi ca se poate si mai bine ?
Foarte frumos din partea ta
Fosta membra Kudika.ro

Hihihi! Eu sunt intodeauna bucuroasa cand totul se termina cu bine...
Nu tre' sa fii asa susceptibila, eu am un stil mai putin ortodox
Fosta membra Kudika.ro
De la: iris_4_ever, la data 2009-02-20 09:30:53Ba s-a trezit mah dar se abtine ca sa nu zica vreo rautate

Iris, nu-s chiar rea, nu?
Intzepacioasa, dar nu rea, nu?
Fosta membra Kudika.ro
Na ca v-am citit si eu... Si am ajuns la concluzia ca am trait degeaba pana acuma. Ca eu n-am facut-o ca sa-mi pot da cu parerea...

6666 mesaje

De la: Dor_a, la data 2009-02-20 23:00:19
De la: iris_4_ever, la data 2009-02-20 09:30:53Ba s-a trezit mah dar se abtine ca sa nu zica vreo rautate

Iris, nu-s chiar rea, nu?
Intzepacioasa, dar nu rea, nu?

Tu nu cred ca merit un premiu ca m-am abtinut cu brio

6666 mesaje

De la: Lucia1971, la data 2009-02-20 23:05:56Na ca v-am citit si eu... Si am ajuns la concluzia ca am trait degeaba pana acuma. Ca eu n-am facut-o ca sa-mi pot da cu parerea...

Nu stii ce pierzi
Fosta membra Kudika.ro
Prefer sa mor proasta...
lacrasar Avatarul lui lacrasar

202 mesaje

nu
Fosta membra Kudika.ro
De la: lacrasar, la data 2009-02-24 14:57:50nu

ce ai vrut sa spui prin acest "nu"? :D
Fosta membra Kudika.ro
De la: mgaspar, la data 2009-02-25 14:32:40
De la: lacrasar, la data 2009-02-24 14:57:50nu

ce ai vrut sa spui prin acest "nu"? :D

Hehehe! Fata a raspuns scurt si la subiect: NU s-a indragostit de o persoana de acelasi sex...
Noi suntem niste cotzofene care tasteaza mult... Da' ce-mi placeeee
Fosta membra Kudika.ro
MERSI DORA DE LAMURIRE...

IAR ACUM SA CONTINUI TELENOVELA... .....m-A chemat sa merg pe la ea pe acasa...intr-un alt oras...suntem colege de facultate de aproape 4 ani si nu m-a chemat pana acum la ea acasa...probabil peste vreo 2 sau 3 sptamani voi merge...abia astept sa vad ce se va intampla...pt.ca, LOGIC, vom dormi in acelasi pat... O dupa-amiaza placuta! Ieee mai putin e ora 17 si plec acasa...va pup! bye!
Fosta membra Kudika.ro
De la: mgaspar, la data 2009-02-25 15:40:43 MERSI DORA DE LAMURIRE...

IAR ACUM SA CONTINUI TELENOVELA... .....m-A chemat sa merg pe la ea pe acasa...intr-un alt oras...suntem colege de facultate de aproape 4 ani si nu m-a chemat pana acum la ea acasa...probabil peste vreo 2 sau 3 sptamani voi merge...abia astept sa vad ce se va intampla...pt.ca, LOGIC, vom dormi in acelasi pat... O dupa-amiaza placuta! Ieee mai putin e ora 17 si plec acasa...va pup! bye!

sa va protejati!
Fosta membra Kudika.ro
De la: iris_4_ever, la data 2009-02-20 23:29:35
De la: Lucia1971, la data 2009-02-20 23:05:56Na ca v-am citit si eu... Si am ajuns la concluzia ca am trait degeaba pana acuma. Ca eu n-am facut-o ca sa-mi pot da cu parerea...

Nu stii ce pierzi

Ma faci curioasa ...
Fosta membra Kudika.ro
De la: elfuletz5, la data 2009-03-06 22:56:22

Nu stii ce pierzi

Ma faci curioasa ...

Pai daca te fac curioasa...da-mi id-ul si vb mai multe...
Fosta membra Kudika.ro
NOOOOOOOOOO NOOOOOOOO NOOOOOOOOOOOOOOO !!!
NUUUUUUUUUUUUU NUUUUUUUUUUUUUU NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU !!!
Banshee on duty! Beware :)
Fosta membra Kudika.ro
ooo.nuuu!niciodata!
Daca e visare,viata se duce,cel putin sa fie o visare dulce!
Fosta membra Kudika.ro
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
de o catelusa superba.............rasa pichinez
Să fii plin de admirație și departe de orice invidie; să te înveselești în mare măsură de binele altora; să iubești cu o asemenea generozitate a inimii încât dragostea ta să fie o posesiune dragă în absența răutății; acestea sunt daruri ale sorții, daruri pe care banii nu le pot cumpăra......

1 mesaj

De la: mgaspar, la data 2009-03-07 00:26:47

Nu stii ce pierzi

Ma faci curioasa ...

sa ne dati amanunte!!
Fosta membra Kudika.ro
De la: mgaspar, la data 2009-03-07 00:26:47

Nu stii ce pierzi

Ma faci curioasa ...

Nici chiar atat de curioasa...

1 mesaj

De la: mgaspar, la data 2009-02-19 13:59:25 Nu vreau s-o lungesc...am prieten si colega mea de facultate are...dar eu m-am indragostit de ea...de ceva timp... Am dormit la ea intr-o noapte...si s-au intamplat niste "qestii"...ne-am sarutat... Prietenii nostri n-au aflat...problema e k ea zice k a vrut sa vada cum e si eu la fel...doar ca eu inca simt ceva pt.ea......

Mie mi s-a intamplat recent.De fapt sunt putin confuza:nu stiu exact daca e dragoste sau doar curiozitate.Sper sa aflu cumva
Tu ce anume simti pentru ea?
butterfly_sound_of_love Avatarul lui butterfly_sound_of_love

310 mesaje

NU....NU...NU ....NU ....nu am astfel de apucaturi,asa ca nuj ce sfat as pute a sa ti dau.
Cind 2 oameni se despart de ce o fac doar fizic si sufleteste ramin legati toata viata? poate ca unul din ei iubeste mai mult,poate celalalt nu si-a dorit finalul acesta,poate spera intr-o impacare....Semtimente mai sunt,de compromisuri nu poate fi vorba....nici unul nu mai e dispus sa faca....ce sa-i spui inimii care spera.... cind ratiunea iti spune ca totul s-a sfirsit si e bine sa pui punct ..... Sa o iei pe alt drum caruia nu-i cunosti coordonatele,nu stii unde duce,nu stii la cine duce,daca e drumul bun,daca va fi alt esec?Ce sa faci cu multele ore pe care altadata vroiai sa le transformi in zile ,sa fie mai multe,sa nu se mai termine....azi ai atita timp pe care trebuie sa-l umpli doar cu amintiri,unele frumoase,unele dureroase....Stai si te privesti si-ti spui ca nu esti nici urita,nici proasta,ca nu esti nici prima si nici ultima care trece printr-o despartire ,ca a fost o experienta a vietii,ca esti mult mai matura.....mult mai puternica sa o iei de la capat....Si daca nu poti?CE SA FACI ? Timpul trece .....al meu a stat in loc !
metallgirl Avatarul lui metallgirl

5 mesaje
Oras: piatra neamt

sall all si mie mi se intampla chestii dinastea:(((su n u stiu ce sa fak...imi plac baietii dar poate ..mi se intampla asa pt ka nici unul nu ma fakut sa simt cv pt el....nu stiu
Fosta membra Kudika.ro
draga mea nu te speria nu e nimic neinregula cu tine (e ceva neinregula cu lumea ce ne inconjoara ca nu sau obijnuit inca cu ideea de homosexual/a) stai linistita si eu sunt gay si tot asa am descoperit ca eu defapt sunt homosexual
in fiecare om se afla o gena homosexuala doar ca uni descopera si alti nu alti se accepta alti nu
daca tu zici ca simti ceva pentru ea exista posibilitatea ca si tu sa faci parte din comunitatea gay doar ca ti-ai dat seama mai tarziu de adevarata ta identitate sexuala poi fii si bisexuala nu stiu ce sa iti mai spun asta vei vedea doar tu....dar de exemplu mergi pe strada si vezi o tipa buna sa zic asa intorci capu dupa ea te simti atrasa de vreun fel de o femeie frumoasa ???
depinde de varsta pe care o ai e ceva normal ca pe la varsta 12-18 ani sa ai dubi cu identitatea sexuala dar ai sa vezi tu oricum orice ar fii nu te speria si incearca sa te accepti pe tine insuti chiar daca ai fii gay gandestete nu esti singura in lume care este gay si nici ultima incearca sa vorbesti cu prietena ta vezi tu
iti doresc succes in continuare
take care
Fosta membra Kudika.ro
De la: mgaspar, la data 2009-02-19 13:59:25 Nu vreau s-o lungesc...am prieten si colega mea de facultate are...dar eu m-am indragostit de ea...de ceva timp... Am dormit la ea intr-o noapte...si s-au intamplat niste "qestii"...ne-am sarutat... Prietenii nostri n-au aflat...problema e k ea zice k a vrut sa vada cum e si eu la fel...doar ca eu inca simt ceva pt.ea......
nu niciodata,e ceva aiurea,cand vad pe cnv de acelasi sex cu mn eu o critic :Dincerc sa scot din ea ceea ce numi place:D
Fosta membra Kudika.ro
De la: mgaspar, la data 2009-02-25 15:40:43 MERSI DORA DE LAMURIRE...

o vizita la psiholog,neurolog mai bn nu ar strica
Pagini: << 1 2 Sari la pagina: