Setari Cookie-uri

M-am indragostit de o tipa de pe acest forum!!!

Doamne, cand ma gandesc ca, fiecare femeie si-ar dori sa fie EA aceea! sa se regaseasca in acest mesaj! ! Intrebarea fiecareia dintre noi, care mai postam pe-aici este: Oare eu sunt? E magulitor sa fie cineva indragostit de tine si sa mai si declare public ! FELICITARI DOAMNEI sau DOMNISOAREI ! In ce priveste intrebarea Domniei Tale, pai cred ca ai facut deja TOTUL! Mult noroc in continuare! Si sper sa-ti raspunda PERSOANA la care faci referire pe masura aprecierilor tale!
doinabalasa2006
Postat pe 23 Martie 2009 21:30
Doamne, cand ma gandesc ca, fiecare femeie si-ar dori sa fie EA aceea! sa se regaseasca in acest mesaj! ! Intrebarea fiecareia dintre noi, care mai postam pe-aici este: Oare eu sunt? E magulitor sa fie cineva indragostit de tine si sa mai si declare public ! FELICITARI DOAMNEI sau DOMNISOAREI ! In ce priveste intrebarea Domniei Tale, pai cred ca ai facut deja TOTUL! Mult noroc in continuare! Si sper sa-ti raspunda PERSOANA la care faci referire pe masura aprecierilor tale!
doinabalasa2006
Postat pe 23 Martie 2009 21:30
ce ti se pare magulitor?faptul ca un domn discret ...vrea sa iti ofere "totul"..pt ca s-a "indragostit"?..ce e asa romantic?
vanesa26
Postat pe 23 Martie 2009 22:14
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/modifica_post/410537.html#
vanesa26
Postat pe 23 Martie 2009 22:17
"tipa de pe forum' stie ca esti indragostit de ea???
mimi_moky
Postat pe 23 Martie 2009 22:18
De la: doinabalasa2006, la data 2009-03-23 21:30:05Doamne, cand ma gandesc ca, fiecare femeie si-ar dori sa fie EA aceea! sa se regaseasca in acest mesaj! ! Intrebarea fiecareia dintre noi, care mai postam pe-aici este: Oare eu sunt? E magulitor sa fie cineva indragostit de tine si sa mai si declare public ! FELICITARI DOAMNEI sau DOMNISOAREI ! In ce priveste intrebarea Domniei Tale, pai cred ca ai facut deja TOTUL! Mult noroc in continuare! Si sper sa-ti raspunda PERSOANA la care faci referire pe masura aprecierilor tale!



Tu esti chiar naiva,nu-i asa ? :))

Postat pe 23 Martie 2009 22:28
este o chestie ciudata si interesanta, in acelasi timp.....cred ca la mine este a 3 a ora cand scriu mesaje.........acum , sper ca acea pers de care te-ai indrag tu sa nu fie baiat, cum au spus-o mai multi...tre' sa fi sigur ca este fata si k si ea te-ar placea pe tine...ca apoi sa nu fii dezamagit. Este normal sa-ti placa mult felul de exprimare al cuiva.....poate ai noroc si chiar este fata acea pers...succes!
izabela_iuliana
Postat pe 24 Martie 2009 00:25
amorezul a disparut...sau poate inca citeste...si fata sau baiatul(nu eram atent)care a zis ca si'a facut cont pe 19,si a intrat pana pe 23 pe el,doar pt. aceea fata ....poate ii urmarea posturile dinainte nu?nu poti intra pe forum fara sa te loghezi?poate el asa facea:):P
djsusp3k7
Postat pe 24 Martie 2009 07:18
bv
inna_2324
Postat pe 24 Martie 2009 10:24
Si eu m am indragostit odata de cineva cam in acelasi mod si cand am inceput sa ne cunoastem mai bine mi-am dat seama ca multe chestii nu proveneau din capul lui, erau copiate, spuse ptr. ca dadeau "bine", nu era chiar sufletul meu pereche cum credeam, teoria e teorie, practica ne omora, dar nu conteaza asa mult, e bine ca traiesti sentimentul acela frumos, si stii pana nu te bagi nu stii cum e. lasa sfaturile si fa cum crezi tu, nu se moare asa usor
lumi_casia
Postat pe 24 Martie 2009 10:26
nu e bine,incearca sa-ti revii,
alinamihai82
Postat pe 24 Martie 2009 13:53
De la: cristydbv, la data 2009-02-23 20:04:49Dap...m-am indragostit de o tipa de pe acest forum... imi plac replicile, initiativele ei si modul de a abordare a temelor de pe acest forum... cum sa o abordez?
Mentionez ca-s un om discret si vreau sa-i ofer tot!
Neavizatii cu comentarii rautacioase chiar ipocrite sa se abtina - nu vreau sa rad ca joi seara :))) (apropo, am dormit asa de bine) :P

Deci, ce sa fac?

mery_aida
Postat pe 24 Martie 2009 14:20
marinia...
zau daca am citit ceva din ce ai scris...
pe bune, chiar n'ai ce face?!
annonima
Postat pe 24 Martie 2009 15:35
De la: ella_c, la data 2009-03-23 09:22:57
De la: crissa_909, la data 2009-03-23 08:57:02valeu fata, "barbat" e prea mult spus...


individ ...Suna mai bine?
cre' ca da
crissa_909
Postat pe 24 Martie 2009 16:41
salve.parerea mea este sa fi direct,asa o sa afli raspunsul,saudaca nu te tine mult iubirea virtuala,nu mai spune nimic.pa
pupinela
Postat pe 24 Martie 2009 16:47
De la: Dor_a, la data 2009-03-23 09:45:58
De la: chandramuki_md, la data 2009-03-23 09:37:35
De la: crissa_909, la data 2009-03-23 08:57:02
De la: ella_c, la data 2009-03-22 05:39:31nu va mai bateti capul sa raspundeti ,barbatul care a deschis topicul si-a sters contul.



exact.


Dragutza, hai sa va lamuresc, ca vad ca fisa aia e octogonala...
Noi scriem pentru ca e plictiseala la birou... Si scriem unde ne tuna, ca d-aia forum... Nu va convine, nu aveti capacitatea sa procesati si sa sedimentati... Dati-ne'n judecata
Fatuca aia care se crede superioara ar trebui sa invete din intelepciunea populara: cainele moare de drum lung, si prostul de grija altuia...
crissa_909
Postat pe 24 Martie 2009 16:48
Eu zic ca este bine sa incerci la inceput sa raspunzi replicilor ei,apoi sa vezi ce o poate interesa ,daca merita si chiar te intereseaza eu zic sa nu fi timid.Apoi macar sa deveniti prieteni si cred ca tot este ceva ,daca nu va potriviti.
Iti doresc sa gasesti cuvintele potrivite pentru a o cuceri
ramonaanca
Postat pe 24 Martie 2009 19:10
SUBIECT interesant:cine si-o pune cu cine?... DACA te-ai INDRAGOSTIT ( desi nu-i nici o enigma ,pe acest forum nu aveai de cine) daruieste si celorlalti din ceea ce simti acum ,fal si pe Roco sa se simta bine....poate cine stie din multele fete pe care le are , cea adevarata se va indragosti..... de cineva pina la urma!
kudika002015
Postat pe 24 Martie 2009 19:23
ce ciudat mi se pare acest topic.. cum ai reusit sa te indragostesti de o persoana care doar scrie ..
_dulcik_
Postat pe 24 Martie 2009 20:43
De la: contessa, la data 2009-03-24 15:35:23marinia...
zau daca am citit ceva din ce ai scris...
pe bune, chiar n'ai ce face?!



cam ca toti cei care au postat comentarii sau au urmarit acest topic...
marinia
Postat pe 24 Martie 2009 20:50
De la: _dulcik_, la data 2009-03-24 20:43:25ce ciudat mi se pare acest topic.. cum ai reusit sa te indragostesti de o persoana care doar scrie ..


Chiar asa ..cum sa te amorezezi de o persoana care doar scrie si nu danseaza, picteaza, face tumbe, break dance, street dance, balet, ping pong,alpinism pescuit, vanatoare, bungee jumping....etc etc ???? ...Eu m-as indragosti numai si numai daca potentialul iubit ar face toate lucrurile astea odata si in ordinea mentionata mai sus ...asa ...daca doar scrie = cu zero
Not satisfied !!!



__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 02:47
De la: kudika002015, la data 2009-03-24 19:23:42SUBIECT interesant:cine si-o pune cu cine?... DACA te-ai INDRAGOSTIT ( desi nu-i nici o enigma ,pe acest forum nu aveai de cine) daruieste si celorlalti din ceea ce simti acum ,fal si pe Roco sa se simta bine....poate cine stie din multele fete pe care le are , cea adevarata se va indragosti..... de cineva pina la urma!

Tu trebuia sa vii sa dai cu palaria de pamant ca ti-am raspuns la topicul cu falimente, dar vii aici si faci sa-mi creasca cota de piata. Vezi ca sultan e altcineva, dar eu lucrez suplimentar sa-l detronez.

Postat pe 25 Martie 2009 06:38
poate de mine....mai iubitule pina la eurma de cine esti indragostit?
pamela_1
Postat pe 25 Martie 2009 14:56
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-23 11:30:00
De la: aniri84, la data 2009-03-23 11:00:56Eu zica sa o abordezi, frumos, delicat si subtil, sa-i arati ca o admiri si ca ai vrea sa o cunosti mai bine, nu face pe desteptul si incearca sa vezi daca sentimentul este reciproc, poate chiar sa vb cu ea pe mess bafta multa sa ne tii la curent

iubita, ai citit ce-am scris mai sus???
ma recunosc intr-o oarecare masura...tu esti mai finuta decat mine
crissa_909
Postat pe 25 Martie 2009 15:31
"M-am indragostit de o tipa de pe acest forum!!!"

pana la urma cine`i nefericita??
Diavolyta_
Postat pe 25 Martie 2009 19:30
sau blestemata.....trebuie chemata etta sa de-a de deochi si blesteme
matracucu
Postat pe 25 Martie 2009 19:35
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-23 10:38:04 stiti care-i problema?? astia de la kudika, aleg aleator un subiect si-l pun in capul listei la newsletter.... iar fetele, baietii sau ce-or fi, vin repede si comenteaza, dar o fi greu sa citesti topicul cap-coada, sa vezi nu numai ca tipul si-a sters contul, dar ca a deschis topicul LA MISTO?!??


da, ma autocitez, ca mi-e lene sa ma repet
kitty_krieger
Postat pe 25 Martie 2009 19:57
Ce idiotenie sa te indragostesti de un nick!
Baiatul asta mizeaza pe naivitatea unora ca sa isi "umple timpul gol"!
Bad_Womanlights
Postat pe 26 Martie 2009 08:30
asta-i cea mai tare
Maaaaaryna
Postat pe 26 Martie 2009 13:45
De la: myalma95, la data 2009-03-22 22:14:34
De la: marygeo, la data 2009-03-22 12:11:31
De la: Pisyk, la data 2009-03-22 11:32:05Asta este primul mesaj de pe forum, dar nu m-am putut abtine!!!
Marygeo draga, VAI DE GENERATIILE ALEA DE COPII PE CARE LE-AI INVATAT LIMBA ROMANA!!!!!!!!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,PENTRU CULTURA TA GENERALA,,,,ACELE GENERATII,MUNCESC DE , PESTE 20ANI,,,IAR DACA E SA VEDEM DE CINE ESTE M-AI VAI,,,,,AZI????????? DE VOI!!!!!!!! ESTE UN PROVERB ROMANESC,,,DACA TRAGI CU PROSTUL LA PLUG,,ESTI M-AI ,,PROST CA PROSTUL,,,IAR EU FAC PARTE DIN GENERATIA CARE A ,,,CONSTRUIT IN ROMANIA, MULTE,CA SA AVETI,VOI CE DISTRUGE!!!!!!!!! DE ACUM PUTETI COMENTA,, PANA VA V.A AJUNGE GURA LA URECHI,PT ,CA N-AM CU CINE DISCUTA!!!! PRIMUL COMENTARIU TREBUIA SA-L FACI LA ,SUBIECT,ADICA,BAIATUL S-A-NDRAGOSTIT DE CINEVA DE PE FORUM SI DOREA UN ,,SFAT,, NU INDICATII PRETIOASE PRIVIND EDUCATIA CE LE-AM FACUT-O ELEVILOR! ,, ,,,,,GENERATIA ACEEA STIE,CE-I BUNUL SIMT VA V.A AJUNGE VA V.A AJUNGE STIU GENERATIA ,,MODERNA ,DE AZI,,DAR STIU,,MULTE ALTELE,,,,,,,
VA V.A AJUNGE

marygeo, draga, lasa-te de treaba asta si ia-te de gatit, de spalat, de orice altceva...k mi-ai rupt urechile si ma-ai pus pe ganduri cu felul in care scrii in romaneste...
Traiesc in alta tzra, nu in Romania, dar scriu inca romaneste mai bine decat tine si vorbesc alte trei limbi la fel de bine ca limba romana....
Sincer, mi-ar fi rusine sa postez ceva pe un forum atat de citit ca acesta....dak as sti k nu pot scrie corect ceea ce vreu sa scriu.
Exemplu: ESTI M-AI ,,PROST se scrie corect : esti mai prost
Exemplu: VA V.A AJUNGE se scrie corect: va v-a ajunge
Exemplu: LUCRU, CE NU-L STIU GENERATIA se scrie corect: lucru ce nu-l stie generatia


Si-ti pot da multe alte exemple....draga mea....
Tov, inteligenta!! In care tara,,,( tzara) ,,,,esti?? Ca vreu sa-mi predai niste cursuri ,,,de cultura generala, de bun simt si poate ceva limbi!! Ca nu prea ma am cu ,limbile,!! Daca,,((dak,as sti k,,,,))daca as sti ca,,,,,,,,, ((ma-ai pus ,,,, k,,, mi-ai... rupt,,,)) Ai scris fff, frumos si corect,,dar nu ,,romaneste!!! Privind ,forumul ar trebui sa fii pe altul care sa nu-ti ,rupa urechile citind!! Sunt sute de , subiecte! Scrie,,,la subiect,! Ignora, inteligenta! Citeste ,prostia!! Iar pe mine ,,nu ma m-ai dearanja!! Cand eu invatam copiii sa scrie ,,romaneste, tu erai la tat-o n sac! Daca am pus punct in loc de liniuta am scris asa pt, ca asa am dorit eu! IGNOR EXIT,,, PROSTIA,,
Rodri
Postat pe 26 Martie 2009 15:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Din lac in put 31 De la: cami_goanga10 7 Aprilie 2010 23:47
relatia dintre o Femie Sagetatoare&Barbat Rac!!! 9 De la: myRakoL 18 August 2014 23:59
intalniri karmice 67 De la: valentinacristina 17 Iulie 2013 13:15
ce faci cand inima iti spune ceva iar creierul altceva? 17 De la: kudika_19790 30 Martie 2013 16:28
Sarutul Zodiilor! 290 De la: myRakoL 12 Februarie 2016 11:43