Setari Cookie-uri

M-am indragostit de o tipa de pe acest forum!!!

De la: lacrasar, la data 2009-02-27 13:06:18pt coffeeta,se pare k sant mai blonda k tine si nu stiu sa folosesc fct. citeaza.oricum s-a subinteles k am vrut sa citez sau trebuia sa pun ghilimele...

scuze ca ma bag, cand folosesti functia citeaza, textul apare asa ca aici
nici eu n-am inteles prea bine ce-ai vrut sa faci tu acolo
kitty_krieger
Postat pe 27 Februarie 2009 13:14
io zic ca fata nu are cum sa fie interesata de un tip/utilizator inexistent......
rox_rbz
Postat pe 28 Februarie 2009 01:16
uofff a mai fugit o mascota
coffeeta
Postat pe 2 Martie 2009 09:17
simplu
cerei id de mess
puteti vb lucruri mai intime
intalnitiva , iesiti in orasi
zimi ce ai rez
sper sa mearga
bafta
georgiank
Postat pe 22 Martie 2009 04:29
Sincer, ma gandeam si eu sa iti dau un sfat dar vad ca intrebarea este pusa mai mult la misto, k si raspunsurile primite asa k nu mai spun nimic. Insa, chiar as vrea si eu sa stiu cum de la admiratie pt ceea ce gandeste o fata ai ajuns sa crezi k esti indragostit de ea...eu cred k nu are nicio legatura.
monik_nik22
Postat pe 22 Martie 2009 05:19
Parerea mea este ca ar trebui sa iei legatura cu ea sa vezi daca nu are pe cineva si de acolo te descurci tu...bafta multa asteptam detalii picante
saby_pufuletz_2005
Postat pe 22 Martie 2009 05:20
nu va mai bateti capul sa raspundeti ,barbatul care a deschis topicul si-a sters contul.
ella_c
Postat pe 22 Martie 2009 05:39
Spune-i!Fii sincer!De cele mai multe ori se ajunge la prietenie si de aici...cine stie?
Bafta!
ancasobo
Postat pe 22 Martie 2009 06:48
Sincer???Eu as spune direct,daca as fi sigura pe sentimentele mele.Nu exista un sentiment mai placut ca aceasta,cand stii ca esti iubit.Acum adevarul este ca depinde si de personalitatea fiecaruia.Iti doresc mult noroc!!!!!
katiilies73
Postat pe 22 Martie 2009 06:55
hmmmm, nasol ......dupa atatea discutii purtate pe acest forum cred ca nu mai ai nevoie de asa zisele sfaturii
hai, capul la contributie si nu mai pierde timpul
unik12
Postat pe 22 Martie 2009 07:44
salutare,chiar ma bucur pt tine ca-ti place o tipa de-aici,nu-i nici un pacat in asta,acum eu inteleg ca tu esti un tip discret,si nu vrei sa se stie,dar cel mai bine ar fi sa-i spui direct,adevarul persoanei in cauza.Daca nu va cunoasteti personal este timpul sa o faceti,ii spui si vezi cum reactioneaza,si eu am cunoscut pe cineva pe acest forum,de care-mi place foarte mult,i-mi place foarte mult,dar este mult prea departe...SUCCESS
aligator_roz
Postat pe 22 Martie 2009 08:22
De la: cristydbv, la data 2009-02-23 20:04:49Dap...m-am indragostit de o tipa de pe acest forum... imi plac replicile, initiativele ei si modul de a abordare a temelor de pe acest forum... cum sa o abordez?
Mentionez ca-s un om discret si vreau sa-i ofer tot!
Neavizatii cu comentarii rautacioase chiar ipocrite sa se abtina - nu vreau sa rad ca joi seara :))) (apropo, am dormit asa de bine) :P

Deci, ce sa fac?




ce pot sa cred eu cand citesc prima oara topicu deschis de tine???

1. esti vreun fustrat care e lipsit de respectu de sine
2. vreun dobitoc care vrea sa se amuze si pt ca nu mai este mircu sau vrea sa para "avansat" a deschis si el un topic
3.sau in cel mai rau caz vreun idiot sau idioata care vrea sa fie bagat/a in seama cu orice pret.asa inseamna ca suferi de afectiuni grave ale personalitetii!!!
zana_adda
Postat pe 22 Martie 2009 08:32
subiectul mi se pare absurd,lipait de sens si fara rost.
corina_night
Postat pe 22 Martie 2009 08:43
'lipsit'
corina_night
Postat pe 22 Martie 2009 08:43
De la: cristydbv, la data 2009-02-23 20:04:49Dap...m-am indragostit de o tipa de pe acest forum... imi plac replicile, initiativele ei si modul de a abordare a temelor de pe acest forum... cum sa o abordez?
Mentionez ca-s un om discret si vreau sa-i ofer tot!
Neavizatii cu comentarii rautacioase chiar ipocrite sa se abtina - nu vreau sa rad ca joi seara :))) (apropo, am dormit asa de bine) :P

Deci, ce sa fac?


CE poti fac in cazul acesta decat insisti siea sa-ti raspunda si ce stie poate iese ceva ,daca nu sigur mult succes
crealin2005
Postat pe 22 Martie 2009 08:48
parerea mea este k trebuie sa incerci sa o abordezi ami mulyt ji dak ea iti raspunde intr-un fel sau altul poate te incumeti sai faci ji o declaratie
iti doresc succes ji poate imi scri ji imi spui ce ia mai facut;)
pa-pa te.am pupat:*:*:*
kudika001883
Postat pe 22 Martie 2009 08:51
da...deci esti probabil incredibil de urat ori incredibil de prost ca sa faci asa ceva si sa si mai deschizi un topic pe tema asta penibila pana la superlativ...
ralucaturcut
Postat pe 22 Martie 2009 08:56
si dac' tipa e casatorita ????? ce faci?????
kudicatica
Postat pe 22 Martie 2009 08:58
DRAGA CRISTYDBY! EU CRED CA CEL MAI INDICAT LUCRU AR FI SA SPUI DIRECT PERSOANEI REPECTIVE CA ITI PLACE DE EA SI CA INTENTIA TA ESTE SA FACI CURTE EI DACA ITI PERMITE!fI DIRECT SI FOARTE SINCER,SI NU-TI FIE FRICA NICIODATA SA VORBESTI DESPRE SENTIMENTELE TALE!CEL CARE RIDE DE SENTIMENTUL CUIVA ,NU ESTE OM SI NICI NU MERITA SA STAI DE VORBA CU ACELA!DACA TE VEI CONFESA IN FATA ACELEI PERSOANE CARE ITI PLACE,CEL PUTIN VEI STII DACA AI VREO SANSA LA EA!EU PERSONAL ITI DORESC MULT SUCCES,SI NU TE LASA,INCEARCA-TI NOROCUL-NU AI NIMIC DE PIERDUT SAU PIERZI TOTUL SI ASTA NUMAI ASA POTI AFLA DACA FACI PASI SPRE EA!VIATA ESTE UN LOZ,ORI PIERZI ORI CASTIGI!DAR N-AI DE UNDE SA STII CA AI PIERDUT SAU AI CASTIGAT DACA NU RISTI!DECI PAREREA MEA ESTE SA SCRII ACELEI PERSOANE!TE SALUT-CU DRAG-RAZIELA!
raziela
Postat pe 22 Martie 2009 09:01
cel mai frumos!!!!
Bravo tie, inseamna ca sufletul tau traieste!!!!
jenilika
Postat pe 22 Martie 2009 09:13
astie bantuie nu gluma!?
jenilika
Postat pe 22 Martie 2009 09:16
Sincer Criss fii tu si restul vine de la sine ...daca vrei poti chiar sa o abordeyi totul incepe cu o prietenie frumoasa.te pup
Un_chip_de_inger
Postat pe 22 Martie 2009 09:21
nu va mai chinuiti sa ii raspundeti...probabil si'a sters contul vechi si are altul nou....o fi gasit marea dragoste
cgina98
Postat pe 22 Martie 2009 09:25
hai sa fim seriosi....iti place cum scrie si cum gandeste si atat....cum sa te indragostesti?:))) si nici chiar asa...multi se dau mari si nu sunt ca in realitate cand scriu...mai scriu si lucruri la care s-ar gandi ei k ar da bine:)) whatever...macar cere-i id-ul dak ti-l da sa vb mai mult cu ea sa vezi dak iti mai place in continuare, sa va vedeti pe web, sa faceti schimb de poze...si na dak va placeti va intalniti....s-au mai auzit cazuri de astfel de povesti de dragoste, desi eu nu prea cred, dar fie....
P.S. sper k de mine nu ti-a placut ce am scris=))
AnDrEeA_23
Postat pe 22 Martie 2009 09:35
exact asta era locul sa te indragostesti de cineva de pe forum... sa te indragostesti de cineva care doar scrie pe forum... asta e o aberatie
_dulcik_
Postat pe 22 Martie 2009 09:43
Fii tu insuti si spunei ce simti,poate va dori sa discute cu tine.Uneori trebuie sa avem curajul sa riscam,vei avea o noua experienta care e un castig.
veselia
Postat pe 22 Martie 2009 09:48
buna
ar fi bine sa va fixati o intilnire in realitate, pentru a varifica daca realitatea este exact asa cum iti imaginezi, daca se ruineaza, nu-ti face suflet rau, pentru ca esecul nu est fatal, vor mai fi ocazii
inushca
Postat pe 22 Martie 2009 09:52
Ce sa faci???
Poate nu e....tipa - verifica, poate nu te place - verifica, poate arata ca.....naiba si tu poate ai pretentii - verifica, poate e mai ...trecuta ca varsta decat tine - verifica, poate nu va fi sa fie....VERIFICA. BAFTA!!!
drimboceanu
Postat pe 22 Martie 2009 09:52
De la: cristydbv, la data 2009-02-23 20:04:49Dap...m-am indragostit de o tipa de pe acest forum... imi plac replicile, initiativele ei si modul de a abordare a temelor de pe acest forum... cum sa o abordez?
Mentionez ca-s un om discret si vreau sa-i ofer tot!
Neavizatii cu comentarii rautacioase chiar ipocrite sa se abtina - nu vreau sa rad ca joi seara :))) (apropo, am dormit asa de bine) :P

Deci, ce sa fac?



Frumos , romantic. Ce astepti?"Da-i bataie ".......... Da-i un mesaj si invit-o in oras. Nu ai ce sa pierzi.
mary79
Postat pe 22 Martie 2009 09:58
De la: cristydbv, la data 2009-02-23 20:04:49Dap...m-am indragostit de o tipa de pe acest forum... imi plac replicile, initiativele ei si modul de a abordare a temelor de pe acest forum... cum sa o abordez?
Mentionez ca-s un om discret si vreau sa-i ofer tot!
Neavizatii cu comentarii rautacioase chiar ipocrite sa se abtina - nu vreau sa rad ca joi seara :))) (apropo, am dormit asa de bine) :P

Deci, ce sa fac?



Cred k eu sunt aia !!! Simt
vanessa_mary
Postat pe 22 Martie 2009 09:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
novice in kudika 11 De la: Cassey 13 Mai 2009 14:05
Oameni Frumosi 14 De la: kudika_1001304 12 Februarie 2016 11:50
Intelegere!!! 16 De la: kudika_nikole 26 Decembrie 2011 00:28
Cum facem sa aducem barbatii la cursurile de dans ? 97 De la: kudika502979 16 Aprilie 2012 20:16
TOPICURI HOT MUCHAS TOPICURI CRIS+TINA CONTACT AICI. 2 De la: Shhh 2 Iunie 2010 22:09