Setari Cookie-uri

M-am indragostit de o tipa de pe acest forum!!!

Buna ziua,la toti! Dap,,,,,,,ne mai indragostim si de ,,iluzii,|| Scrie,,frumos, arata bine,, pe forum,, dar cand sunteti fata-n fata,,alta-i,,,,realitatea,!! Uneori! Asa ca,,,,,parerea mea este,,sa razi ,ca joi seara,,sa m-ai vezi din cand in cand cate o carte de ,gramatica,,, ,,,,,Dap,,,,sa scriem corect ,romaneste,suntem in sec,XXI,,,,,a vitezei,dar a scrie corect,,romaneste,,este foarte,necesar,,si cand esti,,indragostit,!!!
Rodri
Postat pe 22 Martie 2009 09:59
buna cristydbv parewrea mea este sa ii spui ca iti place de ea...cum vorbeste....trb sa`ti faci curaj.....nu cred ca te va respinge sau ca o sa iti vb urat...daca zici ca e o tipa prea ok... deeeeci fa`ti curaj ca nu ai nimik de pierdut din contra de castigat...
amazing22
Postat pe 22 Martie 2009 10:06
gata?s-a terminat "din dragoste pt kudika?"
si eu imi pusesem un gand..................offff
just_heaven
Postat pe 22 Martie 2009 10:07
draga marygeo acest om a scris totul corect din contra u ai nevoie de o carte de gramatica daca nu ai facut cnd era cazul...
amazing22
Postat pe 22 Martie 2009 10:09
poate ca ar fi bine sa ii spui ceea ce simti pentru ea. Mult succes!!
mgaga
Postat pe 22 Martie 2009 10:16
HMMM,grea chestie si asta.Dar daca ai deschis topicul asta,ori ai avut chef de vorba,ori ai sperat ca EA sa-si dea seama singura.Ceva mai greu nu?Avand in vedere ca sunt o multime de fete destepte pe aici.Citesc ocazional pe forum si de asta iti spun.
Eu te-as sfatui sa vorbesti cu ea deschis,daca crezi ca e serioasa treaba,adica ceea ce simti.
Daca vrei doar sa visezi in continuare,atunci cred ca e de ajuns topicul asta,fara sa o mai deranjezi si pe ea.
Pe bune acum,chiar crezi ca ea trebuie sa-si dea seama singurica?Fa si tu un pas in fata si spune-i.
E doar parerea mea.
O zi buna!
simona31
Postat pe 22 Martie 2009 10:18
ce frumos.....si i-ai spus tipei ce si cum???da macar stii cum arata??cum te-ai putut indragosti de o pers pe care nici n-o cunosti si nu stii cum arata??
paulasorina
Postat pe 22 Martie 2009 10:20
Daca te-ai indragostit este semnul cel mai puternic.Dincolo de glumele deloc spirituale ale celorlalti da-i intilnire si restul nu mai depinde de cei sase si aceiasi persoana care traieste fara sa spuna si sa simta NIMIC!
kudika002015
Postat pe 22 Martie 2009 10:21
Nu va suparati pe mine, dar....fete destepte pe naiba..daca nu cititi atent....mie imi place mai mult sa citesc ce e pe aici...dar mai si inteleg...dar voi... ...nah...:)
djsusp3k7
Postat pe 22 Martie 2009 10:22
Este o vorba veche care spune ' ia taurul de coarne "! Este adevarat ca aici pe forum este cam greu ,datorita unora care isi dau cu presupusul.Spune-i si atat.Daca nu ii spui ,nu stie .Poate nu este singura sau poate este deschisa ptr o relatie . Parerea mea este ca daca nu incerci ,ai pierdut fara sa participi.
Bafta......
ionia
Postat pe 22 Martie 2009 10:24
Hello,
...nu cred ca este dragoste...ci mai degraba iti plac anumite lucruri,mai exact replicile pe care le da...felul de a gandi ,poate cumva te regasesti in raspunsurile ei sau poate simti ca si tu ai fi dat acelasi raspuns ...
Nu o cunosti...
Daca iti place atat de mult ,ar trebui sa nu mai stai pe ganduri ,spune-i ca iti place modul ei de gandire si ca ti-ar placea sa vorbiti /sa va cunoasteti ...
Nu e nimic rau in asta ...cert este ca o sa primeste un raspuns afirmativ sau negativ ...nu ai nimic de pierdut ...
Bafta !!!!!!!!
ynnor
Postat pe 22 Martie 2009 10:30
BUNA DIMINEATA CRED CA TE HAZARDEZI PREA MULT PT O SIMPLA SI PREA PROASPATA CUNOSTINTA PE NET MULTI DINTRE NOI SUNTEM MAESTRII LA DAT REPLICI SI DISCUTAT PE DIVERSE FORUMURI DAR IN VIATA REALA NU SUNTEM ASA NEMAIPOMENITI .S AR PUTEA SA AI MARI DEZAMAGIRI VIS A VIS DE ACEASTA PERSOANA DACA O VEI INTILNI SAU POATE NU ,CINE STIE.....CONSIDER CA SUNA CA O SINUCIDERE SA SPUI CA DORESTI SA OFERI ABSOLUT TOTUL UNEI PERSOANE PE CARE O CUNOSTI DOAR DUPA CITEVA REPLICI SCHIMBATE INTRE VOI ESTI CAM VISATOR SA STII SI IDEALIST .NU E RAU DAR NU E BINE IN LUMEA NOASTRA CITI ANI AI CRISTI?
denissanca
Postat pe 22 Martie 2009 10:40
Si cine e tipa de care te-ai indragostit?....Spune poate o stiu....
dulcikkk
Postat pe 22 Martie 2009 10:47
hello ,
eu zic sa vorbesti cu ea si sa vezi ce parerea are despre acest subiect.Ai putea fi surprins de raspunsul pe care il vei primi..multa bafta si sincer, cred ca merita sa incerci
morenitta
Postat pe 22 Martie 2009 10:47
si cine e iubita?
glorya20onna
Postat pe 22 Martie 2009 10:48
sti ce ramane de facut????? si apoi..... bafta.
ninocik
Postat pe 22 Martie 2009 10:50
Una e sa iti placa replicire, modul de a gandi si ialta e sa te indragostesti de cineva.
Deci, ori esti nebun ori te faci.
mika_ella20
Postat pe 22 Martie 2009 10:58
De la: marilenadumitrescu89, la data 2009-03-22 10:09:06draga marygeo acest om a scris totul corect din contra u ai nevoie de o carte de gramatica daca nu ai facut cnd era cazul...
,,,,,,,,,,,,,Da,,,,,fffff,corect,ca tine,,,a scris!!!!Citeste,,ce mi-ai scris,si,,,, ,cat de corect ai scris!!,,,,,Pentru cultura ta generala,,,(care nu exista),,te anunt ca,,,,am invatat sa scriu ,,romaneste,, in,,sec,XX,si de asemenea,,,,,multi ani am invatat si pe altii sa scrie,,corect romaneste,,,fiind ,dascal! Te rog sa comentezi la ,,,,subiect,,,si nu la ce comenteaza, lumea si eu!! Nu,,,te deranjez,,,nu ma deranja!!!
Rodri
Postat pe 22 Martie 2009 11:02
Daca este asa de importanta pentru tine aceasta tipa atunci incearca sa ajungi sa o cunosti mai exact sa i dai de inteles ca esti interesat de ea de unde esti tu de unde e ea si asa mai departe o comunicare buna iti va aduce si tipa aproape de tine mult succes
carmentonta
Postat pe 22 Martie 2009 11:07
omu nu mai are cont..............helouuuuuuuuuuuuuuu
just_heaven
Postat pe 22 Martie 2009 11:08
draga marygeo, nu voiam sa ma remarc p-aici, dar pentru ca te lauzi ca esti dascal si dai lectii de ortografie, ia reciteste penultimul tau post din fruntea paginii, si vezi, observi ceva?
googoodoll
Postat pe 22 Martie 2009 11:11
buna ar trebui sa mergi ii spui,sa ii trimiti un mesaj si sa-i explici cum si dc te-ai intragostit tocmai de ea!
kudika002725_Daniela
Postat pe 22 Martie 2009 11:11
De la: marilenadumitrescu89, la data 2009-03-22 10:09:06draga marygeo acest om a scris totul corect din contra u ai nevoie de o carte de gramatica daca nu ai facut cnd era cazul...
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Multumesc pt, indicatii!! Te rog sa comentezi,,la subiect!! ,,,,,,,nu te-am bagat in seama, fa la fel!!! In privinta,,, scrisului,,corect,,la fel de corect scrii si tu!! EX,din contra,,,,U,, in loc de ,,tu,,, ,,facut cnd,,,,,te anunt ca eu am studiat,, in,sec,,XX,,!!! De asemenea,,,,am invatat, sa scrie corect,,romaneste,,multe generatii de copii si fii sigura ca ei scriu si azi,,,corect ,,ROMANESTE,,nu in chineza!! Nu te-am deranjat asa ca,,, ignora-ma! Sau vrei sa se-ndragosteasca,,,Dap,,,,de tine???!! Sa te faci bagata-n seama??!!
Rodri
Postat pe 22 Martie 2009 11:12
De la: marygeo, la data 2009-03-22 09:59:49 Buna ziua,la toti! Dap,,,,,,,ne mai indragostim si de ,,iluzii,|| Scrie,,frumos, arata bine,, pe forum,, dar cand sunteti fata-n fata,,alta-i,,,,realitatea,!! Uneori! Asa ca,,,,,parerea mea este,,sa razi ,ca joi seara,,sa m-ai vezi din cand in cand cate o carte de ,gramatica,,, ,,,,,Dap,,,,sa scriem corect ,romaneste,suntem in sec,XXI,,,,,a vitezei,dar a scrie corect,,romaneste,,este foarte,necesar,,si cand esti,,indragostit,!!!


Marygeo, ai dormit scurt noaptea trecuta? O bauta, ceva?
Stii, e o mare campanie, numita: "Don't drink and drive" ... Eu as adauga si "Don't drink and write"... Nu de alta da' oricum nu iese mare lucru
Dor_a
Postat pe 22 Martie 2009 11:15
scoate-o la un suc :P si da-i de inteles ca iti place de ea :D
lilone
Postat pe 22 Martie 2009 11:16
Ce romantic!Spune-ne cine este si ii scriem si noi ... eu i-as spune sa ia legatura cu tine;
alina02
Postat pe 22 Martie 2009 11:17
De la: Dor_a, la data 2009-03-22 11:15:19
De la: marygeo, la data 2009-03-22 09:59:49 Buna ziua,la toti! Dap,,,,,,,ne mai indragostim si de ,,iluzii,|| Scrie,,frumos, arata bine,, pe forum,, dar cand sunteti fata-n fata,,alta-i,,,,realitatea,!! Uneori! Asa ca,,,,,parerea mea este,,sa razi ,ca joi seara,,sa m-ai vezi din cand in cand cate o carte de ,gramatica,,, ,,,,,Dap,,,,sa scriem corect ,romaneste,suntem in sec,XXI,,,,,a vitezei,dar a scrie corect,,romaneste,,este foarte,necesar,,si cand esti,,indragostit,!!!


Marygeo, ai dormit scurt noaptea trecuta? O bauta, ceva?
Stii, e o mare campanie, numita: "Don't drink and drive" ... Eu as adauga si "Don't drink and write"... Nu de alta da' oricum nu iese mare lucru


doro...........
just_heaven
Postat pe 22 Martie 2009 11:18
nu te uita la ce zic altii te felicit e un sentimet deosebit ,incearca timite-i un msj privat.allah emanet
anne_maggy
Postat pe 22 Martie 2009 11:19

BAAAAAAIIIIIIIII!!!!ALA S-A TIRAT SI VOI INCA MAI BAGATI LA GREU.... HO HO HO!!!
ce va suparati asa , aiurea.....baga unu lemne pe foc si ....gata.....sariti in sus. curioase si rele, desteptele si toantele la un loc.
kica
Postat pe 22 Martie 2009 11:21
De la: kica, la data 2009-03-22 11:21:48
BAAAAAAIIIIIIIII!!!!ALA S-A TIRAT SI VOI INCA MAI BAGATI LA GREU.... HO HO HO!!!
ce va suparati asa , aiurea.....baga unu lemne pe foc si ....gata.....sariti in sus. curioase si rele, desteptele si toantele la un loc.


dc jignesti bre?
poate esti chiar tu ,cu alt cont.......................invata sa vorbesti,dragutza
just_heaven
Postat pe 22 Martie 2009 11:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dating for girls 15 De la: scarface10 18 August 2014 23:58
Spune NU Singuratatii !!! 34 De la: kudika056836 9 Decembrie 2009 20:05
Unde i-ati cunoscut pe iubitii vostri? 62 De la: rinah 2 Decembrie 2009 17:28
pustoaicele de 12-16 ani... 9 De la: goodbye_kitty 4 Iulie 2010 12:50
bunaa. care mai e treaba?? 3 De la: dandanaua_reloaded 8 Noiembrie 2009 17:16