Setari Cookie-uri

M-am indragostit de o tipa de pe acest forum!!!

Pai eu cred k ar trebui sa-i spui . Asa nu are de unde sa stie . Poate si ea t iubeste . In fine , faci cum crezi u k e mai bn .
Myl_o1
Postat pe 22 Martie 2009 11:23
Asta este primul mesaj de pe forum, dar nu m-am putut abtine!!!
Marygeo draga, VAI DE GENERATIILE ALEA DE COPII PE CARE LE-AI INVATAT LIMBA ROMANA!!!!!!!!
Pisyk
Postat pe 22 Martie 2009 11:32
Cred ca nici ea nu are cont...la fel ca si el
jaqueline29
Postat pe 22 Martie 2009 11:37
nu-i rau !dar fii atent !sa fie cu noroc
amore2006
Postat pe 22 Martie 2009 11:40
mda......nu prea cred ca esti un tip puternic !!ar trebui sa stii cum si ce sa faci,nu mai cere sfatul femeilor ca nu o sa-ti mearga bine!bafta....
frigerio
Postat pe 22 Martie 2009 11:40
Oare de ce voi barbatii,nu va maturizati niciodata... ?va purtati ca niste copii toata viata RUSINICA FII SERIOS SI NU TE TINE DE BARFE CU BAIETII
marlena21
Postat pe 22 Martie 2009 11:47
eu sunt un pic mai mare ....ce sa zic ..esti dragut... ai curaj viata trebuie traita..da-i un semn..succes..
gabryele_2005
Postat pe 22 Martie 2009 11:51
Buna !
Eu nu fac des comentarii, in general le citesc...dar aici tb sa spun ceva...
Parerea mea e ca ...daca te-ai indragostit cu adevarat, trebuie sa-i spui fetei...altfel nu va ghici...iar cum va reactiona...iti asumi ..ca esti baiat mare.
Eu zic ca sinceritatea e mult apreciata.
Bafta multa!!! Sa ne scrii cum a iesit...
sheylla5u
Postat pe 22 Martie 2009 11:55
pai....ai putea sa o cauti pe hi5, de exemplu, si sa ii trimiti o cerere de prietenie si un mesaj in care sa icerci sa obtii o intalnire.......
succes!!!!!!!!!!
stancukristina
Postat pe 22 Martie 2009 11:55
De la: Pisyk, la data 2009-03-22 11:32:05Asta este primul mesaj de pe forum, dar nu m-am putut abtine!!!
Marygeo draga, VAI DE GENERATIILE ALEA DE COPII PE CARE LE-AI INVATAT LIMBA ROMANA!!!!!!!!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,PENTRU CULTURA TA GENERALA,,,,ACELE GENERATII,MUNCESC DE , PESTE 20ANI,,,IAR DACA E SA VEDEM DE CINE ESTE M-AI VAI,,,,,AZI????????? DE VOI!!!!!!!! ESTE UN PROVERB ROMANESC,,,DACA TRAGI CU PROSTUL LA PLUG,,ESTI M-AI ,,PROST CA PROSTUL,,,IAR EU FAC PARTE DIN GENERATIA CARE A ,,,CONSTRUIT IN ROMANIA, MULTE,CA SA AVETI,VOI CE DISTRUGE!!!!!!!!! DE ACUM PUTETI COMENTA,, PANA VA V.A AJUNGE GURA LA URECHI,PT ,CA N-AM CU CINE DISCUTA!!!! PRIMUL COMENTARIU TREBUIA SA-L FACI LA ,SUBIECT,ADICA,BAIATUL S-A-NDRAGOSTIT DE CINEVA DE PE FORUM SI DOREA UN ,,SFAT,, NU INDICATII PRETIOASE PRIVIND EDUCATIA CE LE-AM FACUT-O ELEVILOR! ,, ,,,,,GENERATIA ACEEA STIE,CE-I BUNUL SIMT,,LUCRU, CE NU-L STIU GENERATIA ,,MODERNA ,DE AZI,,DAR STIU,,MULTE ALTELE,,,,,,,
Rodri
Postat pe 22 Martie 2009 12:11
De la: marygeo, la data 2009-03-22 12:11:31
De la: Pisyk, la data 2009-03-22 11:32:05Asta este primul mesaj de pe forum, dar nu m-am putut abtine!!!
Marygeo draga, VAI DE GENERATIILE ALEA DE COPII PE CARE LE-AI INVATAT LIMBA ROMANA!!!!!!!!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,PENTRU CULTURA TA GENERALA,,,,ACELE GENERATII,MUNCESC DE , PESTE 20ANI,,,IAR DACA E SA VEDEM DE CINE ESTE M-AI VAI,,,,,AZI????????? DE VOI!!!!!!!! ESTE UN PROVERB ROMANESC,,,DACA TRAGI CU PROSTUL LA PLUG,,ESTI M-AI ,,PROST CA PROSTUL,,,IAR EU FAC PARTE DIN GENERATIA CARE A ,,,CONSTRUIT IN ROMANIA, MULTE,CA SA AVETI,VOI CE DISTRUGE!!!!!!!!! DE ACUM PUTETI COMENTA,, PANA VA V.A AJUNGE GURA LA URECHI,PT ,CA N-AM CU CINE DISCUTA!!!! PRIMUL COMENTARIU TREBUIA SA-L FACI LA ,SUBIECT,ADICA,BAIATUL S-A-NDRAGOSTIT DE CINEVA DE PE FORUM SI DOREA UN ,,SFAT,, NU INDICATII PRETIOASE PRIVIND EDUCATIA CE LE-AM FACUT-O ELEVILOR! ,, ,,,,,GENERATIA ACEEA STIE,CE-I BUNUL SIMT,,LUCRU, CE NU-L STIU GENERATIA ,,MODERNA ,DE AZI,,DAR STIU,,MULTE ALTELE,,,,,,,


am o rugaminte ,mai putine papitoaie si scrie cu lit mici...........ma ia dra cii..............pls
just_heaven
Postat pe 22 Martie 2009 12:13
e buna ideea organizatorilor cu forumul...
cand te simti singur citesti ori scrii altora.....
in mod normal avem atatea de facut in fiecare zi incat chiar nu ne ajunge timpul...
daca iti plac cu adevarat replicile cuiva, scrie-i! Nu pot sa cred ca esti chiar indragostit...E nevoie de mai mult , de o chimie intre tine si EA...Invit-o la o plimbare, Cine stie ? sunt multe relatii trainice care au inceput de pe net... Fii indraznet dar nu obraznic, nu vulgar cum vad ca sunt unele persoane pe aici...
Sultanica
Postat pe 22 Martie 2009 12:17
dragute chestiile pe aici ,eu sunt mai nou intrata pe forum dar citesc atenta si ..chiar interesant ,as putea spune !!!
kudika000921
Postat pe 22 Martie 2009 12:18
Eu zic sa fii sincer si deschis si sa-i spui direct ceea ce simti pentru ea, urmand apoi , cu siguranta, sa va intalniti, pentru ca ea va aprecia la tine faptul ca esti direct si sincer.Tuturor femeilor le plac oamenii hotarati , care stiu ce vor de la viata si bineinteles cei sinceri.
Dumnezeu sa va binecuvinteze!
alinaborz0
Postat pe 22 Martie 2009 12:21
De la: just_heaven, la data 2009-03-22 12:13:05
De la: marygeo, la data 2009-03-22 12:11:31
De la: Pisyk, la data 2009-03-22 11:32:05Asta este primul mesaj de pe forum, dar nu m-am putut abtine!!!
Marygeo draga, VAI DE GENERATIILE ALEA DE COPII PE CARE LE-AI INVATAT LIMBA ROMANA!!!!!!!!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,PENTRU CULTURA TA GENERALA,,,,ACELE GENERATII,MUNCESC DE , PESTE 20ANI,,,IAR DACA E SA VEDEM DE CINE ESTE M-AI VAI,,,,,AZI????????? DE VOI!!!!!!!! ESTE UN PROVERB ROMANESC,,,DACA TRAGI CU PROSTUL LA PLUG,,ESTI M-AI ,,PROST CA PROSTUL,,,IAR EU FAC PARTE DIN GENERATIA CARE A ,,,CONSTRUIT IN ROMANIA, MULTE,CA SA AVETI,VOI CE DISTRUGE!!!!!!!!! DE ACUM PUTETI COMENTA,, PANA VA V.A AJUNGE GURA LA URECHI,PT ,CA N-AM CU CINE DISCUTA!!!! PRIMUL COMENTARIU TREBUIA SA-L FACI LA ,SUBIECT,ADICA,BAIATUL S-A-NDRAGOSTIT DE CINEVA DE PE FORUM SI DOREA UN ,,SFAT,, NU INDICATII PRETIOASE PRIVIND EDUCATIA CE LE-AM FACUT-O ELEVILOR! ,, ,,,,,GENERATIA ACEEA STIE,CE-I BUNUL SIMT,,LUCRU, CE NU-L STIU GENERATIA ,,MODERNA ,DE AZI,,DAR STIU,,MULTE ALTELE,,,,,,,



Daca profesorul scrie in halul asta, nu vreau sa stiu cum scriu elevii!!!!!!!!! Si se mai si lauda cu asta.....Mare e gradina ta, Doamne!
arianne_35
Postat pe 22 Martie 2009 12:23
Cristi, fii realist: vezi care-i distanta dintre voi, gandeste-te daca iti permiti si doresti o relatie la distanta (daca e cazul). Apoi abordeaz-o... da-i de inteles ceea ce simti si doresti legat de ea. Daca nu se prinde sau nu raspunde la primele... hai sa zicem 3 tentative, spune-i direct. daca reactioneaza urat... iti stergi contul, (eventual iti faci altul) si incerci sa ignori si sa uiti totul.... In fond, prea multe de pierdut nu ai... Multa bafta! Si poate ne spui ce ai facut ;-)
marinia
Postat pe 22 Martie 2009 12:26
De la: cristydbv, la data 2009-02-23 20:04:49Dap...m-am indragostit de o tipa de pe acest forum... imi plac replicile, initiativele ei si modul de a abordare a temelor de pe acest forum... cum sa o abordez?
Mentionez ca-s un om discret si vreau sa-i ofer tot!
Neavizatii cu comentarii rautacioase chiar ipocrite sa se abtina - nu vreau sa rad ca joi seara :))) (apropo, am dormit asa de bine) :P

Deci, ce sa fac?



E vrajeala, nu-i asa? Cum sa te indragostesti de cineva, nestiind cum arata, cine e.....doar pt ca replicile pe care le da au "sare si piper"....personal, nu prea cred.....
La barbati e stiut faptul ca apreciaza intai fizicul femeii, apoi ce mai are in cap, daca e cazul.....ma rog, sa nu generalizez, poate tu esti exceptIa de la regula.....
Eu cred ca nu e dragoste....
Si avand in vedere ca a trecut destul timp de cand ai deschis topicul, poate ne zici si noua ce-ai facut....ai abordat-o? nu?
arianne_35
Postat pe 22 Martie 2009 12:30
Am eu un sfat pentru tine : Get a life
furnee
Postat pe 22 Martie 2009 12:32
De la: alx4fun, la data 2009-03-22 12:32:07Am eu un sfat pentru tine : Get a life


cu siguranta nu are cum sa fie o dragoste adevarata, matura. Dar, dupa sistemul "dragoste la prima vedere" (care defapt e atractie), poate fi si "dragoste la primele citiri" (atractie, curiozitate, interes fata de o persoana, doar citind replici si intuind astfel sisteme de valori, atitudini, personalitate) mi s-a intamplat si mie, odata...candva...
marinia
Postat pe 22 Martie 2009 12:43
Clar ca este vrajeala dar trebuie sa recunoastem ca a facut furori cu subiectul asta
Insane_Girl
Postat pe 22 Martie 2009 12:43
De la: Insane_Girl, la data 2009-03-22 12:43:53 Clar ca este vrajeala dar trebuie sa recunoastem ca a facut furori cu subiectul asta


Pai e la moda dragostea pe net, cica.....
arianne_35
Postat pe 22 Martie 2009 12:47
multe comentarii pe tema asta,dar niciunul la obiect...fratzilor sa-l ajutam pe saracutzul "cristy" k e indragostit! ce as putea spune?daca o ai deja ca prietena pe forum incearca sa vorbesti cu ea,sa legatzi o prietenie mai strasa...dupa ai putea sa-i ceri shi id-ul de mess si lucrurile vor evolua!te asigur eu...bafta!
aleks_baby_blue
Postat pe 22 Martie 2009 12:52
De la: cristydbv, la data 2009-02-23 20:04:49Dap...m-am indragostit de o tipa de pe acest forum... imi plac replicile, initiativele ei si modul de a abordare a temelor de pe acest forum... cum sa o abordez?
Mentionez ca-s un om discret si vreau sa-i ofer tot!
Neavizatii cu comentarii rautacioase chiar ipocrite sa se abtina - nu vreau sa rad ca joi seara :))) (apropo, am dormit asa de bine) :P

Deci, ce sa fac?



Draga Cristy ai ridicat un praf pe tema asta si te amuzi copios pe seama raspunsurilor primite..........daca erai indragostit,nu uramareai sa vezi reactiile,persoanelor sufletiste sau al celor puse pe sotii.
Bafta in dragoste!
Ele_ely
Postat pe 22 Martie 2009 12:56
De la: arianne_e35, la data 2009-03-22 12:47:41
De la: Insane_Girl, la data 2009-03-22 12:43:53 Clar ca este vrajeala dar trebuie sa recunoastem ca a facut furori cu subiectul asta


Pai e la moda dragostea pe net, cica.....


sa facem dragoste atunci...nu razboi
Insane_Girl
Postat pe 22 Martie 2009 13:00
De la: aleks_baby_blue, la data 2009-03-22 12:52:35multe comentarii pe tema asta,dar niciunul la obiect...fratzilor sa-l ajutam pe saracutzul "cristy" k e indragostit!

Chiar e indragostit? S-o fi plimband cu iubita sub clar de luna....ca pe aici nu mai da....
arianne_35
Postat pe 22 Martie 2009 13:12
De la: Insane_Girl, la data 2009-03-22 13:00:39
De la: arianne_e35, la data 2009-03-22 12:47:41
De la: Insane_Girl, la data 2009-03-22 12:43:53 Clar ca este vrajeala dar trebuie sa recunoastem ca a facut furori cu subiectul asta


Pai e la moda dragostea pe net, cica.....


sa facem dragoste atunci...nu razboi


Decat nimic, e bun si razboiul.....macar se intampla ceva.....
arianne_35
Postat pe 22 Martie 2009 13:13
bravo, ai curaj! asa si trebuie! dragostea e unica!
mult noroc!
blueangel76
Postat pe 22 Martie 2009 13:52
... unde-i tipul? ca de cateva zile (cam multe vad eu) n-a mai aparut! ... poate sta in umbra si se distreaza pe cinste de reactiile noastre. acum sa vedeti cum iasa tzoapele la petzit: oare-s eu? auuuuu dar ce zodie esti dragule,ca poate nu ne potrivim?!" ...
in fine, eu nu sunt, ca nu mi-a dat nici invitatie in lista, nici mesaj nici nimic... asta e...
Anissia27
Postat pe 22 Martie 2009 13:57
...f frumos ce spune baiatul asta...sper sa fie si adevarat
georgianahotei
Postat pe 22 Martie 2009 13:57
Mda...de la o dorinta frumoasa are sa se ajunga la ceva nu tocmai dragut.Urmaresc "din umbra" ca sa spun asa subiectele voastre...M-a impresionat curajul tau de a te lansa intr-o astfel de afirmatie aici...Stii cu siguranta ca "neavizatii cu comentarii rautacioase chiar ipocrite'..sunt tocmai primii care o fac.
Iti doresc din suflet sa gasesti calea prin care sa poti comunica cu persoana care ti-a castigat respectul.
ginasufletel
Postat pe 22 Martie 2009 14:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu stiu ce sa fac actualul, fostul,sau niciunul? 3 De la: Nicoleta01 26 August 2009 14:17
fata singura din bucuresti? 7 De la: kudika_942526 6 Ianuarie 2014 08:40
dati-mi o idee pt o surptiza...pls 13 De la: Delyi 28 August 2010 00:02
sa pastrez relatia sau sa renunt? 40 De la: fata_healthy 29 Iulie 2010 19:53
ROMANCA NEBUNA?+SE LEAGA DE SPANIOLII? 3 De la: FRN 9 Iunie 2010 19:50