Setari Cookie-uri

M-am indragostit de o tipa de pe acest forum!!!

... stai ca acum m-a pus pe ganduri! dar de ce nu-s eu ma? ce, eu nu-s desteapta??
Anissia27
Postat pe 22 Martie 2009 14:02
De la: georgianahotei, la data 2009-03-22 13:57:51...f frumos ce spune baiatul asta...sper sa fie si adevarat


Catre toate domnisoarele si doamnele care se simt cu musculita pe caciula!!! Sa dea un reply ca vorba aia murim de curiozitate , cine sa fie , cine sa fie ? ( si e pacat)
Insane_Girl
Postat pe 22 Martie 2009 14:05
pai cred ca ar trebui sa ii trimiti un mesaj pe kudika si sa afli de unde este ........mai multe.............iti promit ca revin diseara cu un mic plan mai vb
pupici
PUREKKA
Postat pe 22 Martie 2009 14:07
sfatul meu e sa o abordezi in modul cel mai frumos posibil,pt k fetele sint tare sensibile,cel putin eu asa ma stiu.pt inceput cere-i id de mess si apoi continua discutiile cu ea,cel; putin sa-ti dai seama dak si ea se simte atrasa de tine.si,nu in ultimul rind,nu o grabi prea tare.mult succes.pa
laura_baby78
Postat pe 22 Martie 2009 14:13
acum stiu ce profesoara de romana au avut toti fraierii care nu stiu sa futilizeze cratima corect!!!!!!!
miky_kapy
Postat pe 22 Martie 2009 14:26
utilizeze*
miky_kapy
Postat pe 22 Martie 2009 14:27
mai e o varianta poate nu esti indragostit de nimeni ci doar ai chef sa razi ca intr-o joi seara ;)
mariuca17
Postat pe 22 Martie 2009 14:27
De la: marygeo, la data 2009-03-22 12:11:31
De la: Pisyk, la data 2009-03-22 11:32:05Asta este primul mesaj de pe forum, dar nu m-am putut abtine!!!
Marygeo draga, VAI DE GENERATIILE ALEA DE COPII PE CARE LE-AI INVATAT LIMBA ROMANA!!!!!!!!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,PENTRU CULTURA TA GENERALA,,,,ACELE GENERATII,MUNCESC DE , PESTE 20ANI,,,IAR DACA E SA VEDEM DE CINE ESTE M-AI VAI,,,,,AZI????????? DE VOI!!!!!!!! ESTE UN PROVERB ROMANESC,,,DACA TRAGI CU PROSTUL LA PLUG,,ESTI M-AI ,,PROST CA PROSTUL,,,IAR EU FAC PARTE DIN GENERATIA CARE A ,,,CONSTRUIT IN ROMANIA, MULTE,CA SA AVETI,VOI CE DISTRUGE!!!!!!!!! DE ACUM PUTETI COMENTA,, PANA VA V.A AJUNGE GURA LA URECHI,PT ,CA N-AM CU CINE DISCUTA!!!! PRIMUL COMENTARIU TREBUIA SA-L FACI LA ,SUBIECT,ADICA,BAIATUL S-A-NDRAGOSTIT DE CINEVA DE PE FORUM SI DOREA UN ,,SFAT,, NU INDICATII PRETIOASE PRIVIND EDUCATIA CE LE-AM FACUT-O ELEVILOR! ,, ,,,,,GENERATIA ACEEA STIE,CE-I BUNUL SIMT,,LUCRU, CE NU-L STIU GENERATIA ,,MODERNA ,DE AZI,,DAR STIU,,MULTE ALTELE,,,,,,,



Mai invata matale nitica romana ca ne-ai omorat pe toti cu cratimele alea puse aiurea????sau s-a schimbat gramatica in sec xx si nu stim noi????aaa????
miky_kapy
Postat pe 22 Martie 2009 14:32
ce sa faci?fa acelasi lucru care il face si ea...aceleasi replici inteligente..aceleasi ganduri..incearca sa faci cam ce ar face ea..sau sa gandesti la fel ca ea..apoi doua minti care se aseamana se vor place..iar de la placut pana la iubire...e un pas mic...eu asa am facut..si mi-a iesit.totul e sa ramai la fel o viata dupa cucerire.
maria_v10
Postat pe 22 Martie 2009 14:33
De la: pungasa, la data 2009-03-22 14:27:48mai e o varianta poate nu esti indragostit de nimeni ci doar ai chef sa razi ca intr-o joi seara ;)

oooooooooooooo daaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Anissia27
Postat pe 22 Martie 2009 14:34
:sml-happy00felicitari ca te-ai indragostit incerca tot ce se poate e pacat sa pierzi ceva frumos mai eles daca e cineva special
kudika001906
Postat pe 22 Martie 2009 14:36
fff fain mesajul dar chiar cine e pers??????
ramcris24
Postat pe 22 Martie 2009 14:39
aaaaa.... nu cred ca mai are sens sa mai scriem aici. daca dari un click pe id-ul baiatului, va aparea scris: ACEST UTILIZATOR NU MAI EXISTA"... asa ca sorry dar pare-se ca s-a inchis "targul de mioare"
Anissia27
Postat pe 22 Martie 2009 14:41
te-ai indragostit de niste postari
gobel
Postat pe 22 Martie 2009 14:49
Parerea mea ar fii urmatoarea...nu ar fii trebuit sa faci chestia asta....sa spui ca esti indragostit si dinastea....tipa poate a si comentat sau poate nu....dar exista posibilitatea sa fii vazut. Tu daca te bagi cu ea in seama isi v-a pune seme de intrebare si poate nu va dori sa se vada cu tine. sau poate e din capatul celalalt al tarii cine stie.....o gramada de dar....eu te sfatuiesc sa vb cu ea, nu ai nimic de pierdut numai de castigat, parerea mea
Astept cu nerabdare sa vad cum se termina aceasta poveste.
Bafta!!
roxy_bluecik
Postat pe 22 Martie 2009 14:52
De la: Anissia27, la data 2009-03-22 14:41:23aaaaa.... nu cred ca mai are sens sa mai scriem aici. daca dari un click pe id-ul baiatului, va aparea scris: ACEST UTILIZATOR NU MAI EXISTA"... asa ca sorry dar pare-se ca s-a inchis "targul de mioare"

Insane_Girl
Postat pe 22 Martie 2009 14:54
Direct!!!
Asta, daca nu esti casatorit, sau implicat intr-o relatie, pentru ca astfel, nu-i poti oferi totul!
Nu ai nimic de pierdut... Exista doua variante:
Ori da, ori nu!
Nu este bine sa fierbi in suc propriu! :-)
Bafta
andrada_resita
Postat pe 22 Martie 2009 14:55
De la: miky_kapy, la data 2009-03-22 14:32:11
De la: marygeo, la data 2009-03-22 12:11:31
De la: Pisyk, la data 2009-03-22 11:32:05Asta este primul mesaj de pe forum, dar nu m-am putut abtine!!!
Marygeo draga, VAI DE GENERATIILE ALEA DE COPII PE CARE LE-AI INVATAT LIMBA ROMANA!!!!!!!!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,PENTRU CULTURA TA GENERALA,,,,ACELE GENERATII,MUNCESC DE , PESTE 20ANI,,,IAR DACA E SA VEDEM DE CINE ESTE M-AI VAI,,,,,AZI????????? DE VOI!!!!!!!! ESTE UN PROVERB ROMANESC,,,DACA TRAGI CU PROSTUL LA PLUG,,ESTI M-AI ,,PROST CA PROSTUL,,,IAR EU FAC PARTE DIN GENERATIA CARE A ,,,CONSTRUIT IN ROMANIA, MULTE,CA SA AVETI,VOI CE DISTRUGE!!!!!!!!! DE ACUM PUTETI COMENTA,, PANA VA V.A AJUNGE GURA LA URECHI,PT ,CA N-AM CU CINE DISCUTA!!!! PRIMUL COMENTARIU TREBUIA SA-L FACI LA ,SUBIECT,ADICA,BAIATUL S-A-NDRAGOSTIT DE CINEVA DE PE FORUM SI DOREA UN ,,SFAT,, NU INDICATII PRETIOASE PRIVIND EDUCATIA CE LE-AM FACUT-O ELEVILOR! ,, ,,,,,GENERATIA ACEEA STIE,CE-I BUNUL SIMT,,LUCRU, CE NU-L STIU GENERATIA ,,MODERNA ,DE AZI,,DAR STIU,,MULTE ALTELE,,,,,,,



Mai invata matale nitica romana ca ne-ai omorat pe toti cu cratimele alea puse aiurea????sau s-a schimbat gramatica in sec xx si nu stim noi????aaa????
Rodri
Postat pe 22 Martie 2009 15:21
De la: marygeo, la data 2009-03-22 15:21:30
De la: miky_kapy, la data 2009-03-22 14:32:11
De la: marygeo, la data 2009-03-22 12:11:31
De la: Pisyk, la data 2009-03-22 11:32:05Asta este primul mesaj de pe forum, dar nu m-am putut abtine!!!
Marygeo draga, VAI DE GENERATIILE ALEA DE COPII PE CARE LE-AI INVATAT LIMBA ROMANA!!!!!!!!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,PENTRU CULTURA TA GENERALA,,,,ACELE GENERATII,MUNCESC DE , PESTE 20ANI,,,IAR DACA E SA VEDEM DE CINE ESTE M-AI VAI,,,,,AZI????????? DE VOI!!!!!!!! ESTE UN PROVERB ROMANESC,,,DACA TRAGI CU PROSTUL LA PLUG,,ESTI M-AI ,,PROST CA PROSTUL,,,IAR EU FAC PARTE DIN GENERATIA CARE A ,,,CONSTRUIT IN ROMANIA, MULTE,CA SA AVETI,VOI CE DISTRUGE!!!!!!!!! DE ACUM PUTETI COMENTA,, PANA VA V.A AJUNGE GURA LA URECHI,PT ,CA N-AM CU CINE DISCUTA!!!! PRIMUL COMENTARIU TREBUIA SA-L FACI LA ,SUBIECT,ADICA,BAIATUL S-A-NDRAGOSTIT DE CINEVA DE PE FORUM SI DOREA UN ,,SFAT,, NU INDICATII PRETIOASE PRIVIND EDUCATIA CE LE-AM FACUT-O ELEVILOR! ,, ,,,,,GENERATIA ACEEA STIE,CE-I BUNUL SIMT,,LUCRU, CE NU-L STIU GENERATIA ,,MODERNA ,DE AZI,,DAR STIU,,MULTE ALTELE,,,,,,,


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,IGNOR,,,,,,
Mai invata matale nitica romana ca ne-ai omorat pe toti cu cratimele alea puse aiurea????sau s-a schimbat gramatica in sec xx si nu stim noi????aaa????
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,IGNOR,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,EXIT,,,,,,,,,,,PT,,,,,,PERSOANELE,,,,NEEDUCATE,!!!!!!!!!! ,,,,,tu nu deranjezi cu ce ai postat???????????!!!!!!!!!!!!!!! degeaba,,,,,a prostie!!!!!!!!
Rodri
Postat pe 22 Martie 2009 15:27
Sal
am citit mica ta dilema, am citit cam un sfert din mesaje si mi s-a parut ca mai mult de 3/4 din mesaje sunt raspunsuri in gluma sau la misto. Eu nu am intrat pana acum pe forum sa postez vreun mesaj, dar iti spun din experienta, si eu vorbesc cu un tip pe mess pe care nu l-am vazut niciodata decat pe web si nu e decat la 50 km departare de mine, a vrut intr-o zi sa vina la mine, dar am refuzat. De ce?
pentru ca una este discutia pe mess alta in realitate si crede-ma ca in scris poti fi asa cum vrei, nimeni nu te cunoaste decat atat ca vrei tu sa afle celelalte pers.
ce simti pt ea nu este neaparat dragoste ci o afectiune si nevoia de a vorbi cu cineva care te intelege si e pe acceasi lungime de unda.
sfatul meu este sa vorbesti cu ea mai direct mai subtil si sa incerci sa o vezi si in realitatea s-ar putea sa fi surprins. De acolo puteti stabili amandoi daca este ceva sau nu.
andra_vetu
Postat pe 22 Martie 2009 15:30
De la: marygeo, la data 2009-03-22 15:27:00
De la: marygeo, la data 2009-03-22 15:21:30
De la: miky_kapy, la data 2009-03-22 14:32:11
De la: marygeo, la data 2009-03-22 12:11:31
De la: Pisyk, la data 2009-03-22 11:32:05Asta este primul mesaj de pe forum, dar nu m-am putut abtine!!!
Marygeo draga, VAI DE GENERATIILE ALEA DE COPII PE CARE LE-AI INVATAT LIMBA ROMANA!!!!!!!!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,PENTRU CULTURA TA GENERALA,,,,ACELE GENERATII,MUNCESC DE , PESTE 20ANI,,,IAR DACA E SA VEDEM DE CINE ESTE M-AI VAI,,,,,AZI????????? DE VOI!!!!!!!! ESTE UN PROVERB ROMANESC,,,DACA TRAGI CU PROSTUL LA PLUG,,ESTI M-AI ,,PROST CA PROSTUL,,,IAR EU FAC PARTE DIN GENERATIA CARE A ,,,CONSTRUIT IN ROMANIA, MULTE,CA SA AVETI,VOI CE DISTRUGE!!!!!!!!! DE ACUM PUTETI COMENTA,, PANA VA V.A AJUNGE GURA LA URECHI,PT ,CA N-AM CU CINE DISCUTA!!!! PRIMUL COMENTARIU TREBUIA SA-L FACI LA ,SUBIECT,ADICA,BAIATUL S-A-NDRAGOSTIT DE CINEVA DE PE FORUM SI DOREA UN ,,SFAT,, NU INDICATII PRETIOASE PRIVIND EDUCATIA CE LE-AM FACUT-O ELEVILOR! ,, ,,,,,GENERATIA ACEEA STIE,CE-I BUNUL SIMT,,LUCRU, CE NU-L STIU GENERATIA ,,MODERNA ,DE AZI,,DAR STIU,,MULTE ALTELE,,,,,,,


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,IGNOR,,,,,,
Mai invata matale nitica romana ca ne-ai omorat pe toti cu cratimele alea puse aiurea????sau s-a schimbat gramatica in sec xx si nu stim noi????aaa????
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,IGNOR,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,EXIT,,,,,,,,,,,PT,,,,,,PERSOANELE,,,,NEEDUCATE,!!!!!!!!!! ,,,,,tu nu deranjezi cu ce ai postat???????????!!!!!!!!!!!!!!! degeaba,,,,,a prostie!!!!!!!!



ai vreo problema marygeo??????
miky_kapy
Postat pe 22 Martie 2009 16:12
hei,nu fiti rautaciosi cu sentimentele omului!cine va permite sa va bagati?omul vrea un sfat,nu commuri rautacioase
laura_baby78
Postat pe 22 Martie 2009 16:13
laura_baby78
Postat pe 22 Martie 2009 16:17
De la: andra_vetu, la data 2009-03-22 15:30:48
ce simti pt ea nu este neaparat dragoste ci o afectiune si nevoia de a vorbi cu cineva care te intelege si e pe acceasi lungime de unda.

de acord!
blinkinsyl
Postat pe 22 Martie 2009 16:21
eu zic sa va impuscati
Euforia277
Postat pe 22 Martie 2009 16:44
De la: Insane_Girl, la data 2009-03-22 14:54:28
De la: Anissia27, la data 2009-03-22 14:41:23aaaaa.... nu cred ca mai are sens sa mai scriem aici. daca dari un click pe id-ul baiatului, va aparea scris: ACEST UTILIZATOR NU MAI EXISTA"... asa ca sorry dar pare-se ca s-a inchis "targul de mioare"



Probabil nu ati vazut asta si de aceea inca mai raspundeti!!!!!!!!!!



corinuta2u
Postat pe 22 Martie 2009 17:20
De la: cristydbv, la data 2009-02-23 20:04:49Dap...m-am indragostit de o tipa de pe acest forum... imi plac replicile, initiativele ei si modul de a abordare a temelor de pe acest forum... cum sa o abordez?
Mentionez ca-s un om discret si vreau sa-i ofer tot!
Neavizatii cu comentarii rautacioase chiar ipocrite sa se abtina - nu vreau sa rad ca joi seara :))) (apropo, am dormit asa de bine) :P

Deci, ce sa fac?



Esti discret ?!? nu prea s-ar crede ...
zkz01
Postat pe 22 Martie 2009 17:20
Cine a luat in serios acest topic, este dus cu pluta, raaaau de tot ! Naive mai sunteti

Postat pe 22 Martie 2009 17:20
SA NU SPUI CUMVA CA DE MINE , nu se poate asa ceva.
eu am inceput sa "invart" lumea pe degete pt ca prea am pierdut timpul, si acum unii treb sa plateasca, si vreau sa fie - CU VARF SI INDESAT , desi eu nu s asa rea - las soarta sa si faca jocul.
amazonegirl_4reallove
Postat pe 22 Martie 2009 17:26
De la: corinuta2u, la data 2009-03-22 17:20:20
De la: Insane_Girl, la data 2009-03-22 14:54:28
De la: Anissia27, la data 2009-03-22 14:41:23aaaaa.... nu cred ca mai are sens sa mai scriem aici. daca dari un click pe id-ul baiatului, va aparea scris: ACEST UTILIZATOR NU MAI EXISTA"... asa ca sorry dar pare-se ca s-a inchis "targul de mioare"



Probabil nu ati vazut asta si de aceea inca mai raspundeti!!!!!!!!!!





stai lin ca inca vor mai raspunde! iti dai seama ca acum s-a trezit egoul fiecareia? si ce daca ala a disparut? importanta e ideea." daca tipul sta undeva si sufera in tacere ptr mine?"
Anissia27
Postat pe 22 Martie 2009 18:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ROMANCA PE UN SFERT RESTUL SPANIOLA ESTE. 4 De la: one_size 2 Iunie 2010 21:04
Cititi va rog...si daca se poate un sfat :D 4 De la: taiko_delia 14 Mai 2010 12:39
Vrem sa stim daca ? 107 De la: AdrianaR 28 Ianuarie 2011 14:00
caut prietena 5 De la: stem_29 28 August 2010 01:40
in lipsa de somn... 22 De la: kudika_19922 21 Decembrie 2012 20:24