Setari Cookie-uri

Naomi batuta si tunsa

De la: dodacrina, la data 2009-03-09 11:31:01Probabil o fi cautat-o cu lumanarea..nici nu cred ca merita sa-i dam atentie sau sa-i facem publicitate...astea sunt vedetele noastre??!!!???! Din partea mea asa sa pateasca toti homosexualii, travestitii si alte monstruozitati de genul... Eu as arunca cu rosii in ei...


Si eu as arunca cu rosii in tine.
Kathara
Postat pe 9 Martie 2009 11:37
Mie in primul rand imi pare rau de Naomi ce i sa intamplat desi ea spunand intr-o emisiune ca uneori gura ei este prea sloboda asa ca de acum inainte sa aiba grija ce spune.
Mariana_Liliana
Postat pe 9 Martie 2009 12:04
De la: dodacrina, la data 2009-03-09 11:28:47 Probabil o fi cautat-o cu lumanarea..nici nu cred ca merita sa-i dam atentie sau sa-i facem publicitate...astea sunt vedetele noastre??!!!???! Din partea mea asa sa pateasca toti homosexualii, travestitii si alte monstruozitati de genul... Eu as arunca cu rosii in ei...


cum spuneam ......discriminarea e in toi..............mai bn te lasa rece decat s aiti doresti asa cv.............
portitza_Maria
Postat pe 9 Martie 2009 12:07
De la: dodacrina, la data 2009-03-09 11:31:01Probabil o fi cautat-o cu lumanarea..nici nu cred ca merita sa-i dam atentie sau sa-i facem publicitate...astea sunt vedetele noastre??!!!???! Din partea mea asa sa pateasca toti homosexualii, travestitii si alte monstruozitati de genul... Eu as arunca cu rosii in ei...

eu ti-as baga rosiile alea in gura ca sa nu mai scoti prostii din ea.
ETE_EU
Postat pe 9 Martie 2009 12:08
De la: dodacrina, la data 2009-03-09 11:31:01Probabil o fi cautat-o cu lumanarea..nici nu cred ca merita sa-i dam atentie sau sa-i facem publicitate...astea sunt vedetele noastre??!!!???! Din partea mea asa sa pateasca toti homosexualii, travestitii si alte monstruozitati de genul... Eu as arunca cu rosii in ei...

Eu te-as arunca pe tine intr-un club de gay ...sa vedem ce faci cu rosiile
aurasha
Postat pe 9 Martie 2009 12:15
De la: aurasha, la data 2009-03-09 12:15:19
De la: dodacrina, la data 2009-03-09 11:31:01Probabil o fi cautat-o cu lumanarea..nici nu cred ca merita sa-i dam atentie sau sa-i facem publicitate...astea sunt vedetele noastre??!!!???! Din partea mea asa sa pateasca toti homosexualii, travestitii si alte monstruozitati de genul... Eu as arunca cu rosii in ei...

Eu te-as arunca pe tine intr-un club de gay ...sa vedem ce faci cu rosiile


:))))))))))))))))) dadadadaaaaaa
asta ar fi ceva :>:>
Diavolyta_
Postat pe 9 Martie 2009 12:17
De la: donttouch, la data 2009-03-09 10:25:25
De la: Dor_a, la data 2009-03-09 10:21:21Care Naomi, lume? Campbell?





Razi tu razi, Donty, da' io habar n-am!
Ma'c pe google, sa ma dumiresc
Dor_a
Postat pe 9 Martie 2009 12:37
AAAAA

Io ce ziceam? Am fost pe google, am dat "serci" pe Naomi, si cine credeti ca mi-a aparut in toata splendoarea? Naomi Campbell... Sa mai ziceti voi ca sunt io nebuna
Dor_a
Postat pe 9 Martie 2009 12:39
Nimeni nu merita asa ceva. Nu conteaza orientarea sexuala. Nu face rau la nimeni. E treaba ei cu cine se culca sau ce face. Cei care au facut asa ceva nu sunt oameni, sunt animale. Daca ar fi fost vorba de lesbiene nu cred ca ar mai fi procedat asa. Probabil le-ar fi intrebat daca se pot uita/ participa la activitatile lor. Asta e romania din pacate.
mysterious_girl
Postat pe 9 Martie 2009 12:47
iar nu postati comentariile!!!!!
bruneagra25
Postat pe 9 Martie 2009 12:57
De la: Dor_a, la data 2009-03-09 12:37:25
De la: donttouch, la data 2009-03-09 10:25:25
De la: Dor_a, la data 2009-03-09 10:21:21Care Naomi, lume? Campbell?





Razi tu razi, Donty, da' io habar n-am!
Ma'c pe google, sa ma dumiresc


Naomi e un transexual de pe la noi. Poti intra pe youtube si cauta "naomi, mamaia" sa o vazi si sa o asculti cantand la festival.
Kathara
Postat pe 9 Martie 2009 12:58
Buna ziua, era sa zic Lume buna!!! De unde atita Lume buna,Oameni ??!!! ce oameni , ne dezlantuim mai rau ca animalele in jungla?? Oare de ce??? Ce avem cu bietii Oameni???!!! Nu sunt si asa destul de napastuiti???
In afata acestor mojicii, ramin muta.Oare vreo odata se va face lumina in tara asta mare si frumoasa dar administrata atit de prost, astfel incit sa fie fiecare cum vrea, si sa-si poate duce crucea, fara sa-l batjocoreasca cineva??? Daca am avea un pic de credinta, ceva mai mult bun simt si rusine ne-am vedea fiecare de ale noastre , am socializa intre noi cne cu cine se potriveste, si nu am mai avea atitia raufacatori, violatori, criminali, hoti etc. Sa aveti o zi buna si mai reflectati!!!??
lizi_preda
Postat pe 9 Martie 2009 13:02
ea/el? :)) ooooffff......daca am vazuto pe Rihanna batuta de Chris Brown nu ma mai surprinde nimic! stii... iubirea mea batuta de idolu meu =))
kevin
Postat pe 9 Martie 2009 13:06
De la: kevin, la data 2009-03-09 13:06:40ea/el? :)) ooooffff......daca am vazuto pe Rihanna batuta de Chris Brown nu ma mai surprinde nimic! stii... iubirea mea batuta de idolu meu =))


s`au iubit.. a batut`o.. s`au impacat... se iubesc din nou
c`est la vie
Diavolyta_
Postat pe 9 Martie 2009 13:10
astia nu pun toate comentariile!!!!! kudika de ce nu postezi tot???
bruneagra25
Postat pe 9 Martie 2009 13:17
De la: bruneagra25, la data 2009-03-09 13:17:08astia nu pun toate comentariile!!!!! kudika de ce nu postezi tot???


si eu am patit la fel ieri
Diavolyta_
Postat pe 9 Martie 2009 13:18
intradevar orientarea sexuala nu face rau la nimeni...LUI doar gura aia mare ia facut rau si atat!!! ati deschis topik despre cat de traumatizat este naomi, unu care in afara faptului k e barbat si se imbraca in femeie nu stie sa faca nimik!!!! sau o fi vreun geniu neinteles si asta??? de ce nu deschideti ma topikuri despre oameni cu adevarat traumatizati ani de zile!!! cum ar fi copii din centrele de plasament sau batranii din aziluri??? cum puteti compatimii o pers k naomi ?? imi pare sincer rau k a luat bataie pt k e om si e un suflet dar de aici pana la a compatimii o pers care a cautat-o...mai e cale lunga!!! ce cauta EL ma la tv dak nu stie sa faca nimik??? de ce vb gura fara EL??? acum apare si plange cat e EL de traumatizat??? sorry nene ai cautat-o..dar na romania tara de r.a.h.a.t principii de r.a.h.a.t!!!!
bruneagra25
Postat pe 9 Martie 2009 13:18
De la: Kathara, la data 2009-03-09 12:58:44
De la: Dor_a, la data 2009-03-09 12:37:25
De la: donttouch, la data 2009-03-09 10:25:25
De la: Dor_a, la data 2009-03-09 10:21:21Care Naomi, lume? Campbell?





Razi tu razi, Donty, da' io habar n-am!
Ma'c pe google, sa ma dumiresc


Naomi e un transexual de pe la noi. Poti intra pe youtube si cauta "naomi, mamaia" sa o vazi si sa o asculti cantand la festival.


Gata! Am gasit (multumesc Kathy, Bogdan ) ... Bai saracutza, ca had..utza a mai iesit... ti-e si mila... Ce au mai batut-o, ca e destul de batuta de Al-de-Sus? Stiti cine face d-astea? specimenele alea de posteaza pe aici si "scot" topicuri d-alea imbecile de "barbati care violeaza femei"... Ca tanarul nostru Ray-Buba... niste nimicuri care se aduna in turme, pentru ca de unii singuri sunt niste nimicuri, cad in fund doar daca ridici vocea la ei...
Dor_a
Postat pe 9 Martie 2009 13:23
Sincera sa fiu nu as zice ca sunt impotriva travestitilor sau ca sunt de acord cu ei, deocamdata imi sunt cam indiferenti pentru ca nu am avut ocazia sa vad unul sau una ma rog, in carne si oase ce am vazut la tv sau pe net, totusi ma gandesc ca daca asa vedea 2 gay sau ma rog, travestiti nu stiu cum as recactiona probail nu mi-ar face placere sau poate din contra daca as dialoga cu ei poate ia-si intelege nu pot sa spun pentru ca sunt in necunostinta de cauza, dar cu toate acesta, ma revoltat ce a patit ,,saraca" Naomi , nu mi se pare normal ca intr-o tara ce se pretinde a fi membra U.E. si cu polpulatie care doreste sa aiba traiul tarilor U.E sa se intample asa ceva , nici un om nu trebuie sa fie supus unor asa umilinte indiferent de religie, orintare sexuala sau mai stiu eu ce, consider ca ,,cel fara de pacat sa arunce primul cu piatra" nimeni nu e perfect toti avem defecte, toti gresim intr-un fel sau altul nu putem noi afirma ,, da eu fac greseli dar ala a gresit mai mult , sau eu nu fac chiar ca ala " nu putem judeca care din noi gresete mai mult sau mai putin. Oricum Naomi are o voce superba si sincer chiar ma uitam la OTV intr-o sera si o,, admiram"ca sa zic asa, pentru cat efort a depus ,,ea , el" sa arate asa cum arata, oricum nu cred ca e usor, o compatimesc pentru situatia in care se afla si nu cred ca cineva ar merita asa ceva indiferennt de greselile pe care le-a facut in viata.

yellowgirl
Postat pe 9 Martie 2009 14:14
De la: denis2000, la data 2009-03-09 01:39:34Incercati si refaceti filmul serii de la OTV si veti deslusi adevarul lui Naomi...Vine tipul de la Craiova ii face complimente si avansuri dupa care iese din emisiune si vor sa mearga direct la camera in hotel sa si-o traga...Cei 4 tipi o asteapta,au vazut emisiunea si vor sa io traga si ei,dar naomi refuza si il alege pe tipul din Craiova.Merge cu el si-o trage dupa care tipul din Craiova pleaca inainte, apoi coboara si Naomi.Atunci sa produs tragedia,intai au violato pe rand,dupa care au tunso si au batuto. ea(el) nu a mai declarat ca a fost si violata...asta este toata istoria...


dar de unde stii u toate lucrurile astea?....sau...ma rog..dc n-ar fi zis adevaru?....nu vad motivul pt care ar fi mintit....sincer...

Postat pe 9 Martie 2009 15:02
daca era fata cu adevarat era ceva de capul iei pentru ca sincer le da clasa la voce ciupercutelor care au aparut pe piata muzicala. eu il admir doar pentru voce. in rest, e penibil...

Postat pe 9 Martie 2009 15:54
Eu nu am sa va'nteleg niciodata pe voi, astia de tineti cu tot dinadinsul sa-i "faceti ceva" celui care nu e ca voi... Homosexual, travestit, pocait, cu ochelari grosi, cu cocoasa, schiop sau cum or mai fi...
Oameni buni, e TREABA LOR! Atata timp cat nu va lezeaza pe voi personal, e absolut treaba lor.

Si am sa mai pun aici o intrebare (pe care o sa o tot pun, de cate ori mai deschideti topicuri d-astea) pe care am mai pus-o: ce ai facut tu, un Gica oarecare ca sa te simti in dreptul tau sa il judeci pe ala, ca e travestit sau homosexual?
CE mare descoperire, CUM ai schimbat tu lumea, ca sa vii sa spui ca ai bate, arunca cu rosii sau mai stiu eu ce intr-un homosexual? Homosexual a fost Michelangelo. Te simti tu superior lui? Sau Leonardo da Vinci. Te simti superior lui? Sa continuu lista homosexualilor care chiar au schimbat lumea? Ia zi acum, Gica, asta de ai arunca cu rosii... cati or sa isi aminteasca de tine la 3 ore dupa ce dai ortu' popii? Da' la un an? Da' la 10?
Dor_a
Postat pe 9 Martie 2009 16:04
n`am deschis topicu asta vai de mine sa`i fac reclama lui naomi sau nush ce altceva
l`am deschis sa vada lumea in ce tara traim, daca e normal sau nu asa ceva
oricum ar fi naomi nu merita asa ceva, la urma urmei face ce vrea cu corpul lui/ei
putea fi oricare in locul ei/lui
cum poti sa`i doresti rau cuiva asa de tare.. doar pentru ca e homo, lesby sau transexual
si elthon john e homo, george michael la fel si tot sunt iubiti de fani
fiecare face ce vrea cu viata lui
Diavolyta_
Postat pe 9 Martie 2009 16:12
sincer imi este indiferent dar prea multa publicitate se face pe seama gay`lor si travestitilor si ne miram dc sunt asa multi sau dc tinerii baietei tind spre "gaysm" si APAR FOARTE MULTE BOLI ex SIDA nu am nik cu ei dar putina decenta si mai putina publicitate
take care everyone
e_l_l_y
Postat pe 9 Martie 2009 17:06
barbatul femeie
sirena22
Postat pe 9 Martie 2009 17:10
bine ia facut
sirena22
Postat pe 9 Martie 2009 17:12
vad ca toti cei care au comentat aici sunt prost informati...naomi trebuia sa se intalneasca cu unul dan din ploiesti si nu din craiova...pentru ca a facut niste declaratii foarte adevarate sia luat bataie si chiar a fost tuns...cei care zic ca bine ia facut nu au dreptate..in plus nu au nici suflet..cum poate sa ii doreasca asa? si care e problema daca e gay? tot om si el ca noi este...mie imi pare foarte rau de ea..pt ca nu o merita... au vazut-o mai mica si fara aparare,,care nu avea pe nimeni in spate cum au altii si au zis sa se face de ras....asta au facut acei batausi
cine a facut asa ceva...este de cel mai mare prost gust...
asa ca ganditi-va bine cand mai acuzati pe cineva ca sar putea sa vi se intample si voua si atunci cand o sa va critice lumea(din banale motive) no sa va simtiti bine....scuzati dar asta este adevarul...
tandarica
Postat pe 9 Martie 2009 18:03
Cred ca e un scandal menit sa o mai aduca in prim plan pe la Tv. Asa cum a fost si cu nikita, tarky etc etc
_dulcik_
Postat pe 9 Martie 2009 18:21
mai diavolitzo...mai mama ma faci sa rad cu lacrimi....stii ce...sa citesti e clar ca stii!!! Dar tu macar intelegi ceea ce citesti?????? crezi ca poti? transpiri, gafai....dai tot ce ai mai bun dar mai incearca te rog eu mult!!!
jaqueline29
Postat pe 9 Martie 2009 18:21
Cata prostie, cata incultura, cata ignoranta...si cate si mai cate!!! Toate "inteligentele informate" se trezesc si ele sa posteze pe un forum ca sa aiba ce povesti apoi la nepoti
Si voi fetelor....ce va deranjati sa le raspundeti zau daca inteleg Lasati-le in "ceatza" lor ca si pana acum...sau sperati sa le luminatzi cumva???? IMPOSIBIIIL
Ah si pt o atotstiutoare: da fata mea, Naomi e din Germania nu din Romania si marmota invelea ciocolata in staniol!
Daca mai ai nelamuriri, posteaza aici, gandeste-te si la sufletelele noastre...meritam si noi sa radem nu?
Pup fetele si pt gloata am un mesaj " Manatzi maaaah!!"
jaqueline29
Postat pe 9 Martie 2009 18:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Te astept....sunt fierbinte la tv...IN DIRECT! 37 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:02
poveste 18 De la: ella_tody 20 Februarie 2010 14:16
Cursuri de dans sportiv 5 De la: luckyyyLuke 8 Martie 2009 02:18
Teluri 12 De la: _xy 28 Octombrie 2008 14:07
Oriental Kangoo Party 1 De la: dianastirbu 4 Februarie 2011 02:23