Setari Cookie-uri

Naomi batuta si tunsa

De la: jaqueline29, la data 2009-03-09 18:22:22Cata prostie, cata incultura, cata ignoranta...si cate si mai cate!!! Toate "inteligentele informate" se trezesc si ele sa posteze pe un forum ca sa aiba ce povesti apoi la nepoti
Si voi fetelor....ce va deranjati sa le raspundeti zau daca inteleg Lasati-le in "ceatza" lor ca si pana acum...sau sperati sa le luminatzi cumva???? IMPOSIBIIIL
Ah si pt o atotstiutoare: da fata mea, Naomi e din Germania nu din Romania si marmota invelea ciocolata in staniol!
Daca mai ai nelamuriri, posteaza aici, gandeste-te si la sufletelele noastre...meritam si noi sa radem nu?
Pup fetele si pt gloata am un mesaj " Manatzi maaaah!!"

Mai isteato, vezi ca te repeti....
ocs
Postat pe 9 Martie 2009 18:26
Imi pare rau pentru ea.Sincer.Daar,....
Cred ca fara sa ma bucur ca se intampla asta,se intoarce impotriva ei publicitatea.Nu ma intereseaza cine ce orientari are,dar daca le afiseaza in toate locurile publice,uite ce se intampla.Poate putina discretie ar fi dat mai mult firesc si atunci nu ar fi deranjat.
Suntem facuti necivilizati ca nu acceptam paradele gay.Nu zau?
Dar de cand e firesc sa-ti arati toate perversiunile practicate in public?Fa ce vrei fara sa deranjezi pe cei din jur.Si nu ma refer la aceia care sunt decenti si au pur si simplu alta orientare sexuala.Ma refer la aceia care sunt si dezaxati si expun tot felul de gesturi obscene.Noi cu asta nu vom fi niciodata de acord.
In ceea ce o priveste pe Naomi,toata mila.
dadria45
Postat pe 9 Martie 2009 18:46
Lui tanti asta....K....
In momentul cind voi face ceea ce a facut "naomi",da ....asa,sa fie....
Dar crede-ti-ma ca nu merita mediatizata aceasta intimplare....sunt atitea care dor in tara asta......vai noua....
iust1011
Postat pe 9 Martie 2009 19:14
De la: jaqueline29, la data 2009-03-09 18:21:25mai diavolitzo...mai mama ma faci sa rad cu lacrimi....stii ce...sa citesti e clar ca stii!!! Dar tu macar intelegi ceea ce citesti?????? crezi ca poti? transpiri, gafai....dai tot ce ai mai bun dar mai incearca te rog eu mult!!!


ia mai du`te`n kara mea ca habar n`ai despre ce vorbesti..
invata tu mai bine sa scrii
ia stai in banca ta si daca nu`ti convine nu mai comenta aici
Diavolyta_
Postat pe 9 Martie 2009 19:58
De la: e_l_l_y, la data 2009-03-09 17:06:26sincer imi este indiferent dar prea multa publicitate se face pe seama gay`lor si travestitilor si ne miram dc sunt asa multi sau dc tinerii baietei tind spre "gaysm" si APAR FOARTE MULTE BOLI ex SIDA nu am nik cu ei dar putina decenta si mai putina publicitate
take care everyone

lol ... de cand e orientarea sexuala optionala ?!!! Si corect , sida e o boala care se transmite prin contact sexual cu un partener infectat , dar nu numai ... asa ca mai citeste putin , te rog mult , si apoi mai discutam ... mama lor de homosexuali si travestiti care au inventat bolile venerice
aurasha
Postat pe 9 Martie 2009 20:02
sicer mi se pare inadmisibil ce s-a intamplat. nu sunt pro homosexualilor sau travestitilor dar trecand peste asta nu merita asa ceva nici un caine.. pararea mea ca ei ii lipseste ceva la "cabina" dar ce a patit e ingrozitor...
ankah
Postat pe 9 Martie 2009 21:57
De la: iust1011, la data 2009-03-09 19:14:09Lui tanti asta....K....
In momentul cind voi face ceea ce a facut "naomi",da ....asa,sa fie....
Dar crede-ti-ma ca nu merita mediatizata aceasta intimplare....sunt atitea care dor in tara asta......vai noua....


Banuiesc ca eu sunt "tanti" ... vad ca ai un limbaj de bordel, ti se potriveste bine.

Tu ai facut mult mai multe prostii decat a facut Naomi. Din punctul meu de vedere esti o cretina care ar trebui sa fie batuta constant poate, poate-i vine mintea la cap.
Kathara
Postat pe 9 Martie 2009 23:00
in fond, ce a facut naomi de-i asa mediatizat?
in afara de faptu' ca a fost tuns!

Postat pe 9 Martie 2009 23:09
e mediatizat ca face rating : Priviti femeia cu barba !!!!!
ideea e ca a fost maltratat/a fara motiv, doar fiindca e altfel, practici de ev mediu zic eu.

si off topic, e un documentar f interesant pe National Geographic, Taboo.
googoodoll
Postat pe 9 Martie 2009 23:15
De la: googoodoll, la data 2009-03-09 23:15:08e mediatizat ca face rating : Priviti femeia cu barba !!!!!
ideea e ca a fost maltratat/a fara motiv, doar fiindca e altfel, practici de ev mediu zic eu.

si off topic, e un documentar f interesant pe National Geographic, Taboo.



parerea mea e ca fost tuns pentru ca a avut gura sloboda si s-a luat de un patron de la o firma de securitate!
n-a avut nici o legatura cu faptu' ca e tranversat!

Postat pe 9 Martie 2009 23:22
De la: lizi_preda, la data 2009-03-09 13:02:00Buna ziua, era sa zic Lume buna!!! De unde atita Lume buna,Oameni ??!!! ce oameni , ne dezlantuim mai rau ca animalele in jungla?? Oare de ce??? Ce avem cu bietii Oameni???!!! Nu sunt si asa destul de napastuiti???
In afata acestor mojicii, ramin muta.Oare vreo odata se va face lumina in tara asta mare si frumoasa dar administrata atit de prost, astfel incit sa fie fiecare cum vrea, si sa-si poate duce crucea, fara sa-l batjocoreasca cineva??? Daca am avea un pic de credinta, ceva mai mult bun simt si rusine ne-am vedea fiecare de ale noastre , am socializa intre noi cne cu cine se potriveste, si nu am mai avea atitia raufacatori, violatori, criminali, hoti etc. Sa aveti o zi buna si mai reflectati!!!??


stef_Sultanu
Postat pe 9 Martie 2009 23:29
De la: bruneagra25, la data 2009-03-09 13:18:58intradevar orientarea sexuala nu face rau la nimeni...LUI doar gura aia mare ia facut rau si atat!!! ati deschis topik despre cat de traumatizat este naomi, unu care in afara faptului k e barbat si se imbraca in femeie nu stie sa faca nimik!!!! sau o fi vreun geniu neinteles si asta??? de ce nu deschideti ma topikuri despre oameni cu adevarat traumatizati ani de zile!!! cum ar fi copii din centrele de plasament sau batranii din aziluri??? cum puteti compatimii o pers k naomi ?? imi pare sincer rau k a luat bataie pt k e om si e un suflet dar de aici pana la a compatimii o pers care a cautat-o...mai e cale lunga!!! ce cauta EL ma la tv dak nu stie sa faca nimik??? de ce vb gura fara EL??? acum apare si plange cat e EL de traumatizat??? sorry nene ai cautat-o..dar na romania tara de r.a.h.a.t principii de r.a.h.a.t!!!!


don'soara ...,din cate stiu ,chiar a crescut intr-un centru de plasament !!
daca consideri ca a cautat-o ,nu inseamna ca ai dreptate..

nimeni si nimic nu da dreptul altora ,sa procedeze astfel..
stef_Sultanu
Postat pe 9 Martie 2009 23:46
De la: Dor_a, la data 2009-03-09 16:04:42Eu nu am sa va'nteleg niciodata pe voi, astia de tineti cu tot dinadinsul sa-i "faceti ceva" celui care nu e ca voi... Homosexual, travestit, pocait, cu ochelari grosi, cu cocoasa, schiop sau cum or mai fi...
Oameni buni, e TREABA LOR! Atata timp cat nu va lezeaza pe voi personal, e absolut treaba lor.

Si am sa mai pun aici o intrebare (pe care o sa o tot pun, de cate ori mai deschideti topicuri d-astea) pe care am mai pus-o: ce ai facut tu, un Gica oarecare ca sa te simti in dreptul tau sa il judeci pe ala, ca e travestit sau homosexual?
CE mare descoperire, CUM ai schimbat tu lumea, ca sa vii sa spui ca ai bate, arunca cu rosii sau mai stiu eu ce intr-un homosexual? Homosexual a fost Michelangelo. Te simti tu superior lui? Sau Leonardo da Vinci. Te simti superior lui? Sa continuu lista homosexualilor care chiar au schimbat lumea? Ia zi acum, Gica, asta de ai arunca cu rosii... cati or sa isi aminteasca de tine la 3 ore dupa ce dai ortu' popii? Da' la un an? Da' la 10?



greu pt unii..
stef_Sultanu
Postat pe 9 Martie 2009 23:49
De la: tandarica, la data 2009-03-09 18:03:26vad ca toti cei care au comentat aici sunt prost informati...naomi trebuia sa se intalneasca cu unul dan din ploiesti si nu din craiova...pentru ca a facut niste declaratii foarte adevarate sia luat bataie si chiar a fost tuns...cei care zic ca bine ia facut nu au dreptate..in plus nu au nici suflet..cum poate sa ii doreasca asa? si care e problema daca e gay? tot om si el ca noi este...mie imi pare foarte rau de ea..pt ca nu o merita... au vazut-o mai mica si fara aparare,,care nu avea pe nimeni in spate cum au altii si au zis sa se face de ras....asta au facut acei batausi
cine a facut asa ceva...este de cel mai mare prost gust...
asa ca ganditi-va bine cand mai acuzati pe cineva ca sar putea sa vi se intample si voua si atunci cand o sa va critice lumea(din banale motive) no sa va simtiti bine....scuzati dar asta este adevarul...


poate acum vor intelege si altii..
pan' la urma urmei.. ,Naomi este un om ce traieste printre noi si nimeni nu avea dreptul sa procedeze asa..

"cine a facut asa ceva...este de cel mai mare prost gust..."

doar atat..????
stef_Sultanu
Postat pe 9 Martie 2009 23:59
ce mai conteaza cu cine se intalnea sau nu
nu merita sa fie desfigurat/a in halul asta
e si el/ea un OM ca noi toti
offff
Diavolyta_
Postat pe 10 Martie 2009 00:05
...Intr-adevar ar trebui de fiecare data cand cineva face ceva gresit sa-i "pocnim" ca doar suntem oameni cizelati, educati si elevati...ne uitam doar la documentare si din ele invatam teoria junglei sau ce?...in plus ne plangem ca este subiect plicticos sau ca este reclama si audienta gratuita, dar totusi noi o facem posibila, ptr ca se pare ca toti oricat de revoltati suntem pe aceste persoane care le acuzam, le stim viata, "prostiile", acuzam, blamam si scriem pe forum despre ei... Mi se pare mie sau de fapt dam dovada de ipocrizie?...
Nu stiu sigur nici eu si nici unul dintre noi nu cred ca poate intra in adevarata filosofie a vietii ca sa stim cine este dereglat psihic si cine nu...dar stiu ca prin crearea unei societati, educatie si principii, incercam sa ne deosebim de animale...in momentul cand incepem ca ne devoram uni pe altii, nu sa intindem o mana de ajutor, incepem sa ne pierdem statul de fiinte evoluate!
Si eu jignesc fara sa-mi dau seama sau poate intentionat, si eu traiesc cu teribilismele mele si complezele mele, dar sincer nu consider ca persoanele din anturajul meu care au o alta opinie asupra vietii trebuie "sa-mi aplice o corectie violenta"...
taysha_deidre
Postat pe 10 Martie 2009 14:37
De la: kittyacting, la data 2009-03-08 10:18:10bine i-a facut si la mai mare!!!!!!!!
toti nebunii si retardatii ajung vedete
taysha_deidre
Postat pe 10 Martie 2009 14:46
Sincer s-ar putea ...doar s-ar pputea zic ptr ca nu am certitudinea de a fi citittor in stele....ca unele persoane de aici care ar fi ajuns sa traiasca in alt secol si alta locatie, si ar fi ajuns sa cunoasca anumite celebritati ale istoriei, astrologiei, stiintei sau unui alt domeniu, oamenii care in ziua de azi au un loc aparte in cultura si ne ghidam dupa teoriile lor, pur si simplu daca ai fi traita in preajma lor sa-i fi considerata nebuni sau dereglati...
Daca suntem rautaciosi nu dovedim ca suntem mai buni decat ei sau altcineva...dovedim ca stim sa scriem si atat...
taysha_deidre
Postat pe 10 Martie 2009 14:50
pic si eu ca musca....

nu imi place naomi de nici un fel, am amici gay care chiar sunt oameni la locul lor (la mansarda ma refer) dar sincer....chiar daca nu merita sa i se intample ce i s-a intamplat, oare a cata parte din adevar s-a spus din toata povestea????
spunea geo mai sus de "gura sloboda" a sus numitei sau susnumitului....
ok nu merita sa fie "ciumpavit" dar nici chiar asa de mediatizat.
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Martie 2009 15:02
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-03-10 15:02:33pic si eu ca musca....

nu imi place naomi de nici un fel, am amici gay care chiar sunt oameni la locul lor (la mansarda ma refer) dar sincer....chiar daca nu merita sa i se intample ce i s-a intamplat, oare a cata parte din adevar s-a spus din toata povestea????
spunea geo mai sus de "gura sloboda" a sus numitei sau susnumitului....
ok nu merita sa fie "ciumpavit" dar nici chiar asa de mediatizat.


In cazul asta ia sa il lasam in durerea si problemele lui/ei existentiale... Eu habar nu am cine e, eu am vorbit ca principiu, si atat!
In rest... stiti voi... Nextttt!
Dor_a
Postat pe 10 Martie 2009 15:11
De la: Dor_a, la data 2009-03-10 15:11:07
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-03-10 15:02:33pic si eu ca musca....

nu imi place naomi de nici un fel, am amici gay care chiar sunt oameni la locul lor (la mansarda ma refer) dar sincer....chiar daca nu merita sa i se intample ce i s-a intamplat, oare a cata parte din adevar s-a spus din toata povestea????
spunea geo mai sus de "gura sloboda" a sus numitei sau susnumitului....
ok nu merita sa fie "ciumpavit" dar nici chiar asa de mediatizat.


In cazul asta ia sa il lasam in durerea si problemele lui/ei existentiale... Eu habar nu am cine e, eu am vorbit ca principiu, si atat!
In rest... stiti voi... Nextttt!



hai sa ne luam de Magda ciumac... are topic au ba???
sau e blonda de la cotroceni....
daca nu ne luam de mircea badea.... sau de mihai gadea...
oana incuieteanu si columbeanca din cate stiu au topic personal pe kudikosi....deci nu merita aduse in discutie....
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Martie 2009 15:13
Asa, asa!
Sa-i dezintegram pe toti, mama lor!
Dor_a
Postat pe 10 Martie 2009 15:32
salut!in primul rand citind comentariile, am ras de m/am prapadit.Intr/adevar nimeni nu merita sa fie batut, violat si asa mai departe.Dar ce i/a facut asa de rau la Naomi, asta sau asta, ca nici el nu mai stie ce e?L/a tuns?mare branza, o sa ii creasca inapoi si inca mai des.si eu locuiesc in Germania, unde am inteles ca a dansat, s/a prostituat si a cantat Naomi.Ce a patit in Romania a fost nimic pe langa bataile care le/a luat in Germania, mai ales daca s/a prostituat.Nu are nimeni treaba cu prostitutia in germania?gresit.Nu are treaba politia,ca in rest vai si amar de curu ei sau a lui.Si acum merge la teleizor si se plange si asa mai departe.Fii barbat, Naomi ce Dumnezeu|!Nu te/a batut nimeni sa stai in spital, nu ti/a rupt vreo 2 coaste, pt ca daca era asa nu mai apareai la televizor, exact dupa intamplare.Daca te durea asa de tare, stateai dracului acasa si jeleai, ca ti/a taiat minunatie de par.Extarordinar!Inca ceva, nu vreau sa fiu gresit inteleasa.Nu am nimic cu Naomi ca e barbat sau femeie.Astra e treaba lui sau a ei/Pentru ca si eu locuiesc intr/un bloc cu 2 lesbiene si sunt foarte de treaba.Dar nu fac atata tam tam cum face Naomi.toate cele bune!
mirelamuresan
Postat pe 10 Martie 2009 15:51
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-03-10 15:02:33pic si eu ca musca....

nu imi place naomi de nici un fel, am amici gay care chiar sunt oameni la locul lor (la mansarda ma refer) dar sincer....chiar daca nu merita sa i se intample ce i s-a intamplat, oare a cata parte din adevar s-a spus din toata povestea????
spunea geo mai sus de "gura sloboda" a sus numitei sau susnumitului....
ok nu merita sa fie "ciumpavit" dar nici chiar asa de mediatizat.

cica primul lucru care l-a facut dupa ce a fost batuta, a fost sa se prezinte la OTV!!!!!

dupa cum spuneam, asta si rapirea Magdei Ciumac.... cusute cu ata alba
kitty_krieger
Postat pe 10 Martie 2009 15:58
Pana la urma ce a patit a patit si cu asta basta... ... inca o fufa la tv ... are otv de unde sa faca rating
_dulcik_
Postat pe 10 Martie 2009 17:44
Pt cea care a spus ca ma repet...ok...inca una care nu a inteles
Si acum pt diavolitza desteptatzica: am fost de acord cu parerea ta si ce am scris acolo...vis a vis cu faza ca este din germania este doar in gluma...pt persoana care s-a trezit postand si nici macar nu stia ce vorbeste.M-a amuzat si m-am gandit ca daca mai posteaza multe asa...ne mai amuzam si noi...Faza cu "marmota care invelea ciocolata in staniol" explica faptul ca am zis in gluma.
Mi-ai vizualizat profilul...pacat ca de inteles ceva mai subtil nu ai reusit..
Numai bine si vezi data viitoare inainte sa comentezi si sa pari penibila...reciteste de 10 ori..sigur iti scapa ceva
jaqueline29
Postat pe 11 Martie 2009 09:58
ocgiogi..observ ca nu vrei mesaje private, asa ca pot scrie si aici! ironia ta m-a facut doar sa ma gandesc "Mare e gradina ta Doamne" si atata.
jaqueline29
Postat pe 11 Martie 2009 10:00
De la: jaqueline29, la data 2009-03-11 09:58:24Pt cea care a spus ca ma repet...ok...inca una care nu a inteles
Si acum pt diavolitza desteptatzica: am fost de acord cu parerea ta si ce am scris acolo...vis a vis cu faza ca este din germania este doar in gluma...pt persoana care s-a trezit postand si nici macar nu stia ce vorbeste.M-a amuzat si m-am gandit ca daca mai posteaza multe asa...ne mai amuzam si noi...Faza cu "marmota care invelea ciocolata in staniol" explica faptul ca am zis in gluma.
Mi-ai vizualizat profilul...pacat ca de inteles ceva mai subtil nu ai reusit..
Numai bine si vezi data viitoare inainte sa comentezi si sa pari penibila...reciteste de 10 ori..sigur iti scapa ceva


cat de neinteresanta poti fi..
doamne doamne
de parca m`ar interesa parerea ta
Diavolyta_
Postat pe 11 Martie 2009 11:22
draga jaqueline29.... nu stiu care din voi doua e mai penibila ... degeaba incerci sa faci pe interesanta ca tot penibila ramani !
si in cazul in care te gandesti sa imi raspunzi la mesaju asta ... ai grija ce scrii da ?
shlopy2furious
Postat pe 11 Martie 2009 11:29
ARTEMIS1900
Postat pe 11 Martie 2009 15:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce parere aveti despre William Levy ? 18 De la: PRALEA_ 15 August 2011 15:59
CITATELE MELE! ( filosofeala) 76 De la: yogeolove 23 Aprilie 2009 10:30
Vacanta la ROMA ! help me ! 13 De la: valy90 8 Octombrie 2010 16:52
SPUFF 42 De la: one_size 1 Decembrie 2009 11:06
Testeaza-ti inteligenta si nivelul de cultura 3 De la: kudika320769 18 Mai 2014 13:28