Setari Cookie-uri

m-a inselat . il iert?

am cunoscut un tip acum 2 luni jumate . suntem impreuna e ok e foarte inteligent , dar acum cateva zile am aflat k se mai intalneste cu o tipa de la mine de la facultate din gr mea . Am incercat sa nu zic nimic pana nu am aflat mai multe . Cica ei ar fii iesit in oras doar k amici k se cunoscuc mai de mult :)) ( cu cateva sapt sa ma cunoasca p mn )...nu imi place k se intalnesc ptr k e jenanta situatia . I-am zis si lui...dar el o tine pe a lui k nu a gresit cu nimic . Am tacut ptr k nu vreau sa ma cert cu el dar oare ce o fii mai bn ? El este un tip foarte rece si arogant . Pana acum m-au deranjat f multe dar nu i-am zis niciodata ptr k suntem la inceput totusi...cu intalniile astea cam a intrecut masura .
Vreun sfat ?
pissy8921
Postat pe 1 Martie 2009 04:34
Pai daca e rece si arogant....si ai suportat multe din patea lui....fai papucii.Bine macar ca e la inceput si nu a trecut mai mult timp. Mult succes, nu uita ca orice sfarsit e un inceput... fruntea sus
way
Postat pe 1 Martie 2009 09:25
De la: pissy8921, la data 2009-03-01 04:34:17am cunoscut un tip acum 2 luni jumate . suntem impreuna e ok e foarte inteligent , dar acum cateva zile am aflat k se mai intalneste cu o tipa de la mine de la facultate din gr mea . Am incercat sa nu zic nimic pana nu am aflat mai multe . Cica ei ar fii iesit in oras doar k amici k se cunoscuc mai de mult :)) ( cu cateva sapt sa ma cunoasca p mn )...nu imi place k se intalnesc ptr k e jenanta situatia . I-am zis si lui...dar el o tine pe a lui k nu a gresit cu nimic . Am tacut ptr k nu vreau sa ma cert cu el dar oare ce o fii mai bn ? El este un tip foarte rece si arogant . Pana acum m-au deranjat f multe dar nu i-am zis niciodata ptr k suntem la inceput totusi...cu intalniile astea cam a intrecut masura .
Vreun sfat ?


Dupa cum il descri tu o sa-ti zica toata lumea sa-l lasi.
Care sunt motivele pentru care stai cu el?Singuratatea?Altceva?

Nu prea inteleg faze de-astea cu amicitia decat de la 3 in sus..O femeie cu un barbat...amici.O privire ,o atingere ...momentul ,intamplarea si se schimba totul.

ella_c
Postat pe 1 Martie 2009 09:30
Practic titlul topicului e gresit...el nu te-a inselat, din mom ce se intalnea cu respectiva inainte ca voi sa fiti impreuna.Problema e alta: e arogant si rece,i-ai suportat deja multe, si nu vad de ce ai mai sta cu el...e din start pierdere de timp. Te atrage cumva ideea de a iti pierde timpul? Daca nu...lasa-l in aroganta lui, ia calul meu si du-te Fa-ti un cadou asa de inceput de primavara
mrskattousa
Postat pe 1 Martie 2009 09:38
da i viteza!!!!! BUNA DIMINEATA FETELEEEEEEEEE CE VREME SUPERBA E AICI LA MINEEE!!!! O PRIMAVARA CAT MAI FRUMOASA LA TOATE!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 1 Martie 2009 09:49
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-01 09:49:34da i viteza!!!!! BUNA DIMINEATA FETELEEEEEEEEE CE VREME SUPERBA E AICI LA MINEEE!!!! O PRIMAVARA CAT MAI FRUMOASA LA TOATE!!!


Buna dimineata si tie!!!
ella_c
Postat pe 1 Martie 2009 09:52
De la: ella_c, la data 2009-03-01 09:52:06
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-01 09:49:34da i viteza!!!!! BUNA DIMINEATA FETELEEEEEEEEE CE VREME SUPERBA E AICI LA MINEEE!!!! O PRIMAVARA CAT MAI FRUMOASA LA TOATE!!!


Buna dimineata si tie!!!



elle cum e vremea pe la bucuresti???
SweetHappyButterfly
Postat pe 1 Martie 2009 09:55
doar se intalneau...ceea ce fac si acum dupa spusele lor .
pissy8921
Postat pe 1 Martie 2009 18:42
De la: pissy8921, la data 2009-03-01 18:42:30doar se intalneau...ceea ce fac si acum dupa spusele lor .



Iesi si tu cu ei ;)

Postat pe 1 Martie 2009 18:44
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-01 09:55:28
De la: ella_c, la data 2009-03-01 09:52:06
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-01 09:49:34da i viteza!!!!! BUNA DIMINEATA FETELEEEEEEEEE CE VREME SUPERBA E AICI LA MINEEE!!!! O PRIMAVARA CAT MAI FRUMOASA LA TOATE!!!


Buna dimineata si tie!!!



elle cum e vremea pe la bucuresti???


nu am vazut mesajul tau!!

Acum sti si tu cum e vremea! nu???
Bine ai venit!!!
ella_c
Postat pe 1 Martie 2009 18:45
De la: pissy8921, la data 2009-03-01 04:34:17am cunoscut un tip acum 2 luni jumate . suntem impreuna e ok e foarte inteligent , dar acum cateva zile am aflat k se mai intalneste cu o tipa de la mine de la facultate din gr mea . Am incercat sa nu zic nimic pana nu am aflat mai multe . Cica ei ar fii iesit in oras doar k amici k se cunoscuc mai de mult :)) ( cu cateva sapt sa ma cunoasca p mn )...nu imi place k se intalnesc ptr k e jenanta situatia . I-am zis si lui...dar el o tine pe a lui k nu a gresit cu nimic . Am tacut ptr k nu vreau sa ma cert cu el dar oare ce o fii mai bn ? El este un tip foarte rece si arogant . Pana acum m-au deranjat f multe dar nu i-am zis niciodata ptr k suntem la inceput totusi...cu intalniile astea cam a intrecut masura .
Vreun sfat ?



Astia inteligenti se cred ei buricul pamantului, daca nu-ti place cum se comporta de la inceput slabe sanse sa devina Charming Prince peste noapte ...lasa-l pe Muntele Olimp akolo cu zeita lui si ia si tu urmatorul tren ca ajungi mai repede decat cu calul :))))
Sa ne tii la curent 220 :))
__LL__
Postat pe 1 Martie 2009 18:50
daca este rece si arogant din primele2 luni mai tarziu cum o sa se poarte cu tine?cred ca iti doresti alt gen de persoana langa tine. Mai bine mai cauta
pysy_mik
Postat pe 1 Martie 2009 19:02
Something smells fishy si in cazul asta, eu cred k ar trebui sa incepi sa explorezi alte taramuri...
sweetpie
Postat pe 1 Martie 2009 21:11
De la: pissy8921, la data 2009-03-01 04:34:17am cunoscut un tip acum 2 luni jumate . suntem impreuna e ok e foarte inteligent , dar acum cateva zile am aflat k se mai intalneste cu o tipa de la mine de la facultate din gr mea . Am incercat sa nu zic nimic pana nu am aflat mai multe . Cica ei ar fii iesit in oras doar k amici k se cunoscuc mai de mult :)) ( cu cateva sapt sa ma cunoasca p mn )...nu imi place k se intalnesc ptr k e jenanta situatia . I-am zis si lui...dar el o tine pe a lui k nu a gresit cu nimic . Am tacut ptr k nu vreau sa ma cert cu el dar oare ce o fii mai bn ? El este un tip foarte rece si arogant . Pana acum m-au deranjat f multe dar nu i-am zis niciodata ptr k suntem la inceput totusi...cu intalniile astea cam a intrecut masura .
Vreun sfat ?


Doua luni jumate nu sunt suficient de multe incat sa iti poti permite sa-i interzici cu cine are voie sa iasa sau nu .
Bine ,nici dupa o viata intreaga alaturi de el nu ar trebui sa iti vina idei de astea dar de , asa-s femeile se asteapta ca daca s-a combinat cu x ...asta sa-si paraseasca toti prietenii dinaintea ei

Intalnirile lor se fac pe ascuns fara de tine sau esti la curent cu ele ?

Ca e arongat si rece si fix problema ta de acceptare sau nu si in privinta asta nu ma pronunt pentru ca nu am de ce ....fiecare isi alege partenerul in functie de necesitati.

In privinta intalnirii cu cealalta fata ....nu vad de ce sa nu se vada cu ea daca asta nu implica altceva decat o simpla intalnire amicala
iris_4_ever
Postat pe 1 Martie 2009 21:52
Mah fetelor , daca baiatul era cel care posta in locul ei acum si ne-ar fi adus la cunostiinta ca are o prietena de doua luni care e ,,geloasa'' pe amica lui ....ati fi sarit pe iubita asa cum ati facut acum pe tip .....inteleg solidaritatea intre femei ca o fi 1 martie dar merge cam departe solidaritatea asta

iris_4_ever
Postat pe 1 Martie 2009 21:56
De la: pissy8921, la data 2009-03-01 18:42:30doar se intalneau...ceea ce fac si acum dupa spusele lor .


Si cu ce te deranjeaza asta ?

Te lasa singura in casa si se duce sa se intalneasca cu tipa ?
iris_4_ever
Postat pe 1 Martie 2009 21:57
s-au intalnit pe ascuns mereu . Am aflat din coincidenta de la prietena ei . Nu suport sa interzic cuiva sa isi lae prietenii sau sa il controlez dar d c se ascunde...



De la: iris_4_ever, la data 2009-03-01 21:57:32
De la: pissy8921, la data 2009-03-01 18:42:30doar se intalneau...ceea ce fac si acum dupa spusele lor .


Si cu ce te deranjeaza asta ?

Te lasa singura in casa si se duce sa se intalneasca cu tipa ?
pissy8921
Postat pe 2 Martie 2009 04:45
Io tot n-am inteles daca el inca se mai intalneste cu "colega" sau nu...
mrskattousa
Postat pe 2 Martie 2009 05:02
Eu zic sa-l ierti, ca si iertarea e scrisa in legile omenesti.

Postat pe 2 Martie 2009 05:58
DEPINDE...depinde de felul relatiei...depinde de tine...depinde de el....
*daca aveti o relatie destul de ok cred ca nu ar trebui sa existe probleme de comunicare.....
*daca tu reusesti sa vorbesti cu colega de grupa sa stii de fapt ce este intre ei...sa stie si ea de voi...ar trebui sa te convingi daca mai are rost sau nu
* daca are si el ceva caracter ar trebui sa te anunte daca ceva s-a schimbat in viata lui
Bafta iti urez, in toate cazurile
Lavigna
Postat pe 2 Martie 2009 06:15
''Adevarul ne doare ...''
__LL__
Postat pe 2 Martie 2009 18:15
De la: lavinia_rasteanu, la data 2009-03-02 06:15:19DEPINDE...depinde de felul relatiei...depinde de tine...depinde de el....
*daca aveti o relatie destul de ok cred ca nu ar trebui sa existe probleme de comunicare.....
*daca tu reusesti sa vorbesti cu colega de grupa sa stii de fapt ce este intre ei...sa stie si ea de voi...ar trebui sa te convingi daca mai are rost sau nu
* daca are si el ceva caracter ar trebui sa te anunte daca ceva s-a schimbat in viata lui
Bafta iti urez, in toate cazurile


ink se intalnesc . am vb cu amandoi si mi-au zis k este o relatie de prietenie si atat .
pissy8921
Postat pe 2 Martie 2009 21:16
daca de la inceput iti face asa..mai tarziu va fi urat.asa ca lasa l si cauta altul,nimic nu se intampla fara rost.

Postat pe 2 Martie 2009 21:21
De la: pissy8921, la data 2009-03-02 21:16:46
De la: lavinia_rasteanu, la data 2009-03-02 06:15:19DEPINDE...depinde de felul relatiei...depinde de tine...depinde de el....
*daca aveti o relatie destul de ok cred ca nu ar trebui sa existe probleme de comunicare.....
*daca tu reusesti sa vorbesti cu colega de grupa sa stii de fapt ce este intre ei...sa stie si ea de voi...ar trebui sa te convingi daca mai are rost sau nu
* daca are si el ceva caracter ar trebui sa te anunte daca ceva s-a schimbat in viata lui
Bafta iti urez, in toate cazurile


ink se intalnesc . am vb cu amandoi si mi-au zis k este o relatie de prietenie si atat .

posibil sa fie o relatie de prietenie ....cat despre iertare...am mai spus:doar d-zeu iarta! ....sper sa ai fler ....conteaza mult!
ROBERTA_BRUNI2
Postat pe 3 Martie 2009 00:07
mhhh...pai..eu in rautatea mea....mi-as cam face loc pentru altcineva:))...glumeam.....zic altceva...urmeaza-ti intuitia....de obicei se iau decizii bune daca iti urmezi intuitia....bafta!!!!!!
Lavigna
Postat pe 14 Martie 2009 04:58
S-a cam grabit baiatul ...Pot sa spun ca daca face asta acum ,o va face mereu .Daca este adevarat ca nu a gresit si nu are nimic de ascuns de ce nu te-a invitat sa iesiti in 3. Doar el este prietenul tau si ea colega ...Nu?
Sincer...da-i papucii si nu-ti incarca sufletul inca de pe acum ...
ionia
Postat pe 4 Aprilie 2009 08:43
daca din primele luni te a inselat si m e si arogant,rece...lasa-l....si fugi cat m poti!cu cat trece mai mult timp cu atat te atasezi m mult de el si nu m poti renunta!bafta
crsfmv
Postat pe 18 Iulie 2009 18:04
De la: pissy8921, la data 2009-03-01 04:34:17am cunoscut un tip acum 2 luni jumate . suntem impreuna e ok e foarte inteligent , dar acum cateva zile am aflat k se mai intalneste cu o tipa de la mine de la facultate din gr mea . Am incercat sa nu zic nimic pana nu am aflat mai multe . Cica ei ar fii iesit in oras doar k amici k se cunoscuc mai de mult :)) ( cu cateva sapt sa ma cunoasca p mn )...nu imi place k se intalnesc ptr k e jenanta situatia . I-am zis si lui...dar el o tine pe a lui k nu a gresit cu nimic . Am tacut ptr k nu vreau sa ma cert cu el dar oare ce o fii mai bn ? El este un tip foarte rece si arogant . Pana acum m-au deranjat f multe dar nu i-am zis niciodata ptr k suntem la inceput totusi...cu intalniile astea cam a intrecut masura .
Vreun sfat ?


CE SFAT MAI BUNE , DE CAT SA IESI CU MINE N PARALELE , IN ASA FEL TE VOI AJUTA SA UITI DE EL SI NU VEI MAI FI PE LOCUL 2... TI O GARANTEZ, POP
baiatfinut
Postat pe 19 Iulie 2009 15:29
eu st de parere k dak nu are nimic sa-ti ascunda si vede k pe tine te deranjaza intalnirile lor "amicale",pt a-ti demonstra ca nu este nimic intre ei ar putea sa te ia si pe tine,sa mergeti toti 3,de ce sa nu mergi si tu,nu?propune-i ca urmatoarea data cand se intalnesc sa mergi si tu iar daca te refuza,observi ca nu vrea sa mergi,nu mai ai ce sa astepti...i-l faci cadou si k funtita colegei tale,oricum,lumea e plina de barbati si in plus ce ai avea de pierdut?un arogant?pff mai st multi!!!!! mult succes!
angel_05
Postat pe 19 Iulie 2009 16:01
Propune-i sa ramaneti si voi doar...amici pana va fi pregatit sa treceti la etapa urmatoare, MONOGAMA. Barbatilor le plac femeile puternice si cu principii, nu cele din care pot face carpa sau pres.
Iti doresc din suflet multa fericire, cu cel care.. trebuie! Sa fii mereu iubita!!!
kudika044610
Postat pe 19 Iulie 2009 19:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Joburi de viitor 21 De la: iulia069834 21 Noiembrie 2009 21:45
need help 10 De la: jennyfer 3 Aprilie 2009 17:11
Site microjoburi. Incercati!!! 0 De la: 8 Aprilie 2012 14:13
psihologie......pareri 27 De la: kudika076978_iasomie 26 August 2015 17:24
Refuz 3 De la: gabriela13 14 Ianuarie 2009 20:04