Setari Cookie-uri

magazin cu vanzare online

www.4passion.ro


cel mai nou magazin de lenjerie intima cu vanzare online!!!
iulia_max
Postat pe 3 Martie 2009 17:21
crezi k e avantajos?.....mie se par ieftine....ai comandat vreodata ceva de pe site-ul asta...?ast rasp....ms o zi buna:
kudika026936
Postat pe 18 Mai 2009 11:54
mie nu prea imi place sa cumpar haine fara sa le probez.
Dorina1
Postat pe 29 Mai 2009 10:07
pe net totul pare frumos acum din cate am auzit cand ajung acasa nu mai e la fel
yumy
Postat pe 30 Mai 2009 11:39
wow
roz5blue6lila7
Postat pe 30 Mai 2009 11:42
nimik nu mai cum era .....
matracucu
Postat pe 4 Iunie 2009 19:51
http://www.ro-online.ro/cocoshel-29211.html
kudika051526
Postat pe 13 Iulie 2009 11:17
De la: iulia_max, la data 2009-03-03 17:21:04www.4passion.ro


cel mai nou magazin de lenjerie intima cu vanzare online!!!

frumoase lucruri nimic de zis dar niste marimi mai mari chiar nu sunt? adica poate si o fata/femeie la 60 si ceva de kg ar vrea sa poarte asa ceva......cum ar reusi daca sunt numai marimi s?? adica mie mi se pare aiurea ptr ca toate sunt facute numai ptr fotomodele...dar la restul nu se gandeste nimeni?????

Postat pe 21 Iulie 2009 17:48
[sincer nu vreau sa-i iau apararea iuliei ,dar eu chiar am comandat si sincer calitatea nu poate fi luata in discutie de cineva care nu este interesat de lenjerie .... poate k atunci cand vei fi interesata de acest subiect vei cauta si o sa intelegi atunci de ce ii dau dreptate...sunt de parere k ar fi bine sa aruncati o privire pe acest site si daca puteti sa si comandati
hotvamp82
Postat pe 3 August 2009 11:58
www.chiclingerie.ro (dupa care am si comandat,nu au multe produse dar sunt ok)
www.kinkystore.ro
pretty22
Postat pe 11 August 2009 05:50
De la: Dorina1, la data 2009-05-29 10:07:24mie nu prea imi place sa cumpar haine fara sa le probez.


Subscriu. Asa sunt si eu...
Rennata
Postat pe 19 Octombrie 2009 09:10
Mai adaug si eu un site www.magazinuldelenjerie.ro Lenjerie intima Triumph.
kudika098047
Postat pe 29 Decembrie 2009 13:36
Eu cumpar de ceva vreme de pe www.tierra.ro. Sunt super incantata de produse (calitate, pret, livrare de nota 10+). Acum fiind clienta fidela, ma bucur si de discount
kudika115253
Postat pe 7 Aprilie 2010 04:06

EXOTIQUE DESIGNER LINGERIE

Capitala Mondiala A Chiloteilor SENSUALLE BRASIL

ACUM SI IN ROMANIA !

Lenjerie intima, lucrata manual, cu/fara swarovski, MARIMI UNIVERSALE !!!

www.lenjeriata.ro
navdixt
Postat pe 7 Mai 2010 00:11

EXOTIQUE DESIGNER LINGERIE

Capitala Mondiala A Chiloteilor SENSUALLE BRASIL

ACUM SI IN ROMANIA !

Lenjerie intima, lucrata manual, cu/fara swarovski, MARIMI UNIVERSALE !!!

www.lenjeriata.ro


...daca v-ati saturat de chinezisme achizitionate la 10 euro / 5buc!!!!!!!!!!!!
navdixt
Postat pe 7 Mai 2010 00:15



EXOTIQUE DESIGNER LINGERIE

Capitala Mondiala A Chiloteilor SENSUALLE BRASIL

ACUM SI IN ROMANIA !

Lenjerie intima, lucrata manual, cu/fara swarovski, MARIMI UNIVERSALE !!!

www.lenjeriata.ro

....NO MORE CHINA.....
navdixt
Postat pe 7 Mai 2010 00:16
ma bag din nou in seama si daca merge , merge toti faceti reclama pe forum la diferite site-uri cu vanzare online .... si ma repet , cate din acestea au si un magazin unde omul poate verifica calitatea ? asa k va recomand si eu just4girls.ro , magazin cu vanzare online .... si daca ai putina rabdare poti proba toate modele in magazinul de pe bd-ul corneliu copos , nr 1 b ....
kudika181614
Postat pe 12 Mai 2010 11:03
cred ca si acesta www.lenjerie-romantic.ro are preturi avantajoase fata de celelalte siteuri din acelasi domeniu.
julien90
Postat pe 22 Octombrie 2010 11:58
MalllLenjerie reuneste 31 de branduri de renume acoperind o gama larga de produse la preturi accesibile. Merita sa aruncati un ochi pe site (http://bit.ly/e3K4v9)
Laura_Baldini
Postat pe 4 Februarie 2011 18:09
Ursus
URSUS te trimite alaturi de 2 prieteni la cel mai tare concert al verii: Red Hot Chili Peppers.

Intra acum pe http://on.fb.me/UrsusRHCP, rezolva probele pe care ti le-am pregatit si pe 31 august ii poti vedea pe Red Hot Chili Peppers live pe National Arena.
kudika_10590
Postat pe 27 Iunie 2012 12:37
Haine si articole de imbracaminte de la Victoria's Secret.

Toate produsele sunt aduse din State.

Comisioanele sunt cele mai mici din Romania.

Intre $2.50 pana la $15.00/ pe articol. Acceptam comenzi mari. Pretul va fi diferit si comisioanele sunt diferite.

Profita de ofertele noatre si cumpara produsele aduse de la Victoria's Secret la acelasi pret cu care le cumparam noi din america.

Nu uita sa dai LIKE la pagina de facebook si ai sanse sa fi selectata pentru FREE GIFTS.

Viziteaza-ne pe facebook la: HaineImport SUA

https://www.facebook.com/haineimport.sua?fref=ts

sau scrie-ne la ovidiu84_usa@yahoo.com sau

hainesuaimport@gmail.com

sau suna la 0742 320 687- Sebi
kudika_32562
Postat pe 27 Martie 2013 22:55
De la: kudika115253, la data 2010-04-07 04:06:49Eu cumpar de ceva vreme de pe www.tierra.ro. Sunt super incantata de produse (calitate, pret, livrare de nota 10+). Acum fiind clienta fidela, ma bucur si de discount




Haine si articole de imbracaminte de la Victoria's Secret.

Toate produsele sunt aduse din State.

Comisioanele sunt cele mai mici din Romania.

Intre $2.50 pana la $15.00/ pe articol. Acceptam comenzi mari. Pretul va fi diferit si comisioanele sunt diferite.

Profita de ofertele noatre si cumpara produsele aduse de la Victoria's Secret la acelasi pret cu care le cumparam noi din america.

Nu uita sa dai LIKE la pagina de facebook si ai sanse sa fi selectata pentru FREE GIFTS.

Viziteaza-ne pe facebook la: HaineImport SUA

https://www.facebook.com/haineimport.sua?fref=ts

sau scrie-ne la ovidiu84_usa@yahoo.com sau

hainesuaimport@gmail.com

sau suna la 0742 320 687- Sebi
kudika_32562
Postat pe 27 Martie 2013 22:56
Haine si articole de imbracaminte de la Victoria's Secret.

Toate produsele sunt aduse din State.

Comisioanele sunt cele mai mici din Romania.

Intre $2.50 pana la $15.00/ pe articol. Acceptam comenzi mari. Pretul va fi diferit si comisioanele sunt diferite.

Profita de ofertele noatre si cumpara produsele aduse de la Victoria's Secret la acelasi pret cu care le cumparam noi din america.

Nu uita sa dai LIKE la pagina de facebook si ai sanse sa fi selectata pentru FREE GIFTS.

Viziteaza-ne pe facebook la: HaineImport SUA

https://www.facebook.com/haineimport.sua?fref=ts

sau scrie-ne la ovidiu84_usa@yahoo.com sau

hainesuaimport@gmail.com

sau suna la 0742 320 687- Sebi
kudika_32562
Postat pe 27 Martie 2013 22:57
Stimate Domn / Doamnã:
Va multumim pentru timpul acordat. Suntem un producãtor profesionale de lenjerie de corp și oferã toate tipurile de sexy costume fine lenjerie pentru adulți, halate, tricouri, seturi de bikini, lenjerie de corp pentru barbati, femei chiloți, teddies, jartiere și jocuri corseters, brevete din PVC si piele, ciorapi mãsura o varietate de cerințe. pentru a satisface lucrãtorilor lor cu experiențã, introducerea unor facilitãți de cusut și cele mai bune materiale de lux, ne-am castigat acreditarea tuturor clienților noștri. Capacitatea noastrã de producție anualã este de mai mult de 1500000 de bucãți.

Puteți face direct comanda online. Dacã sunteți interesat în unele dintre elementele sau a plasa o comanda de la noi, va rugam sa nu ezitati sa ne contactati.



Întrebãri frecvente
1.We accepta transport PayPal și picãturã de 100% în condiții de siguranțã ușã în ușã fãrã probleme.

Douã. Livrare: DHL EMS TNT UPS, etc în termen de 3-7 zile.

3.The mai mult pentru, preț mai ieftin vei primi.

4.Plata: Paypal, Western Union, Money Gram, T / T, etc.

5.Package expediate în 48 de ore, cât mai curând posibil, clienții numãrul de urmãrire e-mail.

6.Sample pentru a lua examenul atunci când și testul de calitate noastre, putem face mai mult și raportul de afaceri pe termen lung cu u în viitor.

7.Our minimã este de $ 100, ordine mixtã de sprijin.

8.Our Email / MSN: marisa@lingerieocean.com;

Nostru de telefon :086-18065437875.
Site-ul nostru: http://www.lingerieocean.com

Va vom raspunde imediat!
Vã rugãm sã nu ezitați sã ne contactați dacã aveți nevoie de asistențã suplimentarã sau dacã aveți întrebãri.
Salutari
kudika_927208
Postat pe 9 Iulie 2013 10:35
Furniza toate tipurile de Sexy Dress & Lenjerie & haine

Stimate Domnule / Doamna :
Multumesc foarte mult pentru timpul acordat. Suntem producãtor de lenjerie profesional și furnizarea tuturor tipurilor de fin lenjerie sexy de la costume pentru adulți , rochii lungi , babydolls , seturi de bikini , chiloți pentru bãrbați , chiloți de damã , teddies , seturi de jartierã și corseters , PVC de brevete și piele de ciorapi cu dimensiuni variate pentru a satisface requirements.By dvs. angajarea de lucrãtori cu experiențã , introducerea de facilitãți de cusut de top si folosind material de lux , ne-am castigat acreditarea de toți clienții noștri . Producția noastrã anualã este de peste 1.500.000 de piese .
FAQ
1.We accepta paypal și picãturã de transport maritim de 100% în condiții de siguranțã ușã în ușã fãrã probleme .

2 . Livrare Transport : EMS DHL TNT UPS , etc în termen de 3-7 zile .

3.The mai comanzi , prețul mai ieftin vei primi .

4.Plata : PayPal , Western Union , Money Gram , T / Tetc .

5.Package fi trimis în 48 de ore , urgent , atunci clientii de e-mail de urmãrire numãr .

6.Sample pentru testare accepta , Când u testa calitatea noastrã , atunci putem face mai mult și de lungã de afaceri pe termen lung cu u în continuare .

7.Our MOQ este de $ 100 , ordine mixtã este suport .

8.Our Email / MSN : marisa@lingerieocean.com ;

  Nostru de telefon :086 - 18065437875 .

http://www.lingerieocean.com
kudika_927208
Postat pe 25 Noiembrie 2013 13:12
un magazin nou cu lenjerie intima sexy de calitate foarte buna si preturi avantajoase am gasit pe www.fashionguest.ro
Alexandra_Matei_4
Postat pe 12 Decembrie 2013 13:57
Our website has been updated The arrival of many new products We daily upload new products. If you need Please order on our website . We are the professional manufacturer and supplier of wholesale sexy lingerie and party costume. We knew that you are doing sexy lingerie business from internet, can we supply sexy lingerie and party costume to you for mutual benefits. We supply all types of fine sexy lingerie, such as :adult costumes corsets, chemise, babydoll, bikini sets, sexy ladies' panties, men's panties, sexy garter sets, erotic dresses, sexy stockings and sexy leather collections. The annual output is over 150,000 pieces. If you interest, pls go to our sale website www.citysexylingerie.com to find the items on the web, and you can place your order from the web directly. Wish you like some of them. We have our own factory ,provide OEM, and could provide you with high quality products and reasonable price. Hope that you will interested in some of the products and make business with us. Any questions,please contact me freely,my direct: Website:http://www.citysexylingerie.com
kudika_972165
Postat pe 10 August 2014 21:41
Nu e cel mai nou :)
kudika098047
Postat pe 11 August 2014 15:07
calitatea unui magazin online se defineste si prin brandurile comercializate. Stiu ca Triumph nu este unul dintre cele prezente pe just4girls, dar le puiteti comanda fara indoieli pe www.lenjerie-intima-triumph.ro .
kudika098047
Postat pe 11 August 2014 15:13
www.gosexy.ro/ - Magazin Adult |Haine sexy| , |jucarii sexuale| si |accesorii| - Cu multe produse în stoc pentru orice placere sexuala, singura limita este imaginatia ta.

GoSexy
Postat pe 20 Decembrie 2014 06:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Lenjerie intima on-line 14 De la: kudika115253 6 Aprilie 2016 10:43
Lenjeria incitanta 12 De la: ChibiChibi 5 Iunie 2016 20:41
magazin cu vanzare online 37 De la: kudika_1043610 11 Iulie 2022 11:47
Lenjerie de firma, sub 60 de ron ? 58 De la: mireille335 25 Noiembrie 2013 13:11
Lenjerie intima sexy - www.lenjerie-chic.ro 8 De la: dudett_ 15 Septembrie 2015 21:26