Setari Cookie-uri

O noua moda ! Fara durere

De la: Ray_s, la data 2009-03-09 01:54:37
AVEM era un termen in care tu nu aveai loc!
Pe tine cel mai probabil am sa te eliberez, violandu-te



Eu chiar am refuzat sa postez aici...pana am vazut ce debitezi..
Pe cine violezi tu mai grozavule?Cine te-a invatat sa vorbesti asa cu o femeie?
Probabil ca nu poti avea in alt mod o femeie decat prin viol sau sperand in zadar ca gasesti vreo gasca ratacita pe forum!Ai grija cui si cum te adresezi!
Frustratule!
ella_c
Postat pe 9 Martie 2009 11:21
De la: Dor_a, la data 2009-03-09 11:21:46Uiii, Lucky! si o mai pune de o sfanta ... l a b a



nu vreau sa-mi imaginez asta la o ora asa matinala ....vrei sa-mi mearga post toata ziua ? ...yack !
Ella, pana ajunge asta sa ma violeze pe mine ies eu la pensie ..dupa cum scrie cred ca are 1.20, chel cu bube in cap si cu burta...off numai cand scriu mi se face marul maciuca
__LL__
Postat pe 9 Martie 2009 11:26
De la: Ray_s, la data 2009-03-09 01:47:52Penal ?

Te iriti suspect de repede. [Lipsa orgasmului creaza nervozitate. E dovedit stintific ] Te pot ajuta sa scapi de nervozitate. Cere si ti se va da !

PS - Vreau sa avem discutii interactive


Ai dreptate, dragutza, nu esti penal... Esti penibil... Un ipochimen penibil
Si had... Pot sa pun pariu! aia aratosi nu au timp de ceea ce faci tu... Sunt prea ocupati cu viata sociala... Si... daca ai scrie in timp ce esti la birou, ai scrie ziua... Dar tu scrii seara, cand ceilalti sunt ocupati ci fete adevarate.
Deci, revenim: had, am dat si argumentele. Nu un intelctual, ca ai fi la birou acum si ne-ai raspunde... Deci, un ratat...
Acum, pariurile sunt deschise la asta, fetelor: e gras sau e bubos? Eu as merge pe 60-40% bube pa fatza... Voi ce ziceti?
Dor_a
Postat pe 9 Martie 2009 11:28
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-09 11:26:00
De la: Dor_a, la data 2009-03-09 11:21:46Uiii, Lucky! si o mai pune de o sfanta ... l a b a



nu vreau sa-mi imaginez asta la o ora asa matinala ....vrei sa-mi mearga post toata ziua ? ...yack !
Ella, pana ajunge asta sa ma violeze pe mine ies eu la pensie ..dupa cum scrie cred ca are 1.20, chel cu bube in cap si cu burta...off numai cand scriu mi se face marul maciuca


Nici nu vreau sa ma gandesc! Brrr
Daca se considera barbat sa se comporte ca atare...nu ca un gunoi.Cred ca nu stie ce in cuib de viespi a intrat!
ella_c
Postat pe 9 Martie 2009 11:29
De la: Ray_s, la data 2009-03-09 01:47:52
Te iriti suspect de repede. [Lipsa orgasmului creaza nervozitate. E dovedit stintific ] Te pot ajuta sa scapi de nervozitate. Cere si ti se va da !
PS - Vreau sa avem discutii interactive


Dragutza, tu stii cel mai bine cum e faza cu lipsa orgasmului , eu nu te contrazic... Tu stii CEL mai bine!
Dar mai e o chestie care irita, chiar si pe noi astea, care avem parte de sex somptuos noaptea si stam pe kudika de la birou, ziua. Si anume, prostia!
Nu si pe mine, tre' sa recunosc... Pentru mine sunt bine-venite toate mascotele...

Fetelor, eu sustin faza cu bubele... voi ce ziceti?
Dor_a
Postat pe 9 Martie 2009 11:32
ha,da ce vb mai fetelor,ia ganditiva la unul tinerel,dragutz,va uitati la unul cu bube,si chel
luceafaru_iubirii
Postat pe 9 Martie 2009 11:33
De la: luceafaru_iubirii, la data 2009-03-09 11:33:00ha,da ce vb mai fetelor,ia ganditiva la unul tinerel,dragutz,va uitati la unul cu bube,si chel


Atunci are bube-n cap, Luce
Dor_a
Postat pe 9 Martie 2009 11:34
De la: Dor_a, la data 2009-03-09 11:28:40
De la: Ray_s, la data 2009-03-09 01:47:52Penal ?

Te iriti suspect de repede. [Lipsa orgasmului creaza nervozitate. E dovedit stintific ] Te pot ajuta sa scapi de nervozitate. Cere si ti se va da !

PS - Vreau sa avem discutii interactive


Ai dreptate, dragutza, nu esti penal... Esti penibil... Un ipochimen penibil
Si had... Pot sa pun pariu! aia aratosi nu au timp de ceea ce faci tu... Sunt prea ocupati cu viata sociala... Si... daca ai scrie in timp ce esti la birou, ai scrie ziua... Dar tu scrii seara, cand ceilalti sunt ocupati ci fete adevarate.
Deci, revenim: had, am dat si argumentele. Nu un intelctual, ca ai fi la birou acum si ne-ai raspunde... Deci, un ratat...
Acum, pariurile sunt deschise la asta, fetelor: e gras sau e bubos? Eu as merge pe 60-40% bube pa fatza... Voi ce ziceti?



E si penal ( violul e caz penal) si ca bonus mai e si penibil ...cu restul sunt total de acord mai putin cu faptul ca daca nu lucrezi la birou esti ratat ...
__LL__
Postat pe 9 Martie 2009 11:34
Gata! stiu!
Avem o noua mascota: Mascota Buba!
Dor_a
Postat pe 9 Martie 2009 11:35
dora,ella ce o patit de nu mai vb????
ii in vreo sedinta???si eu as merge in sedinta la ea,ca tare bine arata
luceafaru_iubirii
Postat pe 9 Martie 2009 11:37
Fetelor , eu chiar tre sa ma retrag, va las sa-l masacrati pe Mascota Buba :))))) ..buna asta Dor_a :)))
Va tzuc ..!!! ..si pe luceafarul ....sa nu se simta si el neglijat
O zi superba si sexy asa ca voi !
__LL__
Postat pe 9 Martie 2009 11:40
De la: Dor_a, la data 2009-03-09 11:35:16Gata! stiu!
Avem o noua mascota: Mascota Buba!


eu nu inteleg de ce va pierdeti timpul si energia cu astfel de specimene!
missalexandra
Postat pe 9 Martie 2009 11:43
...parca propuneai ceva fara durere si cand colo tu deja te dedai la viol...

Ia! fa o retrospectiva a sentimentelor tale:Simti... si frustrare?!

Cu asa idei nu stiu cine se mai implica(mai bine zis complica) intr-o relatie cu tine.

Recunosc,mie mi-ai trezit ceva sentimente
(...vezi actionarea mecanica uneori cauzeaza durere!)
eka
Postat pe 9 Martie 2009 11:46
De la: luceafaru_iubirii, la data 2009-03-09 11:37:02dora,ella ce o patit de nu mai vb????
ii in vreo sedinta???si eu as merge in sedinta la ea,ca tare bine arata


ce zici luceafarule?
ma complimentezi???oauuu

esti un dragut!uite
ella_c
Postat pe 9 Martie 2009 11:53
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-09 11:40:41Fetelor , eu chiar tre sa ma retrag, va las sa-l masacrati pe Mascota Buba :))))) ..buna asta Dor_a :)))
Va tzuc ..!!! ..si pe luceafarul ....sa nu se simta si el neglijat
O zi superba si sexy asa ca voi !


Si tie, Luckyy... ai grija de tine, si daca intalesti vreun Buba pe strada, stii ce ai de facut: jap-jap si se trezeste din visare
Dor_a
Postat pe 9 Martie 2009 13:03
De la: missalexandra, la data 2009-03-09 11:43:09
De la: Dor_a, la data 2009-03-09 11:35:16Gata! stiu!
Avem o noua mascota: Mascota Buba!


eu nu inteleg de ce va pierdeti timpul si energia cu astfel de specimene!


Alexa, cand am scapat eu ocazia de a ma distra pe seama unei mascote? Nu mai fi asa serioasa...
Deci: pariul tau: are bube sau e grasan?
Dor_a
Postat pe 9 Martie 2009 13:04
De la: ella_c, la data 2009-03-09 11:53:16
De la: luceafaru_iubirii, la data 2009-03-09 11:37:02dora,ella ce o patit de nu mai vb????
ii in vreo sedinta???si eu as merge in sedinta la ea,ca tare bine arata


ce zici luceafarule?
ma complimentezi???oauuu

esti un dragut!uite


Luce, sa nu cumva sa ma dezamagesti sa iti fi facut doua conturi si tu sa fii tanarul Buba? A?
Dor_a
Postat pe 9 Martie 2009 13:06
mare papagal...si cand te gandesti k are numa 23 de ani si ink mai creste.... e grav....trist mai labutza trista ce esti.... trist mod de a gandii ai....
bruneagra25
Postat pe 9 Martie 2009 13:10
De la: Dor_a, la data 2009-03-09 13:06:18
De la: ella_c, la data 2009-03-09 11:53:16
De la: luceafaru_iubirii, la data 2009-03-09 11:37:02dora,ella ce o patit de nu mai vb????
ii in vreo sedinta???si eu as merge in sedinta la ea,ca tare bine arata


ce zici luceafarule?
ma complimentezi???oauuu

esti un dragut!uite


Luce, sa nu cumva sa ma dezamagesti sa iti fi facut doua conturi si tu sa fii tanarul Buba? A?


Dora ,aici m-ai citat pe mine...
tocmai pe topicu' lu frustratu' ma complimenta si pe mine un barbat...
ella_c
Postat pe 9 Martie 2009 13:25
Ella, nu! io ii ziceam lu' Luce sa nu ne faca de rushine cumva... Ca am inteles ca pe forumul asta se poarta sa ai cateva conturi, stii....
Dor_a
Postat pe 9 Martie 2009 13:31
De la: Dor_a, la data 2009-03-09 13:31:23Ella, nu! io ii ziceam lu' Luce sa nu ne faca de rushine cumva... Ca am inteles ca pe forumul asta se poarta sa ai cateva conturi, stii....


Da..am vazut!Dar nu inteleg..

Daca ai ceva de spus,spune frate ce te doare pe un singur cont!
Eu fraiera,mi-am pus si poze...Cred ca o sa le sterg

Oricum,revenind..nu e cazul lui LL!
ella_c
Postat pe 9 Martie 2009 13:37
De la: ella_c, la data 2009-03-09 13:37:10
De la: Dor_a, la data 2009-03-09 13:31:23Ella, nu! io ii ziceam lu' Luce sa nu ne faca de rushine cumva... Ca am inteles ca pe forumul asta se poarta sa ai cateva conturi, stii....


Da..am vazut!Dar nu inteleg..

Daca ai ceva de spus,spune frate ce te doare pe un singur cont!
Eu fraiera,mi-am pus si poze...Cred ca o sa le sterg

Oricum,revenind..nu e cazul lui LL!


Si eu am poze, Ella... dar nu la profil... p-acolo, printre pozele postate de mine... Naah... n-am nevoie de shapts'hpe conturi... Sunt capabila sa-mi expun argumentele pe un singur cont... nu am nevoie sa ma auto-sustin dupa altele
Dor_a
Postat pe 9 Martie 2009 14:15
De la: Dor_a, la data 2009-03-09 14:15:25Si eu am poze, Ella... dar nu la profil... p-acolo, printre pozele postate de mine... Naah... n-am nevoie de shapts'hpe conturi... Sunt capabila sa-mi expun argumentele pe un singur cont... nu am nevoie sa ma auto-sustin dupa altele


Cu riscul sa par idioata la maxim...nici nu mi-a trecut prin cap sa-mi mai fac un cont!

Ma uit acum si la poze..daca ai si tu ,nu le sterg!
ella_c
Postat pe 9 Martie 2009 14:17
Ellaaa! Pisicul e in masina!

Cand m-am dus sa vad ce face, iesise de sub tufisuri... am luat tricoul de gym (evident, azi il aveam pe preferatul meu... asa e cand e sa se aleaga prafu' ) si l-am pus in jurul lui, l-am luat in brate si l-am dus la masina... Treaba e ca am facut o prostie... L-am pus in spate, jos...
Dupa aceea, o colega mi-a zis ceva foarte pertinent: trebuia sa il pun intr-o cutie, si in fata, pentru ca atunci cand franez, o sa il tot zburatacesc pe sub scaune si cum e ranit... Treaba e ca m-am dus sa il scot si acum nu ma mai lasa sa il ating... scuipa si se baga sub scaune, si desi abia isi tine echilibrul, a tot fuge... Ce ma fac acum?
Ca oricat de usor as conduce, tot e autostrada, nu pot sa merg mai jos de 80... si... off... dupa ce ies de pe autostrada, intru pe o strada care e plina de semafoare... deci si acolo frane la greu... Ce ma faac? Cum o scot de sub scaun, tintand seama ca nu stiu CE o doare si nu pot sa o apuc mai "sanatos" ca mi-e frica sa nu ii rup ceva care e doar fracturat acum... coaste, ceva...
Dor_a
Postat pe 9 Martie 2009 15:42
De la: Dor_a, la data 2009-03-09 15:42:45Ellaaa! Pisicul e in masina!

Cand m-am dus sa vad ce face, iesise de sub tufisuri... am luat tricoul de gym (evident, azi il aveam pe preferatul meu... asa e cand e sa se aleaga prafu' ) si l-am pus in jurul lui, l-am luat in brate si l-am dus la masina... Treaba e ca am facut o prostie... L-am pus in spate, jos...
Dupa aceea, o colega mi-a zis ceva foarte pertinent: trebuia sa il pun intr-o cutie, si in fata, pentru ca atunci cand franez, o sa il tot zburatacesc pe sub scaune si cum e ranit... Treaba e ca m-am dus sa il scot si acum nu ma mai lasa sa il ating... scuipa si se baga sub scaune, si desi abia isi tine echilibrul, a tot fuge... Ce ma fac acum?
Ca oricat de usor as conduce, tot e autostrada, nu pot sa merg mai jos de 80... si... off... dupa ce ies de pe autostrada, intru pe o strada care e plina de semafoare... deci si acolo frane la greu... Ce ma faac? Cum o scot de sub scaun, tintand seama ca nu stiu CE o doare si nu pot sa o apuc mai "sanatos" ca mi-e frica sa nu ii rup ceva care e doar fracturat acum... coaste, ceva...


Dor_a stai linistita ca nu pateste nimic... daca nu-l poti prinde sa-l scoti de sub scaun, lasa-l acolo ca nu pateste nimic. o sa iasa el cand o sa se obisnuiasca cu noul loc. daca mai ai putina rabdare o sa vezi ca iese singur. off, bine ca nu mai e in stada!
missalexandra
Postat pe 9 Martie 2009 15:49
Sa o vezi Alexa, ce razboinica e, micutza... Cum vede tricoul mov (ala cu care am luat-o de langa tufisuri) cum se zborseste toata... ... Si e murdarica acum, la ochi si cand i-am pus farfurioara cu lapte pe sus, printre tufisuri, i-am dat lapte si pe cap, si pe ureche... e vai mama ei, saracutza...
Dor_a
Postat pe 9 Martie 2009 15:54
De la: Dor_a, la data 2009-03-09 15:54:20Sa o vezi Alexa, ce razboinica e, micutza... Cum vede tricoul mov (ala cu care am luat-o de langa tufisuri) cum se zborseste toata... ... Si e murdarica acum, la ochi si cand i-am pus farfurioara cu lapte pe sus, printre tufisuri, i-am dat lapte si pe cap, si pe ureche... e vai mama ei, saracutza...


lasa ca-i faci baita... micutei amazoane! apropo cum o botezi? sa te duci s-o vada un veterinar... poate nu are nimic rupt. ar trebui s-o iei cu o manusa ceva... nu ai nimic la indemana? spor la imblanzit!
missalexandra
Postat pe 9 Martie 2009 15:58
Nu am nimic... si nu o pot tine acasa decat pana se face bine, dupa, o s-o aduc inapoi la companie... Sper sa il conving pe Joel, managerul de la Admin. sa nu-i puna pe baieti sa o goneasca, daca o vad prin curte...
Stii, Alexa, e pisoi salbatic... se zice ca primele doua saptamani la o pisica sunt decisive... daca s-a nascut pe strada, o sa ramana salbatica mereu, indiferent ce se va intampla dupa...
Pe deasupra, eu sunt mereu la munca... sau la gym, sau pe afara... e greu sa mai am si grija ei...
Dar pana una-alta, tre' sa ii cumpar mancarica si bobitze ca sa faca pipi... Nu stiu, deocamdata o duc acasa, sa treaca noaptea asta, si poate inca una... Dupa, o iau inapoi aici, ca imi spun colegii ca ar fi un veterinar prin apropiere... acum cei care stiau unde, au plecat... Eu zic ca daca a mancat, se simte mai bine si poate are nevoie de odihna o zi-doua... Nu stiu, zau... Aici nu e ca acasa, ca sunt cabinetele de vet la fiecare trei blocuri... Si uite asa mi se face dor de casa....
Dor_a
Postat pe 9 Martie 2009 16:18
De la: Dor_a, la data 2009-03-09 16:18:07Nu am nimic... si nu o pot tine acasa decat pana se face bine, dupa, o s-o aduc inapoi la companie... Sper sa il conving pe Joel, managerul de la Admin. sa nu-i puna pe baieti sa o goneasca, daca o vad prin curte...
Stii, Alexa, e pisoi salbatic... se zice ca primele doua saptamani la o pisica sunt decisive... daca s-a nascut pe strada, o sa ramana salbatica mereu, indiferent ce se va intampla dupa...
Pe deasupra, eu sunt mereu la munca... sau la gym, sau pe afara... e greu sa mai am si grija ei...
Dar pana una-alta, tre' sa ii cumpar mancarica si bobitze ca sa faca pipi... Nu stiu, deocamdata o duc acasa, sa treaca noaptea asta, si poate inca una... Dupa, o iau inapoi aici, ca imi spun colegii ca ar fi un veterinar prin apropiere... acum cei care stiau unde, au plecat... Eu zic ca daca a mancat, se simte mai bine si poate are nevoie de odihna o zi-doua... Nu stiu, zau... Aici nu e ca acasa, ca sunt cabinetele de vet la fiecare trei blocuri... Si uite asa mi se face dor de casa....


da... stiu cum e ca am avut aproape toata viata animalute in casa, da acum nu mai am timp de ele... e o responsabilitate mare! eu zic sa vezi cum se simte, poti s-o palpezi si singura, daca sta, sa vezi daca are ceva rupt. poate o adopta cineva totusi sau o lasa sa stea acolo la munca si-i dati voi mancarica... mult succes si sa nu uiti s-o botezi! e fetita sau baietel?
missalexandra
Postat pe 9 Martie 2009 16:27
De la: Dor_a, la data 2009-03-09 15:42:45Ellaaa! Pisicul e in masina!

Cand m-am dus sa vad ce face, iesise de sub tufisuri... am luat tricoul de gym (evident, azi il aveam pe preferatul meu... asa e cand e sa se aleaga prafu' ) si l-am pus in jurul lui, l-am luat in brate si l-am dus la masina... Treaba e ca am facut o prostie... L-am pus in spate, jos...
Dupa aceea, o colega mi-a zis ceva foarte pertinent: trebuia sa il pun intr-o cutie, si in fata, pentru ca atunci cand franez, o sa il tot zburatacesc pe sub scaune si cum e ranit... Treaba e ca m-am dus sa il scot si acum nu ma mai lasa sa il ating... scuipa si se baga sub scaune, si desi abia isi tine echilibrul, a tot fuge... Ce ma fac acum?
Ca oricat de usor as conduce, tot e autostrada, nu pot sa merg mai jos de 80... si... off... dupa ce ies de pe autostrada, intru pe o strada care e plina de semafoare... deci si acolo frane la greu... Ce ma faac? Cum o scot de sub scaun, tintand seama ca nu stiu CE o doare si nu pot sa o apuc mai "sanatos" ca mi-e frica sa nu ii rup ceva care e doar fracturat acum... coaste, ceva...



uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Pai stai asa...ca sigur o sa iasa de sub scaun singurica...Deschizi usa incet si o sa iasa macar de curiozitate..Daca nu ii este bine ,iese ea singurica..Auzi,ce masina ai de a intrat sub scaun??La a mea daca imi cade cheia(sau alt obiect micut) sub scaun trebuie sa demontez scaunul
Eu ma gandesc ca ai alta problema!Sa nu-si faca nevoile prin masina ,ca tare urat miroase p i p i de pisica...
Una peste alta,ai facut o fapta buna!


ella_c
Postat pe 9 Martie 2009 16:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
"Barbatii sunt porci" 45 De la: kudika_27302 23 Ianuarie 2013 21:02
Oare este un rost fara rost? 42 De la: kudika051526 13 Iulie 2009 10:46
cadou 20 ani 17 De la: dienutza122 27 Iulie 2012 19:37
un sfat,orice 6 De la: kudika159859 31 Martie 2010 12:28
o relatie - diferenta de 10 ani ? 4 De la: sweet_heart 4 Iulie 2010 22:03