Setari Cookie-uri

AJUTOR URGENT !!! E posibil sa fiu insarcinata? :((

Buna.Am vazut o gramada de subiecte pe tema asta, dar cum fiecare caz e diferit m-am gandit sa vi-l explic putin pe al meu ca sa obtin ajutor din partea voastra. Trebuie sa specific ca sunt virgina....sau eram... In data de 28 februarie "ne-am jucat" putin cam prea mult as zice eu si prietenul meu, in sensul ca am vrut sa facem sex anal, dar am renuntat pentru ca am simtit eu un lichid pe penisul lui si mi-a fost frica avand in vedere ca nu aveam nici prezervative dar totusi el si-a introdus degetele in vaginul meu,penetrandu-ma asa.Ce-i drept a cam durut. Dupa asta...pe chilotul meu...am vazut urme de sange...m-am schimbat si la fel s-a mai intamplat inca o data urme de sange si pe al doilea chilot.Mentionez ca nu am avut dureri de nici un fel dupa experienta asta.Problema e ca am auzit cazuri in care se poate ramane insarcinata si daca ajunge lichid seminal in vaginul fetei..Mie trebuia sa imi vina ciclu luna asta in 7 martie cam asa...si azi deja e 9 martie.Va rog frumos sa ma ajutati cu un raspuns...sunt foarte speriata desi el zice ca nu am de ce...el fiind totusi mai experimentat din punctul asta de vedere deoarece cu fosta lui prietena a facut sex neprotejat timp de 2 ani cat au fost impreuna.Astept raspunsurile voastre.Va multumesc anticipat pentru orice fel de raspuns.

Postat pe 9 Martie 2009 19:32
si ai 23 de ani? si stii sa te joci'sex anal' ?da' de prezervativ ai auzit? fa-ti un test...de activitate cerebrala...sa nu te miri daca apare doar o singura linie...izoelectrica...activitate 0 adica

cu placere
_oktober_
Postat pe 9 Martie 2009 19:43
Daca tot te mananca, de ce nu faci sex ?

Stai linistita ca nu ai cum sa ramai insarcinata, eventual iti iei un test de sarcina

Postat pe 9 Martie 2009 19:45
Okto.....acu' are 20...... ........

draga mea.......decat sa treci prin asemenea emotii.....mai bine da-i bataie de-a binelea........si daca te gandesti ca tre' sa fii virgina (desi nu se mai stie daca mai esti )la casatorie........te mariti la 27-30 de ani.......si nu cred ca mai are cineva pretentia ca la varsta asta sa fii virgina !!!!......... .........ce draq,credeam ca ma evoluat si noi !!!.......

cat priveste sarcina....daca e.....e asa de liber la datu'- afara !!!!.......
etta
Postat pe 9 Martie 2009 19:50
........fetelor.....imi amintii una din tineretile mele.....apropos de virginitate......... .........in '87 sau '88, cand fuse un cutremur mai maricel,stiti ce ma gandeam ????....eram prietena cu sotul meu de cateva luni ......deci,ce ma gandeam io ????.........FIR-AS, MUICA, MOR INTR-UN CUTREMUR SAU ALTCEVA ......SI MOR NE-NTEPATA !!!!!!..........MOR CA PROASTA SI NU STIU CUM E !!!......... si-am trecut ,frate, la actiune........dupa ce am implinit 18 ani.......sa nu-l bag la corupere de minire .........

asa caaaa..........001759.........BAGA !!!!.........
etta
Postat pe 9 Martie 2009 19:56
grea decizie...ba 23...ba 20...so: relaxeaza-te... si data viitoare...
_oktober_
Postat pe 9 Martie 2009 19:57
De la: etta, la data 2009-03-09 19:56:51 ........fetelor.....imi amintii una din tineretile mele.....apropos de virginitate......... .........in '87 sau '88, cand fuse un cutremur mai maricel,stiti ce ma gandeam ????....eram prietena cu sotul meu de cateva luni ......deci,ce ma gandeam io ????.........FIR-AS, MUICA, MOR INTR-UN CUTREMUR SAU ALTCEVA ......SI MOR NE-NTEPATA !!!!!!..........MOR CA PROASTA SI NU STIU CUM E !!!......... si-am trecut ,frate, la actiune........dupa ce am implinit 18 ani.......sa nu-l bag la corupere de minire .........

asa caaaa..........001759.........BAGA !!!!.........


da zi si unde...ca e in dilema fata !
_oktober_
Postat pe 9 Martie 2009 19:58
De la: _oktober_, la data 2009-03-09 19:58:13
De la: etta, la data 2009-03-09 19:56:51 ........fetelor.....imi amintii una din tineretile mele.....apropos de virginitate......... .........in '87 sau '88, cand fuse un cutremur mai maricel,stiti ce ma gandeam ????....eram prietena cu sotul meu de cateva luni ......deci,ce ma gandeam io ????.........FIR-AS, MUICA, MOR INTR-UN CUTREMUR SAU ALTCEVA ......SI MOR NE-NTEPATA !!!!!!..........MOR CA PROASTA SI NU STIU CUM E !!!......... si-am trecut ,frate, la actiune........dupa ce am implinit 18 ani.......sa nu-l bag la corupere de minire .........

asa caaaa..........001759.........BAGA !!!!.........


da zi si unde...ca e in dilema fata !


gauri e la alegere !!!!!.........
etta
Postat pe 9 Martie 2009 20:05
ca e mai multe !
_oktober_
Postat pe 9 Martie 2009 20:07
e muuuulteeeee.....sub 50........muuulteeee......si care mai marunte,care mai maricele.........de toate pentru toti........si pentru orice.......oricand....si oriunde !!!.........
etta
Postat pe 9 Martie 2009 20:34
Multumesc frumos tuturor..indiferent de raspuns...apreciez timpul si efortul acordat.O seara placuta

Postat pe 9 Martie 2009 21:56
Nu sunt sigura ca am inteles bine, dar sunt foarte sigura ca nu ai cum sa ramai insarcinata daca ti-a introdus doar degetele in vagin
LadyMarmalade
Postat pe 9 Martie 2009 22:57
De la: LadyMarmalade, la data 2009-03-09 22:57:12Nu sunt sigura ca am inteles bine, dar sunt foarte sigura ca nu ai cum sa ramai insarcinata daca ti-a introdus doar degetele in vagin

Daca asta ai vrut sa spui.
LadyMarmalade
Postat pe 9 Martie 2009 22:58
De la: LadyMarmalade, la data 2009-03-09 22:57:12Nu sunt sigura ca am inteles bine, dar sunt foarte sigura ca nu ai cum sa ramai insarcinata daca ti-a introdus doar degetele in vagin



cred ca roseata din zona inghinala , venea de la niste checiup, ca tocmai devora un haburger si checiupu i se prelinse pe dejte si dintrodata o inceput sa o manance gaurica si nu avea un servetel la indemana si a baga degetelul plin cu checiup in vagin si de aici starea de dezvirginare!
bine ca n-ai pus botu' cand ti-a zis ca-i acadea!

Postat pe 9 Martie 2009 23:03
De la: geo_sh, la data 2009-03-09 23:03:16
De la: LadyMarmalade, la data 2009-03-09 22:57:12Nu sunt sigura ca am inteles bine, dar sunt foarte sigura ca nu ai cum sa ramai insarcinata daca ti-a introdus doar degetele in vagin



cred ca roseata din zona inghinala , venea de la niste checiup, ca tocmai devora un haburger si checiupu i se prelinse pe dejte si dintrodata o inceput sa o manance gaurica si nu avea un servetel la indemana si a baga degetelul plin cu checiup in vagin si de aici starea de dezvirginare!
bine ca n-ai pus botu' cand ti-a zis ca-i acadea!


vaiii geooo =))))))))))))
Diavolyta_
Postat pe 9 Martie 2009 23:06
Eu ma refeream daca nu cumva lichidul seminal i-a ajuns pe degete si asa in vagin.

Postat pe 9 Martie 2009 23:08
De la: kudika001759, la data 2009-03-09 23:08:38Eu ma refeream daca nu cumva lichidul seminal i-a ajuns pe degete si asa in vagin.


draga mea , stii ce-i ala lichid seminal?

Postat pe 9 Martie 2009 23:10
pana la urma ti`ai luat un test de sarcina sau ba ???
Diavolyta_
Postat pe 9 Martie 2009 23:10
O sa iau unu maine si o sa il fac poimaine dimineata.oricum incidentul s-a intamplat pe 28 feb si stiu ca doar dupa 14 zile chiar 3 saptamani se poate face unu concludent.

Postat pe 9 Martie 2009 23:12
De la: geo_sh, la data 2009-03-09 23:10:32
De la: kudika001759, la data 2009-03-09 23:08:38Eu ma refeream daca nu cumva lichidul seminal i-a ajuns pe degete si asa in vagin.


draga mea , stii ce-i ala lichid seminal?


eu stiu eu stiu :)))
Diavolyta_
Postat pe 9 Martie 2009 23:12
bine, tu stii , da' ea stie!!?
sa nu-l confunde cu maioneza din aburgher!!

Postat pe 9 Martie 2009 23:15
De la: kudika001759, la data 2009-03-09 23:12:29O sa iau unu maine si o sa il fac poimaine dimineata.oricum incidentul s-a intamplat pe 28 feb si stiu ca doar dupa 14 zile chiar 3 saptamani se poate face unu concludent.


da daca il iei maine de ce mai astepti pana poimaine????? de ce nu ti`l faci tot maine???
si eu am fost in dubiu saptamana trecuta si m`am si dus la pharmacie sa`mi iau un testttt si l`am siii facutttttt
nu`i de joaka cu asa cevaaaaa
Diavolyta_
Postat pe 9 Martie 2009 23:18
De la: DiavolytaTa, la data 2009-03-09 23:18:57
De la: kudika001759, la data 2009-03-09 23:12:29O sa iau unu maine si o sa il fac poimaine dimineata.oricum incidentul s-a intamplat pe 28 feb si stiu ca doar dupa 14 zile chiar 3 saptamani se poate face unu concludent.


da daca il iei maine de ce mai astepti pana poimaine????? de ce nu ti`l faci tot maine???
si eu am fost in dubiu saptamana trecuta si m`am si dus la pharmacie sa`mi iau un testttt si l`am siii facutttttt
nu`i de joaka cu asa cevaaaaa


si care a fost rezultatul la tine!?

Postat pe 9 Martie 2009 23:20
Lichidul seminal se produce si se elimina atunci cand persoana este foarte excitata..ma refer la baiat....si la femeie...sau secretzii vaginale..sincer nu stiu atat de bine si nu vreau sa vb prostii..contzine ..spermatozoizi intr-un numar mic..dar care pot duce la o sarcina nedorita...

Postat pe 9 Martie 2009 23:20
De la: geo_sh, la data 2009-03-09 23:20:37
De la: DiavolytaTa, la data 2009-03-09 23:18:57
De la: kudika001759, la data 2009-03-09 23:12:29O sa iau unu maine si o sa il fac poimaine dimineata.oricum incidentul s-a intamplat pe 28 feb si stiu ca doar dupa 14 zile chiar 3 saptamani se poate face unu concludent.


da daca il iei maine de ce mai astepti pana poimaine????? de ce nu ti`l faci tot maine???
si eu am fost in dubiu saptamana trecuta si m`am si dus la pharmacie sa`mi iau un testttt si l`am siii facutttttt
nu`i de joaka cu asa cevaaaaa


si care a fost rezultatul la tine!?


odata ce mi`o venit a doua ziiii dupa ce l`am facut... oare ce eeee
ghici ciuperca ce`i :D:D
una liniutza
am scapat de data asta
Diavolyta_
Postat pe 9 Martie 2009 23:22
De la: kudika001759, la data 2009-03-09 23:20:46Lichidul seminal se produce si se elimina atunci cand persoana este foarte excitata..ma refer la baiat....si la femeie...sau secretzii vaginale..sincer nu stiu atat de bine si nu vreau sa vb prostii..contzine ..spermatozoizi intr-un numar mic..dar care pot duce la o sarcina nedorita...


contine spermatozoizi intrun numar, nu mare ci imens. cateva milioane intrun gram de sperma.
iti dai seama daca ajunge unu' din aia in tine!!!??? isi cheama si frati, ca astia-s ca raia!!

Postat pe 9 Martie 2009 23:24
ce urat din partea lorrrr !!!!
Diavolyta_
Postat pe 9 Martie 2009 23:30
buna..am patzit si eu ceva asemanator.. adik am facut petting..el nu a ejaclulat..dar a incercat sa`mi introduca degetul in vagin..eu fiind virgina..si mi`e frica sa nu fi avut lichid preseminal :( plus k eu eram in perioada de ovulatie..mi`a intarziat menstruatzia 2 zile..iar acuma mi`a venit..de vreo 2-3 zile am gretzuri toata ziua :( ji am avut ji nijte balonari.. o sa fac un test dupa ce terin menstruatzia :( potzi sa`mi mai dai nijte pareri..?
kudika039492
Postat pe 9 Iulie 2009 13:38
felicitari, ai fost dezvirginata de un deget e mai misto asa nu?! decat sa iti puna un prezervativ si sa te calmeze asa cum e normal si firesc.
eu chiar nu va inteleg, alea care tin la virginitatea lor si sunt cuvioase e alta treaba, dar voi care aveti mancarici si mai ca nu va frecati cu posteriorul de covor si faceti tot felul de tampenii pe post de surogat sexuala, fa dracului sex odata si gata, daca un barbat nu vrea sa te ia de sotie ca nu esti virgina ala e un prost si un superficial.
felixcat
Postat pe 9 Iulie 2009 13:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare ma mai iubeste?? 7 De la: kitty_krieger 27 Aprilie 2010 14:18
cine ar rezista fara placa de par ??? 19 De la: kudika_15574 9 Septembrie 2012 21:05
Ma excita sa insel 102 De la: kudika354715 18 Ianuarie 2011 18:42
votati cea mai perversa de pe forum...Teodutza84 12 De la: mikela_my 14 Ianuarie 2009 16:11
sa lupt pentru el? 51 De la: ralukutzza 29 Noiembrie 2009 11:14