Setari Cookie-uri

Seria 7 si iubitul meu

deci recunosc in gura mare ca ma tenteaza foarte tare prietenul unei prietene de-ale mele ...pt k are un seria 7 si muschi. si ce daca st logodita? ....nu e pacat sa ravnesc nu???si knd imi arunca cate o ocheada...ma rog...de fapt se uita in decolteul meu..dar...akolo imi vad majoritatea sufletul....a...ca sa nu mai zic de privirile de la semafor cand st in masina...cu el...deci de aseara ma gandesc incontinuu....uf...
lola_ray
Postat pe 12 Martie 2009 10:00
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:00:32 deci recunosc in gura mare ca ma tenteaza foarte tare prietenul unei prietene de-ale mele ...pt k are un seria 7 si muschi. si ce daca st logodita? ....nu e pacat sa ravnesc nu???si knd imi arunca cate o ocheada...ma rog...de fapt se uita in decolteul meu..dar...akolo imi vad majoritatea sufletul....a...ca sa nu mai zic de privirile de la semafor cand st in masina...cu el...deci de aseara ma gandesc incontinuu....uf...



Din seria "Daca prostia ar durea" prezentam episodul "Nu am minte, da' am tupeu"
Aladiah
Postat pe 12 Martie 2009 10:02
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:00:32 deci recunosc in gura mare ca ma tenteaza foarte tare prietenul unei prietene de-ale mele ...pt k are un seria 7 si muschi. si ce daca st logodita? ....nu e pacat sa ravnesc nu???si knd imi arunca cate o ocheada...ma rog...de fapt se uita in decolteul meu..dar...akolo imi vad majoritatea sufletul....a...ca sa nu mai zic de privirile de la semafor cand st in masina...cu el...deci de aseara ma gandesc incontinuu....uf...


nuuuuuuuuuuuuuuuuu deloc nu este pacat..................potzi vorbi cu prietena ta chiar, s-o facetzi in trei, ca doar tu esti o fata sincera ce umbla cu sufletul la vedere acolo in decolteu
donttouch
Postat pe 12 Martie 2009 10:03
De la: donttouch, la data 2009-03-12 10:03:58
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:00:32 deci recunosc in gura mare ca ma tenteaza foarte tare prietenul unei prietene de-ale mele ...pt k are un seria 7 si muschi. si ce daca st logodita? ....nu e pacat sa ravnesc nu???si knd imi arunca cate o ocheada...ma rog...de fapt se uita in decolteul meu..dar...akolo imi vad majoritatea sufletul....a...ca sa nu mai zic de privirile de la semafor cand st in masina...cu el...deci de aseara ma gandesc incontinuu....uf...


nuuuuuuuuuuuuuuuuu deloc nu este pacat..................potzi vorbi cu prietena ta chiar, s-o facetzi in trei, ca doar tu esti o fata sincera ce umbla cu sufletul la vedere acolo in decolteu


asha este! Pace! Pacat ca nu mai gasesc topishhhhelul Teodutzei, sa ii urez si ei pace (azi iubesc pe toata lumea)

Piss be with u , Teodutza!

Aladiah
Postat pe 12 Martie 2009 10:05
stai ca am uitat.....................da creierul unde il ti?il iei de obicei cu tine cand pleci de acasa?

aaaaaaaaaaa stai ca stiu unde .................in chilotzeii asa ca seria 7 va trebui sa ti dea jos ca sa vaza cat de desteapta esti
donttouch
Postat pe 12 Martie 2009 10:06
hey...vb de tentat...adik.....ce rautaciosi si ipocriti sunteti.....de parca voi n-ati ravnit niciodata la nimik....please...
lola_ray
Postat pe 12 Martie 2009 10:07
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:07:04hey...vb de tentat...adik.....ce rautaciosi si ipocriti sunteti.....de parca voi n-ati ravnit niciodata la nimik....please...


eh...ce sa facem...si noi mai ipocritzi asha...logodnicul tau ce parere are despre asta?
Aladiah
Postat pe 12 Martie 2009 10:08
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:07:04hey...vb de tentat...adik.....ce rautaciosi si ipocriti sunteti.....de parca voi n-ati ravnit niciodata la nimik....please...


nup..............................mai ales ca suntem in post si cum eu nu umblu asa cu sufletul la vedere si tentatzii ioc
donttouch
Postat pe 12 Martie 2009 10:08
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:00:32 deci recunosc in gura mare ca ma tenteaza foarte tare prietenul unei prietene de-ale mele ...pt k are un seria 7 si muschi. si ce daca st logodita? ....nu e pacat sa ravnesc nu???si knd imi arunca cate o ocheada...ma rog...de fapt se uita in decolteul meu..dar...akolo imi vad majoritatea sufletul....a...ca sa nu mai zic de privirile de la semafor cand st in masina...cu el...deci de aseara ma gandesc incontinuu....uf...


Eu zic sa parchezi Dacia logodnicului tau burtos in centrul orasului si sa v-o trageti pe capota...Sa vezi atunci priviri!
VisareInVant
Postat pe 12 Martie 2009 10:10
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:07:04hey...vb de tentat...adik.....ce rautaciosi si ipocriti sunteti.....de parca voi n-ati ravnit niciodata la nimik....please...


" Sunt o fetita tunata si bine dotata/ Te uiti la mine/ Vrei?/ Pussy, pussy, way"...???
coffeeta
Postat pe 12 Martie 2009 10:10
De la: VisareInVant, la data 2009-03-12 10:10:01
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:00:32 deci recunosc in gura mare ca ma tenteaza foarte tare prietenul unei prietene de-ale mele ...pt k are un seria 7 si muschi. si ce daca st logodita? ....nu e pacat sa ravnesc nu???si knd imi arunca cate o ocheada...ma rog...de fapt se uita in decolteul meu..dar...akolo imi vad majoritatea sufletul....a...ca sa nu mai zic de privirile de la semafor cand st in masina...cu el...deci de aseara ma gandesc incontinuu....uf...


Eu zic sa parchezi Dacia logodnicului tau burtos in centrul orasului si sa v-o trageti pe capota...Sa vezi atunci priviri!




eu zic ca el sa te fure, atunci cand vei face nunta....
Aladiah
Postat pe 12 Martie 2009 10:10
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:00:32 deci recunosc in gura mare ca ma tenteaza foarte tare prietenul unei prietene de-ale mele ...pt k are un seria 7 si muschi. si ce daca st logodita? ....nu e pacat sa ravnesc nu???si knd imi arunca cate o ocheada...ma rog...de fapt se uita in decolteul meu..dar...akolo imi vad majoritatea sufletul....a...ca sa nu mai zic de privirile de la semafor cand st in masina...cu el...deci de aseara ma gandesc incontinuu....uf...

creieru il ti langa suflet???
bruneagra25
Postat pe 12 Martie 2009 10:13
Uff.....ati dedus voi ca eu ma limitez la decolteu,chilotei si altele...era vb de o tentatie si daca e asa gresit sa ma uit si sa ma gandesc...ca imi iau si mie ochii lucrurile frumoase...dar rautatea din voi v-a TENTAT sa scrieti bazaconii de genul "mintea unde o tii? " ne tragem din adam si eva....deduceti...
lola_ray
Postat pe 12 Martie 2009 10:13
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:13:42Uff.....ati dedus voi ca eu ma limitez la decolteu,chilotei si altele...era vb de o tentatie si daca e asa gresit sa ma uit si sa ma gandesc...ca imi iau si mie ochii lucrurile frumoase...dar rautatea din voi v-a TENTAT sa scrieti bazaconii de genul "mintea unde o tii? " ne tragem din adam si eva....deduceti...


Sper din suflet ca acest topic a fost deschis la panarama...vreau sa cred ca rasa umana nu e condamnata...
Aladiah
Postat pe 12 Martie 2009 10:15
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:13:42 ne tragem din adam si eva....deduceti...


Pana si aici gresesti.Dupa ultimile epatari ale tale sigur ne tragem din maimutze draga mea
VisareInVant
Postat pe 12 Martie 2009 10:17
Lola, vorbeste invidia din ele. Eu sunt de partea ta si-ti zic da-i inainte !
Daca te opresti la semafor si vezi un 600 SEL si unu' cu ochelari verzi inauntru, sa stii ca ne-am petrecut, da un claxon si iti fac un semn cu becurile.

Postat pe 12 Martie 2009 10:18
De la: VisareInVant, la data 2009-03-12 10:17:30
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:13:42 ne tragem din adam si eva....deduceti...


Pana si aici gresesti.Dupa ultimile epatari ale tale sigur ne tragem din maimutze draga mea



completare..................si am ramas la stadiul ala
donttouch
Postat pe 12 Martie 2009 10:20
eu va trag pe dreapta sa va iau la interogatoriu ... Orice spui poate si va fi folosit impotriva ta...
mrskattousa
Postat pe 12 Martie 2009 10:22
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:07:04hey...vb de tentat...adik.....ce rautaciosi si ipocriti sunteti.....de parca voi n-ati ravnit niciodata la nimik....please...

noi astia ipocriti avem un mesaj pt tine
lasa-neeeeeeeeeeeeeeeeee
cinealtcineva
Postat pe 12 Martie 2009 10:22
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:13:42Uff.....ati dedus voi ca eu ma limitez la decolteu,chilotei si altele...era vb de o tentatie si daca e asa gresit sa ma uit si sa ma gandesc...ca imi iau si mie ochii lucrurile frumoase...dar rautatea din voi v-a TENTAT sa scrieti bazaconii de genul "mintea unde o tii? " ne tragem din adam si eva....deduceti...

haidi bre te suparasi?
coffeeta
Postat pe 12 Martie 2009 10:25
Chiar nu ma asteptam la asemenea reactii....nu stiam ca traiesc intr-o societate in care nu ai voie nici sa gandesti murdar...am o viata normala,o facultate si un job....prietenul meu nu e burtos si nu are o dacie...dar nu compara un seria 7 cu un renault symbol..n-am facut nimik cu individul...ma uitam doar si ziceam...uh ce bine e....ce bine imi sta in masina asta...m-am intalnit aseara cu prietena mea si a venit si el....m-a dus aks....si da....ma gandeam la una alta.....dar dupa m-am pus in pat cu iubitul meu...si dimineata ma mai gandeam si eu daca a fost asa gresit sa ma tenteze ...sa ma flateze o privire ....asa redusi "suntem" doar atat putem gandi?? ASTA MA FACE O PANARAMA???
lola_ray
Postat pe 12 Martie 2009 10:26
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:07:04hey...vb de tentat...adik.....ce rautaciosi si ipocriti sunteti.....de parca voi n-ati ravnit niciodata la nimik....please...


Ete, ca nu!
N-am ravnit, na! Da-ne-n judecata!
Ba mie mi s-a'ntamplat chiar sa fiu aia, prietena cu prieten... M-a ferit Dumnezeu insa de prietene ca tine, si al meu era asa de fraier de se uita in ochii mei, nu in tzitzi altora...
Ce sa fac? Eu sunt o persoana plicticoasa, care are iubiti plicticosi, nu am nici io nici ei fantezii d'astea, de "fete de fete" si de "baieti de baieti" - nu sex in turma, nu pisulica pe fetzisoara... Ce sa fac, asta e... Sa-mi fie rusinica...
Dor_a
Postat pe 12 Martie 2009 10:26
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:00:32 deci recunosc in gura mare ca ma tenteaza foarte tare prietenul unei prietene de-ale mele ...pt k are un seria 7 si muschi. si ce daca st logodita? ....nu e pacat sa ravnesc nu???si knd imi arunca cate o ocheada...ma rog...de fapt se uita in decolteul meu..dar...akolo imi vad majoritatea sufletul....a...ca sa nu mai zic de privirile de la semafor cand st in masina...cu el...deci de aseara ma gandesc incontinuu....uf...


e pacat sa ravnesti la bunul altuia ,aici fiind vorba de iubitul prietenei tale....
daca eram prietena ta ,te ciufuleam oleaca,asta ca sa iti aduti aminte ce inseamna sa ai o prietena......daca ti s-a inmuiat pasa rica dupa el.....cauta altul,sunt multi amatori cu muschi si masini tari care cauta sex cu una ca tine
app gandeste in continuare ......si daca totusi tipul ala ti-o trage ..va fi doar ca esti prada usoara ,nu pt a avea o relatie cu tine
femeile astea ,usor va lasati patrunse de instrumentul altora,si eu care dadeam vina pe masculi....exemplu bun esti tu
te-as cataloga ca o catea in calduri...............
app totul e un pamflet si trebe luat ca atare
just_heaven
Postat pe 12 Martie 2009 10:27
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:26:30Chiar nu ma asteptam la asemenea reactii....nu stiam ca traiesc intr-o societate in care nu ai voie nici sa gandesti murdar...am o viata normala,o facultate si un job....prietenul meu nu e burtos si nu are o dacie...dar nu compara un seria 7 cu un renault symbol..n-am facut nimik cu individul...ma uitam doar si ziceam...uh ce bine e....ce bine imi sta in masina asta...m-am intalnit aseara cu prietena mea si a venit si el....m-a dus aks....si da....ma gandeam la una alta.....dar dupa m-am pus in pat cu iubitul meu...si dimineata ma mai gandeam si eu daca a fost asa gresit sa ma tenteze ...sa ma flateze o privire ....asa redusi "suntem" doar atat putem gandi?? ASTA MA FACE O PANARAMA???


te-ai asezat in pat cu iubitul tau si i-ai spus hai sa ne iubim si in timp ce el muncea de zor tu iti imaginai ca esti cu seria 7 nu?ce ti-e doamne si cu tentatziile aste?
donttouch
Postat pe 12 Martie 2009 10:29
invidiosi bre invidiosi mai ales ca esti si dasteapta de ai emis asta..de fapt nu ti-a luat mult si al naibi suflet cum este el umflat
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:00:32 si knd imi arunca cate o ocheada...ma rog...de fapt se uita in decolteul meu..dar...akolo imi vad majoritatea sufletul....a...ca sa nu mai zic de privirile de la semafor cand st in masina...cu el.....
coffeeta
Postat pe 12 Martie 2009 10:29
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:26:30Chiar nu ma asteptam la asemenea reactii....nu stiam ca traiesc intr-o societate in care nu ai voie nici sa gandesti murdar...am o viata normala,o facultate si un job....prietenul meu nu e burtos si nu are o dacie...dar nu compara un seria 7 cu un renault symbol..n-am facut nimik cu individul...ma uitam doar si ziceam...uh ce bine e....ce bine imi sta in masina asta...m-am intalnit aseara cu prietena mea si a venit si el....m-a dus aks....si da....ma gandeam la una alta.....dar dupa m-am pus in pat cu iubitul meu...si dimineata ma mai gandeam si eu daca a fost asa gresit sa ma tenteze ...sa ma flateze o privire ....asa redusi "suntem" doar atat putem gandi?? ASTA MA FACE O PANARAMA???

nu dragutzo te face o materialista penibila care viseaza numa la bani si ce bine ar arata ea intr-o masina "bengoasa" si acum un citat celebru pe care il ador maxim: "proastelor,p.u.l.a are alt gust intr-un BMW??" ia raspunde dragutza are alt gust dak mai sus sunt niste muschi si un 7 in fata??
bruneagra25
Postat pe 12 Martie 2009 10:29
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:26:30Chiar nu ma asteptam la asemenea reactii....nu stiam ca traiesc intr-o societate in care nu ai voie nici sa gandesti murdar...am o viata normala,o facultate si un job....prietenul meu nu e burtos si nu are o dacie...dar nu compara un seria 7 cu un renault symbol..n-am facut nimik cu individul...ma uitam doar si ziceam...uh ce bine e....ce bine imi sta in masina asta...m-am intalnit aseara cu prietena mea si a venit si el....m-a dus aks....si da....ma gandeam la una alta.....dar dupa m-am pus in pat cu iubitul meu...si dimineata ma mai gandeam si eu daca a fost asa gresit sa ma tenteze ...sa ma flateze o privire ....asa redusi "suntem" doar atat putem gandi?? ASTA MA FACE O PANARAMA???


nu ai vrea totusi sa iti pui pasa rica in calduri pe renault ala?
just_heaven
Postat pe 12 Martie 2009 10:30
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:00:32 deci recunosc in gura mare ca ma tenteaza foarte tare prietenul unei prietene de-ale mele ...pt k are un seria 7 si muschi. si ce daca st logodita? ....nu e pacat sa ravnesc nu???si knd imi arunca cate o ocheada...ma rog...de fapt se uita in decolteul meu..dar...akolo imi vad majoritatea sufletul....a...ca sa nu mai zic de privirile de la semafor cand st in masina...cu el...deci de aseara ma gandesc incontinuu....uf...

da sa citesti draqu o carte nu te tenteaza
lumea nu se invarte in jurul unui bmw
cinealtcineva
Postat pe 12 Martie 2009 10:32
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:26:30Chiar nu ma asteptam la asemenea reactii....nu stiam ca traiesc intr-o societate in care nu ai voie nici sa gandesti murdar...am o viata normala,o facultate si un job....prietenul meu nu e burtos si nu are o dacie...dar nu compara un seria 7 cu un renault symbol..n-am facut nimik cu individul...ma uitam doar si ziceam...uh ce bine e....ce bine imi sta in masina asta...m-am intalnit aseara cu prietena mea si a venit si el....m-a dus aks....si da....ma gandeam la una alta.....dar dupa m-am pus in pat cu iubitul meu...si dimineata ma mai gandeam si eu daca a fost asa gresit sa ma tenteze ...sa ma flateze o privire ....asa redusi "suntem" doar atat putem gandi?? ASTA MA FACE O PANARAMA???


Lolita, mamico, auzi, da' asa, de chestie si de dragu' ideii... ti-a trecut o secunda prin cap: ia sa trag io tare la facultate, sa imi iau un job ca lumea si in cativa ani sa-mi cumpar singurica seria care vrea pasa a mea? A? Intreb si io, asa....
Dor_a
Postat pe 12 Martie 2009 10:33
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:07:04hey...vb de tentat...adik.....ce rautaciosi si ipocriti sunteti.....de parca voi n-ati ravnit niciodata la nimik....please...


eu am ravnit la o inghetata ..............dar mi-am permis sa o cumpar
tu scula vei gasi oriunde ,oricand..............poti chiar sa deschizi topic ca se vor gasii amatori
si care e diferenta dintr-o scula pe moto scuter si una din seria 7 ?
tot in gaura intra si i gura
just_heaven
Postat pe 12 Martie 2009 10:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 7 De la: Georgia99 28 Octombrie 2008 18:19
dans------bellydance-----balet----dansuri sportive si de societate--- 34 De la: Sibel_16 23 Ianuarie 2011 15:13
Voi cum v-ati ales meseria ?Un sfat pentru o adolescenta de 17 ani care nu isi gaseste cariera 3 De la: kudika_983955 5 Ianuarie 2016 12:28
Workshop- Design floral 1 De la: aranjamente_florale 25 Mai 2010 16:16
Rac + Varsator?!Compatibilitate`n relatzie sau nu!? 32 De la: Hermiona20 4 Iunie 2015 13:03