Setari Cookie-uri

Seria 7 si iubitul meu

De la: Dor_a, la data 2009-03-12 10:33:20
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:26:30Chiar nu ma asteptam la asemenea reactii....nu stiam ca traiesc intr-o societate in care nu ai voie nici sa gandesti murdar...am o viata normala,o facultate si un job....prietenul meu nu e burtos si nu are o dacie...dar nu compara un seria 7 cu un renault symbol..n-am facut nimik cu individul...ma uitam doar si ziceam...uh ce bine e....ce bine imi sta in masina asta...m-am intalnit aseara cu prietena mea si a venit si el....m-a dus aks....si da....ma gandeam la una alta.....dar dupa m-am pus in pat cu iubitul meu...si dimineata ma mai gandeam si eu daca a fost asa gresit sa ma tenteze ...sa ma flateze o privire ....asa redusi "suntem" doar atat putem gandi?? ASTA MA FACE O PANARAMA???


Lolita, mamico, auzi, da' asa, de chestie si de dragu' ideii... ti-a trecut o secunda prin cap: ia sa trag io tare la facultate, sa imi iau un job ca lumea si in cativa ani sa-mi cumpar singurica seria care vrea pasa a mea? A? Intreb si io, asa....


ce spui tu , Dor_a? Sarpele ala care a ademenit-o pe Eva a pus gandurile astea in mintea ta? Adica sa invetze? Dar cum ramane cu Inimiaoara ei care palpita sub acel deculteu?
Aladiah
Postat pe 12 Martie 2009 10:34
De la: Dor_a, la data 2009-03-12 10:33:20
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:26:30Chiar nu ma asteptam la asemenea reactii....nu stiam ca traiesc intr-o societate in care nu ai voie nici sa gandesti murdar...am o viata normala,o facultate si un job....prietenul meu nu e burtos si nu are o dacie...dar nu compara un seria 7 cu un renault symbol..n-am facut nimik cu individul...ma uitam doar si ziceam...uh ce bine e....ce bine imi sta in masina asta...m-am intalnit aseara cu prietena mea si a venit si el....m-a dus aks....si da....ma gandeam la una alta.....dar dupa m-am pus in pat cu iubitul meu...si dimineata ma mai gandeam si eu daca a fost asa gresit sa ma tenteze ...sa ma flateze o privire ....asa redusi "suntem" doar atat putem gandi?? ASTA MA FACE O PANARAMA???


Lolita, mamico, auzi, da' asa, de chestie si de dragu' ideii... ti-a trecut o secunda prin cap: ia sa trag io tare la facultate, sa imi iau un job ca lumea si in cativa ani sa-mi cumpar singurica seria care vrea pasa a mea? A? Intreb si io, asa....


pai si cu muschii cum face? de unde ii ia Dora?
donttouch
Postat pe 12 Martie 2009 10:34
De la: Dor_a, la data 2009-03-12 10:33:20
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:26:30Chiar nu ma asteptam la asemenea reactii....nu stiam ca traiesc intr-o societate in care nu ai voie nici sa gandesti murdar...am o viata normala,o facultate si un job....prietenul meu nu e burtos si nu are o dacie...dar nu compara un seria 7 cu un renault symbol..n-am facut nimik cu individul...ma uitam doar si ziceam...uh ce bine e....ce bine imi sta in masina asta...m-am intalnit aseara cu prietena mea si a venit si el....m-a dus aks....si da....ma gandeam la una alta.....dar dupa m-am pus in pat cu iubitul meu...si dimineata ma mai gandeam si eu daca a fost asa gresit sa ma tenteze ...sa ma flateze o privire ....asa redusi "suntem" doar atat putem gandi?? ASTA MA FACE O PANARAMA???


Lolita, mamico, auzi, da' asa, de chestie si de dragu' ideii... ti-a trecut o secunda prin cap: ia sa trag io tare la facultate, sa imi iau un job ca lumea si in cativa ani sa-mi cumpar singurica seria care vrea pasa a mea? A? Intreb si io, asa....


pai mai dor_a cand or vedeaua aia cu sufletul ei mare din decolteu...or sa o lase pe saraca fata sa munceasca?si apoi ma gandesc eu cred ca a pus atata suflet in facultate ca a terminat-o intr-un an si cu brio
coffeeta
Postat pe 12 Martie 2009 10:35
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:26:30Chiar nu ma asteptam la asemenea reactii....nu stiam ca traiesc intr-o societate in care nu ai voie nici sa gandesti murdar...am o viata normala,o facultate si un job....prietenul meu nu e burtos si nu are o dacie...dar nu compara un seria 7 cu un renault symbol..n-am facut nimik cu individul...ma uitam doar si ziceam...uh ce bine e....ce bine imi sta in masina asta...m-am intalnit aseara cu prietena mea si a venit si el....m-a dus aks....si da....ma gandeam la una alta.....dar dupa m-am pus in pat cu iubitul meu...si dimineata ma mai gandeam si eu daca a fost asa gresit sa ma tenteze ...sa ma flateze o privire ....asa redusi "suntem" doar atat putem gandi?? ASTA MA FACE O PANARAMA???


cummm O PANARAMA??? a nuu Doamne Fereste......
una in devenire.... =))))
Diavolyta_
Postat pe 12 Martie 2009 10:36
De la: DiavolytaTa, la data 2009-03-12 10:36:00
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:26:30Chiar nu ma asteptam la asemenea reactii....nu stiam ca traiesc intr-o societate in care nu ai voie nici sa gandesti murdar...am o viata normala,o facultate si un job....prietenul meu nu e burtos si nu are o dacie...dar nu compara un seria 7 cu un renault symbol..n-am facut nimik cu individul...ma uitam doar si ziceam...uh ce bine e....ce bine imi sta in masina asta...m-am intalnit aseara cu prietena mea si a venit si el....m-a dus aks....si da....ma gandeam la una alta.....dar dupa m-am pus in pat cu iubitul meu...si dimineata ma mai gandeam si eu daca a fost asa gresit sa ma tenteze ...sa ma flateze o privire ....asa redusi "suntem" doar atat putem gandi?? ASTA MA FACE O PANARAMA???


cummm O PANARAMA??? a nuu Doamne Fereste......
una in devenire.... =))))
cinealtcineva
Postat pe 12 Martie 2009 10:37
beyyy adunatura de rautaciosi..si ofticati..nu o luati tare pe fata ca se supara si nu ne mai spune nik..eeee..ia mai zi fata tatii
coffeeta
Postat pe 12 Martie 2009 10:39
Ceri sa nu fii catalogata drept femeie "usoara" ... dar te rog sa recitesti ce-ai scris ... pe tine nu te prea atrage prietenul logodnicului tau , pe tine te fascineaza masina si deja te gandesti cat de bine iti sta in masina ...
Nu ca ar fii fost ok sa te atraga prietenul , dar in unele cazuri e de inteles , ai un logodnic care te ignora , nu-ti vb frumos , nu reuseste sa te faca sa te simti femeie ... si-n momentul in care gasesti astea la prietenul lui ...e ok sa visezi ...parerea mea , nu-mi sariti in cap :D , subliniez SA VISEZI.
Dar se pare nu este vb despre asa ceva in cazul tau ... iar faza cu "imi sta bine in masina lui" , arata cat de superficiala esti ...
aurasha
Postat pe 12 Martie 2009 10:40
Acuma toate ca toate dar cred ca sunteti prea acizi in comentarii. Topicul o fi la misto si chiar daca e asa, nu e ok sa va exprimati in felul asta. Pe forumul asta se cam face abuz de cuvinte "dulci"pe care in mod normal sunt sigura ca nu le-ati folosi, daca pers respectiva ar fi in fata voastra.
mrskattousa
Postat pe 12 Martie 2009 10:42
De la: coffeeta, la data 2009-03-12 10:39:47beyyy adunatura de rautaciosi..si ofticati..nu o luati tare pe fata ca se supara si nu ne mai spune nik..eeee..ia mai zi fata tatii


Aladiah
Postat pe 12 Martie 2009 10:42
De la: Roco, la data 2009-03-12 10:18:20Lola, vorbeste invidia din ele. Eu sunt de partea ta si-ti zic da-i inainte !
Daca te opresti la semafor si vezi un 600 SEL si unu' cu ochelari verzi inauntru, sa stii ca ne-am petrecut, da un claxon si iti fac un semn cu becurile.


un semn cu girofarul
__LL__
Postat pe 12 Martie 2009 10:43
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:00:32 deci recunosc in gura mare ca ma tenteaza foarte tare prietenul unei prietene de-ale mele ...pt k are un seria 7 si muschi. si ce daca st logodita? ....nu e pacat sa ravnesc nu???si knd imi arunca cate o ocheada...ma rog...de fapt se uita in decolteul meu..dar...akolo imi vad majoritatea sufletul....a...ca sa nu mai zic de privirile de la semafor cand st in masina...cu el...deci de aseara ma gandesc incontinuu....uf...

vezi ca sta o saraca la colt si ravnaste la pretenu tau, fugi
smigal
Postat pe 12 Martie 2009 10:43
De la: coffeeta, la data 2009-03-12 10:39:47beyyy adunatura de rautaciosi..si ofticati..nu o luati tare pe fata ca se supara si nu ne mai spune nik..eeee..ia mai zi fata tatii


gata coffy eu m-am cumintzit nu-i mai zic nimic da imi spune si mie cum sa fac sa-mi pun si eu sufletul in decolteu ca sa vaza baietzi astia cat de sufletista sunt
donttouch
Postat pe 12 Martie 2009 10:45
Adevarul e ca vaaai....ce femeie sunt si eu ca ma mai uit in stanga si in dreapta....pacat ca prietenului meu ii platesc mare parte din leasingul la masina aia a lui....pacat ca sta la mine si muncim sa facem o casa doar a noastra si da....uneori ma coplesesc toate datoriile astea si ma gandesc ca ar fi mai usor sa le obtin altfel..hai omorati-ma pt asta!! da.......uneori ma satur si ma gandesc cam cat o suge prietena aia a mea....si cum o fi sa nu ii speli boxerii in fiecare zi dar sa te duca la spa o data pe sapt pt vreo 15 min prestate! SI CE DACA M-AM GANDIT??!!!!

Postat pe 12 Martie 2009 10:48
De la: coffeeta, la data 2009-03-12 10:39:47beyyy adunatura de rautaciosi..si ofticati..nu o luati tare pe fata ca se supara si nu ne mai spune nik..eeee..ia mai zi fata tatii


Da da...Ia impartaseste-ne si noua fantezia aia repugnata a ta,cu tine si cu Mos Craciun in sania lui X5.
VisareInVant
Postat pe 12 Martie 2009 10:50
Yep , esti o martira , anunta-ma cand sa incep sa plang ...
aurasha
Postat pe 12 Martie 2009 10:52
daca prietena ta ti-ar face asa ceva tie ti-ar va place ....gandeste inainte.... daca ai ceva in cap binenteles...
miha_973
Postat pe 12 Martie 2009 10:53
De la: miha_973, la data 2009-03-12 10:53:23daca prietena ta ti-ar face asa ceva tie ti-ar place ....gandeste inainte.... daca ai ceva in cap binenteles...
miha_973
Postat pe 12 Martie 2009 10:54
De la: miha_973, la data 2009-03-12 10:53:23daca prietena ta ti-ar face asa ceva tie ti-ar place ....gandeste inainte.... daca ai ceva in cap binenteles...
miha_973
Postat pe 12 Martie 2009 10:55
De la: kgirl, la data 2009-03-12 10:48:19Adevarul e ca vaaai....ce femeie sunt si eu ca ma mai uit in stanga si in dreapta....pacat ca prietenului meu ii platesc mare parte din leasingul la masina aia a lui....pacat ca sta la mine si muncim sa facem o casa doar a noastra si da....uneori ma coplesesc toate datoriile astea si ma gandesc ca ar fi mai usor sa le obtin altfel..hai omorati-ma pt asta!! da.......uneori ma satur si ma gandesc cam cat o suge prietena aia a mea....si cum o fi sa nu ii speli boxerii in fiecare zi dar sa te duca la spa o data pe sapt pt vreo 15 min prestate! SI CE DACA M-AM GANDIT??!!!!

auzi hai fa pasi k incepi sa plictisesti...dak u platesti toate alea inseamna k el e un trantor...si la urma urmei pe tine cine te opreste sa o su.gi pt un SPA...banuiesc k nimeni.... asa k apuk de treaba decat sa iti doresti ce are prietena ta!!!! si uite aici se aplica acea vorba "doamne fereste-ma de prieteni k de dusmani ma feresc si singur"...
bruneagra25
Postat pe 12 Martie 2009 10:56
si se facu dimineata
smigal
Postat pe 12 Martie 2009 10:57
In loc sa o apreciati ca este sincera ...si marturiseste ca la popa ..voi sariti la jugulara ei expusa ...in loc sa o invatati ce e bine, sa puna accent pe suflet, pe educatie, sentiment, lugu lugu ..din panarama si bibaduza nu o scoateti ..a avut si ea un moment de ratacire ..ce naiba, putina toleranta !!! ...
Hai sa fiti cuminti !!
__LL__
Postat pe 12 Martie 2009 10:57
si iar noapte
dupa ce o su gi sa ne spui daca are acelasi gust ca scu la prostului de acasa
just_heaven
Postat pe 12 Martie 2009 10:58
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-12 10:57:47In loc sa o apreciati ca este sincera ...si marturiseste ca la popa ..voi sariti la jugulara ei expusa ...in loc sa o invatati ce e bine, sa puna accent pe suflet, pe educatie, sentiment, lugu lugu ..din panarama si bibaduza nu o scoateti ..a avut si ea un moment de ratacire ..ce naiba, putina toleranta !!! ...
Hai sa fiti cuminti !!


daca zici tu ca a fost doar un moment...eu tare cred ca e cronic...
Aladiah
Postat pe 12 Martie 2009 10:59
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-12 10:57:47In loc sa o apreciati ca este sincera ...si marturiseste ca la popa ..voi sariti la jugulara ei expusa ...in loc sa o invatati ce e bine, sa puna accent pe suflet, pe educatie, sentiment, lugu lugu ..din panarama si bibaduza nu o scoateti ..a avut si ea un moment de ratacire ..ce naiba, putina toleranta !!! ...
Hai sa fiti cuminti !!


iete acum dau fuga la biserica sa ma spovedesc sa imi cer iertare ca am putut gandi asa....sau pot considera ca am avut 1...2..3..4...n momente de ratacire si nu se pune
coffeeta
Postat pe 12 Martie 2009 11:01
De la: Aladiah, la data 2009-03-12 10:59:34
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-12 10:57:47In loc sa o apreciati ca este sincera ...si marturiseste ca la popa ..voi sariti la jugulara ei expusa ...in loc sa o invatati ce e bine, sa puna accent pe suflet, pe educatie, sentiment, lugu lugu ..din panarama si bibaduza nu o scoateti ..a avut si ea un moment de ratacire ..ce naiba, putina toleranta !!! ...
Hai sa fiti cuminti !!


daca zici tu ca a fost doar un moment...eu tare cred ca e cronic...


Se prea poate ...sunt si eu optimista ...ca e joi si nu e vineri ..ca e frig si nu e cald ..ca e rau si nu e bine ....
__LL__
Postat pe 12 Martie 2009 11:02
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-12 10:57:47In loc sa o apreciati ca este sincera ...si marturiseste ca la popa ..voi sariti la jugulara ei expusa ...in loc sa o invatati ce e bine, sa puna accent pe suflet, pe educatie, sentiment, lugu lugu ..din panarama si bibaduza nu o scoateti ..a avut si ea un moment de ratacire ..ce naiba, putina toleranta !!! ...
Hai sa fiti cuminti !!

Gandeste-te pt o secunda ca tipul cu masina e iubitul tau ...ce spui ? Inca mai vrei sa-i faci educatie ?
aurasha
Postat pe 12 Martie 2009 11:03
era odata o catea in calduri,si cum statea ea asa ,unu cu seria 7 venea,si scu la cand o vazu ,direct cu limba incepu ,a linge si a simte,bara din fata
dar ea tot facea ceea ce invatase ,dar simti ca acelasi gust are bara
dar nu se mira ca doar era seria 7-a,nimeni nu mai vazuse asa
apoi aparu unu cu caruta ,si cum pt ea era ceva inedit ,scu la calului incepu a manca,ca doar va simti altceva
urmeaza si cea a magarului sau a porcului,dar nha fata se cizela incetul cu incetul si scu la berbecului cu ochiul ii facea......
just_heaven
Postat pe 12 Martie 2009 11:03
De la: coffeeta, la data 2009-03-12 11:01:52
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-12 10:57:47In loc sa o apreciati ca este sincera ...si marturiseste ca la popa ..voi sariti la jugulara ei expusa ...in loc sa o invatati ce e bine, sa puna accent pe suflet, pe educatie, sentiment, lugu lugu ..din panarama si bibaduza nu o scoateti ..a avut si ea un moment de ratacire ..ce naiba, putina toleranta !!! ...
Hai sa fiti cuminti !!


iete acum dau fuga la biserica sa ma spovedesc sa imi cer iertare ca am putut gandi asa....sau pot considera ca am avut 1...2..3..4...n momente de ratacire si nu se pune


Esti absolvita din start Cofee ...greseala recunoascuta e pe jumatate iertata..parca asa era nu ??
__LL__
Postat pe 12 Martie 2009 11:04
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-12 11:04:19
De la: coffeeta, la data 2009-03-12 11:01:52
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-12 10:57:47In loc sa o apreciati ca este sincera ...si marturiseste ca la popa ..voi sariti la jugulara ei expusa ...in loc sa o invatati ce e bine, sa puna accent pe suflet, pe educatie, sentiment, lugu lugu ..din panarama si bibaduza nu o scoateti ..a avut si ea un moment de ratacire ..ce naiba, putina toleranta !!! ...
Hai sa fiti cuminti !!


iete acum dau fuga la biserica sa ma spovedesc sa imi cer iertare ca am putut gandi asa....sau pot considera ca am avut 1...2..3..4...n momente de ratacire si nu se pune


Esti absolvita din start Cofee ...greseala recunoascuta e pe jumatate iertata..parca asa era nu ??


Si daca recunosti de doua ori, se iarta complet...cred ca de asta a postat lola aici
Aladiah
Postat pe 12 Martie 2009 11:05
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-12 11:04:19
De la: coffeeta, la data 2009-03-12 11:01:52
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-12 10:57:47In loc sa o apreciati ca este sincera ...si marturiseste ca la popa ..voi sariti la jugulara ei expusa ...in loc sa o invatati ce e bine, sa puna accent pe suflet, pe educatie, sentiment, lugu lugu ..din panarama si bibaduza nu o scoateti ..a avut si ea un moment de ratacire ..ce naiba, putina toleranta !!! ...
Hai sa fiti cuminti !!


iete acum dau fuga la biserica sa ma spovedesc sa imi cer iertare ca am putut gandi asa....sau pot considera ca am avut 1...2..3..4...n momente de ratacire si nu se pune


Esti absolvita din start Cofee ...greseala recunoascuta e pe jumatate iertata..parca asa era nu ??

thenkiu..thenkiu
coffeeta
Postat pe 12 Martie 2009 11:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va rog eu faceti ceva 3 De la: Full_Metal_Jacket 13 Noiembrie 2009 23:43
dilema 12 De la: cristina_crisu 14 Mai 2009 00:46
atelier pielarie/restaurare piele 2 De la: kiya 31 Martie 2009 11:44
Cum sa scap de blocajul psihologic in timpul actului sexual? 62 De la: scorpio67 31 Martie 2010 08:03
Iubire platonica??? 20 De la: yumalai 25 Mai 2009 08:43