Setari Cookie-uri

Taut & taur=cine da o parere????

Lume lume......buna dimineata!!!!!

Ce parere aveti de aceasta combinatie?.....de curand am cunoscut un baiat care pare sa fie pe aceeasi lungime de unda ca si mine....avem cam aceleasi gusturi..si simt ca ma completeaza in multe privinte.Mai greu insa cu posesivitatea mea si dorinta lui de libertateAstept raspunsurile voastre si ideile....cine stie poate cu ajutorul vostru reusesc sa imblanzesc acest taur si sa il pastrez langa mine.Pupici!!!
fluturas_mov
Postat pe 17 Martie 2009 08:35
De la: fluturas_mov, la data 2009-03-17 08:35:55Lume lume......buna dimineata!!!!!

Ce parere aveti de aceasta combinatie?.....de curand am cunoscut un baiat care pare sa fie pe aceeasi lungime de unda ca si mine....avem cam aceleasi gusturi..si simt ca ma completeaza in multe privinte.Mai greu insa cu posesivitatea mea si dorinta lui de libertateAstept raspunsurile voastre si ideile....cine stie poate cu ajutorul vostru reusesc sa imblanzesc acest taur si sa il pastrez langa mine.Pupici!!!


salut. si eu sunt taur. mie imi place foarte mult libertatea si respect omul care mi-o respecta, daaaar in acelasi timp sunt si posesiva si chestia asta reusesc sa o infranez pentru ca ma gandesc mereu ce mie nu-mi place altuia nu-i face. asa ca fii fata desteapta si respecta-i spatziul. asta e valabil in orice cuplu.
cristi_nne
Postat pe 17 Martie 2009 08:51
Buna, eu si prietenul meu suntem amandoi tauri si avem o relatie de 4 ani....cu toate ca se zice ca relatii intre tauri nu tin, noi ne-am inteles chiar daca suntem amandoi ffff incapatanati si sa te tii cand ne certam...ca iese cu scantei....ne iubim si am invatat sa mai lasam de la noi in numele iubirii.Si eu sunt extrem de posesiva si el mai tipa cateodata dupa libertate....ne-am certat de nenumarate ori pe tema asta pe parcursul a 4 ani si inca ne mai certam...dar mai las si eu de la mine, mai intelege si el....important este sa va iubiti mult si sa va respectati...restul se rezolva...
generash
Postat pe 6 Aprilie 2009 10:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
impas 19 De la: lili_r 4 August 2009 22:10
extraterestrii 36 De la: thadoogback 7 Martie 2012 05:01
sfat 22 De la: kudika052198 29 Decembrie 2009 02:09
Fosta iubita il cauta 15 De la: Skumpik_Mady_1 2 Aprilie 2013 11:59
sunt intre 2 barbati 6 De la: scorpyoW 27 Iunie 2009 18:05